Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 54 55 56 57 58 ... 71

#1376 03-07-2015 o 23h46

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

A tp mój Biały Królik z ,,Alicji z Krainy Czarów". Nie wiedziałam jakie dać włosy, więc jest tak
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/45009.jpg

Ostatnio zmieniony przez Seite (03-07-2015 o 23h47)


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#1377 04-07-2015 o 09h40

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Seite - świetny królik! Podoba mi się twoja wersja. :3 Sprawdziłabym jednak jaśniejszą karnację, bo jak sama napisałaś - królik był biały. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#1378 04-07-2015 o 10h14

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

Majerankowa Dzięki za podpowiedź /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zupełnie zapomniałam o zmianie karnacji, już popawione

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/45014.jpg


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#1379 07-07-2015 o 01h15

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Seite - urzekający królik! Faktycznie, ta jaśniejsza karnacja bardziej tutaj pasuje. A włosy są całkiem niezłe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A ja przychodzę z cosplay'em, który chciałam zrobić, od kiedy zobaczyłam tę kurteczkę na gwieździe. Oto Lodowy Król z "Pory na przygodę"!

Link do zewnętrznego obrazka

W sumie kaftanik powinien zakrywać całe nogi postaci, ale jakoś każda spódnica psuła efekt. A skoro, podczas podniebnych rewolucji Lodowego Króla w kreskówce widać było, że pod kaftanem ma gołe nogi (i pieluchopodobne gacie, ale mniejsza o to xD), to uznałam, że gołe nogi w cosplay'u jakoś przejdą.

Jajka tym razem robią za lodowe góry, które zamieszkuje ta postać.

Ubolewam nad brakiem brody albo choćby czegoś, co dobrze by ją imitowało... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#1380 07-07-2015 o 10h58

Miss'nieobczajona
Ćwieku
...
Wiadomości: 46

Jak zawsze wszystkie cosplaye są świetne. ^^ Elf jest prześliczny. Cher naprawdę idealnie odwzorowana. Świetny pomysł na zrobienie Białego Królika, a jak zobaczyłam Lodowego od razu wiedziałam o co chodzi.
Ja dzisiaj mam kolejny cosplay Balonowej i Marcysi. Bawiłam się warstwami, ale z jakiegoś powodu nie chciały mi się zapisać więc w końcu zrobiłam screena. ><
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45114.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45115.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45116.jpg

Offline

#1381 07-07-2015 o 15h01

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

No to ja się pochwalę swoimi cosplayami ^^ W sumie niedawno zaczęłam je robić, bo wcześniejsze w ogóle mi nie wychodziły ^^'''
A oto oczywiście postacie z musicalu Jekyll & Hyde

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44958.jpg
Ah, co tutaj mogę pisać? Inspirowałam się tym zdjęciem:
//photo.missfashion.pl/pl/1/42/gd/33156.jpg
Szkoda, że nie miałam czerwonej fiolki, ale gdyby musical trzymał się książki, płyn byłby zielony XD

I kolejna postać z tego samego musicalu:
//photo.missfashion.pl/pl/1/57/gd/45123.jpg
A ta osóbka zwie się Lucy Harris.
Inspiracja:
Link do zewnętrznego obrazka
Niezbyt estetycznie to wygląda, gdy "ogon" wychodzi na buty, ale nie mogłam nic innego znaleźć  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Ostatnio zmieniony przez Sadist (31-03-2018 o 22h18)


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#1382 08-07-2015 o 10h10

Miss'nieobczajona
Kazee
...
Wiadomości: 18

Seite - Twój królik bardzo mi się spodobał, kawał dobrej roboty. :D
Dasharia - Pory na Przygodę nie oglądam i musiałam poprosić o pomoc wujka google. Rzeczywiście szkoda, że nie ma brody, bo cosplay traci trochę uroku, ale poza tym jest dobrze. ^^
@Ćwieku - Zarówno te jak i muminkowe cosplay'e uwielbiam. Powiem krótko, one są po prostu śliczne. <3
Sadist - Czuję się dziwnie, bo nie mam zielonego pojęcia, jaki to musical. xD
Na podstawie zamieszczonych obrazków stwierdzam, że wyszło Ci bardzo dobrze. Szczególnie podoba mi się Twoja Lucy, a ten ogon aż tak bardzo nie razi. ^^
Tylko mam jedno małe pytanko co do pierwszego cosplay'u: czy jakaś kamizelka nie byłaby lepsza od tego gorsetu? :o

A ja właśnie skończyłam oglądać Log Horizon i nie mogłam się powstrzymać przed skleceniem czegoś. Przedstawiam wam cudowną galaktyczną idolkę (a może raczej idola? ^^') Tetrę!

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45165.jpg

Nie wyszło wspaniale, szczególnie przez buty, muszelkę mającą imitować to coś przy jej boku i starą kreskę przy pasemku. D:

Ostatnio zmieniony przez Kazee (08-07-2015 o 10h12)

Offline

#1383 08-07-2015 o 13h39

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Kazee, wybacz ^^" Myślałam, że jak podpiszę to nad stylizacją, to będzie wiadomo ;D Musical to Jekyll & Hyde ^^ Aww, dziękuję, z Lucy jestem megadumna, a myślałam, że nie znajdę jakiś pasujących ciuchów.
Też tak myślę, ale wykorzystałam takie części garderoby, że już nie mogłam znaleść kamizelki (przez to, że nie umiem robić warstwowych stylizacji XD) i pomyślałam, że lepiej dać gorset imitujący kamizelkę niż nie dawać niczego ^^

A co do Twojego cosplay'u: Jestem pod wielkim wrażeniem! Nie wiem co to za postać, ale ją świetnie odwzorowałaś. E tam, buty i muszelka są świetne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wszystko jest świetne tylko zmieniłabym te oczy na większe, ale to tylko na mój gust :3

Ostatnio zmieniony przez Sadist (08-07-2015 o 15h58)


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#1384 08-07-2015 o 15h51

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

Dzięki dziewczyny za miłe słowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dasharia  Gdy tylko spojrzałam na Twoją miss od razu wiedziałam, że to Lodowy Król. Szkoda, że nie ma żadnej brody. Mogliby dodać Conchite do gwiazd i byś miała z czego zrobić xD
@Ćwieku Bardzo fajnie wyszła Ci ta zabawa warstwami, Szkoda, że ja tak nie umiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png  Super odwzorowany obrazek, tylko tak jak powiedziała Sadist zmieniłabym brwi Balonowej.
Sadist Ohoh  Hyde jest cudny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)  Głosowałam na niego. Reszta postaci też jest boska, a ogon nie przeszkadza. Btw to można gdzieś w internetach obejrzeć ten musical??
Kazee Nie oglądałam jeszcze tego anime (dodaje do listy anim do obejrzenia), ale ze zdjęć widzę, że świetni ci wyszła ta postać. Szkoda, żeni ma takiej marynarki, ale i tak super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Seite (08-07-2015 o 15h53)


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#1385 11-07-2015 o 03h45

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Z nieistniejącego cyklu "Cosplaye na szybko":

"W sumie jej makijaż kojarzy mi się z Jessicą Rabbit" - nie wiem, co wywołało u mnie tę myśl, ale od razu zachciało mi się cosplayu.

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45369.jpg

Wyszło coś takiego. Jak na razie okej, choć mam wrażenie, że jutro rano się obudzę i zastanowię, jak mogłam ją tak bardzo skrzywdzić. W sumie je obie - Jessicę i moją Miss ;-;

O! I uznałam jeszcze, że denerwuje mnie kokarda, że głowa za mała, że... (pierdylion narzekań później), przez co zrobiłam drugą wersję. I... ta pierwsza mi się bardziej podoba ;-; Dla zainteresowanych (a nawet tych, co nie, co by każdy poczuł się zauważony i ważny):

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45370.jpg



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#1386 11-07-2015 o 12h54

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Według mnie cosplay bardzo udany, od razu domyśliłam się że chodzi o Rabbit /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez spsr (11-07-2015 o 13h03)


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#1387 13-07-2015 o 13h48

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Dashria, jaki fajny Lodowy Król! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nigdy tej bajki nie oglądałam, ale Google podpowiedziało. :3

Sadystko, fajnie wyszły Ci tek cosplaye Jekyll'a i Hyde'a. Natomiast Lucy dałabym jaśniejszy ogon. Ale i tak jest świetnie!

Kazee, i tak jest fajnie! Bardzo wierne odwzorowanie!

Lynn, moim zdaniem ładniejsza ta pierwsza, ale bardziej podobna ta druga... Chociaż mniej Jessicorabitowata ^^

A ja przychodzę tutaj z najgorszym cosplayem, jaki kiedykolwiek zrobiłam. xD A mianowicie z cosplayem Anette Olozon (byłej wokalistki zespołu Nightwish) z teledysku do piosenki Storytime. No wiecie, tej, gdzie Anette robi za mHroczną śnieżkę. I oczywiście od razu się załamałam, bo ani odpowiednich ubrań nie mogłam znaleźć, ani makijażu. Ust konkretnie. Żadne nie były jednocześnie czarne i uhahane. xD Więc dałam te stare z nadzieją, że jakoś to będzie. ^^' Jestem pewna, że gdy tylko zdobędę lepsze elementy i lepsze usta w okolicy KH, to na pewno toto poprawię, a na razie wrzucam to co jest.

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45371.jpg

Inspiracje (fragmenty teledysku wycięte w paincie, bo gimp mi się coś zwiesił. xD):

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45471.jpg

No nie powiem, miny ta kobieta robi fajne w tym teledysku. xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#1388 14-07-2015 o 15h16

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Pineapple świetnie dobrałaś oczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Cała stylizacja widać, że ma w sobie potencjał i będę oczekiwać drugiej wersji na Halloween. I jakim tam najgorszym cosplayem, jest bardzo dobrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png.

A teraz ja, po długiej przerwie od robienia cosplayów wróciłam do gry. Zdecydowałam się na Chelseę (wybaczcie, nie umiem odmieniać imion xD) z Akame ga Kill!. Na początku myślałam, że pójdzie łatwo, ale przeliczyłam się... Najbardziej ubolewam nad tym, iż nie było odpowiedniego koloru włosów. Kolor 48 wydawał mi się za różowy, ale przecież też nie użyję soczyście pomarańczowej 29...Wciąż są co prawda zbyt marchewkowe, ale wydaje mi się, że najodpowiedniejsze. Boli mnie jeszcze fakt, iż nie mogłam wcisnąć jej do mordki lizaka >.<. Na kolana nie powala, ale mam nadzieję, że źle nie jest. W planach mam jeszcze inne cosplaye z tego anime.

Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Rainbow (14-07-2015 o 15h19)

Offline

#1389 16-07-2015 o 13h45

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Rainbow, nie znam postaci, ale widać ogromne podobieństwo między Twoim cosplay'em, a obrazkiem, więc gratuluję.
Pineapple, nigdy nie sądziłam, że te usta można jakoś sensownie wykorzystać! Zawsze uważałam, że są przeokropne i zdania nie zmienię, nie mniej uważam, że postać wyszła Ci dobrze.
Lynn, obie wersje są ładne i od razu poznałam postać. Pierwsza jednak jest bardziej zalotna i rzeczywiście wygląda lepiej.


Ja dziś przychodzę z cosplay'ami dwóch żeńskich postaci z gry The Binding Of Isaac. Ogólnie zaczynając grę nasze postacie są nagie, jednak uznałam, że tu wypadałoby je w coś ubrać, mimo wszystko... =.=

Pierwsza postać to Magdalene.
Magdalene zaczyna grę z przedmiotem Yum Heart, stąd serce.

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45655.jpg



Druga postać to Eve. Mniej udana według mnie, ale...
Eve zaczyna grę z Martwym Ptakiem oraz przedmiotem pasywnym "Whore of Babylone" (ten przedmiot przemienia naszą postać w takie... monstrum, kiedy zostaje nam ostatni punkt życia; miałam zamiar stworzyć też tę wersję Eve, jednak jakoś nie mam do tego głowy...).

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/45656.jpg



Być może w przyszłości spróbuję zrobić pozostałe postacie lub może swoją własną postać ze wszystkimi przedmiotami jakie znajdę w grze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#1390 19-07-2015 o 21h00

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

To mój pierwszy cosplay, więc jest raczej taki sobie...
Oto Hyuga Hinata (Naruto - The Last)
//photo.missfashion.pl/pl/1/58/gd/45852.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Rebeka7 (19-07-2015 o 21h02)

Offline

#1391 21-07-2015 o 18h58

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Rebeka7 Wow, świetna Hinata. Makijaż mnie powalił, idealnie odwzorowałaś jej twarz. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Shiawase Nigdy nie grałam w tą grę, ale fajnie je odwzorowałaś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Rainbow  łaaa! Akame ga Kill! Wyszedł ci świetnie! Z niecierpliwością czekam na kolejne cosplaye z tego anime /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Natomiast przymierzam się do cosplayów z anime dramatical murders,a to pierwszy z nich:

Clear

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46028.jpg

Jak wam się podoba?

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1392 21-07-2015 o 20h14

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Wow, Kaiken, toż to cosplay idealny!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

Offline

#1393 22-07-2015 o 00h52

Miss'na poziomie
RobinRedem
.
Miejsce: The Tower
Wiadomości: 4 993

Sadist: Widać duże podobieństwo we wszystkich cosplayach, a przy Lucy Harris nawet najpierw nie zauważyłam, że ten "ogon" nachodzi na buty. Jedyne co trochę przeszkadza, to, to że Hyde nie ma zwykłej kamizelki, ale to niewielki szczegół c:

Kazee: Odwzorowanie jest świetne, ta muszelka bardzo dobrze imituje to coś przy jej boku, a buty tam tylko trochę się różnią, ale tego nawet nie widać. Naprawdę świetnie ^^

Shiawase: Cosplaye postaci, które znam (to się dość rzadko tu zdarza ;D) Magdalene wyszła Ci bardzo dobrze, Eve również, świetny pomysł z Yum heart ^^ Czekam na kolejne c: Może zrobiłabyś, któregoś z bossów? Może, któregoś z jeźdźców apokalipsy? To moja mała propozycja, nie musisz jej wcale uwzględniać ^^

Kaiken: Twój cosplay jest wręcz idealny, świetnie odwzorowany, naprawdę jest genialny.

Przychodzę z kolejnymi cosplayami ^^
Najpierw postacie z Assassin's Creed. Pierwsza, to postać historyczna, która była ukazana w grze Assassin's Creed Black Flag, a mianowicie Anne Bonny.
Link do zewnętrznego obrazka

wygląd postaci



Kolejny, to Ratonhnhake;ton z DLC Assassin's Creed III: The tyranny of king Washington.
Tygrys ma imitować wilka i ubolewam nad brakiem bardziej podobnej czapy ;'3
Link do zewnętrznego obrazka



Kolejny cosplay to Maleficent, wzorowałam się na tej z filmu ^^
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez RobinRedem (22-07-2015 o 00h53)



♦   W e l c o m e   h o m e  ♦
https://2.bp.blogspot.com/-UstCJK7R_8g/Wk11GYxdzQI/AAAAAAAAEYE/e-OqpQ-oIU89qRCAURSLYFc3l1n5nxsAwCLcBGAs/s1600/ob2.png https://thumbs.gfycat.com/UnkemptDamagedCarp-max-1mb.gif https://2.bp.blogspot.com/-Bh7cggfyX8Y/Wk11EvuONqI/AAAAAAAAEYA/pVAn9NfMUYkVejgV8ycGd3vdpfPFhILCwCLcBGAs/s1600/ob.pnghttps://67.media.tumblr.com/08d9f38832832eef41b5c82346aa5062/tumblr_oa7s8edCSp1s4hht3o1_500.gif
https://2.bp.blogspot.com/-V48dQEgCv_A/V1rXYIsSGgI/AAAAAAAADHs/PgI0IYCtt2YQv0u-BHq0aogS6iuETpCqgCLcB/s1600/raven.png   Link do zewnętrznego obrazka   https://4.bp.blogspot.com/-ppeBuMLiPAI/V1rXYM8-LxI/AAAAAAAADHw/ISko0hSkx1cxO42vw2HGVg3uPkdHD4GJACLcB/s1600/raven2.png


[img]https://4.bp.blogspot.com/-h-jDafgx1NY/VyZcIkMotYI/AAAAAAAADAE/e2Ze9woefAQrWf2naIdqzXzrUaT8IjsrACL

Offline

#1394 25-07-2015 o 20h23

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

O rany, Dasharia totalnie mnie zabiła. Wprawdzie nie oglądałam ,,Pory na przygodę", ale co nieco kojarzę i od razu rozpoznałam Lodowego Króla ^^
Równie dobrze wyszedł tez cosplay, który zrobiła Kaiken. Nie mam pojęcia, co to jest za postać czy seria, ale wyszło Ci niemal identycznie i czekam na resztę ^^

Ja z kolei chciałabym przedstawić jedną z najbardziej znienawidzonych kobiet w polskiej literaturze. Piękna, chłodna, wyrachowana, świadoma swojej pozycji, osaczona finansowo przez pewnego bogatego kupca... Tej pani chyba nie trzeba przedstawiać, ale jednak pokuszę się o to... Przed Wami panna Izabela Łęcka ^^

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (25-07-2015 o 20h28)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#1395 26-07-2015 o 11h45

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Hetalia ... Izabela Łęcka znienawidzona ?? Boziu ja ją pokochałam od samego początku czytania "Lalki" nawet w szkole, gdy stawałam w jej obronie dostałam burę od nauczycielki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Moim zdaniem jest to postać niedoceniona i w tamtych czasach, jej cechy charakteru faktycznie nie pasowały do okoliczności, ale w dzisiejszych czasach można spotkać wiele Izabeli Łęckich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#1396 26-07-2015 o 13h32

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

zabeczka1948 Ja też nie rozumiem fali hejtu skierowanego na Izabelę. Zachowywała się tak, jak przez całe życie była wychowywana i po prostu pozostawała wierna swoim zasadom niezależnie od sytuacji. Również niechęć do niej spowodowana tym, że nie kochała Wokulskiego wydaje się być zupełnie nie na miejscu. Z jej perspektywy był on człowiekiem niższego stanu, stręczycielem, który osaczał ją finansowo wykorzystując nieciekawą sytuację majątkową państwa Łęckich. Jedyne fochy na Izę miałam już pod koniec ,,Lalki", kiedy to nasza, zaręczona już z Wokulskim panna, zabawiała się ze Starskim...

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (26-07-2015 o 15h36)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#1397 26-07-2015 o 13h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Heh gra wspaniała i niewierze że taką znalazłam  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#1398 26-07-2015 o 14h32

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Piękna1309 wypowiedź chyba nie na miejscu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Hetalia masz rację, ale (musi być ale ;p) jeżeli była mimo wszystko nieszczęśliwa w związku z Wokulskim, to mimo wszystko usprawiedliwiam jej wyskok /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#1399 27-07-2015 o 21h46

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Hej zaglądam tu wielokrotnie , ale umieszczam tu po raz pierwszy jakiś cosplay .
Umieściłam go jeszcze w stylizacjach inspirowanych bo już sama nie byłam pewna gdzie go umieścić  a oto on Pani szeryf z Piltover  . Postać z gry League of Legends.

Moja miss

//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46250.jpg

Oryginał
//photo.missfashion.pl/pl/1/58/moy/46251.jpg

Ostatnio zmieniony przez Marika223 (27-07-2015 o 21h48)



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#1400 28-07-2015 o 23h18

Miss'ok
...
Miejsce: Kępno
Wiadomości: 71

Chciałam bardzo gorąco pozdrowić  cosplay Deryla z The Walking Dead !!! Jest doskonały /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png widząc na defiladzie nie mogłam dać  nic innego  tylko serduszko <3 pozdrawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


fabulousmag

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 54 55 56 57 58 ... 71