Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 17 18 19 20 21 ... 47

#451 17-05-2014 o 18h19

Miss'wow
Evely
...
Miejsce: Don't never say you're lonely / Bristol
Wiadomości: 502

Jessica23 powinna trafić na promenadę! Perfekcyjne!
ScarletWitch Nie ma cienia wątpliwości kto to /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dodam od siebie, że gdy weszłam na Twój profil i sprawdziłam zdjęcia z gwiazdami to na kilka minut zatrzymałam się przy Elenie. Nie mogłam dojść do tego, czy to Eleana ma zdjęcie z McDonaldem, czy on z Eleaną. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Evelyn zauroczyłaś mnie. Uwielbiam turkus morza i brązowe włosy. Po prostu boska inspiracja wykonana przez właściwą osobę.
Hetalia przenosisz w czasy średniowiecza, od razu czuć ten klimat.
Foxglove boję się Twoich inspiracji czasem, ale jak zawsze cudowne!


A ja zainspirowałam się deszczem (którego pełno) a właściwie wodą. Tak oto powstała moja Strażniczka Wody. Na odsłoniętych częściach ciała ma tatuaże imitujące krople deszczu.

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22052.jpg


Jeśli MASZ MNIEJ MN ODE MNIE RZUĆ MI WYZWANIE bez zakładu!!!   818/1000 WYGRANYCH. Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Offline

#452 18-05-2014 o 15h37

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Nisiam, świetne wykorzystanie tej spódniczki (czy co to tam jest) drucianej. Stylizacja prosta, ale bez trudu można pojąć, że chodzi o ptaka w klatce. I ta spódnica od nowej gwiazdy idealnie nadaje się na ptasi ogonek. Bardzo mi się podoba Twój pomysł ^^

Evely - huehuehue, bo ja lubię być przerażająca XD
Twoja Strażniczka Wody jest piękna! Kropelki na skórze i spódnicy są prześliczne, wygląda jakby składała się z deszczu. Też dobrałaś dobre ciuchy, bo wyglądają jak spływająca woda. Podobają mi się takie inspiracje <3

A ja powracam z kolejnym Obcym, tym razem moją interpretacją koszmarnej hybrydy Obcego i człowieka z czwartej części. W filmie się pojawiło parę takich koszmarków, z różnymi stadiami miksu człowieka i Obcego, więc dodałam u siebie ogonek i grzebień na ramieniu, bo właściwie czemu nie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Ta paskuda mi sen z powiek spędzała, bo jak normalne Obce są straszne, tak ten z tymi czarnymi oczkami to nowe stadium potworności.
//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22100.jpg
Uwaga, oryginał jest cholernie przerażający D:

Offline

#453 18-05-2014 o 20h48

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Fox, jak dla mnie stylizacja genialna. Świetny pomysł na wykorzystanie nakrycia głowy od Plavalogoony. Ogon i "grzebień" na ramieniu idealnie pasują - wzmagają wrażenie, że patrzy się na potwora. Maska kościotrupa (czy co to tam jest xD) bardzo dobrze łączy się z resztą stylizacji i przeraża spojrzeniem. Powiedziałabym, że twoja miss wygląda pięknie, ale czy można użyć tego określenia w odniesieniu do potwora?
Evely - podoba mi się pomysł z tymi tatuażami imitującymi krople wody. Błyszcząca bluzka oraz spódnica wyglądają jakby były zrobione z H2O /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Poeksperymentowałabym może nieco z makijażem, jednak wiem jak trudno dopasować go do stylizacji.
Ps. Przepraszam, że nie skomentuję stylizacji poprzednich użytkowniczek, ale mój internet odmawia wczytania zdjęć  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
Link do zewnętrznego obrazka
Ja inspirowałam się elfami, które od dość dawna mnie interesują. Ubrania od Toriel pozwoliły mi wreszcie zrealizować mój plan ubrania się jak Strażniczka Lasu.
Spiczaste uszy i lekko skośne oczy - to znaki rozpoznawcze elfów. Rasa ta jest stara jak sam świat, starsza nawet od ludzi. Elfy żyją po kilkaset lat i są bardzo inteligentne. Większość potrafi posługiwać się magią. Ich potęga od zawsze fascynuje.
(Opis wzorowany na opisie elfów z "Dziedzictwa")
Ps. Ta uparta bielizna nie chce się zdjąć o.o

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (18-05-2014 o 21h45)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#454 18-05-2014 o 20h53

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Jak patrzę na inne stylizacje,myśle,że nie jestem godziem,aby tu dodać swoją!
Link do zewnętrznego obrazka
Inspirowałam się moją koleżanką z klasy.Ma na imię Zośka,na co dzień tak się ubiera:kolorowe rajstopy,trampki,krótkie spodenki lub szydełkowana spódniczka,kolorowa bluzka,oraz,co w niej najbardziej lubię,mnóstwo bransoletek,i te bajeczne kolczyki,raz miała kolczyki z przycisków z klawiatury,z szusonych kwiatów./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#455 18-05-2014 o 20h57

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 576

Fox ten i poprzedni obcy są po prostu genialne! Uwielbiam wszystkie części obcego, predatora jak i ich połączenie. Oryginał wcale nie jest przerażający, lubiłam go w tej wersji xD Zgodzę się z Majerankową- wykorzystanie nakrycia głowy od Plavalogoony jest idealne, lepszej czapki się wybrać nie dało a i reszta elementów jest świetna.
Evely dobranie tatuaży jest genialne! Idealnie odwzorowują zamierzony efekt <3
Nisiam podoba mi się połączenie tego paska (?) odwzorowującego klatkę. Całość jest śliczna! ^^
No i jeszcze Nivata, bo jej ominąć nie mogę (jakoś ostatnio nie zaglądałam do tego wątku ;-; ). Te włosy są wręcz stworzone do tej inspiracji! Te czerwone paseczki na twarzy dobrałaś idealnie, a cały strój wygląda dokładnie tak jak wyobrażałabym sobie inspiracje dziewięcioogoniastym lisem <3
Jula209 inspiracja drugą osobą, w dodatku z Twojego otoczenia a nie żadną znaną jest ciekawa. Dobrałaś ubrania i dodatki idealnie do opisu :>

Ostatnio zmieniony przez nelumi (18-05-2014 o 20h58)

Offline

#456 20-05-2014 o 19h27

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Majerankowa - dziękuję za miłe słowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja widzę, że elfy ostatnio przejęły władzę nad stroną, bo dużo ich się pojawiło po nowej gwieździe. I się nie dziwię, bo ciuszki dała zacne ^^ U Ciebie podoba mi się, że chociaż jest to wyraźny łowca, to ubrany jest na biało. I ma ładnie dobrany makijaż ^^

jula209 - zgadzam się z Nelumi. Ciekawy pomysł inspirowania się osobą, którą znasz osobiście. I faktycznie, stylizacja dobrze oddaje to, co opisałaś. Uroczą masz koleżankę ^^

Nelumi - Ach dziękuję <3 Ta czapa mnie ucieszyła i od razu musiałam zrobić Obcego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

A skoro zrobiłam Obcych, to chyba logiczne, że kolejny na tapetę pójdzie... PREDATOR.
//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22144.jpg
Kolejna rasa pozaziemska, ale tym razem lubująca się w polowaniu na wszystko co żywe. Bardzo przyjemnie im się wyżyna ludzi, ale też czasem lubą sobie zapolować na Obcych, uważając ich za godnego przeciwnika w walce. Inteligentne i uzbrojone po zęby, Predatory co stwory, których nie chce się poznać bliżej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#457 21-05-2014 o 20h39

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Foxglove Nigdy przenigdy nie pomyślałabym o takiej inspiracji. Predator i obcy spokojnie mogliby stanąć na promenadzie jako nowe gwiazdy. Wykonanie genialne, nie musisz podpisywać zdjęcia bo od razu wiadomo o kogo chodzi.

Jula209 Inspiracja realną osobą z Twojego otoczenia - świetny pomysł. Czytając opis myślę, że bardzo dobrze zaprezentowałaś swoją koleżankę, powinnaś jej to pokazać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Majerankowa Elf jest bardzo ładny, ale skoro jest strażnikiem lasu to po co mu ta korona, szkoda że tyle elementów pochodzi od gwiazdy, uszy i łuk są ok, ale strój mogłabyś stworzyć z elementów dostępnych u Nine.

Evely - nie wiem czy kojarzy mi się to z deszczem, raczej ze szronem, ale jest taaak ślicznie i uroczo <3

Nisiam - pomysł fajny, klatka niezła, ale coś bym zmieniła w ptaku, żeby nie był taki ubogi, Ikan w wiosennym konkursie robiła sikorkę, może jej strój Cię zainspiruje.

Brawa także dla Nivata /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ja pragnę przedstawić panienkę z Wesela Wyspiańskiego, inspirowałam się kadrem z filmu.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Link do zewnętrznego obrazka

Jest dość skromnie i nieporywająco, więc czekam na wasze uwagi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
PS Donatan to jej do teledysku nie weźmie na pewno haha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#458 23-05-2014 o 00h37

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Fox ... - idź ty mi i nie wracaj ... gdy widzę twoje wykonanie, to dostaje załamki i zadaje sobie głupie pytanie retoryczne " czego tak nie potrafię" .. Ale to tylko Ty umiesz z niczego  zrobić coś xD.... Podobają mi się kosmici i predator, ale ja nie oglądam takich filmów, chyba, że z kimś. Więc z tyle co ich widziałam to są idealni.

Evely - strażniczka wody? ... to mi się skojarzyło od razu z Irmą z Witch xD... ale faktycznie, ta spódnica jak by posiadała krople wody, a tatuaże także są doskonale wykorzystane, w całej stylizacji.

Jess - Ja wczoraj byłam podobnie ubrana ... po prostu nosiłam strój ludowy, bo ja grałam Dominikową z Chłopów .. więc szczerze fajnie Ci to wyszło... Mam nadzieje, że twoja miss się nie załamie z nadmiaru ciężkości .. - to waży z tone ;_;

Jula - nie ma to jak inspiracja własną  przyjaciółką i to pozytywnie zakręconą ... zresztą nie jestem wcale lepsza xD

Majerankowa - Elfik wyjęty prosto z obrazka. Jakoś białe ubranka do niego pasują  i te zielone oczka. Fryzura także jest wręcz doskonała do takiej majestatycznej postaci.

Nivata - Twoja inspiracja maską jest WSPANIAŁA ... jeju, uwielbiam te maski i oczywiście białe Lisy ... (Tomoe xD) ... Makijaż ukazuje doskonale te wzory, a włosy to strzał w dziesiątkę. Cudowny pomysł i wykonanie.



A ja daje wam kolejną zagadkę... Nie mogłam się powstrzymać, jak zobaczyłam ten wąsik xD ...

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22200.jpg

Offline

#459 23-05-2014 o 11h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

ScarletWitch - miazga, chociaż ów inteligentny człowiek nosił przedziałek na drugą stronę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Jessica23 piękna dziewka mimo wszystko nie skojarzyłem sobie jej z "Weselem", a z Jagną z "Chłopów" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#460 23-05-2014 o 15h03

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

ScarletWitch mam wrażenie że to Adolf Hitler ;-; tak jakoś mi się skojarzyło przez te wąsy XD

Offline

#461 23-05-2014 o 18h06

Miss'nieobczajona
Pela
...
Wiadomości: 18

ScarletWitch napisał

Fox ... - idź ty mi i nie wracaj ... gdy widzę twoje wykonanie, to dostaje załamki i zadaje sobie głupie pytanie retoryczne " czego tak nie potrafię" .. Ale to tylko Ty umiesz z niczego  zrobić coś xD.... Podobają mi się kosmici i predator, ale ja nie oglądam takich filmów, chyba, że z kimś. Więc z tyle co ich widziałam to są idealni.

Evely - strażniczka wody? ... to mi się skojarzyło od razu z Irmą z Witch xD... ale faktycznie, ta spódnica jak by posiadała krople wody, a tatuaże także są doskonale wykorzystane, w całej stylizacji.

Jess - Ja wczoraj byłam podobnie ubrana ... po prostu nosiłam strój ludowy, bo ja grałam Dominikową z Chłopów .. więc szczerze fajnie Ci to wyszło... Mam nadzieje, że twoja miss się nie załamie z nadmiaru ciężkości .. - to waży z tone ;_;

Jula - nie ma to jak inspiracja własną  przyjaciółką i to pozytywnie zakręconą ... zresztą nie jestem wcale lepsza xD

Majerankowa - Elfik wyjęty prosto z obrazka. Jakoś białe ubranka do niego pasują  i te zielone oczka. Fryzura także jest wręcz doskonała do takiej majestatycznej postaci.

Nivata - Twoja inspiracja maską jest WSPANIAŁA ... jeju, uwielbiam te maski i oczywiście białe Lisy ... (Tomoe xD) ... Makijaż ukazuje doskonale te wzory, a włosy to strzał w dziesiątkę. Cudowny pomysł i wykonanie.



A ja daje wam kolejną zagadkę... Nie mogłam się powstrzymać, jak zobaczyłam ten wąsik xD ...

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22200.jpg

Powiem Ci, że jak zobaczyłam ten wąsik, to również miałam ochotę stworzyć taką postać, którą stworzyłaś Ty, jednak nie miałam tyle odwagi. Ostatecznie stwierdziłam, że taka stylizacja będzie zbyt kontrowersyjna. To jest gra dla dzieci i propagowanie takiej postaci jest co najmniej niestosowne. W każdym razie gratuluje odwagi.

Ostatnio zmieniony przez Pela (23-05-2014 o 18h12)

Offline

#462 23-05-2014 o 18h11

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Scarlet, powiem szczerze że ten wąsik kusił i mnie XD Tylko czekałam, aż ktoś się odważy i proszę - wyszedł Ci naprawdę świetnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gratulacje!

Offline

#463 23-05-2014 o 18h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pela napisał

Powiem Ci, że jak zobaczyłam ten wąsik, to również miałam ochotę stworzyć taką postać, którą stworzyłaś Ty, jednak nie miałam tyle odwagi. Ostatecznie stwierdziłam, że taka stylizacja będzie zbyt kontrowersyjna. To jest gra dla dzieci i propagowanie takiej postaci jest co najmniej niestosowne. W każdym razie gratuluje odwagi.

Wprawdzie w regulaminie forum jest punkt z wrażliwymi tematami, a tam wyszczególniona jest m.in. wojna to jednak nie uważam by przedstawianie tutaj postaci powyższego pana prowokowało w jakiś sposób rozmowę na temat jego osoby oraz czynów jakich się dopuścił. To watek dotyczący stylizacji inspirowanych a nie rozmów na temat przedstawionych postaci i ich wpływu na losy ludzkości. Ale oczywiście najlepiej będzie jeśli to moderatorki wypowiedzą się na ten temat.
Jeśli chodzi o stylizację to Scarlet, masz mistrza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Ikan (23-05-2014 o 18h38)

Offline

#464 23-05-2014 o 18h41

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Bez przesady, to tylko miss przebrana za postać historyczną - samo jej zaprezentowanie (notabene stworzona jest z dostępnych elementów oferowanych przez grę) regulaminu w żaden sposób nie łamie. Dyskusja na jej temat już tak, więc proponuję nie wszczynać dyskusji nad moralnością lub jej brakiem, tylko patrzeć i podziwiać podobieństwo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
podsumowując: zgadzam się z Ikan, a Scarlet uważam za przodowniczkę w takich stylówkach XD

Ostatnio zmieniony przez Hildee (23-05-2014 o 18h42)

Offline

#465 23-05-2014 o 18h55

Miss'nieobczajona
Pela
...
Wiadomości: 18

Ikan napisał

Pela napisał

Powiem Ci, że jak zobaczyłam ten wąsik, to również miałam ochotę stworzyć taką postać, którą stworzyłaś Ty, jednak nie miałam tyle odwagi. Ostatecznie stwierdziłam, że taka stylizacja będzie zbyt kontrowersyjna. To jest gra dla dzieci i propagowanie takiej postaci jest co najmniej niestosowne. W każdym razie gratuluje odwagi.

Wprawdzie w regulaminie forum jest punkt z wrażliwymi tematami, a tam wyszczególniona jest m.in. wojna to jednak nie uważam by przedstawianie tutaj postaci powyższego pana prowokowało w jakiś sposób rozmowę na temat jego osoby oraz czynów jakich się dopuścił. To watek dotyczący stylizacji inspirowanych a nie rozmów na temat przedstawionych postaci i ich wpływu na losy ludzkości. Ale oczywiście najlepiej będzie jeśli to moderatorki wypowiedzą się na ten temat.
Jeśli chodzi o stylizację to Scarlet, masz mistrza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nie chodziło mi o to, że owa postać ma prowokować do rozmów, tylko o samo propagowanie... cenzura

Ostatnio zmieniony przez Pela (23-05-2014 o 20h40)

Offline

#466 23-05-2014 o 19h08

Miss'nieobczajona
Ewsik
...
Wiadomości: 27

Miss Hitler? Według mnie lekka przesada, jakieś granice. >_>

Pela napisał

Ikan napisał

Pela napisał

Powiem Ci, że jak zobaczyłam ten wąsik, to również miałam ochotę stworzyć taką postać, którą stworzyłaś Ty, jednak nie miałam tyle odwagi. Ostatecznie stwierdziłam, że taka stylizacja będzie zbyt kontrowersyjna. To jest gra dla dzieci i propagowanie takiej postaci jest co najmniej niestosowne. W każdym razie gratuluje odwagi.

Wprawdzie w regulaminie forum jest punkt z wrażliwymi tematami, a tam wyszczególniona jest m.in. wojna to jednak nie uważam by przedstawianie tutaj postaci powyższego pana prowokowało w jakiś sposób rozmowę na temat jego osoby oraz czynów jakich się dopuścił. To watek dotyczący stylizacji inspirowanych a nie rozmów na temat przedstawionych postaci i ich wpływu na losy ludzkości. Ale oczywiście najlepiej będzie jeśli to moderatorki wypowiedzą się na ten temat.
Jeśli chodzi o stylizację to Scarlet, masz mistrza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nie chodziło mi o to, że owa postać ma prowokować do rozmów, tylko o samo propagowanie tak okrutnej osobowości. W Polsce znaki hitlerowskie np. swastyka czy powitanie trzeciej rzeszy tzw. "Heil Hitler" są zabronione i surowo karane, więc upodobnianie swojej miss do Hitlera jest naprawdę niestosowne. W każdym razie to jest tylko moje zdanie i wszystko leży w rękach moderatorek.

Offline

#467 23-05-2014 o 19h31

Miss'nieobczajona
Ziuta53
...
Wiadomości: 19

Słuchajcie, nie mam w zwyczaju się w ogóle mieszać w dyskusje na forum, ale tutaj muszę się wypowiedzieć. Można robić z misek potwory, wampiry i tego typu stwory, a nie można przedstawić postaci historycznej, o której każdy z nas się uczył lub będzie to robił? Na miłość boską, to tylko postać. W dodatku nie będąca nigdy i nigdzie tematem tabu. To nie jest przesada ani naruszenie żadnej granicy. To zrealizowanie pomysłu, na który wpaść mógł każdy (a jak się okazuje było parę osób, które miały podobną wizję) i nie mogę tylko uwierzyć w to, że tylko Scarlet się ODWAŻYŁA. Czego się bać w pokazaniu własnego pomysłu? W dodatku genialnego i naprawdę robiącego wrażenie? Co jest takiego strasznego w tym człowieku jako POSTACI? Nie ma tu nawet wzmianki o jego dokonaniach. To nie jest kółko dyskusji o powitaniach III Rzeszy, o swastykach czy obozach koncentracyjnych, co i tak pewnie zostanie poruszone, chociaż REGULAMIN ZABRANIA PORUSZANIA TAKICH KWESTII. Więc skoro tak bardzo pilnujecie tego, co jest w regulaminie, to może same go nie łamcie? Bo przedstawienie postaci Hitlera nie łamie regulaminu, ale takie posty, które są powyżej już moim zdaniem go łamią.
Zejdźcie z dziewczyny. Wykonała kawał genialnej roboty i chylę przed nią za to czoła. I owszem, będę jej broniła, bo nie zasłużyła sobie na takie komentarze. Które też moim zdaniem nie powinny powstać akurat tutaj, nie tylko ze względu na treść poruszającą tematykę wojny, ale też nie mające zbyt dużego związku z mówieniem o samej stylizacji. Bo ja osobiście nie widzę w takim zdaniu (pozwolę sobie przytoczyć jako przykład, nie zaczepkę personalną) "Miss Hitler? Według mnie lekka przesada, jakieś granice. >_>" nie ma prawie nic wspólnego z oceną samego ubioru.


...

Offline

#468 23-05-2014 o 19h42

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Stylizacja jest genialna. Ma przedstawiać konkretną postać i to właśnie robi (w sposób mistrzowski wręcz). Gdzie tu mowa o propagowaniu jakichkolwiek idei? Równie dobrze można byłoby czepiać się dziewczyn, które na potrzeby np. konkursów przebierają swoje Misski za gwiazdy, osoby znane, celebrytów, którzy często ją płytkimi jak kałuża skandalistami deprawującymi i demoralizującymi młodzież. A przecież wiadomo, że graczkom nie chodzi o to, tylko o podobieństwo do faktycznie istniejącej postaci.
Reasumując: moim zdaniem stylizacja może i jest kontrowersyjna, ale w tym jej urok. Natomiast nie sądzę, żeby naruszała regulamin...


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#469 23-05-2014 o 19h53

Miss'nieobczajona
Pela
...
Wiadomości: 18

Dasharia napisał

Stylizacja jest genialna. Ma przedstawiać konkretną postać i to właśnie robi (w sposób mistrzowski wręcz). Gdzie tu mowa o propagowaniu jakichkolwiek idei? Równie dobrze można byłoby czepiać się dziewczyn, które na potrzeby np. konkursów przebierają swoje Misski za gwiazdy, osoby znane, celebrytów, którzy często ją płytkimi jak kałuża skandalistami deprawującymi i demoralizującymi młodzież. A przecież wiadomo, że graczkom nie chodzi o to, tylko o podobieństwo do faktycznie istniejącej postaci.
Reasumując: moim zdaniem stylizacja może i jest kontrowersyjna, ale w tym jej urok. Natomiast nie sądzę, żeby naruszała regulamin...

Porownujesz gwiazdy show biznesu do osoby ktora cenzuraNo niezle. Jeszcze takiego porownania nigdy nie slyszalam.
Co do 'czepiania', to tylko wyrazam swoje zdanie, a ono nie zawsze jest pochlebne.

Pragne jeszcze raz podkreslic, ze w ta gre graja dzieci i nie wszystkie znaja historie i odrozniaja dobro od zla.

Ostatnio zmieniony przez Pela (23-05-2014 o 20h42)

Offline

#470 23-05-2014 o 19h59

Miss'nieobczajona
Ziuta53
...
Wiadomości: 19

Pela, grają w tę grę dzieci, tak? To dlaczego przyklaskujemy stylizacjom, które przedstawiają potwory? Idąc tym tokiem rozumowania powinnaś tak samo krytykować Fox za obcego i predatora. BO GRAJĄ W GRĘ DZIECI. Nie próbujmy na siłę szukać wyjaśnień, dlaczego ta postać to bardzo zły pomysł na stylizację. Skoro w tę grę grają dzieci, to nie powinno się robić stylizacji, które mają jakikolwiek związek ze strachem, śmiercią itd. To ma być inspiracja, na miłość boską.

I porównanie Hitlera do celebrytów moim zdaniem jest w tym temacie tego, co mieści się w "granicach", a co nie, jest bardzo trafne. Jest ok, jak ktoś pokazuje kopię gwiazdy ćpającej, która wywołuje skandale, obraża innych ludzi i propaguje styl życia krytykowany przez większość społeczeństwa, a jest źle, jak ktoś pokaże człowieka, który, jak sama podkreśliłaś, nie musi być rozpoznawany przez dzieci? Skoro dzieci nie znają historii, to nie znają Hitlera, więc w czym problem? Ty, swoimi postami właśnie im uświadamiasz, co ten człowiek zrobił.
Ludzie, naprawdę, opanujcie się... idąc tym tokiem rozumowania nie powinniśmy mówić ani robić nic, co ma związek z przemocą, strachem, śmiercią, itd. bo patrzą na to dzieci, czyli także nie powinny mieć miejsca sporty typu boks, bo tam się biją! To walka! Trochę ogarnięcia...

Ostatnio zmieniony przez Ziuta53 (23-05-2014 o 20h04)


...

Offline

#471 23-05-2014 o 20h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

Pela - on sam jeden nie mógłby zgasić tylu istnień bez pomocy stada baranich pomocników. Lepszym porównaniem byłaby instytucja kościoła która mordowała niewinne istoty w imię boga najwyższego czy też islam jego dżihad.
Nadal uważam, że panienka ScarletWitch odwaliła kawał dobrej roboty i należą jej się brawa przede wszystkim za odwagę, potem za uderzające podobieństwo

Offline

#472 23-05-2014 o 20h12

Miss'nieobczajona
Pela
...
Wiadomości: 18

Ziuta53 napisał

Pela, grają w tę grę dzieci, tak? To dlaczego przyklaskujemy stylizacjom, które przedstawiają potwory? Idąc tym tokiem rozumowania powinnaś tak samo krytykować Fox za obcego i predatora. BO GRAJĄ W GRĘ DZIECI. Nie próbujmy na siłę szukać wyjaśnień, dlaczego ta postać to bardzo zły pomysł na stylizację. Skoro w tę grę grają dzieci, to nie powinno się robić stylizacji, które mają jakikolwiek związek ze strachem, śmiercią itd. To ma być inspiracja, na miłość boską.

I porównanie Hitlera do celebrytów moim zdaniem jest w tym temacie tego, co mieści się w "granicach", a co nie, jest bardzo trafne. Jest ok, jak ktoś pokazuje kopię gwiazdy ćpającej, która wywołuje skandale, obraża innych ludzi i propaguje styl życia krytykowany przez większość społeczeństwa, a jest źle, jak ktoś pokaże człowieka, który, jak sama podkreśliłaś, nie musi być rozpoznawany przez dzieci? Skoro dzieci nie znają historii, to nie znają Hitlera, więc w czym problem? Ty, swoimi postami właśnie im uświadamiasz, co ten człowiek zrobił.

Tylko, ze potwory, kosmici i demony, to fikcyjne postacie, a stoczeni celebryci krzywdza zazwyczaj siebie. Zyjemy w Polsce - w kraju w ktorym cenzura, zrobil co zrobil. Nie pomyslalas, ze czyiś przodek mogl cenzura na cenzura, a tu nagle widzi ową stylizacje? Chyba ten ktos moglby sie poczuc urazony, co nie?

Ostatnio zmieniony przez Pela (23-05-2014 o 20h44)

Offline

#473 23-05-2014 o 20h12

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Pela napisał

Porownujesz gwiazdy show biznesu do osoby ktora zamordowala miliony ludzi? No niezle.

Nie, nie porównuję, pokazuję tylko w przekoloryzowany sposób, o jak bzdurnym toku myślenia mówimy.
Chociaż gwiazdkom szkodliwości społecznej nie sposób odmówić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#474 23-05-2014 o 20h23

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Pela - upomnienie za poruszanie zakazanych tematów (wojna, śmierć) i offtop.
PS Gdyby nie Ty te "dzieci" nie domyśliłyby się nawet o kogo chodzi...
Proszę o zakończenie tej dyskusji.
Strój Scarlet jest ok.
Dziękuję i do widzenia.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#475 23-05-2014 o 20h30

Miss'nieobczajona
Pela
...
Wiadomości: 18

Dasharia napisał

Pela napisał

Porownujesz gwiazdy show biznesu do osoby ktora zamordowala miliony ludzi? No niezle.

Nie, nie porównuję, pokazuję tylko w przekoloryzowany sposób, o jak bzdurnym toku myślenia mówimy.
Chociaż gwiazdkom szkodliwości społecznej nie sposób odmówić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

'Bzdurny tok myslenia' - no rece mi opadaja.
Wychudze swoja miss, poszukam cos w paski i wystylizuje na wieznia cenzura. Albo nie! Jak juz mamy cenzura, to przydalby sie i cenzura. Przeciez to tylko moja inspiracja, prawda?

No coz, mama mowila, ze z niktorymi nie ma sensu dyskutowac.

Ostatnio zmieniony przez Pela (23-05-2014 o 20h46)

Offline

Strony : 1 ... 17 18 19 20 21 ... 47