Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 30 31 32 33 34 ... 47

#776 28-02-2015 o 23h01

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Shiawase, według mnie lepsze ciemne. Wyglądają bardziej drapieżnie.

Stylizacja na konkurs, ale przywiązałam się do niej i tutaj też wrzucę.
Inspirowana starożytnym Rzymem i Marsem.
//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37180.jpg

Offline

#777 28-02-2015 o 23h14

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Shiawase, moim zdaniem lepsza z czarnymi włosami ^^
No to teraz ja z moją kolejną inspiracją:

''Czuć, że ogrzewanie wysiadło, albo w ogóle go nie ma. Ojej, brakuje też prądu, trzeba będzie sobie poświecić świeczką!''

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/gd/37427.jpg

''Ej, a co robi ten dziwny facet z worem tuż za mną?!''

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37428.jpg

Moja miss wciela się w rolę bohaterki jakiegoś horroru, bądź creepypasty. xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#778 01-03-2015 o 14h01

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 475

Świetna inspiracja Rzymem, Lahlae /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Mina miss jest świetna a i czerwień się  świetnie komponuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pineapple : Ta wystraszona minka twojej miss jest super! Zawsze ubolewam nad tym, że nie umiem dobierać makijażu mojej miss. Nie wpadłabym na pomysł takiej inspiracji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Huhu, nieczęsto tu przychodzę, ale akurat dziś uznałam, że dodam moją Esterę.
Estera była żoną króla Aswerusa w miejsce Waszti. Cała jej historia jest opisana w Księdze Estery w Starym Testamencie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A to moja Estera:

http://i57.tinypic.com/w0g6c5.png

Ostatnio zmieniony przez Setarah (01-03-2015 o 15h57)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#779 01-03-2015 o 15h42

Miss'na całego
Roccoco
I am selfish, private and easily bored. Will this be a problem?
Miejsce: Bordeaux
Wiadomości: 483

Lahlae: Bóstwo wyszło Ci świetnie. Kolory (czerwień, biel i złoto) idealnie oddają klimat starożytnego Rzymu i kojarzą się z barwami armii z tego okresu, co znowu w połączeniu z dodatkami daje dokładne odzwierciedlenie bożka wojny. Co do samej stylizacji, to strasznie podoba mi się sposób, w jaki narzutka łączy się z peleryną - sprawia wrażenie całości. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pineapple: Brakuje tylko przerażającej muzyczki niczym z horroru. Świetny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie. Jedna z lepszych "piżamowych" stylizacji, jakie tu widziałam (połączenie tych rajstop z reniferowymi papcioszkami jest bezbłędne xD). Ta zatroskana mina miss sprawia, że aż mi jej szkoda. :c

Setarah: Estera jak się patrzy! Bogaty, dostojny ubiór, złoto, złoto, złoto, a z drugiej strony kontrastująca z tym wszystkim życzliwa mina, która symbolizuje łagodne usposobienie Estery. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A ja przychodzę ze stylizacją inspirowaną pracami Paula Koudounarisa. Planowałam dodać jeszcze kilka dodatków, by całość wyglądała "na bogato", ale zabrakło mi już warstw. :c
http://i60.tinypic.com/29pqhqs.png

Ostatnio zmieniony przez Roccoco (01-03-2015 o 15h52)


http://i62.tinypic.com/jt1a87.gifhttp://i58.tinypic.com/qy73nc.gifhttp://i62.tinypic.com/jt1a87.gif

Offline

#780 01-03-2015 o 16h34

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Roccoco 

Chciałabym powiedzieć że twoja stylizacja wyszła bardzo dobrze.
I nie masz się czym martwić bo to wyszło na bogato i podejrzewam że gdybyś więcej tego dodała to wyglądałoby na trochę przesadzone ( przynajmniej moim zdaniem).
Ale jak jeszcze raz powtarzam wyszło ci bardzo dobrze.



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#781 01-03-2015 o 17h02

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Ponieważ mi się nudziło to postanowiłam stworzyć stylizację inspirowaną znowu
LoL-em i pająkami .

                                                    Głowna Inspiracja (trochę za duży obraz)
//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37528.jpg


                                                   Moja miss


//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37530.jpg



Ja tam jestem zadowolona z efektu



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#782 02-03-2015 o 20h39

Miss'ujdzie
Martyr
alteri vivas oportet, si vis tibi vivere
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 191

Marika223: W LOL'a co prawda nie gram, ale już na pierwszy rzut oka widać ogromne podobieństwo między Twoją miss a postacią na obrazku. Najbardziej podoba mi się użycie tonacji body art oraz makijaż - bardzo władczy. Świetnie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Roccoco: Wow! Próbowałam zliczyć elementy użyte w Twojej stylizacji, ale nie jestem w stanie. ;D Prace Koudonarisa pierwszy raz widzę na oczy, ale Twoja stylizacja jest bezbłędna. I nie uważam, byś musiała cokolwiek dodawać. Tak jest już idealnie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Poza tym skąd ta korona? Chcę. *_*

Znowu was męczę moimi naciąganymi inspiracjami, ale dzisiaj trafiłam w butiku na tę spódniczkę i nie mogłam sobie darować. xD Panie i panowie, przed wami DRAŻE!
http://i62.tinypic.com/a3crk9.png

Trochę słodkości, którymi się inspirowałam

Ostatnio zmieniony przez Martyr (02-03-2015 o 20h46)

Offline

#783 02-03-2015 o 21h51

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

Martyr - Haha, doskonały przykład jak wykorzystać paskudną spódnicę w słusznym celu. Brawo!  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Offline

#784 03-03-2015 o 22h32

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Roccoco - tak bogato, tak makabrycznie, tak bardzo barok! Świetnie odwzorowałaś klimat prac tego artysty. Nie przejmuj się brakiem warstw, stylizacja wygląda tak bogato, że Rockefellerowie przy niej bledną. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Marika223 - ciekawy pomysł na odnóża od raka! xD Efekt bardzo fajny, choć jak dla mnie minka trochę zbyt łagodna. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Martyr - połączenie tej stylizacji i Twojego obłędnego makijażu jakoś dziwnie skojarzyło mi się z fragmentem baaardzo starego skeczu Kabaretu Ani Mru Mru - Ludożerka chce cukierka! xD A tak na poważnie, stylizacja cudna! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (04-03-2015 o 09h44)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#785 05-03-2015 o 00h39

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Pineapple, świetnie to wymyśliłaś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chłopak z takim niewinnym uśmieszkiem, że niby nic, haha!

Martyr, jesteś naprawdę pomysłowa. Stylizacja cudna jak wszystkie pozostałe.


"Rosie nie interesowało tło; całą uwagę skierowała na centralną postać obrazu. Na szczycie wzgórza stała kobieta przyglądająca się świątyni. Miała jasne włosy, zaplecione w warkocz opadający na plecy. Na jednym z kształtnych ramion - dokładnie na prawym - nosiła szeroką złotą bransoletę. (...) Była ubrana w krótką szatę - togę, domyślała się Rosie - odsłaniającą jedno kremowe ramię. Jej tunika miała barwę jaskrawej purpury. Trudno powiedzieć, jakie obuwie miała na nogach, i czy w ogóle je miała, gdyż trawa, w której stała, sięgała niemal do kolan, gdzie kończyła się toga."
       (Stephen King, Rose Madder)

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37741.jpg


I przy okazji jeszcze inspiracja Pozytywką, którą zapomniałam wstawić... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37665.jpg


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#786 05-03-2015 o 17h11

Miss'całkiem całkiem
CamilaCastillo
...
Wiadomości: 115

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37753.jpg
Życie tych niezwykłych istot, jakimi są centaury nie jest takie łatwe, jak się wydaje...
Stworzenia te od wieków były postrzelane i mordowane przez ludzi dla zabawy... Po śmierci ich królowej, która zginęła właśnie z rąk okrutnych i bezwzględnych ludzi, zdenerwowane centaury postanowiły zemścić się na zabójcach i pomścić swą władczynię. Wywołały wojnę... Ogółem spokojne i mądre stworzenia zaczęły zabijać nie tylko morderców, ale i ludzi całkiem niewinnych, którym nawet nie przeszło przez myśl szkodzić centaurom...
Ale jedna z nich, piękna centaurzyca, nie chciała wojny... Dlatego, że zakochała się w człowieku, który wcale nie zawinił, bała się, że chłopak zginie. Lecz każdy centaur dobrze wiedział, że nie może mieć żadnego kontaktu z ludźmi. Zakochana dziewczyna może tylko obserwować swego "wybranka". Gdyby zbliżyła się do niego, groziłoby jej wydalenie ze stada. Ucieka na łąkę, zrywa róże, a jedną z nich bierze do ręki.
"- Kocha, nie kocha... Kocha, nie kocha..." - szepcze swym aksamitnym głosem, zrywając płatki róży, unoszone przez powietrze.
Zrywa kwiaty, i myśli o chłopaku.
Wie, że prędzej czy później przyjaciele dowiedzą się o jej uczuciach, ale teraz przeczeka wojnę, i spędzi czas na łące, myśląc o "wybranku".


Na Alternatywne Wybory Miss Fashion xd
Inspirowałam się centaurami.

Ostatnio zmieniony przez CamilaCastillo (05-03-2015 o 19h05)

Offline

#787 05-03-2015 o 22h10

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Shiawase - obie stylizacje bardzo fajne, a po przeczytaniu opisu stwierdzam, że pierwsza jest świetnym odzwierciedleniem postaci. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

CamilaCastillo - słodki ten Twój centaur. Wykorzystałaś jedno z moich ulubionych zestawień kolorystycznych. xD

A ja przychodzę ze stylizacją, która miała odzwierciedlać poniższy opis:


Za pasem wiosna, pierwsze przebiśniegi pojawiły się w ogródkach, a ludzie powoli zaczynają chować do szaf grube kurtki i szaliki. Tymczasem ja - typowy zimorodek, który rozpacza nad brakiem konkretnej, porządnej zimy w tym roku - marzę o tym, żeby mrozy i śnieg wróciły choć na kilka dni. W efekcie tych rozmyślań powstał w mojej głowie obraz wczesnego wschodu słońca, kiedy niebo już jaśnieje, stopniowo przybierając odcienie fioletu i różu, choć samo słońce nadal chowa się za horyzontem. Brzask odbija się w sennej, spokojnej tafli jeziora, skutej kilkucentymetrową warstwą lodu, sprawiając, że powierzchnia skrzy i się i błyszczy, jakby usiana była cekinami i brokatem. Mroźne powietrze wydaje się być bardziej przejrzyste, niż kiedykolwiek wcześniej, a przejmujący wiatr niesie ze sobą zapowiedź śnieżycy...

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (05-03-2015 o 22h12)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#788 07-03-2015 o 18h23

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Dasharia, piękne kolory! Bardzo mi się podoba ten fiolet i fajne użycie spódnicy od gwiazdy, która zawsze była dla mnie brzydka. Tutaj zupełnie nie rzuca się to w oczy :3

CamilaCastillo, bardzo ładny i delikatny centaur. Ten kwiecisty pasek świetnie się wtapia w ciało.

Roccoco, przepiękne. Świetnie oddałaś klimat zalinkowanych prac. Ba, Twoja stylizacja podoba mi się nawet bardziej.

Czekałam, aż moja miss się roztyje, by zrobić tę stylizację. Co prawda roztycia ostatecznie nie widać, ale trudno. Nazwa robocza to "szlachta pełną gębą" c:
//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37914.jpg

A takie cudo kryje się pod czapką.

Ostatnio zmieniony przez Lahlae (07-03-2015 o 18h33)

Offline

#789 07-03-2015 o 19h23

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Lahlae heh, świetne! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Moim zdaniem widać, że twoja miss delikatnie nabrała kilogramów. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Kojarzy mi się to z Twardowskim. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#790 08-03-2015 o 15h11

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Wow, świetne są te wszystkie stylizacje - i każda z osobna.
Roccoco, i tak jest na bogato. Złoto się aż leje, pełen przepych! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Marika223, całkiem niezła stylizacja, szkoda tylko, że twarz tej postaci jest jakaś taka zbyt łagodna...
Martyr, twoja inspiracja jest prześwietna, aż nabrałam ochoty na trochę słodkości! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Makijaż od zawsze ten sam, ale tutaj wyjątkowo pasuje - przyćpana od nadmiaru słodkości! xD
Dasharia, cudne jeziorko! Efekt jest niesamowity, miss wygląda jakby się skrzyła w słońcu.
Lahlae, rzeczywiście - szlachta pełną gębą xD A gęba ucieszona od pełności - te usta minionka pasują idealnie xD

A teraz Ananas przylazł tutaj z jedną z jakże licznych tutaj inspiracji Śmiercią bądź Żałobą. To czerwone z tyłu to krew, jakby ktoś nie skumał od razu xD
W spoilerze wersja z nieco inną czaszką, nie mogłam się zdecydować xD

Kobieta w długiej, czarnej sukni sunie powoli korytarzem zamku. W ręku trzyma czaszkę, która symbolizuje wszystkich, których zabrała. Czym może się teraz zająć? Może popchnąć któregoś z ludzi do zabójstwa. Albo może namówić króla do rozpoczęcia z jakimś państwem wojny. Ma tak wiele możliwości...

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37979.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (08-03-2015 o 18h34)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#791 09-03-2015 o 20h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Lahlae, zabiłaś mnie, przypomniały mi się sienkiewiczowskue ekranizacje i wszelkie karykatury w książkach do polskiego - a dobór fryzury to czyste piękno xD
Pineapple, wolę ciemniejszą czaszkę, jest bardziej mroczna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A te włosy faktycznie przypominają krew, taką lejącą się po ścianach lub plamiącą obficie podłogę, jak w horrorach <3

Offline

#792 09-03-2015 o 21h17

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38028.jpg
Zainspirowałam się stylem Lolity.


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#793 09-03-2015 o 21h29

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

jula209, lolitki zawsze spoko xD

To teraz ananas przyleciał tutaj z ananasem. W końcu jestem Pineapple, nie? xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38024.jpg

A na deser słoneczko! ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38029.jpg


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#794 13-03-2015 o 13h34

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Pineapple - świetny ananas, aż chciałoby się zjeść takiego ;> słoneczko też niczego sobie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A ja przywędrowałam tu z czarną panterą :]
//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38148.jpg

Offline

#795 13-03-2015 o 18h11

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

KimKas, fajna pantera, bardzo kiciasta. A jaka groźna - ta czacha i wredny uśmieszek! Jedno pytanie mam tylko - skąd jest ten kotek na ramieniu? Z jakiejś krainy czy stylizacji gwiazdy? Pragnę go straszliwie.


A u mnie ciąg dalszy wspominek z serii: ulubione książki z dzieciństwa. Tym razem - Mary Lennox z "Tajemniczego ogrodu".
(Ugh, jako że jakiś serwer MF chyba padł na amen, obrazek muszę gdzieś uploadnąć.)

http://i57.tinypic.com/rc2d5c.jpg

Oto Mary, razem z Dickiem i Colinem robiąca wiosenne porządki w ogrodzie. Zdrowo namachała się łopatką, więc jest zarumieniona z wysiłku, ubrudzona tu i ówdzie ziemią, na dodatek podczas pielenia włosy wymsknęły się jej ze schludnie zaplecionych warkoczyów - ale po raz pierwszy w życiu jest zadowolona i szczęśliwa.
(Nie wiem tylko, czy nie usunąć potem tych tatuaży imitujących smugi ziemi, bo do stylizacji pasują, ale ogólnie trochę mi zawadzają).


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#796 13-03-2015 o 18h14

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Oh, Mary! <3 Kocham ją. :3
Świetna stylizacja. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Podoba mi się ta twarzyczka. :3 Co do rąk nie jestem pewna, czy nie lepiej usunąć ten tatuaż tak jak wspomniałaś, ale pasuje tematycznie... No, szczegół. ^^


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#797 13-03-2015 o 18h29

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Saeniver - kotek jest od gwiazdy, Lady Audrey /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Marry Lenox, jak żywa - świetnie Ci wyszła ^^

Offline

#798 14-03-2015 o 14h57

Miss'nieobczajona
olivia2001
...
Wiadomości: 46

Co myślicie o fryzurze i makijażu?

http://i59.tinypic.com/2n9l277.jpg

Offline

#799 14-03-2015 o 16h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Saeniver, zostawiłabym ten tatuaż, fajnie wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Generalnie bardzo ładna stylizacja - i w końcu użycie tego kapelusza, które mi się podoba ^^

Offline

#800 14-03-2015 o 19h22

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Roccoco Genialna inspiracja i wykonanie. Ciekawa jestem jakie warstwy chciałaś jeszcze dodać, też mam czasem ten problem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Martyr uwielbiam wszystkie Twoje stylizacje, cukierki też /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Lahlae Widać polisie, szlachcic pełną gęba - dosłownie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Pineapple ananas <3
Saeniver zdecydowanie zasłużyłaś na podium, kolejna świetna stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Super pomysł z tatuażami.
olivia2001 to nie jest miejsce na pytania dotyczące makijażu i fryzury. Upominam.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

Strony : 1 ... 30 31 32 33 34 ... 47