Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 15 16 17 18 19 ... 47

#401 18-04-2014 o 18h03

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Hildee, Twoje inspiracje są takie oryginalne i inne, że nie mogę się przy nich nie uśmiechnąć. XD


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#402 18-04-2014 o 20h15

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja inspirowana okularami od Williego. A tak serio to kto zgadnie co artysta miał na myśli? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Evelyn, przegenialne! Uwielbiam kobiety z tamtych czasów, ich szyk i klasę. Oddałaś to idealnie, gratuluję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Hildee, Ty zawsze mnie rozbrajasz swoimi inspiracjami. Nic dodać nic ująć. Pozostaje tylko zastanowić się co ty ćpiesz :>

Ostatnio zmieniony przez Shillo (18-04-2014 o 20h16)

Offline

#403 18-04-2014 o 21h03

Miss'na całego
AozoraNakigoe
...
Miejsce: Kaszuby aktualnie
Wiadomości: 344

Evelyn twoja stylizacja jest naprawdę super, podchodzi pod moje gusta niesłychanie. Czasami właśnie lubię tak jakąś postać na rysunku ubrać więc od razu rzuciła mi się w oczy.
Arii i jej mamba mnie naprawdę urzekły. Takie dziewczyny są niesamowite, ze potrafią się tak mocno zjarać patrząc na to jak bardzo są z natury blade. Lecz też przyłącze się do głosów dziewczyn iż jakby miała odrobinę jaśniejszą karnację to by wyglądała lepiej, ale i tak jest super!

Cóż u mnie w tym tygodniu inspiracja sa motyle. Coraz więcej ich widuję wiec postanowiłam w tym temacie co nieco pokombinować. Co prawda nie wiem jeszcze, czy to bedzie ostateczna wersja, także jestem otwarta na propozycje zmian.
//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20286.jpg

Offline

#404 18-04-2014 o 21h40

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Shillo
te okulary kojarzą mi się z Witkacym. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#405 18-04-2014 o 21h43

Miss'ok
Camellia
...
Miejsce:
Wiadomości: 61

AozoraNakigoe - świetna stylizacja, super pomysł z tymi motylami. Zmieniłabym może kolor motylów, na więcej zielonego, wtedy jakoś grałoby to z włosami. Skrzydła, strój i cała reszta dobrana perfekcyjnie. :-)

PS. wytłumaczy mi ktoś na przyszłość, jak wstawić samo zdjęcie Miss? Będę wdzięczna.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Już się dowiedziałam, dzięki dziewczyny! :-)

Ostatnio zmieniony przez Camellia (18-04-2014 o 22h01)

Offline

#406 20-04-2014 o 01h23

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

AozoraNakigoe, kocham motyle!! Ten temat jest taki wdzięczny, pomimo faktu, że tak naprawdę motyle bez skrzydeł są całkiem straszne XD Podobają mi się tu wyważone dodatki koloru, nie daje to efektu pstrokatości. Zielone włosy są super wyborem! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Evelyn, lata 20. w prawdziwie mistrzowskim wydaniu! ♥ Szalenie podoba mi się wykorzystanie tu różnorodnych dodatków - kapelusz, kwiaty na kołnierzu, buty (idealne!), no i... makijaż! Perfekcyjny! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jako miłośniczka mody minionych dekad jestem absolutnie zakochana w tej stylizacji!

Hildee, no nie mogę, jesteś rewelacyjna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Pragnę mopsa od kiedy się pamiętam, więc ta stylizacja przemawia do mnie tym bardziej! XD Genialnie dobrałaś makijaż, dodatki i fryzurę - co za para! ♥


Czy jest ktoś na pokładzie, kto widział Prestiż?!
Uwielbiam ten film! A dziś mi się przypomniał i tak oto powstała ta stylizacja :

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20365.jpg

Are you watching closely?


Refy:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#407 20-04-2014 o 02h51

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Lillien, ja oglądałam! Wspaniały film ♥
Sama planowałam się tym zainspirować, ale się wstrzymywałam... aż ktoś zrobił to lepiej, niż ja bym to zrobiła. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Brawo!


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#408 21-04-2014 o 01h07

Miss'ok
Camellia
...
Miejsce:
Wiadomości: 61

Lillien - świetna stylizacja i... co tu pisać więcej? Super dobrane ciuchy, po prostu chylę głowę.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#409 22-04-2014 o 09h32

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Chciałam stworzyć coś oryginalnego, niestety jest tutaj tak dużo osób, które to zrobiły, że motywem przewodnim była Śmierć, nie mogłam jednak zdecydować się co dać w tyle, wyszedł mi Anioł Śmierci. Starałam sobie go odwzorować raczej z głowy, bo zazwyczaj jest ukazywany jako kostucha ;]
Oto moja interpretacja Anioła Śmierci

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20513.jpg

Fox świetny ten Jamie. W 100% odworowany
Lata 20-ste też nie mają sobie równych
Lillien nie oglądałam Prestiżu, ale Twoja stylizacja skutecznie do tego zachęca.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#410 22-04-2014 o 20h03

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Sartani, bardzo ciekawy anioł śmierci Ci wyszedł! Podoba mi się tu biała skóra, bo rzeczywiście daje wrażenie nadnaturalnej istoty :) bardzo lubię tez to berło, zawsze uważałam, że lekko upiornie wygląda i pasuje do motywu śmierci.

Dziękuję serdecznie za wszystkie miłe słowa! Cieszę się, że spodobała Wam się moja stylizacja :D a teraz wpadam z kolejną!

Ponieważ po Wielkanocy mamy wysyp stylówek od świątecznych gwiazd, również postanowiłam z nowych rzeczy zrobić użytek. A że berło i korona od razu skojarzyły mi się z reklamówką perfum Killer Queen od Katy Perry, wzięłam się do dzieła - i oto, co mi wyszło :D To taka wariacja na temat, bo dokładnym cosplayem to nie miało być :) Chociaż pokusiłam się o zmianę koloru włosów, bo czerń faktycznie wygląda tu lepiej. No i... naprawdę podoba mi się to nawiązanie do Queenów, no!

Link do zewnętrznego obrazka

Poniżej linku w zdjęciu do wspomnianego wideo:

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20575.jpg

Ostatnio zmieniony przez Lillien (22-04-2014 o 20h10)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#411 23-04-2014 o 19h58

Miss'wow
Evely
...
Miejsce: Don't never say you're lonely / Bristol
Wiadomości: 502

Lillien Wyglądasz zupełnie jak Katy! Pierwszy raz widzę Cię w czarnych włosach i nie powiem, jest to drobny szok.

Sartani Twój Anioł Śmierci jest oryginalny sam w sobie. Nigdy jeszcze takiego nie widziałam. Wyróżnia się z tłumu swoimi białymi skrzydłami. Cudny!



Po drobnym głosowaniu na fryzurę postanowiłam pokazać mój wytwór. Chciałam pobawić się stylem Pin-Up i oto, co z tego powstało. Ostrzegam, że to moja pierwsza tego typu stylizacja.

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20658.jpg

Ostatnio zmieniony przez Evely (24-04-2014 o 12h39)


Jeśli MASZ MNIEJ MN ODE MNIE RZUĆ MI WYZWANIE bez zakładu!!!   818/1000 WYGRANYCH. Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Offline

#412 23-04-2014 o 21h14

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Lillien podobieństwo jest wręcz porażające /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Rewelacja! Powinni zrobić z Twojej kreacji zdjęcie na promenadę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Evely mój pin-up był trochę inny, ale Twój także bardzo mi się podoba! Dobrze, że posłuchałaś dziewczyn i wybrałaś tą fryzurkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#413 23-04-2014 o 22h42

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Sartani - twój Anioł Śmierci jest cudowny. Im dłużej na niego patrzę, tym więcej ciekawych elementów w nim odnajduję i z każdym spojrzeniem podoba mi się coraz bardziej. Spójnie i wyraziście, a do tego intrygująco /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Lillien - w twojej stylizacji jak najbardziej widać Katy Perry, ale mam wrażenie, że jest w niej o wiele więcej Queen niż w oryginale. I wychodzi ci to zdecydowanie na plus - sama nie wiem dlaczego, ale ja po prostu widzę w tym wszystkim taką odrobinkę tego cudnego szaleństwa, jakie otaczało Freddiego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Pięknie!

Evely
  - śliczna pin-up girl. Bez przeładowania dodatkami, prosta, a wyrazista. I fakt, fryzurka zdecydowanie pasuje idealnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A ja skromniutko, szybka inspiracja, prosta i niewymagająca zbyt wielkiej fantazji. Ot, przed wami moje wariacje na temat miętowej czekolady:

//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20671.jpg

Ostatnio zmieniony przez Mikacz (23-04-2014 o 22h42)

Offline

#414 24-04-2014 o 12h04

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 27

Lillien - prześliczna Killer Queen /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Super, że stylizacja nie jest cosplayem, tylko jest luźno bazowana na stroju Katy z reklamy. Spódniczka jest przepiękna, a odwzorowanie rajstop jest po prostu świetne. Berło lepsze być nie mogło!

Evely - osobiście mi się ta stylizacja nie podoba. Miss wygląda jakby miała wodogłowie i też niewiele ma ta stylizacja współnego z klasycznym pinupem. Bardziej wygląda na nastolatę próbującą zrobić się na seksownego kociaka. Z miernym skutkiem.

Mikacz - super wykorzystanie bluzki z tegorocznej wielkanocy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Aż się prosi o zrobienie z niej jakiejś inspiracji gorącą czekoladą. Miętowa czekolada to moja ulubiona i naprawdę się z nią kojarzysz  /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Offline

#415 24-04-2014 o 17h45

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Ostatnio wracając do domu możemy dostrzec wiele ciekawych inspiracji.Ja inspirowałam się pewnym ciekawym "chwastem" ,którego o tej porze roku pełno.Jest nim Mlecz.Zachwyca on nas swoją żółtą barwą.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20701.jpg

Skrzydła miały odzwierciedlać liście otaczające mlecza.Niestety liście mlecza mają swój charakterystyczny kształt ,którego nie da się odzwierciedlić przez co nie do końca jestem przekonana czy była to dobra decyzja. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#416 24-04-2014 o 20h32

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Mikacz nie lubię takich czekoladek, ale jak patrzę na Twoja miss, to może nawet bym się skusiła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#417 25-04-2014 o 10h26

Miss'na całego
AozoraNakigoe
...
Miejsce: Kaszuby aktualnie
Wiadomości: 344

Kazikowamzc - nie no naprawdę podobny jest do mleczu, a co do liści to to jest w końcu inspiracja więc nie wszystko musi jak najbardziej identycznie z oryginałem wyglądać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Mikacz - nie no, cudnie... aż mi slinka poleciała na myśl o twojej inspiracji. Do tego naprawdę ładnie wykonanej <3
Lillien - kurczaczki twoja inspiracja to wgl mnie zachwyciła. Już tak bardzo nie patrzyłam na Katy tylko to jak naprawdę fajnie te elementy co ze sobą dobrałaś się komponują w całość.

Zaś ja w tym tygodniu mam inspiracje obrazkami, które znalazłam na internecie wykorzystujące odcienie złota i miedzi. Nie jestem pewna czy udało mi się to uchwycić w pełni, lecz jestem zadowolona z efektu. I tak jak zawsze... coś może się jeszcze w tej stylizacji zmieni ale pewnie niewiele.
//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20730.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/26/moy/20729.jpg

Offline

#418 26-04-2014 o 16h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mikacz, trafiłaś w moment, właśnie od paru dni chodzą za mną lody miętowe z wiórkami czekolady, mam taką ochotę na nie, a dzięki Twojej stylizacji jeszcze bardziej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
kazikowazmc, przyznam, że nie znoszę mleczy, są takie... żółte... pospolite... Ale Twoja miss sprawia zupełnie inne wrażenie. Podobają mi się te kwiaty na tle spódnicy, wyglądają zupełnie jak mleczyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
AozoraNakigoe, ciekawa inspiracja! Ta sukienka sama w sobie jest bardzo zdobna, ale dobrze dobrałaś dodatki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A moja inspiracja chodziła za mną od czasu, gdy szukałam pomysłów na nową fryzurę dla siebie... natknęłam się na styl scene, i oto moja wersja!
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/gd/20811.jpg

Offline

#419 26-04-2014 o 17h55

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Mikacz, rewelacyjna miętowa czekolada! Akurat to połączenie smakowe od razu nasuwa mi na myśl After Eighty, które uwielbiam <3 I czuć to właśnie w Twojej stylizacji, elegancję i świeżość mięty połączoną ze słodkością czekolady. Niesamowicie podoba mi się wybór dodatków, wszystko wygląda tu dobrze - moje ulubione elementy, to szal, bluzka i kapelusz :D No i fakt, że jakoś podoba mi się też ogół, jedząc miętę z czekoladą góruje jednak ten świeży smak mięty - w Twojej stylizacji też jest jej więcej, góruje nad czekoladą. To mi się tak bardzo podoba! :D
Korzystając z okazji dziękuję również za wspaniały komentarz dotyczący mojej stylizacji! Kocham Queenów, mój tablet nazywa się nawet Freddie! (komputer to George Micheal, a telefon - David Bowie <3) W jakiś sposób to dla mnie ogromny komplement, że jednak więcej klimatów rockowych i szalonych jest w tej stylizacji, dziękuję :D

Evely, dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że pomimo chwilowego szoku na temat zmiany koloru włosów, spodobała Ci się ta zmiana :) uwielbiam styl pin up, a Twoja miss ma taki podobny makijaż do mojego, wrażenie jeszcze spotęgowane przez rudość! Stylizacja bardzo udana, tylko buty bym zmieniła na bardziej kobiece szpilki :)

Jessica23, serdecznie dziękuję za wielkie słowa! Wow, to taki ogromny komplement, gdy ktoś mówi, że stylizacja powinna znaleźć się w gronie oficjalnych strojów gwiazd ^^

Butelka5, Tobie również dziękuję za ciepłe słowa na temat mojego pomysłu! Rajstopy to kombinacja dwóch różnych ciuszków, które przypadkowo wyszły naprawdę ciekawie :D zgadzam się - berło nie ma sobie równych, też się w nim zakochałam <3

Kazikowazmc, bardzo ładny z Ciebie mleczyk :D Podobają mi się tutaj zwłaszcza skrzydełka jako listki! Już sam w sobie krzew kwiatów od gwiazdy wygląda tak polnie, tak wiosennie :D

AozoraNakigoe, przecież ta sukienka sama w sobie naprawdę wygląda jak podesłany przez Ciebie fraktalowy obrazek! Świetna i ciekawa inspiracja :D

Dyokira, nigdy nie słyszałam o tym stylu, ale wnioskując po Twoich refach i zdjęciach z google'a, oddałaś go świetnie :D Podoba mi się tu różnorodność kolorów włosów, dobrałaś to tak umiejętnie, że włosy wyglądają jak jedna gotowa fryzura do wyboru :D


Z okazji szóstej edycji Wyborów Stylizacji Inspirowanych, której tematem jest uniwersum potterowskie, wpadam pochwalić się moim wyobrażeniem Jednorożca!


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/20813.jpg

Jednorożce w Harry'm Potterze (jak opisuje bestiariusz "Fantastyczne stworzenia i jak je znaleźć"), jako młode osobniki do dwóch lat miały złote umaszczenie, po czterech latach zmieniały barwę na srebrną, a w wieku siedmiu lat, jako dojrzałe osobniki, osiągały barwę nieskażonej bieli. Ich krew (srebrna i lśniąca w świetle księżyca) miała moc uzdrawiania umierających. Jednorożce miały złote racice i srebrne poroże, które wyrastało im dopiero po osiągnięciu wieku czterech lat. Włosy z ich grzyw wykorzystywano w rdzeniach różdżek. Rzadkie i magiczne - mam nadzieję, że udało mi się to oddać :D

Ostatnio zmieniony przez Lillien (26-04-2014 o 17h55)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#420 26-04-2014 o 20h08

Miss'całkiem całkiem
Lili708
...
Wiadomości: 127

Lillien ten jednorożec.jest genialny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Idealnie dopracowałaś każdy szczegół, który pokazuje inny etap dorastania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#421 27-04-2014 o 09h16

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

AozoraNakigoeDziękuję. Kurde świetna jest ta grafika , a ta suknia i jej kolor idealnie się nadaje do tej stylizacji . Skrzydła nadają tej stylizacji delikatności i powabu.Świetnie.
DyokiraOjeej.Cieszę się. Nie przepadam za tym stylem oprócz tego jak układają włosy , ale twoja stylizacja przemawia do mnie. Skomponowanie takiej fryzury 0.0 w życiu nie pomyslałabym ,że to będzie tak ładnie wyglądać. Strój również dopracowany i ciekawy.
LillienDziękuję.Właśnie wpadłam na tą stylizacje na Wyborach Stylizacji Inspirowanych i jestem oczarowana . Twój jednorożec skradł moje serce. Bardzo ciekawie dobrane detale wskazujące na różne cechy zwierzęce Jednorożca . Jednocześnie jest to postać baśniowa , nierealna i delikatna ,a z drugiej może być też niebezpieczna. Pięknie

Offline

#422 27-04-2014 o 12h48

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Lillien
Świetny jednorożec! Wszystkie dodatki pasują idealnie, wykorzystanie tych butów do zaznaczenia złotych racic mistrzowskie. Bardzo mi się podoba, że ogon tego magicznego jednorożca jest taki puchaty, nadaje mu to więcej mistycyzmu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png I świetnie współgra z tym kołnierzem! Naprawdę kawał dobrej roboty. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

@Dyokira
Kurde, super! Twoja miss to świetne połączenie inspiracji, które podałaś. Jej włosy są tak bardzo scene, że az mnie to przeraża - grzywka z potylicy i ten tapir oddałaś naprawdę bardzo dobrze!

Mikacz
Kolory naprawdę budzą skojarzenia z miętową czekoladą! Bardzo dobre wykorzystanie tej bluzki i połączenie jej ze spódnicą, jest bardzo prosto, ale również bardzo elegancko. <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#423 29-04-2014 o 15h45

Miss'na całego
Lucrecia
...
Miejsce: somewhere in Wonderland
Wiadomości: 262

Inspiracja postacią Severusa Snape'a.

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/20987.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


https://media0.giphy.com/media/fwiCi6H3PKrYWDQ77P/source.gif

Offline

#424 29-04-2014 o 17h04

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Już kilka dni temu zrobiłam ludzką wersję swojej kucykowej OC - Twinkle Doll. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21005.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#425 29-04-2014 o 18h08

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Lillien świetna prezentacja jednorożca! ^^ Na prawdę wyszedł Ci wyśmienicie, a boty ze złotymi czubeczkami świetnie imitują kopytka. Wielki brat jest pod wrażeniem

Lucrecia, Severus Snape to jedyna postać z całego Haarryego Pottera, którego lubię. Na prawdę dałaś radę go odwzorować bez żadnych ogródek. W czystej kobiecej postaci Panna Snape ^^

Nivata- haha ekstra to jest ^^ Ten niebieski odcień skóry, nienawidzę go, ale udało Ci się go tak fajnie połączyć, że mnie nie razi po oczyskach. Wielkie gratulacje za dobór kolorków o odzieży kucyku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

To tera ja się wystawię. Chciałam pokazać inspirację Alicją w Krainie Czarów. Bardzo mi się podoba ten motyw, więc usilnie ostatnio nad nim popracowałam (aż wczoraj wieczorem)

Oto Alicja
Link do zewnętrznego obrazka

A to królik, niestety nie było zegarka kieszonkowego, więc wzięłam kluczyk
Link do zewnętrznego obrazka

Inspiracja

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Wszelkie uwagi są mile widziane


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

Strony : 1 ... 15 16 17 18 19 ... 47