Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 28 29 30 31 32 ... 47

#726 06-01-2015 o 14h25

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Sszyszka, fajna, sylwestrowa stylizacja. Chociaż kojarzy mi się też z Indiami - to chyba przez te wzory na rękach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Lahlae, nie czytałam powieści Jane Austen, ale stylizacja jest naprawdę bardzo śliczna.
Julchen, ta stópka jest taaaka urooocza! *u* (Czy ja się zachwycam stopą jak małym szczeniaczkiem? O.O)
Marika223, stylizacja super, ale te usta mi absolutnie nie pasują. Wystarczy jedynie je zmienić, i będzie miodzio! ^^
Sartani - A ja z kolei powiem: TEN DONALD *u* Wyszedł ci moim zdaniem chyba najlepiej, a poza tym od sawsze uwielbiałam tego sympatycznego pechowca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
O, Rainbow, widzę, że nie tylko ja lubię takie słowiańskie klimaty! Powiem tak - sama inspirowałam się tym samym kilka dni temu. Wynikiem jest to coś, co nosi moja miss do dziś, a czego nie mogę wstawić z powodu dalszego braku komputera /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png A stylizacja naprawdę śliczna - miłuję nasze słowiańskie stroje, i miłować nie przestanę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Rosette, mroczna elfka wyszła świetnie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Saeniver, stylizacja jest super, nic dodać, nic ująć ^^

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (06-01-2015 o 14h25)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#727 07-01-2015 o 17h05

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Sartani, cudownie dobrany makijaż! Trochę bardziej kojarzy mi się z mewami niż z kaczkami, ale to dlatego, że spodziewałam się bardziej komiksowych buziek. Ale realistyczne kaczki są świetne. Najbardziej podoba mi się Sknerus, ale Donald ma najlepsze wdzianko :3

Rainbow, śliczna słowianka. Ta bluzka fajnie wygląda w ludowym stroju, aż samej zachciało mi się z nią coś wykombinować.

Rosette, drobne czerwone elementy świetnie całość. Niby są malutkie, ale bez nich ta cała czerń. wyglądałaby raczej przytłaczająco. Podoba mi się też, jak włosy i pasek(?) dodają lekkości do całego stroju.

Saeniver, jaka świetna inspiracja! Świetny makijaż i wykorzystanie tuniki.

Offline

#728 07-01-2015 o 22h41

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Rainbow - szczerze i z całego serca nie cierpię tego utworu (szczególnie głos wokalistki działa na mnie jak płachta na byka), ale twoja słowianka wygląda tak, jak powinny słowianki wyglądać. Prosta, a przy tym bardzo dziewczęca, choć pod tą subtelnością kryje się tez jakaś nutka prawdziwej kobiecości. Sarenka przywodzi na myśl bliskość z naturą, a makijaż nadaje buzi sympatycznego, ślicznego wyrazu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Rosette - piękna elfka. Mroczna, drapieżna, wzbudzająca respekt, a mimo wszystko nie tracąca nic z tej typowej dla elfów eteryczności i takiej, bo ja wiem, zwiewności? Delikatności? Naprawdę genialna stylizacja!

Saeniver - Boudika jak malowana /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Świetna inspiracja, bardzo w moim guście (ach, miłość moja największa - historia), bardzo dobrze dobrane dodatki, makijaż ten bojowy i drapieżny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jedyne, co odrobinkę mi zgrzyta, to te buty na obcasie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


A ja dziś prezentuję inspirację, która wynikła z rozmowy z moim młodszym bratem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Siedząc przy gorącej herbacie, gapiliśmy się za okno i stwierdziliśmy, że zimowe niebo po śnieżycy, tuż po zmierzchu, rozświetlone światłami miasta przybiera piękne odcienie fioletu, z lekka rozmyte przez błękit. Tak więc przed wami styczniowe niebo o zmierzchu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/43/moy/34083.jpg

Ostatnio zmieniony przez Mikacz (07-01-2015 o 22h42)

Offline

#729 08-01-2015 o 17h45

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 576

Mikacz omg, genialne! Twoja stylizacja idealnie odwzorowuje to, co widziałam dziś na horyzoncie, tyle że rano XD Aczkolwiek, kiedy wracam do domu już robi się ciemnawo i gdzieniegdzie  wygląda w ten sposób <3

Offline

#730 08-01-2015 o 22h00

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

mi również się podoba. mina wgl bardzo fajna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
widząc dziś zachód nawet pomyślałam o tej stylizacji, choć niebo dziś akurat bardziej czerwone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#731 09-01-2015 o 14h36

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

Mikacz, to jest świetne!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png gratuluję pomysłu i precyzyjnego wykonania..bardzo smaczne dla oka!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#732 15-01-2015 o 18h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sartani, widzę tylko dwie stylizacje inspirowane Disneyem, ale są rewelacyjne, obie mnie przekonują, Daisy świetnie oddana, a co do Goofy'ego to nie rozumiem, czemu Ci się nie podoba jakoś specjalnie, bardzo fajny efekt końcowy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ja próbowałam dniami zrobić coś, co będzie choć trochę wyglądało jak Luanna, niestety ciężko dobrać i makijaż (brak nieuśmiechniętych ust z wydatną górną wargą), jak i ciuchy, żeby wyszedł idealny cosplay, dlatego wrzucam do inspirowanych.
//photo.missfashion.pl/pl/1/44/gd/34539.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#733 23-01-2015 o 23h52

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

@Dyokira - czy ja wiem? Prócz spodni właściwie poradziłaś sobie świetnie, a umiejętne wykorzystanie cieniowania przy fryzurze dało naprawdę efekt idealny.
Kiedy robisz zdjęcia Gwiazdom dostajesz ich makijaż. Taka ciekawostka, w razie jakbyś zobaczyła nieuśmiechającą się Gwiazdę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ja się nie mogłam powstrzymać, gdy pojawiły się nowe zodiaki i stworzyłam Temidę:
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Bogini nie powinna mieć ciemnej skóry, zgodnie z tam-ówczesnymi kanonami, ale mimo wszystko ciemnoskóra kolorystycznie podoba mi się bardziej... Co myślicie?   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#734 24-01-2015 o 16h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wow, Yumeka, rzeczywiście robi wrażenie! Wyczuwam subtelny klimacik, jednak jakoś przypadła mi do gustu jednak jasnoskóra Temida.

Ja zaczęłam oglądać Sugar Sugar Rune i powiem szczerze, że jestem zachwycona tym anime. Z tej okazji postanowiłam zrobić stylizację w guście ubierania się (który tak lubię) głównej bohaterki,  Chocolat Meilleure. (nie jest to autentyczny strój, tylko mój własny, poza jej tradycyjnymi zakolanówkami, więc nie zaliczam to raczej co cosplayu).

//photo.missfashion.pl/pl/1/44/moy/35086.jpg

Offline

#735 24-01-2015 o 22h44

Miss'całkiem całkiem
Kizimizi46
...
Wiadomości: 88

A mnie zainspirowały dwa miesiące sierpień i wrzesień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Tylko nie mogę zdecydować, która spódniczka lepsza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


http://i58.tinypic.com/2emir7k.jpg

Ostatnio zmieniony przez Kizimizi46 (24-01-2015 o 22h45)


/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#736 25-01-2015 o 19h41

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

Ja bym wybrała pierwszą i zrezygnowała z bransoletki. Jest w niej coś lekkiego. Spódnica baletnicy mi nie pasuje do żniw.
Tak w ogóle to świetny pomysł, połączenie rudaski w bieli i brązie bardzo udane.

Offline

#737 25-01-2015 o 22h08

Miss'całkiem całkiem
Kizimizi46
...
Wiadomości: 88

Yumeka napisał

Ja bym wybrała pierwszą i zrezygnowała z bransoletki. Jest w niej coś lekkiego. Spódnica baletnicy mi nie pasuje do żniw.
Tak w ogóle to świetny pomysł, połączenie rudaski w bieli i brązie bardzo udane.


Bardzo dziękuje za opinie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Myślę, że masz racje co do bransoletki i lekkości tej spódniczki :> Stylizacja poprawiona ^^


/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#738 26-01-2015 o 21h49

Miss'całkiem całkiem
Julchen
Bezguście i Hejter
Miejsce: Berlinale
Wiadomości: 112

Dalej męczę Pieśń Lodu i Ognia/Grę o Tron i przynoszę kolejną piękną kobietę z Westeros. Tym razem Elię Martell, chorowitą, ale kochaną przez wszystkich, księżniczkę Dorne.
https://40.media.tumblr.com/65afa394016c960c117d48b719b2af9c/tumblr_niswunG5ou1thllldo1_400.png


A funduszy wciąż brak i brak!
Lecz nie zamierzam leżeć na wznak!
Choć wciąż czuję się jak wrak!
O, tam! Widzę szczęścia znak!

Offline

#739 28-01-2015 o 13h47

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Mikacz, wow /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png przecudowne wyobrażenie mroźnego zmierzchu. Nikt nie mógł zrobić lepszego użytku z tej sukni, od Ciebie. Idealna praca kolorami, wszystko do siebie pasuje, i idealnie współgra ze skojarzeniami, jakie narzuca tematyka.

@Dyokira, jak tak patrzę, to widzę świetny cosplay w zasadzie, czepiasz się nieistotnych szczegółów! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie mam pojęcia bladego, kto to, ale podobieństwo jest uderzające.

Yumeka, widzę to podobieństwo do naszych stylizacji, ale co się dziwić, ta waga i szarfa AŻ SIĘ PROSZĄ o greckie inspiracje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png w ogóle, całościowo, ten znak wyszedł Nine bardzo po grecku. Piękna Temida, doradczyni Zeusa, nie do pomylenia.

Misa Aaaaw prześlicznie! Nie mam pojęcia, co to za anime, ale Twoja lalka wygląda niesamowicie uroczo! Te śliczne rude włoski i odcienie zieleni cudownie się zgrywają, uwielbiam takie połączenia.


A ja z mroźnych mitów nordyckich przenoszę się na drinki z palemką u Greków. Jak tylko zobaczyłam strój Wagi, od razu zapowiedziałam, że ułożę Nemezis. I oto ona, wojowniczka równowagi, balansu i słusznej zemsty, karząca zbrodniarzy oraz sprowadzająca na równą drogę tych, którzy zbytnio opływają w szczęściu i dostatkach.

//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35341.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#740 31-01-2015 o 02h06

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

haha bonus podoba mi się najbardziej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#741 02-02-2015 o 19h52

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35710.jpg


Strój został lekko zainspirowany strojami XIX-wiecznych bogatych kobiet .
Niestety zdjęcia nie umieściłam ponieważ nie jest to dokładna kopia .



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#742 03-02-2015 o 08h50

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Bardzo ładna inspiracja. Choć pasowałyby mi tu ciemniejsze włosy. Może dlatego, że kiedyś nie było farb i takie blondynki to była rzadka rzadkość xD ale stylziacja piękna

Offline

#743 03-02-2015 o 17h02

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Kobiety od zarania dziejów miały sposoby na podrasowanie koloru włosów, więc blond jest ok, natomiast cięcie trochę nie pasuje. W XIX bardzo rzadko noszono rozpuszczone włosów, zwłaszcza po osiągnięciu dorosłości, więc bardziej pasowałby jakiś kok.
Stylizacja jest urocza. Ta spódnica z miejscem na wystawienie bucika (może jakieś na niższym obcasie?) idealnie pasuje do frywolnych panienek (mam nadzieję, że założyłaś jej ponczochy ;)), a Twoja na taką wygląda.

Offline

#744 03-02-2015 o 17h24

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Lahlae napisał

Kobiety od zarania dziejów miały sposoby na podrasowanie koloru włosów, więc blond jest ok, natomiast cięcie trochę nie pasuje. W XIX bardzo rzadko noszono rozpuszczone włosów, zwłaszcza po osiągnięciu dorosłości, więc bardziej pasowałby jakiś kok.
Stylizacja jest urocza. Ta spódnica z miejscem na wystawienie bucika (może jakieś na niższym obcasie?) idealnie pasuje do frywolnych panienek (mam nadzieję, że założyłaś jej ponczochy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png), a Twoja na taką wygląda.

Zastanawiałam się i rzeczywiście fryzura średnio pasowała dlatego ją zmieniłam.
I odpowiadam pończochy są założone bo właśnie tego typu stylizacje chciałam stworzyć  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#745 03-02-2015 o 18h36

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Marika223 upominam za spam.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#746 03-02-2015 o 19h15

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Jessica23 nie wiem, czy zauważyłaś, ale Marika chyba przez przypadek zapisała w cytacie swoją odpowiedź na post Lahlae (te dwie linijki pod enterem) więc czysto technicznie rzecz biorąc, chyba nie podpada to pod spam :>

Ostatnio zmieniony przez KimKas (03-02-2015 o 19h19)

Offline

#747 04-02-2015 o 12h42

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

KimKas nie zauważyłam, dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W takim razie zwracam honor i cofam upomnienie.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#748 06-02-2015 o 01h21

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Bez długich wstępów przedstawiam państwu stylizację o nazwie Żałoba(personifikacja).

//photo.missfashion.pl/pl/1/45/gd/35866.jpg

Offline

#749 06-02-2015 o 12h18

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

o kurczaku. prawdziwa żałoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#750 07-02-2015 o 04h11

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

Rosette - Wow, twoja Nemesis wygląda o wiele majestatyczniej od mojej skromnej Temidki.

KimKas - Żałoba wygląda na nieźle poirytowaną, ale podoba mi się zieleń w stylizacji.

Offline

Strony : 1 ... 28 29 30 31 32 ... 47