Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 36 37 38 39 40 ... 47

#926 11-07-2015 o 00h15

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Okej dzięki będe pamiętała na przyszłość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#927 11-07-2015 o 12h40

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Wow, Lilien (Lilchen?), świetna stylizacja! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Uwielbiam klimaty postapo, a ta stylizacja wyszła Ci po prostu świetnie. ^^

Foxglove, jaki fajny zombiak! *w* Jak ja lubię zombiaczki - a ten jest świetny! Tyle grzybków, że jakby do gara wrzucić i ugotować, wyszłaby całkiem przyzwoita grzybowa! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Saeniver, świetna stylizacja! Rzeczywiście na bogato, i jakby żywcem wyjęta z obrazu! *w*

Nivata, wow. Wszystkie trzy stylizacje są super! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A już zwłaszcza tańczący Shiwa. ^^

Nerra, naprawdę niezły wyszedł Ci ten mechaniczny anioł! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Lajna, ta elfka wygląda baaardzo elfio. Może skóra trochę za ciemna, no aleee... ^^



A ja przyszłam tutaj z moją Śnieżką - Metalówną (Bądź Śnieżką - Satanistką, według definicji satanisty według pewnego Klubu Moherowego Bereta. xD). Początkowo był to cosplay Anette z teledysku do piosenki Storytime (zaraz go do cosplayów wsadzę, chociaż cosplay to raczej marny. xD), ale był dosyć brzydki. Pozmieniałam większość elementów, i wyszło... To, co wyszło. xD Akurat ta wersja Śnieżki nie ma zamiaru jeść zatrutego jabłka (Bo ma już swoje w kuchni, lepsze. ^^), a jedynie wepchnąć je do gardła podstarzałej, podejrzanie wyglądającej sprzedawczyni. W konia się nie da zrobić jak jej oryginalna wersja. Co to, to nie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45391.jpg


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#928 13-07-2015 o 11h58

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Pineapple Kurcze nigdy się nie zastanawiałam że można tak przedstawić Królewne Śnieżke. Ciekawa i tak mroczna stylizacja.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#929 20-07-2015 o 10h36

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

A ja postanowiłam wykorzystać fakt, że w końcu da się zrobić łysą miss i stworzyłam coś, co od dłuższego czasu za mną chodziło... Przedstawiam Wam kozaka ^^

Link do zewnętrznego obrazka


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#930 21-07-2015 o 02h48

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Hetalia, pomysł jest znakomity /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Bardzo udany makijaż i dobry pomysł na fryzurę!

Offline

#931 21-07-2015 o 22h38

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Hetalia oniemiałam z wrażenia, super!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#932 23-07-2015 o 11h13

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Pineapple genialna Śnieżka, normalnie podbiła moje serce i szkoda, że nie ma takiej w jakiejś wersji bajki xD
Hetalia twój kozak po prostu mnie zachwycił! Generalnie uwielbiam kozaków a twoja miss jest taka męska i kozacka <3 Genialnie wykorzystałaś to pasemko, że po prostu nie mam słów by opisać mój zachwyt <33

A teraz ja pozwolę sobie pokazać moją jakże bardzo naciąganą inspirację dobrze znaną grą oraz książką i jej głównego bohatera. Uprzedzam, że to jest na serio bardzo naciągane, ponieważ nie ma wielkiego wyboru w ubraniach gdy chce się odwzorować pancerz cechu wilka jak i tej wspaniałej blizny D: No i wiem, że z brodą by wyglądał lepiej jednak jak na złość nie ma takiej w tej grze tak samo jak z włosami, więc są rozpuszczone jak w przypadku pierwszej części>:

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46095.jpg

Czy wiecie już kogo nieudolnie próbowałam odtworzyć? xD

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#933 23-07-2015 o 11h46

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Asuu   To jest Geralt! Świetnie ci wyszedł

/modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Ostatnio zmieniony przez Marika223 (23-07-2015 o 11h49)



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#934 23-07-2015 o 21h49

Miss'ok
Nocturne3
Jeśli chcesz, by nikt cię nie poznał to przebierz się za człowieka!
Miejsce: Ankh-Morpork
Wiadomości: 52

Pineapple – Śnieżka wyszła ci cudownie. Taka mroczna, akurat moim klimacie, a ta słodka „niewinna” mina jest po prostu boska <3
Hetalia – kozak mnie zachwycił. Sama bym nigdy na coś takiego nie wpadła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wyszła ci strasznie przystojna ( i szczupła) wersja kozaka. No po prostu ekstra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Asuu – od razu wiadomo kogo zrobiłaś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Geralt jak żywy. Blizna niezbyt pasuje, faktycznie, ale skoro nie ma lepszej to trudno /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Postanowiłam pociągnąć bajkowy temat, który wprowadziła Pineapple. A ta nowa czerwona pelerynka z Kenii tak mi się spodobała, że musiałam jej użyć. Tak więc przed wami Czerwony Kapturek!

Zrobiłam dwie wersje. Pierwsza dosyć zwykła, ot dziewczynka idzie z koszyczkiem do babci. Ale nie byłabym sobą gdyby w mojej stylizacji nie było mrocznego akcentu, więc zrobiłam drugą, w której Kapturek zabił wilka z kuszy.
//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46148.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46149.jpg

Offline

#935 24-07-2015 o 14h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przedstawiam zdeformowaną dziewczynę.
//photo.missfashion.pl/pl/1/58/gd/46185.jpg

Offline

#936 24-07-2015 o 15h43

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Nocturne, świetnie zrobiłaś tę pelerynę!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#937 25-07-2015 o 21h07

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Nocturne 3 : Taka mroczna pani czerwona kapturek podoba mi się!
Hetalia : Świetnie ci wyszła stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Okej dziś przedstawiam wam panią szeryf z Piltover  .
Chciałam już skończyć z LoL-em no , ale jakoś tak wyszło .
Panie i Panowie oto Caitlyn!

                                            Moja miss
//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46250.jpg

                                     Oryginał

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46251.jpg



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#938 26-07-2015 o 21h23

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Marika223, całkiem ładne odwzorowanie, ale zdaje mi się, że ta stylizacja pasowałaby bardziej do wątku o cosplayach.

Przybywam ze stylizacją inspirowaną...feniksem.

Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#939 26-07-2015 o 21h29

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Evelyn luźno cytując pewnego pana z ruskiego X-factora "Krytykowanie jest łatwiejsze od chwalenia, bo kiedy wszystko jest dobrze, nie ma się nad czym rozwodzić". Tak więc, powiem krótko - o rany, boski feniks! *^* Te kolory (czy może - te odcienie). <3

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (26-07-2015 o 21h29)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#940 28-07-2015 o 13h01

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Asuu, facet wyszedł Ci całkiem nieźle. Trochę mało męski, ale miss to w końcu miss, a ubrań fajnych mało. ;< Ale i tak świetny, to na plus! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Nocturne3, kapturek świetny! Super wykorzystanie nowej pelerynki. Wersja z kuszą dużo fajniejsza. Ino wilczek dostanie nieźle w kość! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Marika223, odwzorowanie jest naprawdę dobre. Myślę, że tak dobre, iż pasowałoby bardziej do wątku z cosplayami.

Evelyn, myślę, że feniks jest świetny! Ma super kolory. Chociaż rękawiczki i pióra to komplet (ale nie wyobrażam sobie innych rzeczy na ich miejscu! ♥), o tyle pasek dałabym inny. Komplet ze spódnicą, a nie pasuje za bardzo. Znaczy się - mało efektowny. D: Ale i tak kolory super, że się powtórzę. ^^

A ja, jako rasowy dziwak przybyłam ze... stołem wigilijnym. Aha. Mamy lipiec, a Ananas myśli o Bożym Narodzeniu, no patrzcie. XD

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46214.jpg

No to objaśnianie stylizacji zacznę od góry. Włosy imitują choinkę, taką ze światełkami, ozdóbkami i wielką kokardą. Bluzka i ten naszyjnik to ozdóbki świąteczne, możliwe, że udekorowany dom. Te dwa stroiki to po prostu takie świąteczne stroiki stojące na stole, tyle. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Spódnica i to coś powiewające z tyłu to obrus. Na stole stoi ciasto czekoladowe. I jakiś czajniczek z gorącą herbatą spada ze stołu, prosto na kota, który pałęta się miedzy nogami stołu (czyli nogami miss), żebrząc o jedzenie. Oj, zaraz będzie koci wrzask...


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#941 06-08-2015 o 21h08

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ananas jak zwykle oryginalna. ^^ Nie umiem się rozpisywać na temat stylizacji, w których wszystko mi gra, więc tylko wspomnę o tym, że te rajstopy/skarpetki jakoś mało mi przypominają nogi od stołu. xD

A ja jakoś tak zrobiłam stylizację inspirowaną swoim własnym konkursem. XD Aż bym się zgłosiła, ale z wiadomych względów nie mogę. ^^"
//photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/46956.jpg


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#942 08-08-2015 o 19h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tą stylizacje zainspirowałam moim charakterem: -w szkole eleganckim, poza szkołą szalonym (rockowym).





//photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/47024.jpg

Offline

#943 09-08-2015 o 18h01

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Majerankowa - brrrrrr!, tyle powiem. Co mnie najbardziej przeraża w tej stylizacji to nie twarz o czarnych oczodołach i creepy uśmiechu, ani też krew i zakrwawiony nóż, ani nawet włosy a la "japoński horror", ale to, że miss jest naga i pokryta brudem oraz tatuażami, a pod tym wszystkim - brak genitaliów. To sprawia, że stworzona przez ciebie istota jest tak nieziemska i trudna do określenia, a czego człowiek nie może okreslić i wsadzić do odpowiedniej szufladki, tego się boi.

@SaraMake - chciałabym być fair i skomentować, naprawdę, ale nie jestem w stanie. Raz, bo ciebie nie znam, a dwa, że sama stylizacja jest bardzo średnia.



Na potrzeby misji moja miss zerwała z chłopakiem, więc teraz musi sobie radzić sama - co jakoś tak skojarzyło mi się z czasem wojny secesyjnej (chociaż działo się tak właściwie podczas każdej wojny), kiedy mężczyźni szli do wojska, a kobiety musiały bronić i ogarniać gospodarstwa. Tak więc z braku czasu na misterne upinanie fryzury miss niedbale spięła włosy, eleganckie suknie zamieniła na zwykłą bluzkę i spódnicę, przypasała fartuch, zarzuciła na ramiona chustę, na główę założyła kapelusz z szerokim rondem, przypinając go szpilkami, żeby czasem nie spadł przy robocie, chwyciła w dłoń strzelbę (steampunkową, bo innej nie miałam...) i ruszyła na obchód majątku. Jedynym eleganckim elementem ubioru, jaki zostawiła, jest biżuteria - prezent od męża, dzięki któremu nadal czuje, że sercem jest on gdzieś blisko niej i wróci z wojny cały i zdrowy (ha! chciałaby...).

//photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/47053.jpg

Stylizację inspirowałam trochę postacią Ady Monroe z filmu "Wzgórze Nadziei" - zabawnie, ale i smutno było patrzeć, jak główna bohaterka, córka właściciela plantacji, typowa elegancka i rozpieszczona "piękność z Południa", próbuje połapać się w domowych obowiązkach po tym, jak wszyscy niewolnicy odeszli. Ogólnie to całkiem dobry film, który mnie przynajjmniej zostawił z poczuciem takiej dziwnej melancholii, zwłaszcza po wysłuchaniu ballady z soundtracku.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (09-08-2015 o 18h07)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#944 11-08-2015 o 14h54

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Saeniver, Ciekawy pomysł, naprawdę. Świetnie dobrałaś makijaż, wygląda na kobietę gotową do boju. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Majerankowa, zajrzałam do Twojego konkursu i trzeba przyznać, że miałabyś szansę sama w nim wygrać, ale cóż... możemy Twoją miss podziwiać tutaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Pineapple, czemu wylewasz tą gorącą kawę/herbatę na głowę tego biednego kotka?! D: ... a poza tym to super. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Uwielbiam zimę, święta i zawsze przyjemnie powrócić do tych klimatów.


Tymczasem ja przychodzę z... inspiracją Wkurzotronem z gry Hearthstone. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Bo cosplay to raczej nie jest.

//photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/47184.jpg

Wkurzotron


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#945 13-08-2015 o 20h52

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 29

Shiawase
Świetny wkurzotron, naprawdę mi się podoba. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Twój towarzysz pies też zacny.

Majerankowa i Lillien Wasze stylizacje muszą się pojawić w krainie halloween. <3
http://i57.tinypic.com/vxotfo.png
A więc tak. Na pomysł z tym strojem wpadłem widzą Czarne wdowy.  Czyli od kobiet, które kogoś straciły. Ma ona skrywać postać tajemniczą, a zarazem straszną. Wzorowałem się smukłymi postaciami, z długimi sukniami.
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Tsuami (01-09-2015 o 14h03)

Offline

#946 16-08-2015 o 14h28

Miss'całkiem całkiem
Kastil
Czysta nienawiść.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 83

Cóż, przybywam tu pierwszy raz, więc proszę o minimalną wyrozumiałość, taką nawet najmniejszą.
Moja próba (mnie lub bardziej udana) stworzenia damskiej wersji Undertakera.
Początkowo miał to być jego cosplay, ale okazało się, że kupiłam w Krainie Halloween spodnie w złym kolorze i zmierzę się z nim ponownie w trakcie eventu.

Link do zewnętrznego obrazka

Pasek mi trochę średnio pasuje, ale no kurczę, on taki nosił.

Offline

#947 21-08-2015 o 14h26

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Tsuami, widziałam Twoją stylizację wcześniej i z tego co pamiętam, to była dobra... nie wiem dlaczego zamieniło Ci na inną stylizację, hm.

Kastil, według mnie próba jak najbardziej udana. I bez opisu można by się domyśleć co to za postać.


Natomiast ja przybywam zainspirowana plecakiem ze Stempunk City... tak, plecakiem. Od razu skojarzył mi się z podróżami, przygodami, odkrywaniem i... Indianą Jonesem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A więc stworzyłam jego damską steampunkową wersję. Podróżuje wraz z mężem, który niczym MacGyver potrafi naprawić wszystko oraz zrobić coś z niczego, a także z wiernym psem, który ma niezwykle czuły węch i słuch. Miss nosi na plecach przedmiot, który jest częścią większej całości, do której doprowadzić mają mapy i zapiski przechowywane w plecaku.

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47747.jpg


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#948 23-08-2015 o 15h10

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Tsuami, szkoda, że nie mogę zobaczyć, jak wyglądała Twoja stylizacja - Shiawase ma rację, obrazek musiał się podmienić... :c

Kastil, nie czytałam tej mangi, a tyle osób już mi o niej mówiło! (muszę nadrobić) Po wygooglowaniu postaci uważam, że Twój koncept wygląda już w tej chwili całkiem zacnie! C: Można spokojnie powiedzieć, że wyszedł z tego świetny fem!Undertaker! (:

Shiawase, niezwykle oryginalna i ciekawa inspiracja! Strasznie fajnie było przeczytać ten szczegółowy opis, który doskonale tłumaczy krok po kroku cały zamysł C: Muszę powiedzieć, że sam pomysł na historię wydaje się mega interesujący - w sma raz na opowiadanie, naprawdę! ^^

---

Po długiej przerwie bez neta w mieszkaniu (od połowy czerwca ugh...), wreszcie mam stałe łącze, więc mogłam się zrelaksować, robiąc nową stylówkę : D

Przedstawiam personifikację okrętu "Jackdaw" z gry "Assassin's Creed: Black Flag", którego kapitanem był walijski asasyn i pirat Edward Kenway.

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47829.jpg

Kawki należą do rodziny krukowatych; w mitologii greckiej i walijskiej były stworzeniami ogromnie próżnymi, łasymi na wszystko co świecące i cenne. Jak wszystkie krukowate, były także omenami śmierci oraz nieszczęścia. Według jednej z przypowieści, by zostać królem ptaków, kawka przyozdobiła się w pióra innych ptaków.

Ostatnio zmieniony przez Lillien (23-08-2015 o 17h19)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#949 24-08-2015 o 16h47

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Tsuami, widziałam wcześniej twoją stylówkę i była całkiem ładna. :3
Kastil wygląda to naprawdę ciekawie, czekam na cosplay. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Shiawase haha, niezły pomysł. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Wykonanie też naprawdę dobre. <3 Trochę kojarzy mi się z Poszukiwaczami skarbów, bo tam także kobiecie towarzyszył facet. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Drobna uwaga - mimo wszystko zdjęła bym chłopakowi ten hełm z głowy. Wiem, że twarz straszy, no aleee. xD
Lilien naprawdę doskonały pomysł i świetna stylizacja, dopracowana w każdym detalu. <3 Serduszkowałabym ile wlezie gdyby nie trofeum. ^^" Z tego co widzę postać całkiem nieźle udaje statek. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Aż człowiek nabiera chęci, żeby pograć w Asasynów...


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/38/4f/99/384f99b9107a49d056050ecdeb9b6fe3.jpg


No właśnie... Gdzie zaczniesz?


Może od obejrzenia końca Ziemi? Udasz się na spotkanie z Van Goghiem albo Szekspirem? Spróbujesz zabić Hitlera?

A może masz chęć stanąć na Pierścieniach Akhatenu i obejrzeć, jak mała dziewczynka śpiewa Staremu Bogu?

Co jeśli jej się to nie uda?

Co jeśli rozgniewa pasożyta, żywiącego się wspomnieniami?

https://crimeandrelativedimensioninspace.files.wordpress.com/2013/04/doctor-who-series-7b_final_3991051_3991041.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47863.jpg


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#950 26-08-2015 o 18h37

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Amelia Earhart, to kobieta legendarna. Każdy powinien znać jej nazwisko oraz dokonania, gdyż poza bycia niezwykle utalentowanym pilotem, pokazała całemu światu, że nie tylko mężczyzna potrafi zasiąść za sterem. W moich oczach jest ona synonimem siły, której żadne słowa nie są w stanie zanegować i jej odwaga stała się inspiracją dla tysięcy kobiet na całym świecie. Przełamuje obraz płci pięknej jako tej słabej, niezdolnej dorównać płci męskiej.

W sporym stopniu jej postać bardzo mi pasuje do klimatu steampunkowego, dlatego w ramach powrotu tej wycieczki na MF, postanowiłam połączyć te dwa tematy.

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47995.jpg


Temat z inspiracjami, ponieważ nie nazwałabym tego cosplayem. Musiałabym użyć innych ubrań, by w pełni oddać wygląd Amelii, bardziej workowate spodnie, czy większą kurtę z kożuchem. Zachowałam jednak kilka charakterystycznych detali, jak blond krótkie włosy, szeroki uśmiech czy kolorowa chustka na szyi. Myślę, że na trochę dłużej zakręcę się wokoło słynnych kobiet, które stały się ikonami na całym świecie dzięki swoim dokonaniom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

Strony : 1 ... 36 37 38 39 40 ... 47