Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 56 57 58 59 60 ... 71

#1426 13-08-2015 o 15h47

Miss'wow
Tayuri
...
Wiadomości: 671

Cieszę się, że podoba Wam się mój cosplay (^.^)
Co do reszty bohaterów, raczej wolałam sobie odpuścić ze względu na mundurki, które ciężko odtworzyć, ale spróbuję parę innych postaci, które mundurka nie noszą ^^

Kaiken - jestem pod wielkim wrażeniem! To był na prawdę ciężki cosplay, a wyszedł Ci świetnie! Dokładny i perfekcyjny ♥

Ostatnio zmieniony przez Tayuri (13-08-2015 o 15h47)


(>^.^)> ♥ 『何もいらないただ側にいて』

Offline

#1427 14-08-2015 o 00h01

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Dziękuję za tak pozytywne opinie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Poszłam za ciosem i zrobiłam kolejny cosplay z Dramatical murders tym razem Sei'a, brata Aoby.

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47325.jpg

A oto oryginał na którym się wzorowałam.

Offline

#1428 14-08-2015 o 01h45

Miss'wow
Tayuri
...
Wiadomości: 671

Kaiken kolejny świetny cosplay! Mega odtworzony. Sam fakt, że kapelusz jest idealny mnie zachwyca, szczegóły ciężko znaleźć tak podobne, gratuluję ♥

Spróbowałam zrobić drugi cosplay z RtV, jak pisałyście. Udało mi sie i oto jest
Kokoa Shuzen - Rosario to Vampire
http://i59.tinypic.com/3093kgh.png
http://i58.tinypic.com/15rkx3m.jpg


(>^.^)> ♥ 『何もいらないただ側にいて』

Offline

#1429 14-08-2015 o 19h38

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Przedstawiam Wam Mikasę Ackerman, z Shingeki no Kyojin c:
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Tylko, że bielizna powinna być na spodniach, a nie jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Ale za to ten szalik idealnie pasuje *~*
No i.. Nie mogłam znaleźć podobnych mieczy, więc jest karabin XD

Ostatnio zmieniony przez ellixp (14-08-2015 o 19h40)


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#1430 16-08-2015 o 07h10

Miss'ujdzie
AngelicPretty
Także no, ten tego ;o
Wiadomości: 181

Czecsc kochani, pragne wam przedstawic cosplay Sunako z anime "Shiki", przepraszam, ze nie pisze poprawnie (niemiecka klawiatura) Mam nadzieje, ze mi to wybaczycie, a teraz cosplay /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47443.jpg

Tutaj oryginal;


//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47444.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47445.jpg

Ellixp
Wow, masz moje uznanie *o*, super to wglada, nie przejmuj sie tym ze niektore rzeczy nie sa takie jak w oryginale, wedlug mnie masz talent do cosply'u <3

Ostatnio zmieniony przez AngelicPretty (16-08-2015 o 07h11)


https://38.media.tumblr.com/tumblr_m6xbuwG7kY1qbvovho1_500.gif

Offline

#1431 16-08-2015 o 10h51

Miss'ok
Avirja
...
Wiadomości: 76

AngelicPretty Ten cosplay jest cudowny *_* Idealnie wszystko dopasowałaś. Gratulacje ^^

Ja postanowiłam zrobić cosplay... ale kogo, to sami zgadnijcie ^^
http://i62.tinypic.com/sgl2k9.jpg


https://imagizer.imageshack.us/v2/500x160q50/537/dkxeEN.png

Offline

#1432 16-08-2015 o 12h20

Miss'całkiem całkiem
Kastil
Czysta nienawiść.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 83

No cóż, skoro ogon - pewnie Hiyori Iki?

A demoniczna Sunako cudowna.

Ostatnio zmieniony przez Kastil (16-08-2015 o 12h20)

Offline

#1433 17-08-2015 o 14h57

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Avirja, z tego co napisała Kastil i z tego co wyszukałam w googlach, to cosplay wydaje się być bardzo udany. Samej postaci jednak kompletnie nie znam...

AngelicPretty, Świetnie Ci wyszła ta Sunako! Równie mroczna co w anime..

ellixp, zdaje się, że to już nie pierwsza i nie ostatnia Mikasa tutaj. Dobrze Ci wyszła, mimo że nie znalazłam idealnych elementów. Nie zawsze jest to możliwe, jak będzie można  za chwilę zobaczyć poniżej...


A więc. Widząc nową fryzurę od gwiazdy, od razu pomyślałam "Audrey Horne z Twin Peaks!". I choć nie lubiłam tej postaci przez cały serial, to jednak zdecydowałam się ją stworzyć. Zrobiłam dwie wersje, różniące się w zasadzie tylko butami... w pierwszej użyłam butów wiolonczelistki, czyli niemal identycznych jak na zdjęciach, jednak stwierdziłam, że coś mi nie pasuje... więc założyłam jej inne czarno-białe buty i liczę na to, że pomożecie mi zdecydować, które pozostawić. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47515.jpg   //photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47516.jpg

I niestety nie znalazłam spódnicy w kratę, sięgającej do kolan... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png




Zainspirowałam sama siebie i zrobiłam jeszcze dwie dziewczyny z tego serialu.

Shelly Johnson:
Link do zewnętrznego obrazka

Raczej ciężko zobaczyć ją w innym stroju, niż ten do pracy... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png



Donna Hayward:
Link do zewnętrznego obrazka

Tutaj raczej poszłam na łatwiznę... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Ostatnio zmieniony przez Shiawase (17-08-2015 o 18h17)


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#1434 18-08-2015 o 12h05

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Shivase - rewelacyjne cosplaye z Twin Peaks /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Od razu rozpoznałam wszystkie dziewczyny, wiec genialna robota! U Audrey bym osobiście zostawiła buty wiolonczelistki, bo są dokładnie takie jak miała w serialu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale druga wersja tez dobrze wygląda!
A Donna ma idealny wyraz twarzy wiecznego niezadowolenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Świetna robota!

Ja natomiast przybyłam ze stylizacją którą jakiś czas zastanawiałam się, czy nie dać do inspirowanych. Ale koniec końców trafi tu, bo z inspiracji zrobił się pełnoprawny cosplay /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47597.jpg

Aktualnie jestem na etapie zachwycania się gra Journey i uznałam, że chce stworzyć Wędrowca. Historia Journey jest czymś co trzeba samemu przeżyć, bo ciężko jest ją opisać. To podróż i po prostu przeżycie, wizualne (bo grafika jest oszałamiająca) i emocjonalne.
Wędrowiec idzie w stronę Góry, która jest celem jego podróży. Wydaje się być ostatnim z wymarłej rasy, która za pomocą magii materiałowych stworzeń jest w stanie latać na krótkie dystanse. Porozumiewa się jedynie za pomocą śpiewu, którym jest w stanie budzić uśpione pod piaskiem i śniegiem stworzenia. Ale na swojej drodze ma możliwość natrafienia na innego wędrowca (kontrolowanego przez innego gracza, którego imienia nie poznajemy aż do końca gry) z którym kontynuuje swoją podróż ku szczytowi Góry. Piękna historia i piękna gra ^^

Offline

#1435 18-08-2015 o 14h54

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Foxglove, dziękuję za miłe słowa. I chyba rzeczywiście pozostanę przy butach wiolonczelistki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Również od razu rozpoznałam Twoją postać, choć nie miałam jeszcze okazji zagrać w grę. Myślę, że postać nie należy do najłatwiejszych do odwzorowania, tym bardziej jestem pod wrażeniem (:


Tymczasem przychodzę z kolejnymi kobietami z Twin Peaks /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Na pierwszy ogień idzie... Nadine Hurley!

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47602.jpg



Druga jest Lucy Moran.

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47603.jpg




To teraz mogę uciekać do pracy...


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#1436 18-08-2015 o 21h08

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Yo! Machnęłam ostatnio dwie kolejne postacie z Inside Out. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Przyznam,że Radość sprawiła mi niemały problem bo nie mogłam odtworzyć jej sukienki - ale ostatecznie dotarłam chyba najbliżej jak się dało. ^^"

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47271.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47623.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47572.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47622.jpg

A na koniec zainspirowana chustą nowej gwiazdy i wielkimi emocjami po lekturze komiksu Persepolis postanowiłam machnąć młodą, zbuntowaną Marjane Satrapi. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47624.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47625.jpg

Shiawase cosplaye z tego serialu są bardzo dobre, super dobrane ciuchy, fryzury i dodatki, patrząc po referencjach bardzo dobrze oddałaś klimat postaci. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#1437 19-08-2015 o 15h51

Miss'wow
Tayuri
...
Wiadomości: 671

Podjęłam się cosplayu mojej ulubionej postaci bajkowej, jednak pomimo wszelkich starań ciężko było mi ją dokładnie odwzorować. Jednak przedstawiam:
Yzma - Nowe szaty króla

http://i60.tinypic.com/2bdt2d.png
Link do zewnętrznego obrazka


(>^.^)> ♥ 『何もいらないただ側にいて』

Offline

#1438 20-08-2015 o 20h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tayuri, Yzma wyszła ci świetnie. Dopracowałaś nawet najmniejsze szczegóły i widać wyraźne podobieństwo.
To ja teraz przedstawię moją Olivier Mirę Armstrong z ukochanego obecnie anime Fullmetal Alchemist Brotherhood.

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47728.jpg

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1439 22-08-2015 o 19h58

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Foxglove, Misa, AngelicPretty świetne cosplaye, aż miło się patrzy na tak świetnie dobrane rzeczy.
Shiki oglądałam kawał czasu temu, ale normalnie Twoja miss powaliła mnie z nóg.
Foxlove, cosplay jak zwykle na wysokim poziomie i jak zwykle nie mogę się napatrzeć ^^ Pomimo, że niewiele to dobrane
Tayuri jest boski ^^ chociaż nie oglądałam tego anime  to po obrazku które wstawiłaś, świetnie go odzwierciedla. Ja również postanowiłam powpychać tu co nie co.
Ostatnio byłam na etapie Shaman King, postanowiłam go znowu obejrzeć (co poszło ciężko co prawda) i dałam radę. Co prawda cosplaye stworzyłam przed, ale co tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Oto cosplaye mojej ulubionej trójcy
Marion Phauna, Kanna Bismarch i Macchi Matisse
//photo.missfashion.pl/pl/1/44/gd/34550.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/44/gd/34549.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/44/gd/34579.jpg

Oczywiście nie mogło zabraknąć Anny
//photo.missfashion.pl/pl/1/44/gd/34681.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#1440 24-08-2015 o 02h08

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Ja tym razem z czymś innym i, mam nadzieję, nie łamiącym regulaminu, bo...
//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47855.jpg

To jest cosplay Petera Quilla z "Guardians of the Galaxy"  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Wiem, wiem... Włosy się nie zgadzają, ale na to niestety nic nie poradzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#1441 24-08-2015 o 02h13

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

W żadnym razie nie łamiesz regulaminu - cosplay to cosplay! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Czasem mi trochę brakuje możliwości zmieniania wyglądu chłopaków właśnie do takich rzeczy, ale tobie cosplay i tak wyszedł super. Świetnie dobrany stroj!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#1442 24-08-2015 o 10h19

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

"Guardians of the Galaxy" ♥ Wspaniały pomysł i wykonanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Rosette (24-08-2015 o 10h19)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#1443 24-08-2015 o 15h27

Miss'na poziomie
RobinRedem
.
Miejsce: The Tower
Wiadomości: 4 993

Foxglove Postać widać, że trudna do odwzorowania, ale tobie naprawdę świetnie wyszła.
Misa Odwzorowałaś ją naprawdę dobrze, widać że nawet zadbałaś o drobne szczegóły, bardzo udany cosplay ^^
Hiruko Wyprzedziłaś mnie z pomysłem dodania tutaj cosplayu chłopaka ;D Ale ogólnie, to świetnie Ci wyszedł, zwłaszcza patrząc na to jakie jest ograniczenie w męskich ciuchach ;3

Moje kolejne cosplaye:

Od początku krainy Steampunk jak zauważyłam ten karwasz na rękę u Gaetana stwierdziłam, że muszę chociaż spróbować zrobić cosplay Jacob Frye u chłopaka.
Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Junona, która została przedstawiona w Assassin's creed, jako jedna z "tych, którzy byli przed nami". Normalnie Junona to jedna z bogini rzymskich.
Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez RobinRedem (25-08-2015 o 16h53)



♦   W e l c o m e   h o m e  ♦
https://2.bp.blogspot.com/-UstCJK7R_8g/Wk11GYxdzQI/AAAAAAAAEYE/e-OqpQ-oIU89qRCAURSLYFc3l1n5nxsAwCLcBGAs/s1600/ob2.png https://thumbs.gfycat.com/UnkemptDamagedCarp-max-1mb.gif https://2.bp.blogspot.com/-Bh7cggfyX8Y/Wk11EvuONqI/AAAAAAAAEYA/pVAn9NfMUYkVejgV8ycGd3vdpfPFhILCwCLcBGAs/s1600/ob.pnghttps://67.media.tumblr.com/08d9f38832832eef41b5c82346aa5062/tumblr_oa7s8edCSp1s4hht3o1_500.gif
https://2.bp.blogspot.com/-V48dQEgCv_A/V1rXYIsSGgI/AAAAAAAADHs/PgI0IYCtt2YQv0u-BHq0aogS6iuETpCqgCLcB/s1600/raven.png   Link do zewnętrznego obrazka   https://4.bp.blogspot.com/-ppeBuMLiPAI/V1rXYM8-LxI/AAAAAAAADHw/ISko0hSkx1cxO42vw2HGVg3uPkdHD4GJACLcB/s1600/raven2.png


[img]https://4.bp.blogspot.com/-h-jDafgx1NY/VyZcIkMotYI/AAAAAAAADAE/e2Ze9woefAQrWf2naIdqzXzrUaT8IjsrACL

Offline

#1444 25-08-2015 o 13h46

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

RobinRedem, nie znam postaci, ale wyszły ci genialnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (porównując do zdjęć)

Re-L Mayer - Ergo Proxy

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47942.jpg


Pierwsza zabawa z warstwami chyba nie wyszła aż tak źle... Jak sądzicie?

Ostatnio zmieniony przez Hiruko (25-08-2015 o 16h36)

Offline

#1445 26-08-2015 o 00h12

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 825

Cosplay Lany del Rey z teledysku born to die /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

oryginał


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#1446 26-08-2015 o 10h29

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Yubin, cosplay prosty, a zarazem bardzo dokładny - wyszedł super. Ciekawy pomysł z tym naszyjnikiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

To ja wyskoczę z kolejną postacią. A oto: Rin - Togainu no Chi

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47961.jpg

Offline

#1447 27-08-2015 o 16h26

Miss'Żółtodziób
xBrzoskwinkax
...
Miejsce: Konoha
Wiadomości: 2

Naruto :


Sakura Haruno

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45546.jpg


Ino Yamanaka

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45552.jpg


Tenten

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45602.jpg


Kiba Inuzuka

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45745.jpg


Rock Lee

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45747.jpg


Temari

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45830.jpg


Karin Uzumaki

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46096.jpg


Kakashi (Anbu)

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46190.jpg


Sasori

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46260.jpg


Shizune

//photo.missfashion.pl/pl/1/59/moy/46835.jpg


Deidara

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47224.jpg


Orochimaru

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47239.jpg


Naruto (tryb Sage)

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47375.jpg


Naruto (jako dziecko)

//photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47867.jpg






Jezeli kogos interesuje to mam juz gotowe stroje Shino oraz Konan... Z czasem pojawia sie na moim profilu ^^ Postaram dzielic sie moimi cosplayami z Wami na bierzaco, chociaz chcialabym abyscie po prostu raz na jakis czas zajrzeli do mnie na moj profil ^^

Ostatnio zmieniony przez xBrzoskwinkax (27-08-2015 o 16h29)

Offline

#1448 28-08-2015 o 00h32

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Wszystkie cosplay'e jak zawsze cudowne i genialne moje oczy szczególnie wychwyciły cosplay'e w wykonaniu Foxglove i jej cudowny wędrowiec następnie Hiruko i jej Star Lordem z Strażników Galaktyki , Yubin również odwaliła kawał dobrej roboty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Yzma to wypisz wymaluj ona a Oliver Mira Armstrong rownież jest cudowna ^^
Ja przybyłam  z  cosplay'em :
Kim Kolwiek-jednej z mojej ulubieńszych postaci z dzieciństwa ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48068.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48070.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#1449 28-08-2015 o 15h22

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Foxglove Nie znam postaci, ale patrząc na arty jakie wrzuciłaś, to biję brawa. Świetnie odwzorowałaś szczegóły, tym bardziej, że cosplay którego się podjęłaś jest ciężki. Małe cudeńko. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Shiawase jestem pod wrażeniem jak świetnie dobierasz makijaż do swoich cosplayów. Widać, że dbasz o najmniejszy szczegół i drobiazg. I chwała ci za to. Co do ubrań, też świetnie oddajesz styl poszczególnych postaci. Czekam na kolejne cosplaye /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

nivata genialne cosplaye Gniewu i Radości. Wychodzą ci idealnie!. Kłaniam się nisko i dziękuję, że tak porządnie wzięłaś się za ten film (w który również się zakochałam:))

Tayuri nie martw się dziewczyno, podjęłaś się bardzo trudnego do odwzorowania cosplayu a wyszło ci świetnie. Odwzorowałaś wszystkie szczegóły na tyle ile pozwoliły ci zasoby gry. Podobieństwo jest ogromne. Gratuluje.

Misa Ooo, FMA. Cudownie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wyszło ci genialnie! Będą kolejne postaci z tej serii?

Sartani Shaman King! Kiedyś uwielbiałam to anime... zła trójca wyszła ci genialnie a Anna jeszcze lepiej. Ponawiam pytanie od Misy: Będą kolejne cosplaye z tej serii?

Hiruko Świetnie ci poszło z cosplayem chłopaka, nie przejmuj się włosami. Cosplay ci jak najbardziej wyszedł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Co do twojego drugie również się postarałaś, więc nie mam się do czego przyczepić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A jeśli chodzi o Rina - uwielbiałam wszystkie sceny z tym ślicznym blondaskiem. Jedna z najfajniejszych postaci w anime. Cosplay jest ok, ale myślę, że można jeszcze trochę popracować nad ciuchami.

RobinRedem odwaliłaś kawał dobrej roboty. Świetne wykonanie.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Yubin odwaliłaś kawał dobrej roboty i masz się czym chwalić. Makijaż genialny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

xBrzoskwinkax Powiem tak, niektóre postacie są lepsze inne gorsze. Przede wszystkim popracowałabym nad makijażem i doborem fryzury, to najbardziej leży u większości postaci. Jesteś na dobrej drodze, ale trzeba popracować nad szczegółami.

Lajna całkiem nieźle, ale przede wszystkim makijaż. Drugi punkt buty, a reszta jest zacna. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zmienisz te dwie rzeczy i będzie świetnie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1450 01-09-2015 o 18h20

Miss'całkiem całkiem
Karo19
.
Wiadomości: 132

Mój pierwszy cospaly, mówią że początki bywają trudne więc mam nadzieję że się jeszcze rozkręcę/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png



//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48340.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48341.jpg[/url]

I ukochana Arielka z dzieciństwa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48342.jpg


Karola

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 56 57 58 59 60 ... 71