Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 9 10 11 12 13 ... 47

#251 07-02-2014 o 13h56

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Niestety cierpię na brak forsy, a pomysł stworzenia Ginn przyszedł mi w ciągu 5 minut. Straciłam zapał w ciągu kolejnych 5, bo okazało się, że albo ja nie potrafię szukać, albo u Nine nie ma tych Potterowskich szat. Wzięłam więc płaszczyk i szpilki, uznając, że najwyżej zrobię Ginny Potter (czyli po skończeniu szkoły). Na wyższych poziomach pokombinuję z czymś lepszym, bo teraz nie chcę wydawać prawdziwej forsy na doładowanie konta mojej miss.
Co myślicie o stworzeniu jednej z Witch?


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#252 07-02-2014 o 15h55

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Asuu już oceniałam Twoją stylizację w sali gier i jest świetna! Wszystko tutaj doskonale do siebie pasuje i jestem zauroczona. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Crewedka, Twoje wykonanie również jest na wysokim poziomie, tylko pozazdrościć! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Majerankowa, pomijam włosy bo nie jestem znawczynią Pottera, więc takich szczegółów nie pamiętam, ale Jej mina - prawdziwa Ginny. Strój faktycznie mogłabyś dobrać inny, jakaś szkolna spódniczka, w Harrym Potterze były bardzo łatwe do odtworzenia mundurki. Miotła też gdzieś jest w dodatkach. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A co do witch to myślę, że to również mogłby być fajny pomysł. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Pozwolcie, że ja pokażę swoją stylizację. Zainspirowała mnie tak naprawdę nowa gwiazda, którą udało mi się upolować i jeden element jej stroju. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/23/moy/17950.jpg

Przedstawiam Wam personifikację natury. Ma kolorowy zielono-czerwono-pomarańczowy strój który ma symbolizować rośliny, drzewa, kwiaty, a w ręku trzyma otwartą klatkę z ptakiem, która ma symbolizować 'uwolnienie' zwierząt i zwrócenie naturze, a nie zniewolenie ich. Natura ma zamknięte oczy, gdyż nie wystarczy tylko na nią patrzeć - trzeba ją poczuć wszystkimi zmysłami, głównie węchem i zmysłem dotyku.
W jej stroju są również złote elementy, ponieważ natura wokół nas jest tak bogata, że złoty to kolor, który doskonale do niej pasuje.

Rzadko zajmuje się stylizacjami inspirowanymi, zazwyczaj pod wpływem impulsu, a to jest nieliczna z nich i mam nadzieję, że choć trochę dorównałam dziewczynom, które są biegłe w tym temacie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Kosia1 (07-02-2014 o 15h56)

Offline

#253 09-02-2014 o 19h07

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Sama nie wiem co chciałabym napisać o Pani Naturze. Brakuje mi słów... Chyba powiem po prostu, że jest świetna! Te kolory idealnie do niej pasują. Uh, mam sporo trudności z opisami, więc ograniczam się do prostego napisania PER-FECT  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Co może zdziałać obniżka cen w sklepie? Stworzenie nowej stylizacji! Mogę się założyć, że co najmniej 10 razy widzieliście już tę osobę, ale co tam, ja też Wam ją stworzyłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Panie i Panowie... Dziewczyna, która igra z ogniem!
//photo.missfashion.pl/pl/1/23/moy/18091.jpg
Starałam się nie ubierać jej w to, co U Nine miało w nazwie "Kat", także tak prawdziwie "Katnissowe" są tylko łuk i kurtka.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#254 14-02-2014 o 15h43

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Kosia1 po prostu WOW. Wspaniale to wykombinowałaś i miło się patrzy na taką matkę naturę. Zgłoś ją do Hortexu xD
Majerankowa domyślam się, że inspirowałaś się Igrzyskami Śmierci. Nie oglądałam ale kojarzę epizodycznie. Nie wiem jak się wypowiedzieć, ale z twarzy przypomina mi tą postać.

A teraz ja przyszłam do was z Królem Rock and Rolla. Jak pamiętacie kiedyś był nasz Michael Jackson, ale nie tylko on jest ikonom muzyki. Kto nie zna tego Pana, który wręcz zmuszał miliony kobiet do westchnień i pisków? Ikona męskiego piękna? Oczywiście. O to przed wami król! Elvis Presley.

Link do zewnętrznego obrazka

Biały strój w którym po raz ostatni wystąpił Elvis jest chyba wszystkim znany. Niestety nasza gra nie oferuje wysadzanego cekinami zestawu, więc pozbyłam się tych dodatków. To była moja wolna interpretacja jego ostatniego koncertu. Niestety nie potrafiłam stworzyć baczków, ani dodać kilku kilogramów Miss.

Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


A tu inspirowałam się strojem Elvisa w jednym z filmów w jakich grał "Więzienny Rock". Kurtka w rzeczywistości jest jeansowa, ale nie mogłam znaleźć takiej więc wzięłam skórzaną. W końcu to tylko inspiracja. c:


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#255 14-02-2014 o 16h45

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Majerankowa bardzo podoba mi się Twoja Kat, jest świetna.

A oto moja walentynkowa inspiracja. Oto miss Amor, która swoją strzałę miłości kieruje prosto w serca nieświadomych śmiertelników. Miłość może czyhać tuż za rogiem, strzeż się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#256 17-02-2014 o 00h58

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Kosia1 - łał, to jedna z najładniejszych stylizacji, jakie tu widziałam! Jest śliczna... i ten wyraz twarzy. Super!
Majerankowa - od razu widać, kim się inspirowałaś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jak ją zobaczyłam to skojarzyłam z Igrzyskami
Asuu - jea, Elvis XD Ostatnio o nim myslałam, bo oglądałam Lilo i Stitch, a wiadomo, kogo kocha główna bohaterka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jailhouse rock wyjątkowo udany <3
CharlotteYork - z tą stylizacją powinnaś koniecznie sobie zrobić fotkę z walentynkową gwiazdą Amora /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Bardzo ładna, miss wygląda wyjątkowo... tajemniczo i ponętnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A ja się zainspirowałam... bluzką od jednej z nowych gwiazd - Nebili. Stwierdziłam, że w połączeniu z innymi ciuszkami bluzka ta niezwykle naszą lalę pogrubia. To mnie zainspirowało do stworzenia maksymalnie pogrubionej miss. I oto rezultat:

Link do zewnętrznego obrazka

Z rezultatu jest całkiem zadowolona i chyba pochodzę w tej stylówce dość długo XD

Offline

#257 17-02-2014 o 01h17

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Kosia1 - prześliczna natura! Fakt, że dałaś swojej miss zamknięte oczy i delikatny uśmiech sprawiają, że cała jest bardzo eteryczna i tajemnicza, ale jednocześnie sprawia wrażenie dobrej i łagodnej. Można się tu pokusić o doszukanie się znaczenia w trzymanej przez nią otwartej klatce - opiekuje się nami i ochrania nas, ale pozwala nam cieszyć się wolnością i wracać do niej kiedy zechcemy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dodatkowo wspaniała kolorystyka i ogromny szacunek za użycie tej trudnej spódnicy!

Majerankowa - Twoja miss to bardziej cosplay niż stylizacja inspirowana, ale też bardzo fajnie wyszło. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Warkocz bardzo katnisowy, choć ja poszukałabym jednak kurtki z innego kompletu, aby wyłącznie łuk należał do zestawu "Kat". /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Asuu - MISTRZOWSKI ELVIS! Aż mnie zatkalo, wersja w białym stroju jest epicka. Genialnie połączyłaś wszystkie elementy, jest nawet ten świecący pasek, dżetowane buty i fifidełka na rękawach! Fruzyry też chyba lepszej być nie mogło, Twoja miss wygląda jak przerysowany do świata Miss Fashion król. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

CharlotteYork - te włosy są przecudowne, tak doskonale pasują do eterycznej i ulotnej natury miłosnego amora! Ciekawe, że nie użyłaś standardowych skrzydeł z piórami tylko delikatnych skrzydełek wróżki. Dzięki temu miss jest jeszcze bardziej odrealniona. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Hildee - tego chyba jeszcze nie widziałam, aby wadę miss tak pięknie przeobrazić w zaletę. Twoja miss jest pulchniutka jak babeczka, a przy tym taka rozkoszna i dziewczęca, że nawet to groźne spojrzenie nie odstrasza! Swoją drogą jak na tłuścinkę ma wyjątkowo zgrabne kolana. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png <3

Ja natomiast ostatnio bardzo polubiłam piosenkę Shakiry i Rihanny "Can't Remember to Forget you" i teledysk do niej. Zainspirowałam się wyglądem obu pań i zrobiłam coś pomiędzy ich sukienko-podobnymi kreacjami. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Link do zewnętrznego obrazka

>> teledysk <<

Ostatnio zmieniony przez nivata (17-02-2014 o 01h50)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#258 17-02-2014 o 08h36

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Kosia1- bardzo udana kreacja. Nie podalas gotowej inspiracji wiec kazdy moze ja sobie interpretowac na swoj sposob. Mnie kojarzy sie z polaczeniem Fauny i Flory, albo z jakas boginia pochodzaca z Hawajow (sa takie? xd)
Majerankowa- nie wiem czy wzielas gotowy makijaz od gwiazdki, ale po twarzy od razu wiedzialam o kogo chodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png kreacja prosta i oddajaca sama postac. No nic dodac nic ujac /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Asuu- nigdy nie rozumialam fenomenu Elwisa, ale Twoje kreacje naprawde oddaja jego postac. Z pierwszego zdjecia do poznania na pierwszy rzut oka, drugiego w ogole nie kojarzylam, wiec musialam otworzys spoilerka, ale spisalas sie w 100% /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
CharlotteYork- powiem szczerze, ze supelnie inaczej wyobrazalam sobie amorka. Twoj jest taki niepokojacy i jakby wrecz... mroczny? Nie pasuje mi do klimatu walentynek, ale przeciez nie wszystko musi kojarzyc sie z rozem i slodkoscia. Moze to amorek jakiejs Femme fatale? ;>
Hildee- cudeńko! Takiego pomysłu jeszcze nie widzialam i przyznam, ze tu mnie masz. Po prostu genialne wykorzystanie tej okropnej bluzki :]
nivata- kreacja bardzo kobieca i zmysłowa. Dość niepokojąca i zwiastująca kłopoty. Idealnie wpasowalas sie w klimat teledysku, ktory, przyznam szczerze, przed chwila widzialam dopiero pierwszy raz ;P

Link do zewnętrznego obrazka
A oto moja luźna inspiracja małą syrenką, stworzona dzięki bluzce od Walentynki, którą chciałam jakoś wykorzystać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Shillo (17-02-2014 o 08h44)

Offline

#259 17-02-2014 o 17h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

wszystkie stilizacje mi się bardzo mi się spodobały proszę napiście jek się to robi
/modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#260 20-02-2014 o 21h02

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Chciałam się z Wami podzielić moją stylizacją.Inspirowałam się jedną z prac Victorii Frances - hiszpańskiej artystki .   Jej prace są rewelacyjne i starałam się odwzorować jak tylko mogłam postać kobiety z jednej z jej prac
http://zapodaj.net/9f1f02945e6d6.png.html
http://www.fanpop.com/clubs/victoria-frances/images/8943652/title/vf-art-photo



Zdjęcia dodaje w linkach ,ponieważ ostatnio są u mnie dość duże problemy z dodawaniem zdjęć ("Sesja wygasła.Zaloguj się ponownie") co mam nadzieje wkrótce zniknie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png   /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Ostatnio zmieniony przez kazikowazmc (20-02-2014 o 21h02)

Offline

#261 20-02-2014 o 23h17

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Hildee Dziękuje za opinie. Twoja puszysta miss jest na prawdę ciekawa, choć te dziwne oczy jakoś nie są w moim guście.
Nivata Dziękuje za opinie. Fajnie że pomyślałaś o tym dymku przy dłoni, bo pierwsze co pomyślałam oglądając teledysk to aby coś takiego dodać. A teledysk obejrzałam dopiero przed chwilą, potem pod tym kontem spojrzałam na Twoją stylizacje. Po obejrzeniu clipu skojarzenie jest oczywiste, choć kolor włosów mógłby być czarny.
Shillo Dziękuje za opinie, choć jestem zdziwiona że widzisz coś mrocznego w tej stylizacji. Specjalnie zmieniałam make up na jasny i przyjazny. Twoja stylizacja bardziej kojarzy mi się z morzem lub jakąś boginią powstającą z morskich fal niż stricte z małą syrenką. Nawet fryzura przywodzi na myśl fale pieniącej się wody.
Kazikowazmc Ubustwiam prace Victori Frances, jestem jej wielką fanką dlatego z ogromną ciekawości obejrzałam Twoją stylizacje. Jest na prawdę ciekawa, szczególnie dobrze dobrałaś gorset.

Offline

#262 20-02-2014 o 23h25

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Nie robiłam cosplayu, tylko samą stylizację inspirowaną, nie chciałam więc przesadzać z nadmiarem czerni na missce, bo byłaby zbyt monotonna. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dziękuję za opinię!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#263 21-02-2014 o 06h24

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

CharlotteYorkDziękuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Tak gorset był strzałem w 10 jednak bardziej pasował mi do jej innej pracy.Niestety gra uniemożliwia dokładne odwzorowanie

Offline

#264 22-02-2014 o 17h38

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Asuu! Twój Elvis jest niesamowity ;D I ta jego charakterystyczna fryzura, można się zakochać *.* Szkoda tylko, że nie można przybierać innych póz, bo byłoby jeszcze ciekawiej, ale i tak wyobrażam go sobie tańczącego w rytm muzyki ;D

Shillo - Twoja syrenka bardzo mi przypomina nie tą bajkową wersję syrenki tylko tą z baśni Andersena. Ta Andersena jest bardziej smutna, cierpiąca, a Twoja ma tu właśnie taki wyraz twarzy i może dlatego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A oto moja inspiracja: Polska Panczenistka (traktuję to jako inspirację, bo strój jak i medal nie jest zgodny z rzeczywistością)
Jestem pod wrażeniem występu panczenistów i dzisiaj pod wpływem tych emocji i skutecznej walce o medale zrobiłam tę właśnie stylizację. Dziewczyny zdobyły srebro, panowie brąz, ale jak dla mnie zasłużyli na złoto!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#265 22-02-2014 o 20h59

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Hildee - Mimo zuej miny misska jest urocza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png A ja myślałam, że z tymi chomiczymi policzkami nie da się absolutnie nic zrobić. Widać byłam w błędzie ;] Słodki pączuś.

Nivata - och, seksownie ;] I oddaje klimat ciuchów z teledysku. Ale my tu gadu gadu o ciuchach, makijaż jest OBŁĘDNY <3 Rewelacyjna inspiracja, jestem zachwycona ^^

Shillo - naprawdę ciekawa wersja Małej Syrenki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kojarzy mi się z grafikami jakie kiedyś widziałam (żebym ja tylko pamiętała czyjego autorstwa...). Tam też miała ona białe włosy i ubrana była w takie pastelowe-seledynowe kolory. Naprawdę piękna i nie taka sztampowa z ogonem ^^

Lupo - ja się co prawda nieszczególnie interesuję Olimpiadą Zimową, ale z ciekawości wygooglowałam o co chodzi i inspiracja faktycznie naprawdę dobrze odwzorowana /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A teraz przedstawiam Wam Południcę.
Link do zewnętrznego obrazka
Południca to słowiański demon, grasujący w środku dnia na polach pszenicy. Południce były demonami, które powstawały z młodych dziewczyn, które umierały w dzień swojego ślubu lub tuż po nim. Dlatego też Południce chodziły ubrane w białe szaty. Ale daleko im były do panien młodych. Były paskudnymi, wychudzonymi stworami o ostrych szponach, zaostrzonych zębach i czarnych, zapadniętych oczach. Polowały na chłopów w polu, łamiąc im kości i urywając na koniec głowy. Spotkane dzieci natomiast porywały i zakopywały na polu żywcem. Wredne baby z nich ogółem są /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#266 22-02-2014 o 21h41

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

OMG Fox, przeraziłam się twojej miss, jest tak realistyczna.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#267 23-02-2014 o 09h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#268 23-02-2014 o 18h11

Miss'nieobczajona
...
Miejsce: polska
Wiadomości: 30

Naprawdę super to ztworzyłyście /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


Proszę o dwa wyzwania z góry za 0 MM
Potrzebne mi są do Levelu :-)
Z góry dzięki ;-)

Offline

#269 24-02-2014 o 13h10

Miss'wow
Evely
...
Miejsce: Don't never say you're lonely / Bristol
Wiadomości: 502

Boże, same piękności! Sama postanowiłam spróbować. Ostatnio często inspiruję się kolorami, co można zauważyć po moich stylizacjach, które zazwyczaj mają jeden kolor. Czasem kieruję się trendami, ale mimo wszystko tworzę eleganckie stylizacje.
Dziś przedstawię stylizację w kolorze kobaltu, który ostatnio mnie zachwyca.
Do stworzenia tego setu zainspirował mnie... inny set!

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Pomyślałam "Kobalt i czerń? To może wypalić?" Niestety odwzorowanie tej stylizacji zajęło mi dużo czasu i efekt ani trochę mnie nie zadowolił. Wtedy do głowy wpadł mi pomysł, by zrobić to tak, jak ja chcę. Jak już wspominałam, kocham eleganckie stylizacje, więc kierując się gustem stworzyłam to!

Link do zewnętrznego obrazka

Stylizację w odcieniach kobaltu, elegancką, oryginalną i taką, jak lubię.


Jeśli MASZ MNIEJ MN ODE MNIE RZUĆ MI WYZWANIE bez zakładu!!!   818/1000 WYGRANYCH. Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Offline

#270 24-02-2014 o 14h02

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Bardzo lubię stylizacje, które odzwierciedlają jakiś ciuch realny. To są naprawdę genialne inspiracje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Podoba mi się, że nie użyłaś zwykłej spódniczki jak przykładowo Sandy dostępną u Nine, tylko dalaś coś innego. Widać inspirację, ale to nie idealne odtworzenie ubrań ze zdjęcia. Świetne ^^

Ja powracam z kolejnym, słowiańskim stworem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Mam fazę, bo skoro już moja miss ma taki koszmarny makijaż, to mogę poszaleć i poprzebierać ją za jakiegoś kolejnego demona. Przed wami...

BABA

Link do zewnętrznego obrazka

Baby dzieliły się na wiele podkategorii, w zależności od miejsca zamieszkania. Były Baby Grochowe, Baby Jagodowe, Baby Wodne, Żytnie i tak dalej. Na dawnych, polskich wsiach istniało przekonanie, że wiek podeszły u kobiety co coś nienaturalnego i niemalże niepokojącego. Z prostej przyczyny - kobiety na ogół umierały przy porodach. Dlatego też istniało wierzenie, że demony przyjmowały formę starych, pomarszczonych bab. Moja Baba to coś w stylu Baby Bagiennej, gdzie ubrana jest w stare szmaty, porośnięta wodorostami i rzęsą wodną. Miały rewelacyjne zdolności kamuflowania się, przez co niejeden nieszczęśnik dosłownie wpadał im w łapy. Osobiście zawsze sobie te demony wyobrażałam, że miały czarne, paciorkowate oczka, dlatego też mój potwór takie ma. Latarnia ma służyć do zwodzenia zagubionych na bagniskach wędrowców ;] Baby jak i Południce, nie były szczególnie sympatyczne. Dusiły śpiących wędrowców, a dzieci porywały i zjadały.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#271 24-02-2014 o 21h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Foxglove, UWIELBIAM CIĘ. Genialna stylizacja, genialna inspiracja! Super "błotny" efekt dała zieleń przykryta brązowym welonem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I te rysunki od Vargasa/Zycha ♥

Offline

#272 25-02-2014 o 13h08

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Awww, dziękuję <3 Ja osobiście uwielbiam te grafiki (Bestiariusz ostatnio dostałam i się zakochałam na amen). Najchętniej na jego podstawie bym robiła po kolei każde stworzenie XD Cieszę się, że Ci się moja Baba spodobała ^^

Offline

#273 25-02-2014 o 13h50

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

Gratulacje Foxglove!! to jest zdecydowanie najlepsza inspiracja ze wszystkich tutaj przedstawionych. Nie wystarczy tylko odwzorować jakąś postać, ale najpierw trzeba ją znależć, a Ty naprawdę masz kreatywne i ciekawe pomysły, ja bym nie wpadła na to, że coś takiego może być inspiracją. Czekam na inne dziwne stwory, a coś czuję, ze jeszcze nas nie raz zadziwisz!!! Jeszcze raz z całego serca gratuluję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#274 25-02-2014 o 13h56

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Ile razy widzę Twoje stylizacje Fox-tyle razy mam wrażenie, że każda jest niesamowita i oryginalna i taka... w Twoim stylu. Przemyślana i z klasą. Przy tworzeniu stylizacji inspirujesz się wiedzą, którą nie każdy posiada. Fajnie, że dzielisz się nią z nami. Czekam na więcej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Powodzenia w tworzeniu.


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#275 25-02-2014 o 21h15

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Dziewczyny, nawet nie wiecie jak mi miło, że podobają się Wam moje "szkaradne" stylizacje XD Myślałam, że raczej dowiem się jak bardzo jeszcze mogę oszpecić tą biedną miss. Moja wyobraźnia w krzywdzeniu jej nie ma granic XD

Ponieważ uwielbiam paskudne makijaże, czas na wolną interpretację Wodnika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Link do zewnętrznego obrazka
Kolejny słowiański demon, tym razem zamieszkujący zbiorniki wodne. Lubował się we wciąganiu pod wodę kąpiących się i topieniu ich. Żeby Wodnik tak namiętnie nie mordował mieszkańców wsi, przekupywało się go ofiarą z żywego zwierzęcia.
Osobiście zawsze wyobrażałam sobie Wodniki jako demony o żółtych, rybich oczach, które widać było w głębinach. Bo oczywiście reszta Wodnika była dobrze zakamuflowana zielonkawą łuską i glonami, które oplatały się o jego ciało.

Offline

Strony : 1 ... 9 10 11 12 13 ... 47