Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 12 13 14 15 16 ... 47

#326 21-03-2014 o 16h31

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

KimDallas - maczek jest piękny! Taki rozwiany i radosny ^^ Miss się faktycznie kojarzy z polnym kwiatem, wokół którego latają motyle. Od razu się cieplej człowiekowi robi, jak patrzy na taką letnią stylizację ^^

A ja powróciłam, bo po dodaniu wiosennych elementów mogłam skończyć moją stylizację w duchu tematu aktualnej edycji Wyborów Stylizacji Inspirowanych, jakim są wynalazki ;] Zdaję sobie sprawę, że to niełatwy temat, ale z odrobiną zastanowienia się można wymyślić coś kreatywnego ^^ Więc postanowiłam, że może trochę ze swojej strony pokażę, jak ja interpretuję temat naszego konkursu. Ostatnio się bawiłam w demony słowiańskie, więc teraz zarzucę wynalazkiem, może kogoś to przekona do wymyślenia czegoś na własną modłę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Kręciłam się wokół tematyki wyświetlaczy LCD już jakiś czas, ale brakowało mojemu projektowi "tego czegoś". W końcu jak przedstawić w stylizacji ciekły kryształ, genialne odkrycie Friedricha Reinitzera?
Słowem wyjaśnienia - ma być wściekle kolorowo, bo takie właśnie są ciekłe kryształy. Dorzuciłam motylki, bo to niemalże stereotyp wszystkich reklam ekranów LCD. Motyle to wdzięczny, kolorowy temat idealnie nadający się do pokazania potencjału wyświetlacza. Mniej więcej jak papugi ;] Zatem przed Wami genialny wynalazek - ekran ciekłokrystaliczny! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18536.jpg

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (21-03-2014 o 16h38)

Offline

#327 23-03-2014 o 19h44

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 576

KimDallas Zdecydowanie Ci wyszło :> Ślicznie jest. Podoba mi się bardzo ta fryzura z tym kwiatem, są dobre :> No i bukiet kwiatów w ręce do pozostałych wygląda ładnie, pełnie.
Foxglove Obie inspiracje (ta i ta poprzednia) są genialne. W sumie jak chyba wszystkie w Twoim wykonaniu ;^; Maleficent wyszła bosko, efekt zdecydowanie osiągnięty. Eh, żałuję, że nie zdążyłam nabyć tych skrzydeł ;_; Ekran ciekłokrystaliczny też jest genialny, pełnia kolorów w połączeniu z chaosem wyglądają tu świetnie.

To ja przychodzę z czymś ala steampunkową inspiracją. Dokładniej zainspirowało mnie zdjęcie z pewnej strony na fb. Kombinowałam z inną spódnicą, ale kolorystycznie żadna mi tutaj nie pasowała więc stanęło na tej (w końcu to tylko inspiracja, a nie cosplay). Może nie wygląda to wszystko jakoś super niesamowicie ale zadowolona w miarę jestem xD
Link do zewnętrznego obrazka

Inspiracja (zdjęcie z lewej):

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez nelumi (23-03-2014 o 21h44)

Offline

#328 26-03-2014 o 10h30

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Dzisiaj na śniadanie jadłam bułkę z miodem i nagle dostałam olśnienia!Doszłam do wniosku ,że postaram się stworzyć stylizację odzwierciedlającą dla mnie miód /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Inspirowałam się  zdjęciem dodanym w linku http://imgur.com/ngKx8FZ

Oto efekt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png //photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18830.jpg

Offline

#329 26-03-2014 o 18h42

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Fox, to połączenie kolorów jest świetne, boję się tylko wyrazu twarzy Twojej miss, takie dziwne i mroczne, troche jak trup. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Nelumi, podziwiam każdą osobę, która zrobi coś w klimatach steampunk, bo dla mnie to bardzo trudny temat i sama nie umiałabym nic odwzorować, chyba nawet ze zdjęcia. Tobie wyszło to świetnie!
Kazikowazmc - uwielbiam miód! Jak go mam to zawszę dodaje łyżeczkę do herbaty. Biję pokłony za taki niestandardowy pomysł. ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18853.jpg

A ja znowu wpadłam na pomysł stylizacji, który dotyka przyrody. Tym razem moją miss wystylizowałam na wiosnę. Rześką, lekką, trochę nawet niewinną (białe kwiaty) a zarazem bezwstydną (odkryta pierś) oraz soczystą i pachnącą (malinowe usta) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A to dlatego, że wiosna ma wiele twarzy - czasem chluśnie nam deszczem, czasem ogrzeje nas słońcem, ale najważniejsze, że JEST i pobudza wszystko do życia. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#330 26-03-2014 o 18h48

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Kosia1 Dziękuje . Jeszcze nigdy nie dodawałam miodu do herbaty(muszę spróbować!) Twoja stylizacja jest eteryczna .Mam wrażenie ,że jak tylko bym chciała jej dotknąć to by się rozpadła . Podoba mi się twoja interpretacja Wiosny . Rzeczywiście ta lekko odkryta pierś kojarzy się troche z bezwstydnością . Wiosna przecież tworzy, jest odpowiedzialna za nowe życie i może ukazywać piekno kobiecego ciała. Bardzo ciekawy sposób ukazania tej pory roku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#331 27-03-2014 o 15h23

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Foxglove,brak słów. Twoja pomysłowość za każdym razem mnie zadziwia. Jesteś niesamowicie kreatywna. Te kolory - zupełnie jak na wyświetlaczach LCD w sklepach. Jednocześnie stylizacja bardzo przypomina ciekłe kryształy ze zdjęć. Nie podoba mi się jedynie makijaż - mam wrażenie, że róż jest trochę za ciemny i za mocny.

Kazikowazmc,świetne wykorzystanie świetlików i nowych elementów stroju od  Wróżki. Bardzo ''miodowy'' makijaż. Ogółem stylizacja naprawdę przypomina miód. Brawo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Kosia1, od twojej Wiosny bije świeżość. Wprawdzie nie jest to wyobrażenie zbliżone do mojego, ale całość prezentuje się bardzo ładnie. Szczerze bardziej przypomina mi to jednego z pierwszuch zwiastunów wiosny - przebiśniega.

Znalazłam dzisiaj grafikę prezentującą modę włoską z 1910 roku:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Oto efekt (chodzi oczywiście o damę nr 1):

Link do zewnętrznego obrazka

Niestety nie mogłam znaleźć odpowiedniego paska. Kwiaty zastąpiłam elementem od Wróżki, bo wydawał mi się to najlepszy wybór.

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (27-03-2014 o 15h25)

Offline

#332 27-03-2014 o 19h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

kazikowazmc, świetny pomysł, strasznie podoba mi się, że wybrałas właśnie tę spódnicę, a pomysł z kwiatami to strzał w dziesiątkę, od razu nasuwa się skojarzenie, z czego miód powstaje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Kosia1, co to za sukienka? Zachęciłaś odsłoniętą piersią xD Ładne wykonanie, delikatne, świetnie odzwierciedla wiosnę.
Evelyn, moim zdaniem Twoja stylizacja śmiało mogłaby powędrować do cosplayów ^^ Świetna inspiracja swoją drogą, planujesz robić więcej stylizacji na podstawie rysunków mody?

Ja przychodzę z nenufarem, przy okazji AW /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Łańcuch na szyi miss na sugerować długą podwodną łodygę, tak samo jak roślinki na jej nogach, żółte elementy to środek kwiatu, a różowa maska na oczach to delikatnie zaróżowione wnętrze płatków.
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/gd/18937.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez dyokira (28-03-2014 o 18h02)

Offline

#333 29-03-2014 o 15h12

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

Tu są dwie stylizacje , które były inspirowane pewną książką a mianowicie serią ,, żelazny dwór ''

Pani ciemności / zimy :
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18997.jpg

Pani światła / wiosny
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18998.jpg

Czekam na waszą ocenę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#334 29-03-2014 o 23h54

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

kazikowazmc, Kosia1 świetnie wykorzystane kwiaty od Wiosennej Gwiazdy.
W życiu nie sądziłam, że miód może zainspirować do stworzenia stylizacji. Genialne! Gratuluję, aż nabrałam ochoty na taką aromatyczną słodycz.
Kosiu, oprócz tego, że uwielbiam Twój avatar to jeszcze zachwyciłam się tą wiosną. Oddałaś wszystko co jest najwspanialsze w tej porze roku. Oby tegoroczna uraczyła nas coraz cieplejszymi i słonecznymi dniami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Evelyn, wspaniałe! Cudownie oddałaś klimat tego obrazu. Dama wygląda jakby z niego wyszła, lepiej nie dało się odwzorować. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

@Dyokira, przepraszam, za powściągliwość (jako Jurorka nie mogę za dużo się wypowiadać o zgłoszonych stylizacjach przed ogłoszeniem wyników- profesjonalny obiektywizm;) ) Bardzo szczegółowy strój, starałaś się oddać wizerunek nenufaru w każdym elemencie stroju i... udało Ci się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wykorzystanie łańcucha jako łodygi- pomysłowe, brawo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Rosali, lubię kiedy przez inspiracje czy cosplaye czuję się zaintrygowana nieznanym mi tytułem. To najlepsza zachęta i reklama. Bo skoro czytelnik zostaje natchniony do stworzenia stylizacji, musi to być tego warte /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jeżeli chodzi o same stylizacje to mnie przypadła do gustu Pani Światła/Wiosny. Głównie przez przyjazny wyraz twarzy, makijaż i fryzurę. Cała stylizacja wygląda świeżo i powabnie. Skrzydełka bardzo dobrze komponują się z całością. Parę słów o Pani Ciemności/Zimie. Nie wiem co prawda jak w książce została ta postać opisana, ale jeżeli miała docelowo stanowić przeciwieństwo Pani Światła to mogła mieć ciut groźniejszą, zimną minę. Chyba, że przedstawiłaś ją w scenie kiedy jest akurat zdziwiona, neutralna. Co do ubioru, to jest typowy, kontrastowy i dobrze oddaje naturę zimy/ciemności.
Za obie stylizacje należą Ci się słowa podziwu, bo pewnie kombinowania z dodatkami i makijażem było sporo. Dobra robota (aż wyszukałam w google tej serii) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#335 30-03-2014 o 20h02

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

Aiamate bardzo dziękuję za twoją opinię . Książkę bardzo polecam ale trzecia część jest dopiero w zapowiedziach po polsku . Czwarta jest jeszcze po angielsku , ale bardzo się cieszę że ci się podoba a jeśli jesteś w temacie Fantazy to książka ci się spodoba . /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#336 30-03-2014 o 21h26

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Rosali, dzięki twojej pracy postanowiłam podzielić się moim wyobrażeniem pani wiedźmy Wolhy Rodnej, głównej bohaterki książki Olgi Gromyko z cyklu "Wiedźma" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Twoje prace są zabójcze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Mam dwie wersje stroju i nie mogę się zdecydować, która lepsza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/19116.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/19117.jpg

Offline

#337 30-03-2014 o 22h23

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Pierwsza wersja jakoś bardziej mnie przekonuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#338 30-03-2014 o 22h27

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Aiamate dziękuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png inspiracją może być wszystko , choć sama się zdziwiłam swoim pomysłem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Rosali bardzo ciekawe . Czytałam te książki i polecam . Stylizacje są dopracowane. Widać kontrast między stylizacjami . Szczególnie moją uwagę przykuła Pani Światła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

KimDallas Niestety nie czytałam książki . Obie stylizacje mają swój urok.Powiem tak miss w stylizacji 1 wydaje się bardziej waleczna i buntownicza ,eksperymentująca z magią ,zaś 2 jest odzwierciedleniem damy , wiedźmy nieśmiertelnej (wydaje się być dość powazna , opanowana)jej działąnia są przemyslane .   W zależności od charakteru bohaterki wybrałabym daną stylizację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Choć to tylko moje zdanie i moja niekoniecznie poprawna interpretacja.

Offline

#339 30-03-2014 o 22h45

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

KimDallas, również skłaniam się do wersji pierwszej. Jakoś tak te trzewiki wyglądające spod rozkloszowanej, warstwowej spódnicy bardziej mi pasują do natury wiedźmy (jakkolwiek ją autor opisał) w porównaniu do ciężkiej, hm? nadwornej sukni (chyba, że to królowa wiedźm, wtedy to spoko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)

Offline

#340 30-03-2014 o 23h57

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Fox - Kocham twoje inspiracje, są genialne. Jesteś mistrzynią w tej dziedzinie i nikt raczej cię nie przebije. Wyświetlacz LCD posiada tyle kolorów i ty to tak genialnie przestawiłaś, że nie można niczego się przyczepić. Pamiętam jak kiedyś w nocy, gdy się włączało telewizor było takie kółko i tyle kolorów w nim - dawno tego nie widziałam, teraz bardziej jest popularny szary ekran...

Nelumi - świetna jest ta pani na zdjęciu i ty także cudownie się prezentujesz. Wyglądasz jak wycięta z obrazka i można traktować to nawet i jako cosplay ^^ Rzecz oczywista kocham ten styl, chociaż za często tak nie ubieram swojej miss. Dobra robota.

Kazikowa - może za miodem i nie przepadam, ale naprawdę ciekawa inspiracja. Kwiaty mogą przedstawiać nektar z którego pszczoły robią miód. A kolor złoty jak najbardziej pasuje do stylizacji.

Kosia - Delikatna i spokojna pani wiosna. Bardzo mi się podoba kreacja, a zresztą sama urodziłam się wiosną, więc jest naprawdę ok.

Evelyn - Wow... Nie wiem jak ty wynajdujesz takie ilustracje, a potem robisz tak, że otwieram usta z zachwytu. Więcej pisać nie muszę ;p

Dyokira - Widziałam twoją stylizacje w AW i naprawdę świetnie przedstawiłaś ten kwiat.Makijaż jest obłędny, jak zwykle w twoim wykonaniu. Tak trochę zielono mi, ale to dobrze, bo ta roślinka taka właśnie jest - przynajmniej większa jej część. Nie mogę zapomnieć o skrzydłach, które tutaj robią za świetne liście, dobrze przemyślane.

Rosali - Ciekawe przedstawienie Zimy, zazwyczaj przedstawia się jako białą panią, a tu całkiem inaczej i to bardzo oryginalne posunięcie. Wiosna jest dosyć drapieżna, przynajmniej makijaż oczu taki daje efekt.

Kim - A mi się podoba druga wersja, zawsze byłam inna. Ale wiedźma kojarzy mi się z suknią do samych kostek. Ale obie świetnie wyglądają.



Ja za to miałam ochotę przedstawić porcelanową laleczkę. Mam nadzieję, że jej makijaż przedstawia taką słodką, ale o pustym wzroku lalkę. Oczywiście to tylko zabawka, która nie ma duszy, wygląda pięknie, ale to wszystko. (Nie wiem czemu, ale przez książkę "Lalka" Izabella Łęcka pasuje mi do tej inspiracji O_o)


//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/19125.jpg

Offline

#341 31-03-2014 o 06h35

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

ScarletWitch łał ! To dopiero inspiracja !Kurde właśnie tak sobie wyobrażałam tą postać . Idealnie odzwierciedlony charakter tej bohaterki . Choć nie przepadam za lekturami to ta stylizacja jest świetna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#342 31-03-2014 o 19h37

Miss'Żółtodziób
Kiriami
...
Wiadomości: 7

Link do zewnętrznego obrazka
Niebieska pani czy tam wodnista dama  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif
Oceniajcie.
edit: to jest zrobione w przebieralni a nie na miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Kiriami (31-03-2014 o 19h38)


Odrzucam wyzwania z zakładem.

Offline

#343 31-03-2014 o 19h44

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

ScarletWitch
Izabela Łęcka to chyba moja ulubiona bohaterka jeśli chodzi o szkolne lektury i niestety moje wyobrażenie jej osoby jest mega inne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mniej słodkości, a raczej więcej pychy, elegancji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jako lalka stylizacja genialna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#344 31-03-2014 o 19h47

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

nisiam napisał

ScarletWitch
Izabela Łęcka to chyba moja ulubiona bohaterka jeśli chodzi o szkolne lektury i niestety moje wyobrażenie jej osoby jest mega inne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mniej słodkości, a raczej więcej pychy, elegancji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jako lalka stylizacja genialna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Moja inspiracja to typowa Lalka - zabawka, którą można postawić na szafce, aby była ozdobą. Po prostu Izabela była pustą lalką i tak jakoś dostałam skojarzeń, gdy pisałam tutaj opis xD ...

Offline

#345 01-04-2014 o 19h32

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Nowy temat Wyborów Stylizacji Inspirowanych zainspirował mnie na tyle, że stworzyłam tort Pavlova:

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#346 01-04-2014 o 22h44

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Hahaha, kulinarnych inspiracji jeszcze tu nie było.
Jejku ale mi zrobiłaś "smaka"! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png /modules/forum/img/smilies/bave.gif

Offline

#347 04-04-2014 o 21h31

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Nowa fryzura i wałki umożliwiły mi zrobienie stylizacji inspirowanej Lady Gagą. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Uwielbiam tę kobitkę! Zrobiłam stylizację pomiędzy jej wyglądem z teledysku Telephone, a strojem, w którym wystąpiła innym razem. Chyba tak pochodzę jakiś czas. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19389.jpg



http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#348 04-04-2014 o 21h36

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Grunt to zawsze mieć pod (nad?) ręką ulubiony napój. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
I ręce wolne i włosy się ułożą. Perfekt.

Offline

#349 04-04-2014 o 22h17

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Nivata - podobieństwo jest wręcz uderzające, nie skojarzyły mi się te wałki z nią, także gratuluję pomysłu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#350 04-04-2014 o 23h50

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Jako, że moja miss gwałtownie przybrała na wadze po przejściu do następnego poziomu, postanowiłam jakoś to wykorzystać. Przez długi czas chodził za mną ten przeuroczy beret i w końcu odważyłam się przedstawić Wam inspirowaną nim stylizację.
Oto ona... Babka polka, bicz boży ludzkości, młot na satanistów, obrończyni uciśnionego, stłamszonego lewackim obcasem ludu maryjnego. Nie dajcie się zwieść pozorom! Przed tym czujnym wzrokiem nie skryje się żadne gender, a jej liczne kontakty zapewniają dogodne miejsca na każdej wycieczce autokarowej. Wyekwipowana w parasolkę (+ 10 do obrony zagrożonej polskości), nieśmiertelne okulary (+5 do podglądania sąsiadów) i puchaty beret gildii moherowej (+ 15 do poważania w kole gospodyń miejskich) wyrusza na swoją osobistą krucjatę!
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (04-04-2014 o 23h53)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

Strony : 1 ... 12 13 14 15 16 ... 47