Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 33 34 35 36 37 ... 47

#851 08-04-2015 o 22h53

Miss'wow
Teru
...
Wiadomości: 560

moja stylizacja inspiraowana Edwardem Elric'iem z Fullmetal Alchemist :3

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Teru (08-04-2015 o 22h54)


`Powody zawsze są proste.
Żyjemy w prostym świecie, nie sądzisz?
Pociągasz za spust i człowiek umiera`

Offline

#852 10-04-2015 o 18h21

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Teru, fajny facio ci z misski wyszedł xD

A ja z kolei (ponieważ nie do końca wiedziałam, pod co toto podpada xD Może to już cosplay? Niwim. xD) wstawiam tutaj naczelnego sklerotyka ze Słodkiego Amorisa, czyli Lysandra. ^^ Płaszczyk wzięłam zamiast fraka, gdyż nie miałam niczego lepszego xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39959.jpg

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (10-04-2015 o 18h22)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#853 11-04-2015 o 19h53

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Pineapple trzeba przyznać, że wyszedł bardzo podobny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#854 12-04-2015 o 13h55

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Coraz więcej męskich cosplayów! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jak zawsze najabrdziej zachwyca mnie makijaż-dobra robota.

Od lat marzy mi się podróż do Indii więc zdecydowałam się stworzyć tradycyjny strój hinduski!Przenieśmy się do kraju najczystszych barw, życia i tradycji.  Zafascynowana typowo bollywoodzkimi kostiumami zaczęrpnęłam kilku inspiracji i tak oto powstała młoda Hinduska. Od razu chciałbym nadmienić, że NIE użyłam ANI JEDNEGO z przedmiotów z zestawu hinduskiego dostępnego u Nine.

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Zdecydowałam się na kolor czerwony i złoty a także na niebieski gdyż w Indiach stawia się na intensywność i "jaskrawość spektaklu".  Szczególnie stroje kobiece mają mnóstwo różnego rodzaju haftek, rysunków i wzorów. Duże znaczenie w tej kulturze ma też bogata, złota biżuteria i jej ogromna ilość.

Miss ma na sobie sari. Sari jest bardzo długim pasem materiału, którego się nie zszywa, długości 5-6 metrów. Najbardziej popularnym stylem  jest zawijanie go dookoła talii, z końcem udrapowanym na ramieniu. Choli to krótka bluzeczka, noszona do ghagry-bogato zdobionej spódnicy. Dupatta to szal, który oplata ramię Śnieżyczki.
Jeśli chodzi o biżuterię to w stroju pojawiają się elementy takie jak tikka-element ozdobny na czole kobiety, jhmunka- duże kolczyki,
raani-haar równie duży naszyjnik, suggi-phul materiał zakładany na głowę i ostatnie już churi czyli dziesiątki bransolet. Henna, która pojawia się na jej dłoniach symbolizować ma szczęście i powodzenie. Mehndi (czyli własnie tatuaże z henny) tradycyjnie zdobiło tylko ciało panien młodych, jednak z czasem tatuażami tymi zaczęto zdobić skórę również na inne okazje, takie jak hinduskie święta Karva Chauth, Teej czy Diwali.





Która wersja kolorystyczna bardziej się Wam podoba? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Sniezyczka (12-04-2015 o 13h56)


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#855 12-04-2015 o 16h13

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Sniezyczka powiem szczerze że bardzo dobrze wyszedł ci ten tradycyjny strój hinduski ładnie też wszystko dopasowane kolorystycznie w obu stylizacjach  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png .

Ja  natomiast wrzucam swój strój inspirowany główną bohaterką filmu ''Czarny Łabędź''.


//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40234.jpg



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#856 13-04-2015 o 19h33

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Może nie cała Misska, ale tworząc twarz starałam się upodobnić ją do Horfa z "The binding of Isaac". Cała reszta tak zupełnie z innej bajki, proszę nie brać tego pod uwagę XD


//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40341.jpg


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#857 14-04-2015 o 14h42

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Moja serce zdecydowanie podbiło kilka stylizacji, ale najbardziej: Christina, Kura, lody waniliowo-truskawkowe oraz indyjski strój. Muszę przyznać, że w AWMF właśnie trzymam za strój Sniezyczki kciuki. Naprawdę gratki dla pozostałych twórczyń.
A ja przychodzę również z stylizacją z AWMF.

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/gd/40374.jpg

Hanbok to określenie tradycyjnych koreańskich ubrań. Szaty hanbok znane są już od bardzo dawna, prawdopodobnie od czasów Trzech Królestw Korei. Górna część zwana jest jeogori i jest podobna do bluzy z długimi rękawami.Żeński hanbok zawiera spódnicę (chima). Wygląd szaty odzwierciedlał status społeczny noszącej ją osoby. Władcy i klasa rządząca posiadali wspaniałe, i kosztowne choć często niewygodne ubrania. Używali także biżuterii, w odróżnieniu od pospólstwa. Moja miss jednak jest prostą dziewczyną, więc biżuteria była jej zbędna.



|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#858 14-04-2015 o 15h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

/modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Offline

#859 14-04-2015 o 18h57

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

jolanova upominam za spam.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#860 18-04-2015 o 18h12

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Sszyszka, spódnica chyba nieco zbyt rozłożysta. Tak sama z siebie. Ale po za tym, bardzo fajny pomysł. Tak samo kiecki Hinduskie i łabędź.
Lynn, nie wiem co prawda o co chodzi z tymi oczami, ale cała kreacja bardzo fajna, bardzo mi się podobają kolory.
Ja inspirowałam się Aniołem Śmierci z trzeciego sezonu "American Horror Story"
Link do zewnętrznego obrazka


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#861 19-04-2015 o 16h21

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Aria trzeba przyznać że aż mnie zatkało bo tak dobrze wyszedł ci ten Anioł Śmierci  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#862 19-04-2015 o 20h26

Miss'na całego
Roccoco
I am selfish, private and easily bored. Will this be a problem?
Miejsce: Bordeaux
Wiadomości: 483

Ario, anioł śmierci wyszedł Ci bezbłędnie. Nawet ten pozornie niewinny uśmieszek się zgadza. (Poza tym pierwszy raz widzę Twoją miss bez tej lisiej rudości na głowie. xD)

Twój hanbok, Sszyszko, jest bardzo podobny do oryginału. Mi tam rozłożysta spódnica nie przeszkadza - wręcz przeciwnie, w końcu obszerność to jedna z cech tego stroju. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Lynn, twarz Twojej miss to wypisz, wymaluj Horf. Co prawda ten welon nieco przysłania twarz, ale zauważyłam, że nawet usta są wykrzywione w grymasie. Tylko zębów na wierzchu brakuje. xD

Śnieżyczko, czapki z głów. W końcu jakiś strój hinduski bez użycia kompletu z U Nine. Obie wersje kolorystyczne strasznie mi się podobają. A ten przeszczęśliwy wyraz twarzy miss od razu przywodzi mi na myśl aktorki grające w filmach z Bollywood. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jak tylko zobaczyłam tą ogromną ilość przedmiotów w wycieczkowym U Nine, które śmiało mogłyby służyć jako atrapa złomu, od razu pomyślałam o pewnym robociku, o którym film widział chyba każdy.
Wall-e, ostatni z robotów starej produkcji, do stworzenia którego wykorzystane zostały części zepsutych jednostek, a u którego na przestrzeni lat wykształciła się zdolność okazywania uczuć i myślenia. Inspiracja trochę naciągana, ale w końcu to inspiracja, a nie cosplay. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
http://i61.tinypic.com/rrsep4.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Roccoco (19-04-2015 o 20h29)


http://i62.tinypic.com/jt1a87.gifhttp://i58.tinypic.com/qy73nc.gifhttp://i62.tinypic.com/jt1a87.gif

Offline

#863 20-04-2015 o 20h44

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Och, Wall-E!
Roccocco, wyszedł ci bezbłędnie - szkoda tylko, że wśród torebek miss nie ma jakiejś roślinki doniczkowej. Matko, jak ja ryczałam na tym filmie...


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

A ja przyszłam z bajką-nie bajką dla nieco starszych dzieci ;)


//photo.missfashion.pl/pl/1/52/moy/40972.jpg

     Obrzydliwie wyglądające ogromne truchło na wpół człowieka, na wpół wilka z nieopisanym łoskotem uderzyło o blat biurka burmistrza. Sekretarz aż podskoczył i prawie udławił się spożywanym właśnie ukradkiem cukierkiem. Burmistrz uniósł wzrok. Na środku gabinetu stała rudowłosa dziewczyna, cała obryzgana krwią skapującą właśnie na drogi, zamorski dywan. W dłoniach trzymała dwa pistolety, jeden dymił jeszcze. To niemożliwe, żeby tak drobna istota miała siłę udźwignąć tak ogromny ciężar, a następnie rzucić go z takim impetem. A może jednak?...
     - Ponoć gnębił was wilkołak - zaczęła niezobowiązująco, jak gdyby dyskutowała o pogodzie, po czym dodała, uśmiechając się niewinnie: - No to już nie gnębi.
     Burmistrz chrząknął niepewnie.
     - Obiecana nagroda to dwa tysiące guldenów, nie mylę się? - Rudowłosa nie dała się zbić z pantałyku przedłużającym się milczeniem.
     - Niby tak - odparł wreszcie burmistrz, znany wszystkim w mieście jako straszny skąpiec i wyzyskiwacz. - Ale muszę potrącić za ten dywan. Tych plam nie da się wywabić, a był drogi. Został zakupiony za pieniądze szlachetnych mieszkańców tego miasta.
     Nie była to prawda, a łowczyni potworów jakimś cudem o tym wiedziała. Spojrzenie jej ciemnych, niemal czarnych oczu stało się twarde i zimne niczym stal.
     - Jest pan pewien? Bo jakby pan jednak zmienił zdanie, to wolałabym weksel niż pieniądze.
     Burmistrz chrzaknął ponownie, na jego czoło wystąpiły krople potu. Wreszcie zdrowy rozsądek wespół z narastającym strachem zdołały przebić się przez wrodzone skąpstwo i mężczyzna sięgnął po arkusz papieru i wieczne pióro. Gdy wypisywał odpowiedni dokument, sekretarz, człowiek jeszcze bardzo młody i bardzo ciekawski, odważył się zapytać:
     - Czy pani to... legendarny Czerwony Kapturek?
     - Tak.
     - A... to dlaczego płaszcz jest czarny?
     - Bo się ubrudził, a ja nie lubię prać - prychnęła Czerwony Kapturek sarkastycznie.
     - A... czy to prawda, że jeden z tych pistoletów jest na potwory, a drugi na... na ludzi?
     - Tak, dlatego w przypadku wilkołaka trzeba używać obu - odparła dziewczyna śmiertelnie poważnie. Nie była to jednak prawda: kiedyś przeczytała podobne zdanie w książce autorstwa nieznanego jej pisarza tytułującego się "Bardem herbu Rawicz" i stwierdziła, że to całkiem niezła wymówka oszczędzająca niepotrzebnych tłumaczeń.
     - A czy... - zaczął ponownie sekretarz. Czerwony Kapturek wzniosła oczy ku niebu. Na szczęście w tym samym momencie burmistrz skończył wypisywać weksel, dziewczyna wyrwała mu więc papier z ręki i szybkim krokiem wymaszerowała z gabinetu. Zanim zamknęły się za nią drzwi, usłyszała jeszcze  wściekły warkot burmistrza:
     - Willkins, nie stercz jak kolek, tylko zajmij się tym truchłem!

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (20-04-2015 o 21h28)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#864 21-04-2015 o 18h58

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Saeniver Haha, od razu rozpoznałam inspirację fragmentem z ,,Wiedźmina" :3


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#865 21-04-2015 o 19h03

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Wall-e boski <3 Uwielbiam tą bajkę

//photo.missfashion.pl/pl/1/52/gd/41027.jpg

Tym razem przybyłam z Ganguro.



|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#866 24-04-2015 o 16h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chodzi za mną Saga Evil... Przedstawiam Conchitę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/52/gd/41209.jpg

Offline

#867 30-04-2015 o 15h54

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Nie chcę wyjść na marudę (nie zrozumcie mnie źle - stroje są świetne!), ale większość prac tu wrzucanych spokojnie podciągnąć można pod cosplaye, dlatego zastanawia mnie, czemu nie znalazły się one w przeznaczonym dla nich temacie... :'D


Szyszka - przyznam, że kompletnie nie czaję mody japońskiej, ale kto by nie znał ganguro? Strój idealnie oddaje kwintesencję tego stylu! Pamiętam, że w "Imadoki!" (świetna manga, kto nie czytał - polecam!) jedna z postaci była flagową przedstawicielką Ganguro i Twoja misska z tych przyczyn oczywistych mi się właśnie z nią kojarzy. Miłe wspomnienia C:

Saeniver - Twój Czerwony Kapturek i historia mnie totalnie kupiły! :'D Świetnie się bawiłam czytając ją i patrząc na stylówkę. Czerwony Kapturek taka niepozorna, dlatego ta interpretacja tak mi się podoba - mrocznie, trochę steampunkowo, ale zdecydowanie niestandardowo c; I o to chodzi!

Roccoco - zachwyciłaś mnie! Świetny koncept, przeuroczy (bo Wall-e jest!), a do tego tak sprytnie podobierałaś w nim elementy, że tylko się przyglądać i podziwiać C: Moim ulubionym elementem są chyba okulary i ta słodka buźka/usteczka <3

Sniezyczka - pamiętam ten strój! Do dzisiaj jestem pod ogromnym wrażeniem jego wykonania... Szczerze, nie potrafię zdecydować, która wersja kolorystyczna bardziej mi się podoba D: Ta buzia taka urocza - uśmiech jest przepiękny <3

Dasharia - jestem absolutnie zakochana w Twoich lodach. Te kolory, "spływające" skarpetki, spódnica  przypominająca fakturą lody oraz cieniowane włosy... przesłodki strój, idealnie oddający tematykę! Uwielbiam takie pomysły (: Aż żal, że nie dojrzałam tego stroju wcześniej!



A ja postanowiłam wrzucić tu mój "eksperyment". Dla niektórych to już może będzie przesada, ale co tam - doskonale się bawiłam szukając elementów do tego stroju! C:

Uwielbiam wszystkie opowieści morskie i taki też jest motyw przewodni moich ostatnich stylówek, a niedawno poczułam się szczegółnie zainspirowana tymi klimatami (nie da się ukryć, że to czego słucham, w co gram, co oglądam i czytam, bardzo mnie inspiruje!). W najbliższym czasie utworzę osobną podstronę na blogu-szafie, gdzie wrzucę wszystkie te pomysły wraz z opisami c:

A tymczasem przedstawiam Wam wrak statku, spoczywający na dnie morza...
Zainspirowana eksploracją głębin w grze "Assassin's Creed IV: Black Flag" (w spoilerze screen z gry).

Mam ogromną nadzieję, że komuś się spodoba C':


Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Lillien (30-04-2015 o 19h08)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#868 30-04-2015 o 19h06

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Lillien O matusiu! *.* Jakie cudeńko! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png To jest takie piękne! ^^ Ta bluzka (statek) tak pięknie wyglada na tle niebieskiej, omieszanej sukienki!(morze)Aż szkoda słów!
@Naravi świetna Conchita! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Moja inspiracja to bóg Hermes. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez jula209 (30-04-2015 o 20h23)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#869 30-04-2015 o 19h46

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Lillien Twoja wyobraźnia nie zna granic, niesamowite /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#870 01-05-2015 o 01h30

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 576

Lillien naprawdę podziwiam, kawał dobrej roboty!
Roccoco tyle razy oglądałam i grałam w gry z Wall-e'm, a w moim pokoju przed remontem nie bez powodu wisiał plakacik z nim, że nie dałabym rady nie rozpoznać inspiracji. Cudo ♥

Za mną chodziło to dłuższy czas. Praktycznie od momentu publikacji piosenki. Ubolewam bardzo nad włosami, bo nie ma nic co przypominałoby tą cudną fryzurę, a krótszej, pasującej jednocześnie grzywki też nie ma, więc muszę zadowolić się tym. Podrzucam Yo-landi, Ninję z teledysku Ugly Boy od Die Antwoord. Na faceta niestety tatuaży się nie da, więc mam ich imitację, do tego często biega w samych białych gatkach, więc jest i to :') Pies do kompletu, klimatyczniej. Łańcuch złoty jest, szpanerskie okularki też.

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41622.jpg


parę konkretnych kadrów z inspiracji

Offline

#871 02-05-2015 o 14h12

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Nelumi stylizacja wyszła ci dobrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Lillien zaskoczyłaś mnie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png ! Widać że masz bujną wyobraźnie którą umiesz wykorzystać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ja inspirowałam się powietrzem tylko nogi tak nie dopasowane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41742.jpg

Ostatnio zmieniony przez Marika223 (02-05-2015 o 14h17)



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#872 02-05-2015 o 20h52

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Marika223 Świetna stylizacja, ale czegoś brakuje. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Link do zewnętrznego obrazka
Ja zainspirowałam się zjawiskami paranormalnymi i stworzyłam taką białą damę, która zmarła, będą w ciąży. Przybliżenie postaci:
Młoda para postanowiła wyjechać razem na wakacje. Dotarli do starego zamku, gdize można było wynajć pokój. Gdy przechodzili koło niego, ujrzeli starca, który siedział i trzęsł się. Para podeszła do nich i spytała co się stalo. On odparl:
,,Strzeżcie się! Nie widzie gdzie idziecie. Tam jest Elizabeth, Biała Dama, która w pożarze zginęła, będąc w ciązy, teraz straży po zamku! Strzeżcie się!''
Para myśląć, że bałkocze, poszła się zameldować. Gdy wieczorem było już pózno, postanowil iść spać. Usłyszeli krzyk. WYbiegli na korytarz i ujrzeli JĄ. Była biało ubrana, miała czarne włsoy, a we włosach wbity biały grzebień. Wołała ,,Moje dziecko'' Nie żyje! Zginęło! Pożar''. W ręku trzymała misia, który miał pewnie należec do jej dziecka...


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#873 05-05-2015 o 13h11

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Jula stylizacja fajna kojarzy się właśnie  z takimi zjawiskami paranormalnymi.
A tak na marginesie to opis też spk , ale tam pare razy zjadłaś litery ( nie żebym chciała być natrętna)  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Marika223 (05-05-2015 o 13h22)



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#874 05-05-2015 o 19h15

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Ja postanowiłam stworzyć stylizację inspirując się żywiołami wody, ognia, ziemi oraz powietrza.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#875 07-05-2015 o 01h36

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Ja jak zwykle przyszłam z trochę dłuższym postem. Każdego fana mitologii chińskiej, bądź mitów w ogólnym zakresie, serdecznie zachęcam do przeczytania ^^ ponieważ jestem wielką miłośniczką przeróżnych podań i mitologii, na pewno jeszcze zajrzę tutaj z innymi boginiami!

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41962.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/42056.jpg

Chang'e jest boginią księżyca w chińskiej mitologii, i jak to bywa z mitami, jej historia ma wiele różnych wersji. Ograniczę się jednak do mojej ulubionej.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Każdego roku w Chinach obchodzi się Święto Środka Jesieni, dnia, w którym księżyc widnieje na niebie w swej pełnej okrasie i pełni, a podczas którego wystawia się figurki królika i piecze tradycyjne "ciasteczka księżycowe".

Kilka ilustracji, którymi się inspirowałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

Strony : 1 ... 33 34 35 36 37 ... 47