Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 38 39 40 41 42 ... 47

#976 05-10-2015 o 04h42

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Kaiken, Śmierć wyszla Ci genialnie /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  Bardzo mi przypomina wizerunek Santa Muerte o.O

Offline

#977 05-10-2015 o 10h08

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Dziewczyny, piękne stylizacje, szczególnie Rainbow i Nelumi. Cuda. Strasznie wam wszystkim zazdroszczę, ze pomysły czerpiecie jak z rękawa, mi o wiele rzadziej przychodzi coś do głowy. Dziś jednak udało mi sie stworzyć wizerunek przyrody - o tej porze roku ponurej, gdyż zasypia by na wiosnę ponownie obudzić sie do życia.



//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50344.jpg

Ostatnio zmieniony przez Kosia1 (05-10-2015 o 10h10)

Offline

#978 10-10-2015 o 19h06

Miss'nieobczajona
kingaaa5
...
Miejsce: Hogwart ♥ /*
Wiadomości: 45

hej , wie któraś może jakie numery katalogowe włosów  i makijażu ma bielizna miss bliźniaczka ? ( jestem w to ubrana aktualnie)  chciałabym się ubrać tak jak ona


//photo.missfashion.pl/pl/1/37/gd/29397.jpg

Ostatnio zmieniony przez kingaaa5 (10-10-2015 o 19h09)


"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą."
J.K. Rowling – Harry Potter i Czara Ognia

Offline

#979 10-10-2015 o 20h55

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

kingaaa5 upominam za zadawanie pytań w nieodpowiednim dziale i odsyłam do działu FAQ lub do wątku Piękno - salon makijażu, karnacji, tatuażu oraz fryzjer.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#980 21-10-2015 o 23h46

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Halloween i ta pajęcza dupa (/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png) zainspirowały mnie do zrobienia drowiej bogini - Lolth. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie nazwałabym tego cosplayem, bo każde źródło przedstawia ją inaczej, dlatego wylądowała w inspiracjach. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51177.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#981 22-10-2015 o 00h02

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

MariaANTONINA, gdy tylko zobaczyłam odwłok, pierwsze co pomyślałam - Lolth /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Całkiem fajnie Ci wyszło, brakłoby mi tylko jakiegoś Brizowego wężowego bicza czy innego symbolu kobiecej dominacji, która mimo wszystko była nieodłącznym elementem kultu pajęczej królowej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Po za tym, bardzo podobają mi się kolorystyka i świetnie dobrane dodatki.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#982 22-10-2015 o 01h07

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Lolth jest super, wiadomo od razu kto to, a i kolory świetne. Fajnie, że wykorzystałaś zarówno dupsko jak i te pajęcze nóżki, dobrze ze sobą współgrają! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


A ja jak zapowiedziałam tak zrobiłam - PROPER HARPIA!!!1

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51181.jpg

(na tyle proper na ile fancy, że tak powiem xd)

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Harpie to moje zdecydowanie ulubione stworzenia z mitologii i świata fantasy ogólnie, są cudne i jakbym miała możliwość to już bym tam z nimi śmigała w powietrzu i zakładała w górach gniazda. xd

Sartani czekam na twoje ptaszysko! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#983 22-10-2015 o 01h49

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Haha, armia harpii? Armia LOLTH! I ja także, będąc ogromną fanką D&D, oraz drowów jako takich, nareszcie mam okazję ułożyć samą boginię dla moich dotychczasowych kapłanek!

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51179.jpg

Kilka innych inspiracji:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Rosette (22-10-2015 o 01h52)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#984 22-10-2015 o 01h55

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ja to sama nie wiem, która lepsza. XD WIELKIE UMYSŁY MYŚLĄ PODOBNIE! Obie Lolth są różne, ale każda ma niesamowity urok (ile uroku może tylko mieć pajęcza bogini xd). U Twojej Rosette bardzo podoba mi się góra - dodatki na głowie i korpusie. Świetnie dobrane!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#985 22-10-2015 o 09h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

hej w krainie halloween mam 17 misje i musze kupic kielich halloween a nigdzie go nieumie znalesc wie ktos o co chodzi prosze o odpowiedz dziekuje


nadzia23

Offline

#986 22-10-2015 o 09h51

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

nadzia23 napisał

hej w krainie halloween mam 17 misje i musze kupic kielich halloween a nigdzie go nieumie znalesc wie ktos o co chodzi prosze o odpowiedz dziekuje

Po pierwsze to nie miejsce do zadawania pytań.  Problem ten był poruszany w dziale Bugi. Kielich kupisz w supermarkecie... Upominam.


MariaANTONINA Już Cie nie mogę znieść na promenadzie. Dałam Ci serduszko, a Ty się nie możesz odczepić i na każdej stronie jesteś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Seite (22-10-2015 o 09h53)


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#987 22-10-2015 o 10h34

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Widze, ze pajeczy odwlok przywoluje u wielu ludzi podobne skojarzenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Podoba mi sie, ze kazda interpretacja Lolth jest jednak inna. Kazda ma w sobie cos interesujacego i widac, ze pasuja jej i czerwienie i fiolety. Swietna robota, dziewczyny! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Nivata - doczekalas sie elementow na prawdziwa harpie, gratulacje XD I szalenie mi sie ona podoba (wraz z druga inspiracja, bo piekna jest ta ilustracja). Boje sie zapytac jaki teraz bedziesz miala honorowy cel na MF XD

A ja natomiast jak zobaczylam ten odwlok to mialam jedno skojarzenie - Moge w koncu zrobic Karmazynowego Krola *w*
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51184.jpg

Karmazynowy Krol jest glownym antagonista w serii ksiazek Stephena Kinga "Mroczna Wieza". Jest on groteskowa postacia opisywana jako starzec w czerwonych szatach lub pol czlowiek, pol pajak z krwawiacym okiem na czole oraz jednym rogiem. Jego symbolem bylo czerwone oko. Tez nie dalam sie do cosplayow, gdyz Krol ma wiele postaci i to jest jak ja go sobie wyobrazalam, a nie jakies konkretne odwzorowanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Karmazynowy Krol zasiada na jednym z pieter Mrocznej Wiezy, ktora jest centrum wszystkich swiatow. Jego celem jest ja zniszczyc, zeby zapanowala Discordia - totalny chaos i anarchia. Jest szalony i pragnie na zgliszczach swiatow zbudowac nowy, gdzie on bedzie jego wladca totalnym. Mowi sie o nim, ze jest inkarnacja Szatana, Wladca Chaosu i Antychrystem. W dloni trzyma jeden z krysztalow Teczy Maerlyna - sa to magiczne kule odpowiadajace kolejno dwunastu filarom podtrzymujacym Wieze, jak i Wiezy samej w sobie. W drugiej rece ma Roze, symbol Wiezy w naszym swiecie. Zasiada on na tronie z czaszek i obserwuje swiaty dzieki Czarnej Trzynastce - najpotezniejszym z krysztalow.

Postac Karmazynowego Krola byla najpewniej bazowana na piosence zespolu King Crimson o tytule 'The Court of the Crimson King', gdzie opisana jest psychodeliczna wizja kataklizmow, ktore mialy dostarczyc rozrywki znudzonemu krolowi. Kawalek jest GENIALNY, wiec polecam posluchac /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png -> Klik klik, przygotujcie sie na katharsis muzyczne
(Tak, King Crimson to moj ulubiony zespol, chociaz zaczeli dzialalnosc zanim sie urodzilam. Muzycznie jestem na poziomie 50letniego faceta)

Jestem dzika fanka tej serii i szczerze polecam kazdemu zeby ja przeczytal. Moge z reka na sercu powiedziec, ze to moje ulubione ksiazki i za mojego zycia druga taka historia najpewniej nie zostanie napisana. KOCHAM MROCZNA WIEZE NO <3

Inspiracje:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#988 23-10-2015 o 19h13

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Masz ci los, co Wy macie z tymi pająkami... Brrr...

Kosia1 - naprawdę świetne wykorzystanie tej sukni. Od razu widać, że to śpiąca ziemia. Niesłychanie podoba mi się ta stylizacja.

MariaANTONINA i Rosette - przepraszam, ale nie mogę tych stylizacji skomentować oddzielnie. Za to właśnie lubię MF - jedna postać, a tak wiele wizji. Pierwsza bogini jest naprawdę przerażająca, przez te wszystkie kolce, szpony, kaptur i grymas na ustach. Druga jest... mimo wszystko piękna i majestatyczna, co wyznaję prawie wbrew sobie, bo nie znoszę pająków.

nivata - majstersztyk,100% harpii w harpii. Gratuluję harpiowych skrzydałek, doczekałaś się :)

Foxglove - też się czasem czuję muzycznie jak 50-letni facet... Taki skutek wychowania przez ojca na Led Zeppelin i Deep Purple (mama mnie z kolei karmiła muzyką andyjską, chyba w efekcie muzycznie wyprało mi mózg i teraz uwielbiam Vocaloidy...).
Świetna stylizacja - ta symbolika to cud, miód, malina. Na dodatek jest cholernie creepy, bo i pajęczy odwłok, i róg, i jedno oko na środku czoła, i czacha, i w ogóle brrrr...



A ja się nie mogłam powstrzymać i wylazła ze mnie celtycka dusza - wszak już niedługo Samhain. Te wszystkie poroża u Nine są cudne, więc nie byłam w stanie długo się opierać...
Stworzyłam jedną z Tuatha Dé Danann: bezimienną Sidhe, irlandzką strażniczkę lasów, która wyszła spod pagórka, aby świętować koniec lata - Samhain.
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51280.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#989 23-10-2015 o 19h17

Miss'całkiem całkiem
Karo19
.
Wiadomości: 132

Foxglove widziałam już pełno stylizacji inspirowanych odwłokiem ale Twoja jest jedną z najlepszych jakie udało mi się złowić! Świetna!

Ja inspirowałam się trochę filmem Carrie więc jak zobaczyłam jej sukienkę od razu wiedziałam co zrobię/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Widziałam pare inspiracji tym filmem na MF wwięc stworzyłam coś innego. Dziewczynę, która podczas każdej pełni zmienia się w potwora! tym razem księżyc postanowił zalśnić w dniu balu, na którym ogłoszono ją królową...


//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51281.jpg

Ostatnio zmieniony przez Karo19 (23-10-2015 o 19h18)


Karola

Offline

#990 23-10-2015 o 23h18

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Saeniver przybijam sobie z tobą samhainową piątkę, świetna stylówka! Też bardzo chciałam wykorzystać te kamienie w podobny sposób ale twojej inspiracji nie przebiję. xD


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#991 24-10-2015 o 00h49

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Saeniver bardzo udana stylizacja, od razu widać tego celtyckiego ducha. Tylko popracowałabym nad fryzurą, ta grzywka nie do końca pasuje, bardziej widziałabym tu coś 'dzikiego' /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Karo19 też mi się podoba, fajnie, że udało ci się pokazać w stylizacji zarówno drapieżność, jak i niewinność /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ja zrobiłam stylizację zainspirowaną Lucy z Draculi, konkretnie jej suknią ślubną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie jest to idealne odwzorowanie, a jedynie inspiracja. Myślę, ze tak mogłaby wyglądać jej sukienka po dłuższym czasie łowów i leżenia w grobie - stąd te poszarpane szaty. Podobało mi się w filmie jak ta sukienka była przesadzona i groteskowa, i chciałam to zachować, stąd charakterystyczny kołnierz i ozdoba na głowie. Nietoperze i kielich to już moja inwencja twórcza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51298.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#992 24-10-2015 o 14h43

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Niw, jaka świetna harpia! Podbiła moje serduszko! Harpie są super!

Rosette, wow, ta pajęcza bogini jest super. Nie wiem, o czym piszesz, ale stylizacja sama w sobie jest mega.

Fox, kolejna stylizacja z pajęczym odwłokiem - i kolejna świetna stylizacja.

Lahlae, stylizacja mega świetna - taka leśna, taka celtycka... Super!

Karo, Twoja stylizacja mogłaby być bardziej dopracowana, ale i tak całkiem niezła miss.

Pythia - uwielbiam! Ta biel, ta krew... Uwielbiam to połączenie, i jak dla mnie to już na duży plus.

Okej, no to teraz ja. Zainspirowałam się pewnym demonem słowiańskim - topielicą. Nie jest to wersja bardzo wierna przekazom (znalezionym w internetach. ;D), jak miała wyglądać taka topielica, a jedynie moja własna interpretacja.
Topielica była pośmiertną formą młodej kobiety, która utopiła się z rozpaczy, bądź dowolnego innego powodu. Jawiła się w zbiornikach wodnych jako piękna kobieta wabiąca młodych mężczyzn, by i oni utonęli. Wzywała pomocy, a mężczyźni chcący ją uratować sami tonęli.
No właśnie. Jako piękna kobieta pokazywała się bliżej powierzchni wody, ale jak wyglądała w głębinach?
Oczywiście nie zrezygnowałam z całego wizerunku takiej topielicy. Jest (w miarę) piękna, ma białą sukienkę i czarną narzutkę (ledwo widoczną zresztą), jak na topielicę przystało. Jednak pod wodą zaczyna już gnić. Oplatają ją różne wodne rośliny, a sama istnieje sobie wśród zielonkawej wody.

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51436.jpg

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (25-10-2015 o 16h19)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#993 28-10-2015 o 13h04

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

nivata, nie mogę wyjść z zachwytu, genialna harpia! *.*

Saeniver, świetna! Zdecydowanie jedna z lepszych stylizacji z użyciem tych kamieni, jakie widziałam.

Karo19, fajny pomysł, ale te łapy aż się proszą by je schować za sukienkę. ;P

Pythia, kocham stylizacje w bieli, a Twoja dzięki krwi i poszarpanym ciuchom jest bardzo klimatyczna. Podoba mi się! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pineapple, rewelacyjna stylizacja, zdecydowanie zasłużone pierwsze miejsce w wyborach. ♥

Ja natomiast stworzyłam czarnego króla inspirowanego szachami czarodziejów z pierwszej części "Harry'ego Pottera". Wzorowałam się głównie na filmie, jednak jest to dość luźna interpretacja.

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51624.jpg

Inspiracje

Offline

#994 28-10-2015 o 14h53

Miss'Żółtodziób
koteczek7601
...
Wiadomości: 1

/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

Offline

#995 28-10-2015 o 15h00

Miss'na całego
Izabelcia1717
...
Wiadomości: 251

koteczek7601 upominam i odsyłam do regulaminu. za spam są kary a nawet ban

Offline

#996 28-10-2015 o 15h36

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

koteczek7601 na forum piszemy rozbudowane posty.


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#997 02-11-2015 o 21h28

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Dziewczyny wasze stylizacje są niesamowite
Nawita ta harpia jest rewelacyjna
Pythia świetna mieszanka białego i krwi. Lubię takie stylizacje xd
Melanie Genialne wykonanie

Ja natomiast tym razem inspirowałam się Srebrnym Smokiem. Zrobiłam dwie wersje tej stylizacji

I Wersja ( "stara")
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/d2/5d/18/d25d18daa81528618e1d132ac70acf03.jpg
oraz
II Wersja (obecna)
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/39/17/3c/39173c3ea5249c3f9c6d6acdc7b3f86f.png


Ostatnio zmieniony przez Nerra (06-11-2015 o 00h27)


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#998 05-11-2015 o 22h07

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 825

Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja inspirowana Widmem Złego Pana z II części Dziadów Adama Mickiewicza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#999 21-11-2015 o 20h11

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Widzę, że od Halloween temat trochę odszedł w zapomnienie, no to podbijam, żeby nie spadł na sam koniec listy. xD

Yubin - rewelacyjne odwzorowanie postaci oraz klimatu. Jest mrok, jest niepokój, jest ZUO!

Nerra - druga wersja smoka jest o wiele lepsza. Te naramienniki pasują idealnie, a faktura sukienki świetnie imituje łuski. Tylko makijaż mi średnio pasuje do smoka, ale sama stylizacja - bombowa! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A mi już zapachniało zimą - powietrze u mnie było dzisiaj wyjątkowo ostre i mroźne, a fejsbuka donosi, że w górach spadł śnieg, zatem... czas wejść w zimowe klimaty! Ta stylizacja to baaardzo luźna inspiracja tak zwanymi przymrozkami, których już doczekać się nie mogę (nie ma to jak pierwsze uszczypnięcia zimy w nos, gdy się wychodzi z domu przed świtem xD) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#1000 22-11-2015 o 19h41

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Ło, Dasharia, przymrozek tak bardzo. Zaznajomiona jestem, 5 dni w tygodniu wychodzę w mieszkania, jak jest jeszcze ciemno i powietrze pachnie już lekko zimą. Świetnie te wszystkie delikatne, zawijasowe i falbaniaste elementy oddają ducha mroźnych malunków na szybach i mroźnego wiatru, który wciska się pod ubranie przez oczka welnianego szalika, a stalowy kolor sprawia, że stylizacja jest faktycznie bardzo zimna. Aż chce się chuchnąć, żeby zobaczyć, czy wytworzy się obłoczek pary...



A to ja wrzucę moją stylizację, która po prostu musiałam zrobić, jak tylko zobaczyłam ten płaszcz z "Zaplątanych".

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53202.jpg

Oto średniowieczna mniszka - a chociaż jest młodziutka, jest już przeoryszą (dawniej mieli na to ładniejsze słowo: "ksieni") zakonu, co symbolizuje klucz w jej ręku. Inspirowałam się głównie tym zdjęciem, a fartuch dodałam w oparciu o to.

Na moim profilu dostała mnicha do pary - tak mnie jakoś natchnęło, bo akurat przeczytałam po raz 658 "Imię róży".

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (22-11-2015 o 19h43)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

Strony : 1 ... 38 39 40 41 42 ... 47