Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 14 15 16 17 18 ... 47

#376 12-04-2014 o 18h24

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 576

Sentis  Mleczyk śliczny <3 Zawsze jak słyszę o mleczach czy je widzę przypomina mi się Epoka Lodowcowa i Sid "O! Mlecyk! Chyba ostatni w tym sezonie!" xD
KimDallas bardzo podoba mi się połączenie tej sukienki z narzutką i do tego to body! <3 Genialnie Ci wyszła całość :>
Dyokira jejku, genialna! D: Wszystko dopracowane, idealnie dobrane i nic się ze sobą nie kłóci <3

1.To ja wpadam z inspiracją pewnego stroju Rihanny, na który natrafiłam swego czasu na tumblrze. Jest to tylko inspiracja, a nie cosplay ze względu na trudny wybór elementów, a ogół stroju bardzo mi się spodobał i musiałam po prostu coś zrobić na jego wzór. Dałam ten płaszcz bo pasował mi kolorystycznie i najbardziej ze wszystkich które posiadam, a tył jest dla mnie dość zbędny więc nie przeszkadza mi jego brak.
2. Zainspirował mnie jeszcze jeden ze strojów Shakiry w teledysku Empire, także oto i on. Inspiracja jak inspiracja, tylko strój wykorzystałam tym razem. Włoski i makijaż już według własnego uznania.

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19906.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19933.jpg

Inspiracja:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez nelumi (12-04-2014 o 22h13)

Offline

#377 13-04-2014 o 12h13

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

KimDallas - naprawdę świetna stylizacja! A już szczególnie z tym tatuażem na twarzy - wygląda zupełnie jakby ją ten kruk zranił w twarz, gdy przelatywał obok!
Nivata - cyganki to świetny pomysł! Wykonanie także. Pierwsza w szczególności skojarzyła mi się z Esmeraldą. *^* Na początku gry chciałam sama zrobić cygankę, ale nie miałam odpowiednich ciuchów - no i mało MM. Ale nawet gdybym miała - zapewne nie wyszłoby to tak dobrze jak twoje stylizacje. Druga cyganka natomiast wygląda jakby dopiero co wyszła ze swojego namiotu, gdzie przepowiadała przyszłość. To było moje pierwsze skojarzenie. Liczę na więcej, serio!
Dyokira - śliczne po prostu! A te kolory~! Ekstra!
Sentis - hahaha, mleczyk! xD Tak jak nelumi - pierwsze skojarzenie to tekst Sida! Naprawdę fajnie wyszło. Genialny pomysł z wykorzystaniem tego bolerka(?) z Rio!
nelumi - to Rihanna miała/ma niebieskie włosy? /modules/forum/img/smilies/hein.gif O ludzie, zawsze wiedziałam, że jestem do tyłu... I pierwsza, i druga stylizacja świetna. Szczególnie ta pierwsza. Swoją drogą, skąd są te pasma czarnego, przeźroczystego materiału z tyłu w drugiej stylizacji? Już dawno chodzi za mną stworzenie stroju z jednej z moich ulubionych książek i te paseczki bardzo by się przydały, a widziałam już je parę razy, jednak jak dotąd nie mam pojęcia skąd są.

Offline

#378 13-04-2014 o 12h32

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 576

Maka z tego co mi się wydaje są one bodajże z wycieczki do Chin, ale nie jestem pewna bo dość dawno tam nie byłam xD

Offline

#379 13-04-2014 o 12h45

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Dzięki, widać czeka mnie kolejna wycieczka do Chin - a planowałam tym razem Kenię, no trudno - ta stylizacja ma większy priorytet! *^*

Offline

#380 14-04-2014 o 16h26

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 576

Jak się rozkręciłam z robieniem kwiatków do Wyborów Stylizacji Inspirowanych to zrobiłam z rozpędu aż dwa i miałam duży dylemat, który z nich dodać do owych wyborów. Po dłuższym namyśle wybrałam fuksję. Tutaj wstawię jednak i fuksję i anturium.

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20048.jpg

Kwiat Anturium- jeden z kwiatów, który można zaobserwować w wielu miejscach świata jak i w samej Polsce. Kwiat ten występuje  w różnokolorowych odmianach jednak mnie zawsze podobała się wersja z czerwonymi liśćmi. Ten kwiat ma również właściwości lecznicze. Indianie  Chacabo z Boliwii używają owego kwiatu w przypadku zapalenia wyrostka robaczkowego. Kwiat ten służy również w wielu domach jako ozdoba, gdzie prezentuje się naprawdę ślicznie. Niekiedy pod wpływem światła jego liście nabierały dla mnie różnych odcieni czerwieni stąd też spódnica na tyle. Zielona część dołu odgrywa rolę łodygi przebijającej się miejscami przez liść. Sama miss jest pręcikiem, który biały u dołu wraz z wysokością nabiera żółtej barwy.
Dodatkowo wiele kwiatów ma swoje znaczenie w symbolice. Kwiat anturium oznacza bezgraniczne uznanie (stąd łagodny wyraz twarzy miss), a jego czerwona odmiana symbolizuje ekstrawagancję (odmienność od innych kwiatów jest dość charakterystyczna chociażby ze względu na budowę liścia czy jego obszerny kształt i wygląd).

Inspiracja:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20049.jpg

Fuksja- jeden z moich ulubionych kwiatów. Jest to rodzaj rośliny z rodziny wiesiołkowatych. Wiele z gatunków jest uprawianych ze względu na pięknie wiszące kwiaty.
Korona jest tutaj symbolem pręcików (pozwoliłam sobie umieścić ją na górze xD), fryzura oraz rękawki czy warstwy spódnic mają odwzorowywać te pęczki. Różnokolorowość włosów jest oznaką przejść pomiędzy kolorami.

Inspiracja:

Ostatnio zmieniony przez nelumi (14-04-2014 o 16h27)

Offline

#381 14-04-2014 o 17h14

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Nelumi stylizacja w stylu Rihanny jest świetna, uwielbię wszelakie odcienie niebieskiego, ten także jest cudowny, szczególnie w takim połączeniu.
W drugiej stylizacji nie dostrzegam Shakiry, ta spódnice jest moim zdaniem wybitnie trudna do skomponowania z nią czegoś ciekawego.
Anturium ciekawy, ale fuksja zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu, cudownie przeplatają się w tym stroju odcienie fioletu, po prostu pięknie.

Offline

#382 14-04-2014 o 17h41

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 576

Charlotte tylko strój inspirowałam Shakirą z tego zdjęcia ^^" Do reszty byłam już zbyt leniwa a jako iż to tylko inspiracja nie jest wymagana całość. Cieszę się, że fuksja i rihanna podobają się najbardziej, bo jestem z nich najbardziej dumna. Fuksja wgl to chyba moja najbardziej udana stylizacja od jakiegoś czasu xD

Offline

#383 14-04-2014 o 19h56

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Wgryzę się w biurko i nic nie powiem o kwiecistych stylizacjach Nelumi, bo mnie regulamin za pysk trzyma XD Ale mogę za to powiedzieć, że jej inspiracja niebieskowłosą Rihanną szalenie mi się podoba. Bo widać inspirację, ale to nadal jest twórczość własna, a nie cosplay. Szacun za dobranie włosów, ja nie umiem w ogóle się bawić tymi kolorami dziwnymi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Z żalem ominę Sentis (ale spokojnie, w komentarzach do konkursu powiem co myślę ;]) i przejdę do KimDallas, której interpretacja jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy mi się naprawdę szalenie podoba. Jak Nivata wspomniała, świetny pomysł z czarnym ptakiem, który faktycznie może symbolizować kruka. I nowa buźka zdecydowanie o wiele lepiej pasuje do zamysłu, zadrapanie na twarzy też ^^

Ja natomiast wyskakuję trochę na czasie z nowymi gwiazdami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Oto moja wolna interpretacja Jamiego Lannistera, jednego z moich faworytów z serii.
//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20066.jpg
Jamie Lannister był najstarszym synem lorda Tywina Lannistera z Casterly Rock. Opisywany jest jako bardzo przystojny mężczyzna o złotych włosach, zielonych oczach i aroganckim uśmiechu. Wiem, że Jamie w Gwardii Królewskiej miał złoty płaszcz, ale chciałam w tej stylizacji pokazać raczej główne cechy rodu z jakiego pochodził, a mianowicie lwa oraz złoto i czerwień będące barwami rodowymi. Poza tym Jamie miał pozłacaną zbroję i nie mogłam sobie odpuścić takiej okazji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#384 14-04-2014 o 20h48

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Mnie za to do zrobienia tej stylizacji tak jakby namówiło anime Inari, Konkon, Koi Iroha. Zainspirowana postacią Bogini Słońca postanowiłam poszukać czegoś więcej. Wikipedia powiedziała mi tyle:
Amaterasu (jap. 天照 Świecąca na niebie?), Amaterasu Ōmikami (jap. 天照大神, 天照大御神 Wielki i Święty Duch Świecący na Niebie?) – japońska bogini słońca, narodzona z lewego oka boga Izanagiego i wyznaczona przez niego do panowania na Wysokiej Równinie Niebios (tłum. również: Równina Wysokich Niebios), główne bóstwo shintō. Siostra władcy oceanu i boga burz Susanoo oraz boga księżyca Tsukuyomi (także Tsukiyomi). Amaterasu zesłała na ziemię swojego wnuka Ninigiego, który dał początek japońskiemu rodowi cesarskiemu. Uważana jest za dawczynię zdobyczy cywilizacji, takich jak rolnictwo, tkactwo czy budownictwo.
Poszukałam jeszcze wizerunku tej Bogini. Pomieszałam inspiracje różnych obrazków i oto efekt:
//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20074.jpg

Oto i moje inspiracje:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#385 14-04-2014 o 21h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20082.jpg

Jakoś tak mnie naszło, w sumie po tematyce z Wyborów Stylizacji Inspirowanych.
Tam musnęłam muchomora, a ta obecna bardziej przypomina mi konwalię.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Nelumi, przyznam szczerze, że bardzo urzekły mnie Twoje stylizacje kwiatów. Są takie żywe, wdzięczne a zarazem delikatne i cudnie zestawione kolorami

Foxglove, od dawna podziwiam Twoją twórczość i umiejętność świetnego zestawienia ciuszków i dodatków tutaj. Potrafisz użyć wszystko, co dla mnie wydaje się awykonalne. Jamie Lannister wyjęty żywcem z serii. Szczerze, gdybyś nie napisała, że miał złoty płaszcz, to nawet nie zwróciłabym na tę różnicę uwagi xD

Sszyszka, Twoja bogini jest idealna. Świetnie oddałaś jej wizerunek z obrazka. Zmiana ubarwienia jej szat wyszła tutaj, moim zdaniem, bardzo dobrze. Jest znacznie delikatniejsza i bardziej kusząca oko, dając ciepłą barwę.

Offline

#386 14-04-2014 o 22h33

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Nelumi - Zakochałam się w twojej inspiracji Rihanny ... po prostu cudo, nieźle użyty ten płaszcz z Chin. I makijaż obłędny. Co do drugiej stylizacji to także mi się podoba tyle czerni w sobie, to coś co lubię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Kwiatuszki są piękne, aż mnie zazdrość zżera, bo ja tak nie umiem.

Fox - Wybacz, ale nie oglądam Gry o Tron, ale i tak musiałam sprawdzić któż to za facet - ciekawość. I muszę stwierdzić, że jest strasznie podobny do twojej inspiracji. Jesteś mistrzynią inspiracji i od dawna to twierdze.

Sszyszka - coś cię wzięło na Chiny, nie sądziłam, że można tak świetni interpretować malowidło - dałaś ładniejszy kolor stroju, bardziej pasujący do słońca i to mi się podoba.

Souseiseki - Konwalia, jaki to piękny i delikatny kwiatuszek, a jak łatwo go zniszczyć. Ten strój naprawdę odzwierciedla ten wiat w 100 procentach...


Ja za to mam coś dziwnego... lubię słuchać muzykę, którą losowo naciskam na youtube... no i tym razem wylosowałam piosenkę pod tytułem - きゃりーぱみゅぱみゅ - ふりそでーしょん, Kyary Pamyu Pamyu.

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20089.jpg

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (14-04-2014 o 22h34)

Offline

#387 15-04-2014 o 23h14

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Scarlet, Ty jak zawsze potrafisz wszystko oddać wręcz perfekcyjnie. Mało, ze jest to idealnie oddane, to jeszcze wygląda po prostu świetnie!
Souseiseki, śliczna konwalia! Jeden z moich ulubionych kwiatów, akurat kwitnie w moje urodziny, więc mam szczególny sentyment! Piękny, delikatny kwiat!


Proszę państwa, a oto... yamamba!
Link do zewnętrznego obrazka

https://www.google.pl/search?q=yamamba&client=opera&sa=X&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=F6FNU_m6KOmF4ASj6oGoCg&ved=0CC0QsAQ&biw=1242&bih=600


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#388 16-04-2014 o 00h53

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Yamamby nie mają skóry jak krasnolud po spotkaniu ze Smaugiem, ale dodatki i strój + makijaż dobrane naprawdę trafnie.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#389 16-04-2014 o 07h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

nivata napisał

Yamamby nie mają skóry jak krasnolud po spotkaniu ze Smaugiem, ale dodatki i strój + makijaż dobrane naprawdę trafnie.

Polemizowałabym - może nie wszystkie są tak zjarane, ale google wyraźnie podsuwa zdjątka ultraswarków...

Offline

#390 16-04-2014 o 12h50

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Link do zewnętrznego obrazka
To najciemniejsze jakie znalazłam, a warto zaznaczyć, że pada na nie cień. Większość tych jamamb ma taki odcień skóry.

Link do zewnętrznego obrazka

Daleko im do propozycji Arii. :>


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#391 16-04-2014 o 14h09

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 576

Z drugiej strony jest to tylko inspiracja więc nie ma się co czepiać takich szczegółów bo to własna interpretacja autorki :>

Aria wszystkie dodatki dobrałaś genialnie <3
ScarletWitch uwielbiam dosłownie wszystko w Twoim wykonaniu. Cosplaye, inspiracje czy zwykłe autorskie stylizacje. Ta również wyszła świetnie!
Souseiseki konwalia równie śliczna jak cała reszta stylizacji w tym temacie, te małe szczegóły są tak dobrze dobrane, że wszystko tworzy spójną całość <3
Foxglove  zapomniałam wypowiedzieć się na temat Twojej inspiracji wcześniej XD Świetna jest. Samej postaci nie znam, ale z tego co patrzę odwzorowałaś idealnie.

Offline

#392 17-04-2014 o 08h00

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Aria, dzięki twojej stylizacji wreszcie dowiedziałam jak nazywają się takie "dziwadła" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zawsze uważałam, że te panny po prostu za bardzo kochają solarium i makijaż /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Przyszłam się z wami podzielić kolejną inspiracją, tym razem moim wyobrażeniem Anioła Stróża. Odcienie złota w tej grze są do siebie nie podobne, więc przymknijcie oczko na to niedociągnięcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20225.jpg

Offline

#393 17-04-2014 o 09h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wszystkie inspiracje piękne, ale odniosę się tylko do trzech, które mnie rozwaliły na łopatki, a mianowicie do Foxglove, Aria i KimDallas.
Foxglove, mam słabość do takich "epokowych" stylizacji. Serialu już od dawna nie śledzę, książki (-ek?) nie czytałam, ale postać naprawdę trafnie przedstawiona. Jestem pod wrażeniem tego, jak dopasowałaś pasek (?) do całości, brawo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Aria, nie ogarniam kultury Japonii, nawet nie próbuję (XD), ale widziałam już gdzieś Twoją miss i musiałam wygooglać xD Może skóra faktycznie za ciemna, ale efekt rewelacja, i w ogóle pomysł przedstawienia tak... umm... kontrowersyjnie pięknej subkultury xD
KimDallas, to źle, że odcienie złota się różnią? Identyczne byłyby nudne, a tu ładnie uzupełnia się tarcza, diamenciki we włosach i pod biustem, a obok miecz i naramienniki. Dla mnie bomba ♥

A oto moja róża. Kolejna stylówka, która przeleżała swoje, zanim ją skończyłam.
Wyniosła i dumna, trochę obrażona, bo tak mi się ten kwiat kojarzy.
//photo.missfashion.pl/pl/1/26/gd/20224.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez dyokira (17-04-2014 o 09h41)

Offline

#394 17-04-2014 o 14h10

Miss'ok
Camellia
...
Miejsce:
Wiadomości: 61

Kompletnie nie podchodzi mi ta stylizacja, może i kwiat.. ale to nie trzyma się kupy. Twarzy wcale nie widać, przez co traci swój blask. Jakoś za dużo jest tych rzeczy na miss, tym samym zielony źle dobrany, nie klei się z czerwonym. Nie podoba mi się. Masz ode mnie + za pomysł i może komuś innemu przypadnie to do gustu.

Offline

#395 17-04-2014 o 14h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Um, a róża ma jakiś inny zielony? XD Dzięki jednak za opinię, stylizacja jest bardzo w moim stylu, twarz również, nie zmienię nic z tego, co zasugerowałaś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#396 17-04-2014 o 16h45

Miss'OK
Ikuna
:>
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 1 502

ScarletWitch ~ Perfekcyjnie dobrane dodatki, wszystko pasuje do siebie idealnie. Brawo!
Aria ~ Bardzo oryginalny pomysł. Świetne wykonanie, cera może i jest za ciemna, ale w końcu do stylizacja inspirowana, a nie cosplay.
KimDallas ~ Piękny anioł. Ciekawy i przykuwa wzrok, do tego pomysł z tarczą i mieczem jest po prostu genialny.
@Dyokira ~ Oryginalny pomysł na przedstawienie róży. Jednak włosy moim zdaniem nie pasują. Nie mniej gratuluje pomysłowości.

Postanowiłam pochwalić się stylizacją, którą zrobiłam już jakiś czas temu.
Uwielbiam mocne brzmienia, tak więc zainspirowana teledyskiem podanym poniżej stworzyłam personifikację śmierci.


//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20242.jpg




Offline

#397 17-04-2014 o 19h31

Miss'ok
Camellia
...
Miejsce:
Wiadomości: 61

dyokira napisał

Um, a róża ma jakiś inny zielony? XD Dzięki jednak za opinię, stylizacja jest bardzo w moim stylu, twarz również, nie zmienię nic z tego, co zasugerowałaś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Chodziło o inny odcień. :-) Nie musisz zmieniać, każdy ma prawo wyrazić swoją opinie. Ważne jest jednak to, że tobie się podoba.

Offline

#398 17-04-2014 o 21h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Camellia, właśnie mi o to chodziło, róże zazwyczaj mają ciemne liście, a taki jasny lub jaskrawy kompletnie nie pasował mi do całości. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ikuna, może dzięki Tobie przemogę się do ogarnięcia BVB, bo często pojawiają się ma moim kokpicie na tumblr /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ciuchy wybrałaś super, choć mi osobiście nie podoba się makijaż, jest pstrokaty przez kropeczki i kreseczki naokoło oczu i ust, i wcale nie straszny  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  Ale podoba mi się mroczna zwiewność od szyi w dół ♥

Offline

#399 18-04-2014 o 11h52

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

KimDallas - anioł stróż pierwsza klasa, te skrzydła z mieczem i tarczą wyglądają naprawdę świetnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Podoba mi się też dobór dodatków.
Dyokira - świetne wykorzystanie tej bluzki z chin! Rękawy naprawdę wyglądają jak płatki róży.
Ikuna - najbardziej podobają mi się te złote dodatki, przez co stylówka nie wygląda jak kupa czerni XD Widać inspirację teledyskiem, naprawdę fajnie wyszło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ja z kolei zainspirowałam się kokardką od miss kurczaczek. Wyglądała mocno (kokardka) znajomo, więc od razu musiałam ją wykorzystać  /modules/forum/img/smilies/content4.gif
Oto Ponczo

  //photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20261.jpg

Offline

#400 18-04-2014 o 17h50

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Dyokira, również tak zawsze kojarzył mi się ten kwiat. Bardzo podoba mi się sukienka, dodatek w postaci kokardy z tyłu - oddają płatki róży - a także bransoletka, która wygląda trochę jak jej kolce. Nie przekouje mnie odcień butów/rajstop i fryzura, która zasłania pół twarzy.

Ikuna, w moim odczuciu w stylizacji śmierci nie ma miejsca na kolory inne niż czerń, dlatego nie podoba mi się ta biżuteria, zwłaszcza naszyjnik. Wiem, że bransoleta jest częścią tej narzutki, więc nie masz na to wpływu. Dopracowałabym odrobinę makijaż, żeby był bardziej przerażający.

Hildee, pomysłowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nieźle ci to wyszło.

Lata 20:

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (18-04-2014 o 18h04)

Offline

Strony : 1 ... 14 15 16 17 18 ... 47