Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 35 36 37 38 39 ... 47

#901 05-06-2015 o 19h29

Miss'Żółtodziób
veera
...
Wiadomości: 10

oooożesz, Nelumi, to chyba najpiękniejsza stylizacja jaką widziałam /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Offline

#902 06-06-2015 o 14h00

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43667.jpg
Wy tu wyskakujecie z cudnymi i przemyślanymi stylizacjami, a mnie coś nagle wzięło, na inspirację z jednego poziomu Raymana, jakim jest Światowe tournée Babuniek.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#903 06-06-2015 o 15h35

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

nelumi - wielbie cię za tę zorzę po prostu <3 Jest idealna!


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#904 06-06-2015 o 18h26

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Po długiej przerwie z powodu braku weny postanowiłam zainspirować się moją kochaną Jinx , a raczej jej skinem .
Oto ''Rozrywkowa Jinx''.
                                        Oryginał   

//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43684.jpg

                                           Moja miss
                                    //photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43685.jpg



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#905 08-06-2015 o 17h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Marika223 Twoja stylizacja jest piękna!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#906 08-06-2015 o 18h39

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Naravi dziękuje ci za miłe słowa (:


Znowu powracam tym razem z moją rudą piratką ( inspirowana piratami)

                                  Moja miss


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43786.jpg

Ostatnio zmieniony przez Marika223 (10-06-2015 o 18h13)



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#907 11-06-2015 o 00h24

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Ojsa, Twoja wozna... nie no, rozwalilas mnie na lopatki ta stylizacja XD Umknela mi ona w konkursie, choc bardzo lubie przegladac zgloszenia w nieoficjalnych konkursach. Jaka szkoda, bo moze pozachwycalabym sie nia wczesniej! Za serce zlapal mnie juz sam opis. Wszystkie te teksty woznych... ach, nostalgia lat szkolnych, hahhaah! :'D A do pary z sama w sobie stylizacja tworzy wprost genialna inspiracje! Najbardziej podoba mi sie chyba genialnie odwzorowujacy jedzowata nature woznej Krysi makijaz oraz jej fryzura - no genialna postac, chyle czola przed pomyslem oraz wykonaniem! X'D

Nerra, wydaje mi sie, ze widzialam Twojego smoka/potwora morskiego w klasyfikacji i musze stwierdzic, ze jest niezwykle udany c: Zwlaszcza, gdy patrze na obrazek, ktory zalaczylas tu do inspiracji - naprawde widac podobienstwo! Niezwykle podoba mi sie wykorzystanie skrzydel na glowe od aniola do utworzenia pletw, to byl naprawde swietny pomysl! C:

Nelumi... : o Czy ja potrafie w ogole to skomentowac? To jest piekne, po prostu!!! : O Pozwol, ze o cos zapytam: jak Ty to zrobilas, ze Twoj stroj rzeczywiscie idealnie odwzorowuje zdjecie, jakim sie inspirowalas? To jest NIEMOZLIWE - ta kolorystyka, polaczenie elementow, magiczna atmosfera i ta przesliczna buzia... Ogladam ze starannoscia doslownie KAZDY element tego stroju i po prostu podziwiam :'D Zachwycilas mnie, ale tak bedac z Toba absolutnie szczera - ja wiedzialam, ze jestes genialna i nie spodziewalam sie po Tobie niczego innego... :'D Strasznie trafia w moj gust ta stylizacja - zorze same w sobie sa przecudne, a Twoja miss jako odzwierciedlenie tego zjawiska to cos szalenie kreatywnego i przepieknego jednoczesnie. Uwielbiam platki sniegu w stylowkach, a tutaj tak cudnie dopelniaja one koncept <3 Zwrocilam rowniez uwage na dyskretna, ale jakze pomyslowa koronke u dolu sukni Twojej Zorzy... to byla pierwsza rzecz, ktora przyciagnela moj wzrok! Jakie to pomyslowe :'D Nawet nie wiem co powiedziec, jestem szczesliwa, zaszczycona i bardzo z siebie dumna, ze faktycznie jakos przyczynilam sie do tego, sama ta swiadomosc jest niesamowita! Twoje dzielo to po prostu cudenko - kocham!!! <3

Rainbow, Twoj pomysl na babcie to jak najbardziej pomyslowa i przemyslana inspiracja! Ubawilam sie ogladajac wszystkie poszczegolne elementy :'D Zwlaszcza podobaja mi sie rozowe kapcioszki w serduszka (<3) oraz ta kosc we wlosach i ciemne okulary - polaczenie rockowych elementow wraz z babcinym jest wprost mistrzowskie! :'D

Marika223 - uwielbiam piratow i morskie klimaty i kompletnie popieram takie inspiracje! ^^ Moze jak na moj gust za duzo w stylizacji elementow od gwiazdy, ale  naprawde super, ze pomyslalas o innym kapeluszu czy bluzce - i naprawde fajnie je dobralas! Moja slabosc do rudego koloru jest wieczna, wiec masz moja dodatkowa sympatie hahaha :'D

---

A ja nareszcie znalazlam odrobine czasu by sie tutaj wrzucic z moim najnowszym pomyslem (: Nie jest to co prawda planowana kolejna z serii morskich stylowek, ale temat mam zamiar kontynuowac tak czy inaczej, a mala odskocznia od planu przeciez nie zaszkodzi c;

W ostatni weekend obejrzalam w koncu "Mad Max: Fury Road", na ktory to film nie moglam sie juz naczekac :'D Nie zawiodlam sie! Uwielbiam klimaty postapo, co moze nie kazdy tutaj wie, ale majac tylu bliskich znajomych w temacie, trudno sie nie zainteresowac C': Nie jestem pewna, czy udalo mi sie jednak oddac klimat - to moja pierwsza (!) stylowka postapo i mam ogromna nadzieje, ze nie bedzie jedyna!

Przedstawiam Wam wyzwolona niewolnice z haremu lorda Cytadeli. Udalo jej sie umknac z niewoli i teraz stara sie po prostu przetrwac w pustynnym swiecie. Zainspirowana wygladem Imperator Furiosy i jej proteza reki, staralam sie cos podobnego dodac do wygladu mojej miss. Wyobrazam sobie, ze w swojej karierze trafila na niejednego z fanatykow Cytadeli i ogolila takiego War Boya z artefaktow - czaszki jako kolczyki oraz inne upiorne elementy fajnie mi sie tu wkomponowaly c: No a z tylu mojej miss na horyzoncie juz nadchodzi burza piaskowa, czas wiec zalozyc gogle oraz kaptur i spadac z tych terenow, najlepiej jak najszybciej...

A klosy w rece to taki delikatny hint do tych, co widzieli film i kojarza sceny dotyczace nasion (;

//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43876.jpg

Inspiracja :

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Lillien (11-06-2015 o 00h37)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#908 12-06-2015 o 18h00

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Nelumi Twoja zorza jest przepiękna. Brak mi słów, aby ja opisać. Po prostu cudna


Natomiast ja tym razem inspirowałam się pięknym stworzeniem jakim jest Kruk. Wiem, że pewnie średnio podobny i kiepsko mi wyszło, ale elementy mają bardziej znaczenie symboliczne (poniżej wyjaśnione)

Link do zewnętrznego obrazka



Pasek z kłódką = Zamknięcie
Bardzo chciałabym mieć tego pięknego ptaka, ale jak bym widziała go zamkniętego i meczącego się w klatce.. byłoby mi go szkoda i od razu bym go wypuściła
Poza – Elegancja oraz pewność siebie tego pięknego stworzenia
Czarny pył – Ma symbolizować mrok oraz tajemnicę
Naramienniki – Potęgę nad mniejszymi od siebie stworzeniami

Ostatnio zmieniony przez Nerra (12-06-2015 o 18h04)


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#909 12-06-2015 o 18h37

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Lillien - czaję się na Mad Maxa już od premiery i przyznam, że trochę się bałam go obejrzeć, po w pamięci mam fenomenalne starsze części i trochę strach mnie obleciał, że nowa część nie dorówna poprzedniczkom. Ale skoro twierdzisz, że nie zawodzi, to może po egzaminach wreszcie się przejdę do kina. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A sama stylizacja... Ach, cudeńko! Nawet nie czytając opisu bezbłędnie kojarzy się z klimatami postapo. Rozwichrzona fryzura, ubiór przywodzący na myśl rebeliantów lub zbiegów, żyjących półdziko... I ten makijaż! Mina Miss jest powalająca, od razu widać, że nie jest to panienka wychowana w bezpiecznym, cywilizowanym świecie... xD

Nerra - najidealniejszy kruk, jakiego można sobie wymarzyć! Również wystarczył rzut okiem na stylizację, żeby odgadnąć, co przedstawia - właśnie to lubię, kiedy stylizacje są tak przejrzyste, że opis staje się właściwie zbędny. Jest tajemniczość, jest władczość (ręękaaa! <3). Bardzo podoba mi się przedstawiona symbolika, zwłaszcza kłódka. No i naramienniki - nie tylko nadają stylizacji majestatu i ładnie wypisują się w symbolikę, ale też idealnie zgrywają się ze skrzydełkami! :3

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (12-06-2015 o 18h38)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#910 12-06-2015 o 18h45

Miss'ujdzie
AngelicPretty
Także no, ten tego ;o
Wiadomości: 181

A ja przychodzę z stylizacją inspirowaną..drzewem, tak drzewem, gdy zobaczyłam u Nine ten pień to od razu pomyślałam o zrobieniu z mojej miss drzewka ^^ I o to jest:

//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43938.jpg


https://38.media.tumblr.com/tumblr_m6xbuwG7kY1qbvovho1_500.gif

Offline

#911 13-06-2015 o 01h22

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Marika223 - takiemu miłemu piratowi to bym się chyba dała okraść XD Ta słodka buźka w jakiś sposób idealnie pasuje do pirackiego ubrania. Niby wygląda niewinnie, ale nie do końca ^^ Czuć pirackie klimaty i to jest najważniejsze!

Lil wie co ja myślę o jej stylizacji inspirowanej Mad Maxem ;] Lil wie, że jestem nią zachwycona i chcę więcej postapo w jej wydaniu ;]

Nerra, Twój kruk jest zjawiskowy. To chyba najlepsze określenie. Po prostu niesamowity *w* W tej stylizacji jest tak wiele gracji, że aż napatrzeć się nie potrafię ^^ Wcale nie uważam, że jest nieudany. Wręcz bym się zgodziła z Dasharią, że to najpiękniejsza interpretacja kruka jaką tu widziałam.

AngelicPretty - będę nudna, ale nie byłoby miło skomentować poprzednich stylizacji? Temat ten pojawia się w tym wątku co parę stron. Ludzie, chcecie usłyszeć opinie innych o swoich stylizacjach, to sami coś od siebie napiszcie!
Co do drzewa, to wiadomo, że nowe korzonki zainspirują do roślinnych klimatów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Urocze drzewko, zwłaszcza makijaż mi się podoba. Miss wygląda jak śpiący ent ^^

Wszystko ładnie i pięknie, teraz wszyscy masowo robią elfickie i leśne stylizacje i jest cudnie. A ja natomiast na widok grzybków porastających miss zapiszczałam z podniety, bo w końcu mogłam zrobić Klikacza *w*

//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43972.jpg
Już nie tak słodko i magicznie jak to teraz na MF XD


Klikacze to "zombie" pojawiające się w mojej ulubionej grze - The Last of Us. Nie są to chodzące trupy, a ludzie zarażeni agresywnym, grzybnym pasożytem, który porasta im mózgi i wywołuje niepohamowaną żądzę mordu. Z czasem grzyb w głowie się rozwija i wyrasta poza czaszkę, jak właśnie w przypadku Klikaczy. Ciało osoby zarażonej jest powoli konsumowane przez grzyba, stąd narośle na zielonkawej skórze.
Klikacze to trzecie stadium rozwoju, już na tyle zaawansowane, że pasożyt porósł oczy żywiciela, czyniąc go ślepym. Ale bez obaw, Klikacze świetnie sobie radzą z tym problemem dzięki echolokacji. Jak nietoperze ciągle wydają z siebie klikające dźwięki i dzięki nim są w stanie namierzyć swoje ofiary. Lepiej na takiego nie trafić podczas końca świata ;]

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#912 13-06-2015 o 09h12

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Lillien - pierwsza stylizacja postapo, serio? A wyszło ci tak świetnie... Bardzo pustynnie i piaskowo, wszystko jest na maksa dopracowane. Muszę się w końcu zabrać za nowego Mad Maxa, dwie moje znajome kinomanki dały temu filmowi bardzo wysokie noty na filmwebie.

Nerra - łooo, jaki kruk. Idealny. Groźny i czujny, pełen mocy. Genialne wykorzystanie naramienników (zwłaszcza!), i maski, i ręki, i paska z kłódką, no wszystkiego :)

AngelicPretty - urzekł mnie zwłaszcza środek stylizacji - świetne przejście z zieleni w brąz poprzez użycie tej kamizelki i paska oraz rękawiczek i pnących się kwiatów. Makijaż też mi sie podoba, wprowadza atmosferę spokoju i łagodności, przez co miss wygląda jak śpiące, 300-letnie drzewo.

Foxglove - o kur... de. Znaczy sama stylizacja jest naprawdę super i aż nie mogę znaleźć słów, żeby napisać, jak bardzo mi się podoba - to po prostu mistrzowskie połączenie wszystkich potrzebnych elementów. Na bank od razu rozpoznałabym klikacza, gdybym wcześniej grała w tę grę (w co wątpię, pewnie padłabym na zawał po 5 minutach...). Ale, hm, no, to o tych mrówkach to już naprawdę... No po prostu... Brrrr. Że też Natura sama z siebie wpada na takie pomysły...



A ja przyszłam ze stylizacją, którą miałam bardzo krótko i jeszcze do wczoraj, a którą zrobiłam, bo miałam ochotę na coś prostego, bez zbytniego babrania się w warstwach.
Niestety, musiałam ją zmienić, bo po zobaczeniu obłędnych rękawów dostępnych od poziomu 56, moje szczęśliwe wegetowanie na poziomie 51 musiało się skończyć, a kolejna misja wymagała zmiany fryzury.
Jest to raczej dość luźna inspiracja wspomagana fantazją, bo na obrazie jest tylko popiersie. Ale starałam się, żeby "próżność" była mimo wszystko widoczna.

//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43974.jpg

inspiracja


Uwielbiam obrazy Prerafaelitów. Są absolutnie cudowne, potrafili tak przedstawić kobiety, że były jednocześnie niewinne i niezwykle zmysłowe. Na dodatek bardzo często ich muzami zostawały kobiety rudowłose (ha!).
Frank Cadogan Cowper jest nazywany "ostatnim prerafaelitą" i jest stosunkowo mało znany (ale któż nie poczułby się przytłoczony i zgubiony w cieniu takiego Waterhouse'a?), ale kobiety na jego obrazach mają w sobie ogień - jego "La Belle Dame Sans Merci" jest wprost urzekające, ta kompozycja i te barwy!

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (13-06-2015 o 09h12)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#913 16-06-2015 o 19h24

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Dodam od siebie moje inspiracje z LOTR. Do kompletu Białe Drzewo Gondoru i Gandalf. Nie powiem, przypomniałam sobie że miałam zrobić Gandalfa jak było jeszcze halloween ale zabrakło mi mm na laskę, a teraz pojawiła się kolejna więc ot proszę. Nie są to jeszcze skończone kompozycje i chciałam się was zapytać co mogłoby się jeszcze do tego nadać żeby to wyszło takie wiecie, takie wow.

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/gd/44159.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/56/gd/44160.jpg

za brodę do Gandalfa użyłam ombre włosów, a do drzewa nie było gałęzi w kolorze białym więc pozostały same włosy. a i nie umiem zrobić postarzającego makijażu więc szary wygląda dosyć młodo ;-;
Co myślicie? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Suiseiseki (16-06-2015 o 19h25)


Offline

#914 17-06-2015 o 19h22

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Te nowe rączki do grania na flecie tak mi się podobają, bo wyglądają jak dłonie czarującej właśnie czarodziejki! Po siedzeniu od Miasteczka Steampunkowego w tej samej stylówce i czterokrotnym reanimowaniu mojej zmarłej Miss (XD) w końcu zmieniłam jej wygląd i myśl uzewnętrzniłam. Chciałam na początku zrobić jakąś zwykłą wiedźmę ALE DRZEWO ZAMIAST NÓG  i w ogóle.  <3

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44184.jpg

Suiseiseki Gandalfa nie da się nie rozpoznać, także ja to bym nawet spokojnie do cosplayu go wrzuciła, bo podobienstwo niezaprzeczalne. Ten typowo gandalfi kapelusz! <3 Niestety nie widzę natomiast Drzewa Gondoru, bo ustawienia mojego monitora stwierdziły,że nie będą mi wyświetlać słabokontrastujących ze sobą elementów. :"D

Saeniver O_O AAA! To się nazywa inspiracja! Twoja miss jest taka szlachetna, jej wyraz twarzy jest jak skopiowany z tego obrazu, kolory są genialne, nie mogę się napatrzeć!

Ostatnio zmieniony przez nivata (17-06-2015 o 19h24)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#915 17-06-2015 o 20h48

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Nivata przyznam szczerze że bardzo ciekawa ta twoja stylizacja  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Jakoś ostatni wzięło mnie na morskie klimaty więc  tym razem stworzyłam syrenę
( Jeśli mam być szczera to nawet nie zauważyłam że ta bluzka i ogon to komplet)


                                              inspiracja

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44190.jpg


                                         moja miss


//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44191.jpg

Ostatnio zmieniony przez Marika223 (22-06-2015 o 15h24)



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#916 18-06-2015 o 17h58

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Bardzo żałuje, że nie ma możliwości wyboru innych kolorów szali z ekstra rąk, bo ta czerń mi tu psuje kompozycję NO ALE dlatego inspiracja, a nie cosplay. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (edit: zmieniłam kolor włosów na ciemniejszy i od razu jest lepiej <3) Tańczący Shiva, jeszcze jakbym mogła mu dać roztańczone nóżki to już w ogóle by było supi. <3

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44236.jpg

Ostatnio zmieniony przez nivata (18-06-2015 o 20h23)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#917 18-06-2015 o 20h47

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

nivata po prostu zakochałam się w tej stylizacji Shivy, nie pomyślałabym chyba nigdy, jak można genialnie dysponować tymi dłońmi!  Niby prosta stylizacja, ale jak się jej przyjrzeć, jednak skomplikowana.  Dla mnie cudo!

Ostatnio zmieniony przez Rainbow (18-06-2015 o 20h48)

Offline

#918 24-06-2015 o 00h59

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Nivata Twój Shiva jest naprawdę genialny. Może nogi od wodnika załatwiły by sprawę ''tańczących nóg''?
Suiseiseki Gandalf na prawdę ci się udał, jest świetny

Natomiast ja tym razem chciałabym zaprezentować wam stylizację inspirowaną tytułem książki Cassandry Clare ''Mechaniczny Anioł''

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/11/8e/86/118e86ff5ed4450c2403f26ac3b69691.jpg

Tytułowy anioł jest naszyjnikiem, wiec jak pewnie się domyślacie jest z metalu, dlatego z ubiorem musiałam improwizować... Mój anioł rożni się od pierwowzoru
Z opisu w książce, jak i z rysunku na okładce można zobaczyć, że tytułowy anioł jest koloru rdzawego. Jednakże ja swojego zrobiłam w kolorze srebrnym.. ale to jedynie wina tego, że gustuję bardziej kolorze szarym/srebrnym

Jest to druga wersja tej stylizacji.

Ostatnio zmieniony przez Nerra (24-06-2015 o 01h02)


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#919 24-06-2015 o 20h31

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Nerra- świetne inspiracje i podejście do nich zakochałam się w twoim uroczym kruku,Mechaniczny Anioł jest równie piękny.
Nivata- twój tańczący Shiva jest po porostu boski /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png,a twoja czarownica jest równie wspaniała i dopracowana.
Lillien -Jak zwykle jestem zachwycona twoją stylizacją co prawda nie znam Mad Maxa ale kiedyś go obejrzę z czystej ciekawości.
Foxglove- na temat twojego Klikacza mogę powiedzieć tylko tyle jest uroczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png(choć nie znam gry).
Marika223-Ładna prosta wodna nimfa która zaczarowuje marynarzy swoją grą na flecie.
Saeniver-widać że włożyłaś w tą stylizację mnóstwo pracy i wyobraźni.
Suiseiseki co prawda bliżejm twoim stylizacją do cosplay'i niż do inspiracją ale są śliczne i oddają to co mają pokazywać.

A ja przyszłam z klasyczną lekko inspiracją czyli elfka która używa swoich mocy żeby oczyścić berło złego władcy demonów z mrocznej mocy która się w nim zagnieździła:
//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44584.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#920 27-06-2015 o 19h35

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

Ja inspirowałam się............ LATEM!!!!!!!!!!!
Ta delikatność, te kwiaty.Ach... /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif
http://i57.tinypic.com/oszpud.jpg
Ostatnio mnie wziełoo na kwiatki


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

#921 28-06-2015 o 20h33

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

MadziaG Ładnie dobrane elementy  takie ciepłe ... no po prostu latowe !

Hehehe.....No to był już skin to teraz pora na klasyczny wygląd
   

                                             Klasyczna Jinx

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44743.jpg


                                              Moja miss



//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44744.jpg

PS: Czy to już nie jest chore z mojej strony że mam na swoim koncie tyle stylizacji z LoL - a  ?



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#922 28-06-2015 o 20h36

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

U-W-I-E-L-B-I-A-M Minecrafta! Długo się wzbraniałam przed tą grą, ale już prawie rok temu dałam się skusić na pierwszą rozgrywkę o nie żałuje. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jeden z mobów, Enderman, zachęcił mnie do stworzenia stylizacji nim inspirowanej i tak powstała moja wizja tego czarnego kolesia jako steampunkowego czarownika.

//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44745.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#923 30-06-2015 o 21h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tworząc ta stylizację inspirowałam się płaszczykiem  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/44869.jpg

Offline

#924 10-07-2015 o 22h21

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Na samym wstępie nie wiem czy można umieszczać stylizacje pod stylizacją tego samego autora .Jeśli nie to najmocniej przepraszam.
Tym razem stylizacja inspirowana Hurren z serialu ''Wspaniałe stulecie''.


                                                Oryginał

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45364.jpg

                                                 Moja miss


//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45365.jpg



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#925 10-07-2015 o 22h46

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 576

Omg, oglądam ten serial jak jestem u babci. Turecka moda na sukces rządzi XDDD Sama tylówa wyszła Ci świetnie, ale jeżeli chcesz ją bardziej w "klimacie" i do charakteru bohaterki to twarz jest zbyt łagodna </3
Dodatkowo nie, nie można dublować postów, użyj opcji "edytuj" w poprzednim i tam wrzuć ♥

Offline

Strony : 1 ... 35 36 37 38 39 ... 47