Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 11 12 13 14 15 ... 47

#301 12-03-2014 o 07h01

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Maka nie znam źródła Twojej inspiracji (tzn. animy o diablicach) nie przeszkadza mi to jednak stwierdzić że stylizacja jest niezła. Idealnie udało Ci dopasować dodatki.
Dyokira Twoja Robin Hoodka wydaje się jakaś przygnębiona, przydałoby się jej choć trochę uśmiechu.
Lillien także uwielbiam klimaty burleskowe, piękna stylizacja, świetny gorset.
KimDallas już na defiladzie Twoja stylizacja wpadła mi w oko, jestem zachwycona. MakeUp świetnie pasuje do halloweenowych rajstop oraz do całej reszty. To jest po prostu świetna stylizacja.

Offline

#302 12-03-2014 o 20h32

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ja też przyszłam ze swoją nową inspiracją, ale zanim ją pokażę kilka słów o moich świetnych poprzedniczkach! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Lillien - Wow, seksi! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png długo przyglądałam się temu kapelusikowi i próbowałam ogarnąć, co to za cudo i dopiero po chwili się zorientowałam, że to cylinderek ze szkolenia + kwiatek! kurczę, dawno nie widziałam tak fajnej zabawy warstwami nakryć głowy, zrobiłaś całkiem nowe akcesorium, które zresztą świetnie pasuje do Twojej stylizacji. wszystko jest dobrane, paski są parą z paskami, a widoczne wszędzie róże są urocze i - co ważne - nie jest ich za dużo! Wyważona i bardzo seksowna stylówka.

KimDallas - Od razu widać, kim się inspirowałaś. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Uwielbiam patrzeć na trafne wykorzystywanie rzeczy, które Nine nam daje i tak samo jest w przypadku Twojej miss - zielonkawa skóra wspaniale współgra z tymi bliznami, a włosy dobrałaś perfekcyjnie. I te spódnice! Opłaca się czasem szaleć z warstwami, zrobiłaś naprawdę udaną kreację żony Frankensteina. <3

@Dyokira - Bardzo mi się podoba Twoja stylizacja. Chyba jeszcze nie widziałam tak świetnego wykorzystania tej śnieżyczkowej, sparklącej spódniczki, wow! cudnie ją wpasowałaś w mroczny klimat Morgany. Trochę budzi skojarzenia z Bellatrix, ale może to przez makijaż i czarne włosy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Shiawase - Sukkubica jak się patrzy! Bardzo seksowna, ale jednak niebezpieczna. Genialnie wybrałaś jej twarz - jest śliczna, ale ma w sobie coś demonicznego, złego, kuszącego, w co chce się wskoczyć, żeby zgrzeszyć. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Strasznie fajnie wykorzystałaś tę spódniczkę z ostatnich nowości i stanik Lei, dzięki czemu Twoja inspiracja bynajmniej nie jest łagodnym diabełkiem, ale uzbrojoną, twardą demonicą!

A teraz, przed Wami moja obecna inspiracja:

Link do zewnętrznego obrazka

Nie oglądałam Doctora Who, ale słyszałam o postaciach Weeping Angels i postanowiłam zrobić stylizację nimi inspirowaną. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Referencje:


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#303 12-03-2014 o 21h54

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Nivata zwróciłam uwagę na Twoją stylizacje na defiladzie, zdecydowanie wyróżnia się z tłumu.  Nie trudno było odgadnąć jaka była inspiracja. Piękna posągowa postać o anielskich skrzydłach wręcz hipnotyzuje.

Offline

#304 14-03-2014 o 14h41

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

To znowu ja! xd
nowości dzisiejszego dnia tak bardzo mi się spodobały, że musiałam natychmiast totalnie się spłukać i zrobić coś z tymi nóżkami. Każda z nas lubi, kiedy pojawia się nowy układ nóżek, tak więc na pewno rozumiecie mój wielki entuzjazm. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ponieważ za oknem mam cudowną, piękną pogodę, z której zdążyłam już trochę skorzystać, a wiosnę czuć pełną gębą - wiosnę poczyniłam.

Link do zewnętrznego obrazka

Te nózie są przecudowne! Chociaż przyznam, że miałam mały problem z dopasowaniem nóżek do odpowiedniej karnacji. Ta nie jest idealna, ale na szczęście różnica nie jest tak bardzo widoczna, kiedy lalka jest ubrana.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#305 14-03-2014 o 19h22

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Nivata, uwielbiam twoje stylizację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie potrzebny jest nawet opis, alby się domyślić kogo przedstawiasz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ja tymczasem zabrałam się za elegancją stylizację Gnijącej Panny Młodej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie jestem w pełni zadowolona z tej stylizacji, ale i tak ją tutaj wstawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#306 14-03-2014 o 19h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

nivata, wygrałaś moje dzieciństwo Płaczącym Aniołem, jest straszny! (Bo taki ma być /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png) U mnie w głowie siedzi właśnie obraz posągu z wykrzywioną buzią, szkoda że nie zrobiłaś i takiej wersji, whovianie siedzący na forum na pewno by dostali paniki XD
A co do wiosny, to najlepsze wykorzystanie nóżek, jakie widziałam dzisiaj (a jest ich już sporo) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

KimDallas, wg mnie bardzo dobrze sobie poradziłaś, Emily jest trudna do stworzenia bez wielu charakterystycznych rzeczy (zniszczonych, brudnych, itp), a Ty zrobiłaś świetną stylizację z tego, co było dostępne U Nine. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez dyokira (14-03-2014 o 19h34)

Offline

#307 14-03-2014 o 20h01

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

A się zastanawiałam jak dobrze można wykorzystać te nogi skoro butów nie można użyć i jeszcze w dodatku ta "firanka", jak to ktoś napisał /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png nivata zrobiła coś pięknego.


I ja musiałam wykorzystać nowość. Te ryby ♥

Inspiracja - Karpie Koi.
Ryby Koi są motywem bardzo często wykorzystywanym w tatuażach. Mają symbolizować odwagę, determinację, wytrzymałość, silny charakter, niezależność i jeszcze trochę...

Miss ma tu być po prostu wodą~

Link do zewnętrznego obrazka




Link do zewnętrznego obrazka


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#308 14-03-2014 o 20h16

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Nowości widać zainspirowały wielu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Nivata - Wiosnę dało się poznać od razu! Rewelacyjny dobór makijażu do tak delikatnej i zwiewnej stylizacji. Dosłownie można sobie wyobrazić miss jak hasa po zielonej, młodej trawie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png te nóżki są idealne do tego typu stylizacji, czapki z głów.
Poza tym weeping angel przerażająco podobny. Byle tylko nie mrugać w jego towarzystwie ;] Chyba lepiej, że jesteś Panią Wiosną teraz, bo strach się bać tego anioła.

KimDallas - rewelacyjne podobieństwo i użyłaś tylko jednego elementu od gwiazdy! Genialna Ci wyszła, chyba nawet lepsza niż tutejsza wersja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Ten body art to jednak przydatny jest ;]

Shiwase - Te dwie ryby się aż proszą o tego typu interpretacje ;] W Twoim przypadku pokombinowałabym bardziej ze zwiewnymi ciuchami, niech miss faktycznie wygląda jak falująca woda ^^ Ale koncepcja mi się bardzo podoba!

Dobra, czas na mnie i mój pomysł na wykorzystanie nowych elementów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wszyscy tu syreny przedstawiają jako piękne, kolorowe i miłe. Co za disneyowskie podejście! Syreny są niebezpieczne i właśnie taką chciałam przedstawić. Nadal o kuszącej urodzie, ale jednak na pewno nie należącej do tych pomocnych i kolorowych.
Link do zewnętrznego obrazka
To chyba raczej tryton, aniżeli syrena /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Miało być jeziorne, więc nie tak kolorowe i pstrokate, bo też nie żyje na rafie. Chciałam uzyskać efekt nieszczególnie miłego stworzenia kryjącego się w zamkniętych zbiornikach wodnych i polującego na nieuważnych pływaków. Plus wredna ryba jako wierny towarzysz w polowaniu na ludzi XD
Pierwszy projekt zakładał bardziej mulisty kolor, ale ogony są tak piekielnie kolorowe, że wreszcie postawiłam na prostackie szarości w stylu łososi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (14-03-2014 o 20h19)

Offline

#309 14-03-2014 o 20h32

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Calkiem sporo złota na tej syrence! Zaraz skojarzył mi się dialog między Nostalgia Criticiem i jego bratem podczas rozmowy o pierwszej części Hobbita.

- Why the hell does the dragon wanted gold?!
- It's a freakin' dragon.
- Just dragons want gold, their need to bling.


Ta syrenka też chce być bling bling. XD Wygląda, jakby ukradła te błyskotki swoim ofiarom, naprawdę jest demoniczna, świetne zastosowanie tej skóry!

Ostatnio zmieniony przez nivata (14-03-2014 o 20h33)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#310 15-03-2014 o 15h11

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Pff, oczywiście, że musi być bling. Moja syrena/tryton może i poluje na ludzi i ich pożera, ale wie co to biżuteria i perfidnie korzysta z tej wiedzy XD
W końcu bogacze lubią wypływać łódką na jezioro, żeby było romantycznie i z klasą... ;]

A ja się jeszcze wrzucę z Yin Yang, ponieważ skoro miałam już czarną rybkę, to biała aż prosiła się o dokupienie żeby coś wykombinować w tych klimatach. To moja pierwsza, chińska stylizacja XD
Link do zewnętrznego obrazka
Trochę smutno, że woalka będąca integralną częścią sukienki jest TAK BIAŁA, że jej nie widać XD

Offline

#311 15-03-2014 o 16h04

Miss'na całego
Janka
...
Miejsce: Paris
Wiadomości: 297

Niavata - świetne stylizacje. W sumie nie wiem, czy ten anioł, czy wdzięczna wiosna (te nóżki! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png) bardziej mi się podoba.

Plus, syrena Foxglove mnie urzekła. Tyle złaaa w spojrzeniu ;3

W ogóle, świetna robota ze wszystkimi kreacjami, ale te trzy mnie szczególnie "wzięły".

No to i ja się pierwszy raz pochwalę swoim tworem, bo tu była bardzo, bardzo wyraźna inspiracja (co zabawne, wieczór przed tym jak dodali nowe ciuchy, już zacząłem kombinować).
Szanowni państwo, oto Ondine:
Link do zewnętrznego obrazka
I to nie pierwsza lepsza Ondine, tylko Ondine inspirowana kompozycją Ravela, inspirowaną tryptykiem Bertranda ("Ondine" jest pierwszą częścią, do ok. 6:10 na tym nagraniu).

Pierwsza wersja stroju wyglądała tak (tylko z blond fryzurą, ale tą samą): Link do zewnętrznego obrazka
<nie umiem w spoilera, sorry T__T>

No to w sumie tyle, huh.

Ostatnio zmieniony przez Janka (15-03-2014 o 16h05)

Offline

#312 15-03-2014 o 21h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Z racji tego, iż nowe nóżki uwielbiam i szukam dla nich nowych zastosowań, dziś powstała moja najnowsza stylizacja - tym razem w stylu Gyaru:
Link do zewnętrznego obrazka
Uderza nieco w Cult Party Kei (który również zamierzam "przerobić: na MF), jednak jestem zadowolona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#313 15-03-2014 o 21h12

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Crewedka to jest piękne! <3 Co to za sukieneczka?


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#314 16-03-2014 o 03h04

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Mnie również złapała faza na użycie nóżek + w połączeniu z cudownym tyłem Wielkanocnym i tak oto wyszła mi jakaś panienka-akrobatka w przewalonym stroju. Inspiracja to chyba jednak bardziej jedna z moich pierwszych stylizacji, tylko w kolorze błękitnym. Inspiruję sama siebie *__*

Link do zewnętrznego obrazka

nivata - i anioł, i Wiosna ogromnie mnie urzekły. Z czego anioł jest przemistrzowski. Chyba nie dało się tego lepiej zrobić ;o

Crewedka - za to w twojej stylizacji idealnie widać, że ten materiał za nóżkami kompletnie byłby tu zbędny. Bo stylizacja ciekawa, ale ta biel jakoś mnie drażni.

Shiawase - twoja wersja wykorzystania ryb chyba najbardziej mi się podoba. Jest taka... oryginalna ._. Do tego przyjemna dla oka kolorystyka, osobiście uwielbiam.

Ostatnio zmieniony przez Georgina (16-03-2014 o 03h12)


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#315 16-03-2014 o 07h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

rkwcz napisał

Crewedka to jest piękne! <3 Co to za sukieneczka?

To sukienka Melanie - odblokowała mi się po którymś poziomie.

Offline

#316 16-03-2014 o 23h40

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Już od dawna z ciekawością obserwuję ten temat i zawsze jestem pełna podziwu do tego, co prezentujecie. Świetne pomysły, jeszcze lepsze wykonanie, nieraz coś, zdawałoby się, kompletnie zwyczajnego inspiruje do stworzenia naprawdę genialnych kreacji. Na widok niektórych mordka sama mi się cieszy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Z tych ostatnich, przede wszystkim Fox - genialna, troszeczkę niepokojąca syrena. Taka, jaka powinna być, nie taka, jaką nam sprzedała masówa - kobieca, odrobinę demoniczna - w końcu pójście za jej pięknym głosem oznaczało zwykle śmierć. Brawo za uchwycenie tego w makijażu i stroju /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png   
Yin Yang też cudna, bardzo, bardzo azjatycka i, a może to tylko moje wrażenie, trochę przechylająca się jednak zna ciemną stronę mocy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Nivata - piękna Wiosna. Lekka, dziewczęca, taka świeża i beztroska. Naprawdę dobre spersonalizowanie tej pory roku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Crewedka - boru zielony i szumiący, świetne! Fakt, stylizacja nieco zahacza o CPK, jednak tylko odrobinkę (CPK zawsze kojarzyło mi się z porcelanowymi lalkami i wypudrowanymi, wypomadowanymi damami, pojęcia nie mam dlaczego), ale ma w sobie sporą dozę dziewczęcości, nie jest aż tak przerysowana.

Georgina - twoja stylizacja mnie rozbroiła, bo użyłam ostatnio tych samych nóżek w połączeniu z identyczną bluzką i spódnicą, tylko że ja zrobiłam z mojej miss ducha łuczniczki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Twoja akrobatka, podejrzewam, miałby spore trudności z akrobacjami w tym stroju, co nie zmienia faktu, że jest po prostu śliczna i z pewnością podbiłaby serca widowni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A ja już jakiś czas temu bawiłam się tą suknią, zestawiając ją ze skrzydłami i całą resztą, ale dopiero teraz, przy odpowiedniej karnacji jestem nawet zadowolona z efektu. Jest parę niedociągnięć, ale ogólną wizję zrealizował. Proszę państwa, oto złośliwa, chciwa smoczyca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Myślę, co by tu jeszcze w niej poprawić^^

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Mikacz (16-03-2014 o 23h42)

Offline

#317 17-03-2014 o 19h09

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Rybki, rybki, rybunie! Morskie stwory szaleją teraz po defiladzie dzięki nowym strojom. Zainspirowana morskimi stworkami stworzyłam ten oto strój:

Link do zewnętrznego obrazka

Ciężko mi stwierdzić co to jest (to tylko inspiracja, przy tworzeniu stroju nie myślałam zbytnio nad tym, co ma przypominać), ale jestem zadowolona z efektu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Szczególnie, że osiągnęłam swój cel i nie wykorzystałam żadnej z nowości (edit: okej, teraz zauważyłam, że pasek jest z nowości). :3 Długo się zastanawiałam nad tymi skarpetkami (wstęgami na nogi?), ale ostatecznie to właśnie te wygrały wojnę o dołączenie do stylizacji. Jednak  jakby ktoś miał jakiś lepszy pomysł na nóżki owej panienki, chętnie posłucham rad!

Janka - druga wersja stroju stanowczo lepsza (ta z wazą). Naprawdę uroczo wyszła!
Foxglove - YinYang jest śliczne, jednak to tryton podbił moje serce! Jest naprawdę wspaniały! A mina genialna, jakby mówiła "Hmm... w kogo teraz wbić swój kochany trójząb~? <3"

Ostatnio zmieniony przez Maka (17-03-2014 o 20h15)

Offline

#318 18-03-2014 o 14h21

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Tyle tu pięknych stylizacji od mojej ostatniej wizyty, więc skomentuje te które najbardziej mi się spodobały.

Nivata urocza wiosenna panienka sprawia że czuć jak staje się co raz cieplej. U mnie co prawda pogoda się skiepściła, ale Twoja miss dale mi nadzieje na słońce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Foxglove
syren w grze widziałam już sporo i chyba wszystkie pozywały miss w wersji "na słodko". Twoja interpretacja nie dość że jest oryginalna to na prawdę świetna. Jestem szczerze zauroczona Twoją inspirowaną stylizacją, ma w sobie to coś.

Offline

#319 18-03-2014 o 18h17

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 576

Maka  Pomysł z rybką jest ciekawy. Wykorzystanie i dobranie elementów też świetne. No i te cudne oczka *^* Te wstążki na nogach są idealne, dopełniają srebrne elementy a bez nich byłoby zbyt pusto, tak sądzę.

Mikacz smoczyca cudo. Idealnie dobrałaś sukienkę, kolor włosów i łańcuch, który dopełnia całość <3 Aż widać, że dopiero co zerwała się z uwięzi~

Georgina nóżki z tą kokardą wyglądają faktycznie genialnie, schodząc się na dole wyglądają jak komplet, śliczne <3

To ja przychodzę z wróżką xD Skończyłam dopiero co czytać Baśniobór, książka do której namawiała mnie siostra. 1 część jest według mnie genialna, zabieram się za kolejne. By co nieco wyjaśnić- Baśniobór jest to magiczny rezerwat znajdujący się w lesie, w którym chronione są magiczne istoty- dobre, neutralne i te złe. Na terenie rezerwatu czyha wiele niebezpieczeństw, ale są i bardzo sympatyczne istoty. Między innymi wróżki, których dopóki się nie zdenerwuje są całkowicie przyjazne. Ludzie, którzy nie spożywają specjalnego mleka widzą je jako różne stworzenia- motyle, muszki, ptaki, pszczoły, biedronki i inne. Potworek na jej ramieniu to tzw Diablik- istota, w którą przemieni się wróżka jeżeli spędzi całą noc w czyimś domu. Wróżki nienawidzą stawać się Diablikami, wręcz boją się tego. Każdy wie, że te magiczne stworzonka uwielbiają swoje odbicie. Gdyby zobaczyły się w stanie małego brzydkiego potworka, którego odmienić się nie da zrobiłyby dużo by zemścić się za to okrucieństwo. Nie spojlerując więcej (gdyby ktoś miał ochotę przeczytać ową książkę xD) zakończę na wstawieniu postaci.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez nelumi (18-03-2014 o 18h47)

Offline

#320 20-03-2014 o 22h09

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Raju, dziewczyny, ile tu świetnych stylizacji od ostatniego czasu się pojawiło! Jestem pod ogromnym wrażeniem :D

Nelumi, jaka śliczna wróżka! ♥ Szalenie podoba mi się kolorystyka, te przytłumione odcienie zieleni i brązów przepięknie tutaj pasują. Jest taka delikatna i dziewczęca, aż z chęcią przeczytałabym tę książkę - myślę, że zapoluję na nią w najbliższym czasie! :D

Maka, naprawdę piękne kolory! Ta szara skóra świetnie wygląda w towarzystwie tych wszystkich fioletów i turkusów :D Zdecydowanie widać tu "rybie" elementy!

Mikacz, przewspaniała smoczyca! ♥ Nigdy nie pomyślałabym o takim wykorzystaniu tej sukienki, a jest wprost idealnie stworzona do tego tematu! Podoba mi się też czaszka w dłoniach miss oraz krwawe ślady na jej ciele.

Janka, świetna Ondine! Zdecydowanie zwłaszcza wersja pierwsza! Niby niewiele na miss elementów, a jednak całość daje wrażenie spójności. Szalenie podoba mi się ten kolor błękitu no i warkocz miss - idealny :D

Nivata, raju, GENIALNE! : O Weeping Angel - niby wszędzie biel, a wcale nie jest nudno. Zachwycam się zwłaszcza wielością warstw! Poza tym Twoja Pani Wiosna mnie tak bardzo kupiła, że muszę to dodatkowo podkreślić! Chociaż w całości taka delikatna, a jednak strasznie podoba mi się w niej ten wyrazisty makijaż, zwłaszcza kolor szminki, jaką dobrałaś :D Moja zdecydowanie ulubiona Twoja stylizacja z ostatniego czasu!


Tym razem wpadam z zestawem stylówek, które od baaardzo dawna za mną chodziły. Po usunięciu ósemki straszliwie przykrzyło mi się posiadanie drutów w pyszczku, więc z wypadów w tym czasie do siostry przyniosłam płytę Caro Emerald i prawie od razu wspomniało mi się paru artystów, żywcem wyjętych z minionych dekad. Polecam wszystkim The Puppini Sisters (świetne covery!), a jeśli chodzi o ubrania, moją absolutną ulubienicę, artystkę i blogerkę, Johannę Ost :)

Ponieważ uwielbiam styl retro w absolutnie różnych wydaniach - a w szczególności pin-up - przedstawiam Wam parę strojów zaplanowanych głównie z myślą o latach 40. i 50. :D Moim celem nie było jednak w żadnym razie stereotypowe podejście do tematu (więc żadne marynarskie ani bieliźniane stylówki, ani też typowe kolorystyczne zagrania, jak granat z czerwienią), raczej coś bardzo kolorowego i letniego. Może dlatego, że od paru lat poważnie brakuje mi wakacji - trzeba to w końcu jakoś nadrobić ;D

Link do zewnętrznego obrazka Link do zewnętrznego obrazka Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Lillien (22-03-2014 o 20h04)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#321 21-03-2014 o 08h58

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Lillien- Twoje dziewczynki są obłędne. Totalnie pełne kolorów, dobrej energii i urzekające. Jak tak na nie patrze to widzę grupę przyjaciółek na pikniku śmiejących się do rozpuku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Resztę stylizacji postaram się też skomentować, ale póki co mi się spieszy i wpadłam tylko przedstwić mojego wiosennego elfika ^^

Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja inspirowana wiosną, a właściwie nową wiosenną gwiazdką i cudownymi elementami od niej, które aż się proszą o wykorzystanie.
Moja miss dzisiaj postanowiła się przebrać za malutkiego elfika który biega od kwiatka do kwiatka i rozchyla ich płatki. Który wchodzi do norek zwierząt i budzi je do życia. Który sprawia, że drzewa wypuszczają pierwsze listki, a słońce świeci mocniej.
Enjoy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Shillo (21-03-2014 o 08h58)

Offline

#322 21-03-2014 o 13h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Shillo, dopiero po chwili zorientowałam się, że Twój Wiosenny Elf wygląda jak bjd z Twojego avatara /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Naprawdę śliczny, taki zwiewny i eteryczny - idealny.

Offline

#323 21-03-2014 o 14h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Lillien, zakochałam się w twoim wydaniu pin-upu, bardzo kobiece, ale zarazem przeurocze i delikatne stylizacje, szczególnie spodobała mi się ta z kraciastym topem i ołówkową spódnicą - kwintesencja kobiecości <3
Shillo, @Crewedka ma racje, w Twoim elfie jest coś z Twojego avka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Śliczny makijaż, reszta może nieco chaotyczna, ale ma to swój urok dzikiej natury /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#324 21-03-2014 o 14h42

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Mikacz - wykorzystanie kiecki poziom pro. Jej deseń był dla mnie tak koszmarny, że po zrobieniu zdjęcia gwieździe po prostu o niej zapomniałam i tyle ją widzieli XD A tu proszę, przecież idealnie nadaje się na smoczą łuskę! Genialny pomysł. No i ten łańcuch na szyi, świetna inspiracja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nelumi - ta wróżka jest przeurocza ^^ Zdecydowanie najbardziej podoba mi się makijaż, bo jest idealnie dopasowany do takiego leśnego stworzonka. Delikatny i dziewczęcy, trochę sprawia jakby miss faktycznie była takim półprzezroczystym duszkiem ^^

Lil zna moje zdanie na temat jej pinupowych stylizacji ;] Dla mnie ona jest niekwestionowaną mistrzynią tego stylu nie tylko w grze, ale i w życiu codziennym ^^

Shillo, jak już powiedziały moje poprzedniczki, świetne podobieństwo miss do awatara. Czy to był efekt zamierzony? ;] Ponieważ wygląda jak jego wierne odwzorowane i to naprawdę świetnie wyszło. Poza tym stylizacja faktycznie wygląda jakby przedstawiała duszka, który opiekuje się kwiatami ^^

Dobra, a teraz po tej sporej dawce uroczości i eteryczności przychodzę z czymś nieco innym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Kto się nie może doczekać "Maleficent" z Angeliną Jolie? ;] Bo ja jestem cała chora, że zrobiono film o czarnym charakterze Disneya. I z tej okazji przybiegam z inspiracją właśnie dizajnem głównej bohaterki.
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18527.jpg
Nie jest to cosplay, bo z jej wyglądu zabrałam właściwie jedynie skrzydła i rogi. Pomysł ze skrzydłami mnie tak porwał, że nie mogłam się powstrzymać i musiałam coś w podobnym stylu stworzyć ;] Z zestawu od gwiazdy wzięłam jedynie rogi, bo niczym innym ich nie da się niestety zastąpić, żeby robiły równie piorunujące wrażenie ;]

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#325 21-03-2014 o 14h47

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Lillien, kocham twoje stroje, są jednocześnie proste, eleganckie i niesamowicie nawiązują do twojej inspiracji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dodatkowo są niesamowicie kolorowe i kobiece, są po prostu idealne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Shillo, Dyokira i Crewedka wszystko już napisały, nie mam pojęcia co mam jeszcze napisać, żeby się już nie powtarzać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Foxglove, po raz kolejny powaliłaś mnie na kolana swoją postacią, chylę czoła za wykonanie jej tak dobrze, wygląda o niebo lepiej niż gwiazda Halloweenowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Sama zainspirowałam się makiem rosnącym na polanie wśród innych kwiatów oraz nową gwiazdą, nie mogłam się oprzeć rzeczą jakie daje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Co prawda róża w włosach średnio mi tutaj pasuje, ale nie mogłam znaleźć niczego innego, a do tego dalej walczę z kodami, aby dodać miss jeszcze jeden bukiet kwiatów, ale jak widać marnie mi to wychodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Ha, udało się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez KimDallas (21-03-2014 o 15h15)

Offline

Strony : 1 ... 11 12 13 14 15 ... 47