Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 10 11 12 13 14 ... 47

#276 25-02-2014 o 21h25

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 576

Jezu, zobaczyłam Cię w klasyfikacji i od razu przyleciałam tutaj sprawdzić czym tym razem się inspirowałaś xD Uwielbiam Twoje inspiracje, zwłaszcza te ostatnie. Genialne są! Wodnik zdecydowanie podoba mi się najbardziej z dotychczasowych. Wyszedł tak szkaradnie jak tylko się da przez co jest jeszcze piękniejszy XD

Ostatnio zmieniony przez nelumi (25-02-2014 o 21h25)

Offline

#277 25-02-2014 o 21h42

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Na Bogów, Foxglove! Kocham słowiańską mitologię i ludowe podania, a Twoje stroje bardzo dobrze oddają charakter istot z naszego folkloru. Z całej tej bandy Południca urzekła mnie najbardziej- gdy ją zobaczyłam, od razu wiedziałam, co to za postać ^^


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#278 26-02-2014 o 00h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Kikyō

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#279 26-02-2014 o 10h36

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Hetalia, Nelumi - dziękuję bardzo ^^ Chyba sobie jakiś czas pochodzę jako wodnik, bo lubię straszyć żółtymi oczkami XD

Laptitexxpuce - parę sugestii dla Ciebie.
Po pierwsze, to jest dział z inspiracjami, a Ty wstawiasz tu cosplaye. Jeśli chcesz się pochwalić cosplayem, to wrzucaj się do tego działu -> //www.missfashion.pl/forum/t1657,1-cosplay-e-naszych-miss.htm
Po drugie, kultura by wymagała skomentować poprzednie inspiracje, a nie wrzucać się tu ni z gruchy ni z pietruchy oczekując nie wiadomo czego.
I po trzecie, pozwolę sobie zacytować pierwszego posta tego tematu

Aby zapobiec spamowi wszystkie posty ze stylizacjami pozbawione komentarza informującego o źródle inspiracji do stylizacji, bądź zawierające sam tylko obrazek będą usuwane z niniejszego tematu

Wypadałoby cokolwiek napisać o tym co wstawiasz, a nie wrzucać zdjęcie miss i na tym koniec. Nie wszyscy tu są zapamiętałymi fanami anime jakie odwzorowujesz i nie będą mieli pojęcia z czym się pokazujesz.

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (26-02-2014 o 10h36)

Offline

#280 26-02-2014 o 20h59

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Link do zewnętrznego obrazka

A ja mam inspirację pewnym zwierzątkiem. Ktoś się domyśli jakim?


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#281 26-02-2014 o 22h06

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Zgaduję, że panda!
Wyszła wspaniale /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#282 26-02-2014 o 22h09

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Zgadłaś. A ja właśnie miałam wątpliwości co do butów i rajstop. Kombinowałam aż w końcu wyszło tak. Cieszę się, że się podoba. c:
Mam zamiar zrobić jeszcze inne zwierzaczki.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#283 27-02-2014 o 00h53

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Foxglove wodnik jest ... aż słów brak, bo powiedzieć cudowny to za mało i zbyt prosto. Jest potwornie doskonały, przerażająco piękny, po prostu świetny.
Pozostałe przegotowane przez Ciebie demoniczne stylizacje także mi się podobają, ale wodnik przebija wszystko.

Ostatnio zmieniony przez CharlotteYork (27-02-2014 o 14h24)

Offline

#284 27-02-2014 o 17h13

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Laptitexxpuce  zrobiła bardzo fajną Kikyou z anime Inuyasha, chociaż zdecydowanie fryzura nie pasuje. Z drugiej strony może to właśnie dlatego znalazła się tutaj, a nie w Cosplay'ach? W każdym razie bardzo fajnie, wyraźnie widać kogo przedstawia (chociaż szczerze nie znoszę tej pani /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ta seria ma całą gamę innych, cudownych postaci do pokochania.)

No i muszę nadmienić tłuścioszka Hildee ♥ tym bardziej, że sama ostatnio przybrałam i moje BMI niebezpiecznie zbliża się ku czerwonej granicy ;_; W każdym razie puszysty wizerunek miss, pomimo srogiej miny, wygląda sympatycznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

No i bardzo elegancka i niezwykle kobieca inspiracja Nivaty! Bardzo mi się podoba ten subtelny seksapil.

Kosia1 stworzyła wspaniałą, ciepłą Panią Naturę. Przecudownie się połączyły te kolory, miękka zieleń i wyraźny, chociaż nie jaskrawy pomarańcz ze złotymi elementami. Owe kolory właśnie są ogromną zaletą stroju i sprawiają, że patrzy się na niego z przyjemnością.

Na koniec, chociaż z karygodnym spóźnieniem, muszę wspomnieć o stroju Crewedki, inspirowanym japońskim duchem Kitsune. Jak ją zobaczyłam, tak bardzo mnie zachwyciła, że aż lekka zazdrość chwyciła za serducho, że ja nie wpadłam na tak świetny pomysł. Lisica jest absolutnie przepiękna, a w wykonaniu Crewedki ma swój własny, uroczy wydźwięk, aż chciałoby się przytulić i zaryzykować wydrapanie oczu.   

Wybaczcie te wyrywkowe komentarze, ale pojawiło się tyle wspaniałych inspiracji, odkąd ostatni raz pisałam tutaj, że napisanie o każdej zajęłoby mi pół dnia ^^"

Ostatnio zmieniony przez Rosette (14-10-2014 o 13h46)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#285 01-03-2014 o 11h21

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Sszyszka, ładnie, ale nie pasują mi w ogóle te błękitne usta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Fox, rewelacyjne prace! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie umiem nawet powiedzieć, który stwór bardziej mi się podoba. Wszystkie wyszły świetnie. Zainspirowałaś mnie na tyle, że stworzyłam Topielicę.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (01-03-2014 o 11h22)

Offline

#286 01-03-2014 o 11h44

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Evelyn Piękna topielica /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jestem pod ogromnym wrażeniem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#287 01-03-2014 o 12h27

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Ostatnio czytałam o topielicy i interpretacja Evelyn to kropka w kropkę obraz topielicy, jaką sobie wyobrażałam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A co do wodnika Foxglove - po prostu genialny! Brak mi słów, serio! *^*

Offline

#288 01-03-2014 o 16h49

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Uwielbiam mitologię, ale tylko słowiańską i nordycką, więc jestem zachwycona stylizacjami Fox i Evelyn. Zakochałam się w waszych stylizacjach, więc sama postanowiłam coś stworzyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Przedstawiam Sirin, ptaka o głowie pięknej kobiety. Według legendy syriny żyją na "ziemi indyjskiej" w pobliżu raju albo w okolicach Eufratu. Stworzenia te nawiązują do opowieści o syrenach z greckiej mitologii. Śpiewają "święte pieśni", które mówią o szczęściu w przyszłości. Dla człowieka siriny są niebezpieczne: kto słucha ich pieśni, zapomina o ziemskim życiu, spieszy za sirinami i umiera. Siriny symbolizują smutek, cierpienie i rozpacz, są nastawione wrogo do człowieka.

Offline

#289 01-03-2014 o 17h59

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

KimDallas,ładnie. Aż z ciekawości zobaczyłam, co to /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Osobiście wyobrażam sobie Sirinę trochę bardziej mroczniej. Mam tu na myśli makijaż i włosy, które zmieniłabym na czarne. Nie podoba mi się biały kołnierzyk, psujący efekt uosobienia smutku i cierpienia oraz paznokcie.

Niech was nie zwiedzie ta urocza twarz...

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Link do zewnętrznego obrazka

Zrobiłam rusałkę polną. Wersja uskrzydlona, gdyż tak ją sobie właśnie wyobrażam.
Chciałam dodać świetlki z Halloween, ale niestety ich nie posiedam  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (01-03-2014 o 17h59)

Offline

#290 02-03-2014 o 15h58

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Widzę, że ostatnio sporo tu właśnie postaci mitologicznych. Ja sama zrobiłam jedną, lecz wyszła słabo.
Evelyn - świetnie odwzorowana rusałka, chociaż te skrzydła nie do końca mi tu pasują. Topielica wyszła... Przerażająco /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png
KimDallas - naprawdę mroczna i smutna stylizacja. "Zatkało kakao" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie pasują mi tu jej usta, bo wygląda trochę jakby się uśmiechała, ale może to tylko takie wrażenie.

A ja zainspirowałam się ogniem, co zapewne widać na pierwszy rzut oka. Uwielbiam patrzeć na płomienie. Są nieprzewidywalne i groźne. Wystarczy moment nieuwagi, a można stracić cały dobytek albo nawet i życie.
Link do zewnętrznego obrazka


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#291 03-03-2014 o 18h36

Miss'wow
Eldunari
Zapraszam na mojego bloga - czytaj, oglądaj, komentuj Multicoolturalną! :)
Wiadomości: 659

Ach, gratuluję Wam kreatywności! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Tym razem chyba najbardziej zachwyciły mnie Foxglove swoim Wodnikiem (kojarzy mi się z Trytonami z Harry'ego Pottera) i Evelyn swoją Rusałką (ten opis brzmi znajomo... skąd go spisałaś? ;>).

A ja dla odmiany nie inspiruję się magicznymi stworzeniami ani mitologią, tylko po prostu filmem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ostatnio znów jestem w temacie filmów kostiumowych i na dłużej zatrzymałam się przy "Annie Kareninie" z 2012 roku z Keirą Knightley w roli głównej. Jeśli oglądałyście ten film, to na pewno kojarzycie scenę, gdzie Anna i Wroński spędzają razem czas na wylegiwaniu się na trawie, cali ubrani na biało.

Link do zewnętrznego obrazka

No właśnie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I to jest moja główna inspiracja, ale oczywiście w innych filmach kostiumowych panny także występują w takich niewinnych, białych sukniach. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png W tle widać naczynka, stąd też i filiżanka w ręce mojej Miss - skojarzenie ze śniadaniem na trawie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

https://imagizer.imageshack.us/v2/319x495q90/36/0696.jpg


http://2.asset.soup.io/asset/1585/6050_0c95.gif

_________________________________________


Offline

#292 04-03-2014 o 00h41

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Także i ja, w powodzi mitologicznych stworów, wychynę się z czymś zupełnie innym. Jestem właśnie po obejrzeniu filmu "Some Like it Hot" ("Pół żartem, pół serio") i jakoś tak zatęskniłam za latami '20 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Link do zewnętrznego obrazka

Moja miss bardzo często jest uzbrojona... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Ale w moich oczach to były czasy, w których kobieta sama dbała o swoje bezpieczeństwo, bez względu na metodę, nie polegając zbytnio na męskim ramieniu. Go get'em girl!



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#293 08-03-2014 o 12h51

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Gdy tylko zobaczyłam boda art w missfashion, od razu pomyślałam o pewnym anime, które swego czasu oglądałam. Zainspirowana dwoma diablicami z "Panty&Stocking with Garterbelt" stworzyłam tę oto kreację:

Link do zewnętrznego obrazka

A oto Scanty i Kneesocks, które mnie zainspirowały:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Dodam jeszcze, że uznałam, że strój nadaje się raczej do inspiracji niż cosplayu, bo jakby nie patrzeć stworzyłam raczej trzecią diablicę niż cosplay jednej z nich.

Offline

#294 08-03-2014 o 14h10

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Maka tak! Tak! Tak! Kocham Cię za ten "cosplay" (pozwól, że tak to nazwę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png). Jakbys jeszcze zrobiła sama Panty i Stocking to by było super ^.^ No siostrzyczka byłaby z niej niezła xD

Evelyn Twoja rusałka jest na prawdę śliczna. Sama gryzłam się co mozna zrobić z tymi skrzydłami i w końcu stwierdziłam, że nadaja się do tylko do trzymania w szafie, a tu takie czary xD



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#295 08-03-2014 o 15h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosette, urzekła mnie Twoja stylizacja! Ta słodka buzia z takim groźnym grymasem... niesamowicie przekonujące ♥

Ja wyskoczę z czymś innym. Inspiracja Robin Hoodem w damskiej wersji, a tak naprawdę to chciałam użyć tych spodni xD
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez dyokira (08-03-2014 o 20h31)

Offline

#296 08-03-2014 o 19h12

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Dyokira, świetny pomysł! Podoba mi się głównie góra stroju, w tym połączenie gorsetu, bluzki i paska z naszyjnikiem i tym rękawkiem długim - wygląda to bogato, oryginalnie i ciekawie :)

Maka, ciekawy diabełek, i to w okularkach - jaki oryginalny pomysł! Podobają mi się zwłaszcza włosy w nieładzie. Fajnie, że połączyłaś parę konceptów, by stworzyć coś zupełnie nowego!

Evelyn, ta rusałka jest przecudna! Jej twarz i włosy, kolorystyka stroju i jego zwiewność, to wszystko razem zdecydowanie mnie kupuje ♥

Eldunari, wspaniała inspiracja! Uwielbiam sposób, w jaki podeszłaś do tematu, tworząc z kostiumu epokowego stylizację współczesną. Ta biel jest taka świeża i czysta, idealnie pasuje do okoliczności i zdecydowanie kojarzy się ze śniadankiem na trawie!


Od bardzo długiego czasu chodził za mną pomysł realizacji strojów w klimacie Moulin Rouge, bo kocham ten musical z całego serca ♥ W dodatku ostatnio rozmawiając z Pixies na temat utworu "Roxanne" wspomniała mi się moja absolutnie ulubiona wersja tej piosenki właśnie z tego filmu i od razu wróciłam do pomysłu zrealizowania własnych strojów, podszytych klimatem Moulin Rouge.
Zawsze uważałam, że płomienna rudość włosów Satine i nasycona czerwień jej strojów to coś absolutnie pięknego i do wykorzystania jako inspiracja - a zatem oto i jest :)

Link do zewnętrznego obrazka

Kilka refów :

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Postaram się wkrótce zaprojektować więcej strojów inspirowanych tym filmem :D

Ostatnio zmieniony przez Lillien (08-03-2014 o 19h18)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#297 08-03-2014 o 19h17

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Lillien jak ci świetnie wyszło. Burleska to coś dla mnie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Dyokira twój Robin jest obłędny, stanęła bym obok ciebie podczas kolejnej misji   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#298 09-03-2014 o 09h45

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Lillien stylizacja bardzo udana i choć nigdy nie widziałam tego musicalu dzięki tobie chyba go obejrzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Sama zatęskniłam za Halloween i postanowiłam zrobić narzeczoną Frankensteina

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#299 10-03-2014 o 17h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Lillien, dzięki, kombinowanie z warstwami daje mi tyle satysfakcji.
A Twoja burleskowa miss wyszła GENIALNIE. Zawsze mam opór przed używaniem pasków w stylizacjach, bo najzwyczajniej w świecie nie umiem ich wkomponować, ale u Ciebie wyszło świetnie - gorset i pończochy: cudo. I kolorystyka <3

KimDallas, urocza panna Frankenstein :> Spódnica pasuje do fryzury, równoważy proporcje. I całość kojarzy mi się z jedną z moich stylizacji, którą tak lubię + dobrze użyta karnacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

YooSti, zapraszam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png (Aczkolwiek teraz przeszłam na ciemną stronę mocy i dołączyłam do sił zła... Oto moja inspiracja Morganą z "Przygód Merlina", nie wiedziałam, czy dać to do cosplayu, ale chyba tu lepiej pasuje, bo połączyłam jej dwie stylizacje. Wzorowałam się głównie na poniższym zdjęciu.
Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez dyokira (10-03-2014 o 17h30)

Offline

#300 11-03-2014 o 23h49

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

@dyokira, na pierwszy rzut oka myślałam, że to kolejna już Morticia Addams ;w;
Ubiór w porządku, prawie jak ze zdjęcia. Ale czy w szczotce Halloweenowej nie ma przypadkiem bardziej pasującej fryzury? Chociaż wstawiłaś do Inspiracji, więc nawet nie wypada się czepiać podobieństwa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Wracając do demonów i tym podobnych...
Sukkub - demon pod postacią pięknej kobiety, o długich włosach. Charakteryzuje się również demonicznymi atrybutami, jak rogi oraz kopyta. Sukkuby dają mężczyznom rozkosz w zamian za ich siły witalne.

Link do zewnętrznego obrazka

Główne inspiracje:


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

Strony : 1 ... 10 11 12 13 14 ... 47