Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 29 30 31 32 33 ... 47

#751 08-02-2015 o 16h17

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

KimKas, genialna żałoba! Zwłaszcza makijaż ;D

Ja uznałam, że wstawię tu swoją demonicę. Inspirowałam się jedną z popularniejszych ostatnio gier na forum MF, czyli "Anioły vs Demony". Ja jestem aniołem, dlatego demonica jest poobijana i zakrwawiona (specjalnie dla Was, kochane demonki ♥), a że z doświadczenia wiem, jak zawzięte i nieugięte potrafią być, Miss ma ciągle dość wojowniczy wyraz twarzy i nic nie robi sobie z odniesionych w walce ran. Łuk również nie jest przypadkową bronią, ponieważ może nie wszyscy wiedzą, ale w trakcie tej gry odbywała się nauka łucznictwa! Jedna z demonic uczyła demonicę i anielicę jak posługiwać się tą bronią.

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36075.jpg

Ostatnio zmieniony przez Iremi (08-02-2015 o 16h53)

Offline

#752 08-02-2015 o 18h01

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Iremi, dziękuję. ♥ Twoja demonica jest świetna (ale już Ci to pewnie mówiłam) ♥


Postanowiłam jeszcze wrzucić w ten wątek swoją najnowszą stylizację - inspirowaną fryzurą 719 (w sali gier jest konkurs na ten temat tak w ogóle). Tyle wstępu. Przedstawiam państwu Drzewo. Takie zwykłe, najzwyklejsze, leśne drzewo :>
//photo.missfashion.pl/pl/1/46/gd/36079.jpg

Offline

#753 10-02-2015 o 19h53

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

Ja się na anioły i demony tak napatrzyłam, że nie wiem, czy coś jeszcze jest w stanie zrobić na mnie wrażenie w tej tematyce.
Za to Drzewo niesamowite! Nie wpadłabym, żeby zrobić drzewo. Driady widziałam, zwłaszcza z drewnianymi nogami z Halloween, ale drzewo widzę pierwszy raz. Twoje nawet takie... ukorzenione.

A to skleciłam z dotychczasowych ubranek, tylko pasek dokupiłam, bo nie miałam przyzwoitego oranżu na odpowiedniej wysokości. Chyba moja najbardziej kiczowata stylizacja do tej pory!
Oto Tęcza!

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


I tak, wrzucam to jako formę żartu.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Yumeka (11-02-2015 o 21h40)

Offline

#754 12-02-2015 o 19h48

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Ostatnio pewno jednorazowych konkursów. Postanowiłam wziąść w nich udział z jednym, w którym trzeba było zrobić stylizacje z nogami Wodnika.
http://i60.tinypic.com/nq2vlk.png
Inspiracją są takie stworzonka jak elfy, wróżki itp. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#755 15-02-2015 o 19h12

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Zainspirowana musicalem i powieścią ,,Chłopi" stworzyłam taką prostą stylizację ludową. W domyśle miała być to Jagna, ale nie chciałam niszczyć niewinnej twarzyczki mojej miss ;3

Link do zewnętrznego obrazka


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#756 16-02-2015 o 15h29

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Ładna ta Jagna xD Ja żeby nie zapomnieć jakich makijaży używam do danej postaci, zapisuje i podpisuję w odpowiednim zeszycie hehe

Co do tęczy jest świetna, nie żartuj że żartujesz, bo jakoś nie przypominam sobie żeby tu jakakolwiek inna była (a może była /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)

Swego czasu też stworzyłam drzewo, tylko bardziej w formie stylizacji niż faktyczne drzewo. Wyszło Ci to na prawde ekstra, te włosy są idealne.

Ja ostatnio mam fazę na Tomb Raidera i jako że niedługo wychodzi kolejna część (10?) postanowiłam zrobić piękną Himiko (może moja miss nie jest aż tak piękna jak ona, ale starałam się ją odzwierciedlić, bardzo mnie zainspirowała)
//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36607.jpg

Ostatnio zmieniony przez Sartani (16-02-2015 o 18h30)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#757 19-02-2015 o 17h20

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Widząc te wszystkie wspaniałe inspiracje sama postanowiłam taktowną stworzyć wybór padł na coś lekko nie typowego a dokładnie mówiąc na mieszkańców Gwiazdozbioru Xenon z Galactik Football.Starałam się ukazać jak mogła by mniej więcej wyglądać taktowna mieszkanka na dodatek pochodząca z wyższych sfer.
//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36762.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36763.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#758 19-02-2015 o 18h01

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ja z kolei inspirowałam się Ronem i arachnofobią zarazem... Chociaż sama nie wiem, czy tego do cosplay'ów nie wsadzić xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36739.jpg


Inspiracja:

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/gd/36764.jpg


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#759 19-02-2015 o 20h44

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Pineapple cudo! Te włoski... ^^


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#760 19-02-2015 o 21h49

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

W całej tej stylizacji najbardziej podoba mi się dobór ust - są takie... takie Ronowe! Po prostu idealne. xD Całość bardzo udana, bez problemu można się domyślić, co było inspiracja. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
No i jak dla mnie stanowczo podpada to pod cosplay. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (19-02-2015 o 21h49)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#761 21-02-2015 o 21h58

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Pineapple, świetny cosplay Rona! Podoba mi się dobór makijażu i ubrania. Tak jak powiedziała Dasharia - usta są takie Ronowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. I ta rozpacz w oczach...Może zmieniłabym buty. Szkoda tylko, że włoski takie marchewkowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Stylizacja inspirowana tym oto obrazkiem:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Link do zewnętrznego obrazka

Nie jest idealnie, ale jestem zadowolona z efektu.

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (21-02-2015 o 22h07)

Offline

#762 23-02-2015 o 17h01

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Przeglądając kolejną ,,dostawę" chińskich ubrań z misji wpadły mi w oczy skrzydła, które kupiłam jeszcze na wycieczce halloweenowej i od razu wiedziałam, że muszę w końcu je wykorzystać ^^ Od zawsze kusiły mnie stylizacje elfickie i mam nadzieję, że moje początki nie są aż takie złe ;3

Link do zewnętrznego obrazka


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#763 23-02-2015 o 19h20

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Evelyn, wyszło bardzo podobnie, zwłaszcza twarz mi się podoba - jest tak samo słodka i melancholijna jak na oryginalnym obrazku.

Hetalia, zobaczyłam tę stylizację i od razu stwierdziłam, że nie ma bata, to musi być elfka z Dzikiego Gonu, porywająca śmiertelników w zaświaty. Połączenie błękitu i srebra zawsze mi się podobało i chociaż widoczne złote elementy powinny już na dobrą sprawdę być przedobrzeniem i przesadą, tutaj jakoś tak pasują do elfickiego przepychu :)


A mnie wzięło na wspominki ulubionych książek z dzieciństwa. Oto Ania Shirley, która tak bardzo kocha poezję i czytanie, że nawet przed własnym ślubem z ukochanym Gilbertem nie jest w stanie oderwać się od książki - i stąd ten psotny uśmiech. Wszyscy na dole czekają, welon leży rozłożony na łóżku, gotowy do wpięcia we włosy - ale Ania czyta.
//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37060.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#764 24-02-2015 o 13h19

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Saeniver, aw, Twoja Ania jest przesłodka. Najbardziej podoba mi się jej twarz, wszystko ładnie ze sobą współgra i pasuje do opisów książkowej Ani. A rękawy ma na tyle bufiaste, że z pewnością będzie musiała, jakby to powiedziała Maryla, przechodzić przez drzwi bokiem :P

Offline

#765 24-02-2015 o 20h46

Miss'ujdzie
Marika223
...
Miejsce: Nie ma mnie
Wiadomości: 172

Ja zainspirowałam się jedną z wielu skórek LoL-a która została wydana zeszłego roku z okazji Festynu księżyca.
                                                     
                                          Oryginalna Wersja     
//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37154.jpg


                                       Moja Stylizacja
//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37155.jpg


PS: Inspiracja nie jest dokładna ponieważ no pieniędzy nie mam za dużo to po pierwsze, a po drugie to bardziej inspirowałam się samym festynem niż skórką (oryginalną wersją)



Ten moment kiedy wszyscy się jarają twoim mistrzem a nie tobą x'''''Dhttps://66.media.tumblr.com/ab7a6800d931697a9f9764ed692e72ad/tumblr_ob69tkDlVD1qbl3l5o1_540.gif

Offline

#766 27-02-2015 o 00h47

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Marika223 - bardzo fajna stylizacja, osobiście nie gram w LoLa (niemniej mam kilku znajomych, którzy grają), ale wydaje mi się, że bardzo dobrze oddałaś klimat Festynu Księżyca.

A ja przedstawiam Pastereczkę (musicie tylko wyobrazić sobie, że ta sarenka to owieczka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/47/gd/37277.jpg

Saeniver, nie dziwi mnie wcale twoje skojarzenie, bo ja sama wybierając ten płaszcz myślałam o biblijnych postaciach (konkretniej rzecz ujmując, to z pasterzami co przybieżeli do Betlejem, ale Mojżesz też może tu pasować - może jeśli kiedyś dadzą w ciuchach lub fryzurach długą brodę, to pokuszę się na cosplay tej postaci) ;>
A jeśli ktoś czytał "Małą księżniczkę" to z pewnością od razu rozpoznał w Twojej miss Sarę.Wyszło Ci bardzo ładnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez KimKas (27-02-2015 o 20h21)

Offline

#767 27-02-2015 o 18h07

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Przepraszam, jeśli cię to urazi, KimKas, ale twoja miss w pierwszej chwili skojarzyła mi się z... Mojżeszem. Który, swoją drogą, był pasterzem, więc może aż tak bardzo moja wyobraźnia nie zboczyła z właściwej ścieżki :) Samo słowo "pastereczka" kojarzy mi się bardziej z porcelanowymi rokokowymi figurynkami w pastelowych, różowo-błękitno-białych barwach, więc złoto i brąz mnie zaskoczyły - ale to wyjątkowo udane, klasyczne połączenie kolorów i ładna stylizacja.


A u mnie kolejna inspiracja z cyklu wspominek ulubionych książek z dzieciństwa - tym razem "Mała księżniczka".

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37310.jpg

Tego dnia Sara miała na sobie różową sukienkę, a na włosach wianuszek, upleciony przez Mariettę z prawdziwych pączków róży. Uczyła się nowego, nader pięknego tańca, więc biegała i fruwała po całym pokoju niby różowy motylek, a radość i ruch zabarwiły jasnym i pogodnym rumieńcem jej twarzyczkę.

Sara właśnie wbiegła do pokoju i zobaczyła śpiącą na jej fotelu służącą - stąd zaskoczony wyraz jej twarzy, ale i uśmiech czający się w kącikach ust, bo nie była to dla niej niepodzianka niemiła. Sam ubiór jest trochę naciągany, bo spódniczka ciut za krótka, a tak szerokie rękawy nie były już od dawna w modzie, ale chciałam stworzyć strój, który pokazywałby, że należy do bogatej panienki, ale nie byłby zbyt wyzywający jak na 7-letnie dziecko.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#768 27-02-2015 o 20h52

Miss'ujdzie
Martyr
alteri vivas oportet, si vis tibi vivere
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 191

Saeniver, genialne! Czytając opis, który zamieściłaś i porównując go z Twoją miss myślałam sobie; "No Sara, jak się patrzy!". Moim zdaniem ten pudrowy róż idealnie oddaje wygląd małej dziewczynki. I wydaje mi się, że spódniczka wcale nie jest za krótka - dziewczynki, w przeciwieństwie do dorosłych kobiet, mogły nosić podobne ubrania, ale ręki sobie nie dam uciąć. ;P


Ja natomiast pojawiam się tu pierwszy raz, a moja stylizacja jest zainspirowana konwalią, która - mimo, że piękna - jest zagrożona i objęta ochroną.
http://i57.tinypic.com/212xoh.png

Offline

#769 27-02-2015 o 21h16

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Martyr wow!
Świetna! *.*
Może zmieniłam bym makijaż na delikatniejszy, ale jest bosko! :3

Ostatnio zmieniony przez jula209 (27-02-2015 o 21h16)


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#770 27-02-2015 o 22h07

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

Saeniver - Sukienka jest faktycznie ciut przykrótka, bo nawet jeśli dziewczynki nosiły tzw. "krótkie sukienki" (a w książkach o tych czasach przy okazji panienek przed debiutem często pisze się, że chciałby już swoją "pierwszą długą suknię"), to mimo wszystko kolana powinny być zakryte... Co jest do wybaczenia, bo całość wygląda słodko i niewinnie!

Martyr - Wspaniała, trująca konwalia! Przyznam, ze kilkakrotnie zabierałam się już do takiej stylizacji i zawsze mi coś nie pasowało - ale twoja prezentuje się pięknie! Strój i włosy są wspaniałe (ten loczek  /modules/forum/img/smilies/miou.gif ), ale makijaż chyba nie do tej stylizacji, prawda? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#771 27-02-2015 o 22h16

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

A mi tam makijaż u konwalii nie przeszkadza, głównie dlatego, że nauczyłam się go już kojarzyć z Martyr i traktuję go raczej jako rodzaj podpisu. Z resztą... wprowadza taki fajny niepokój: stylizacja taka lekka, wiosenna i radosna, a ten makijaż zdaje się mówić, że to wszystko to podpucha i żeby lepiej uważać...
Tak czy siak, strój pierwsza klasa! ^^


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#772 27-02-2015 o 22h28

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

KimKas, mnie też bardziej skojarzyło się z pasterzem niż pastereczką, ale to nie zmienia faktu, że stylizacja jest bardzo udana. Ten odcień brązu świetnie prezentuje się w połączeniu ze złotem.

Saeniver, przeurocza! Wygląda jak porcelanowa laleczka. Spódnica rzeczywiście trochę przykrótka, ale skoro Sara tańczy, to można powiedzieć, że to przez to c: Ważne, że ilość falbanek i kokardek jest odpowiednia.

Martyr, ta zieleń jest tak bardzo konwaliowa. I ślicznie wyglądają pocieniowane włosy, bardzo ładne połączenie kolorów.

Offline

#773 28-02-2015 o 00h19

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Martyr, ojejcia! Konwalia jest naprawdę przepiękna, nie mogę się napatrzeć! Chyba jedna z lepszych stylizacji inspirowanych kwiatami, jakie tu widziałam.


Dziś zainspirowana filmami Sin City, stworzyłam tę damulkę (wartą grzechu).
Szczerze polecam oba filmy oraz komiksy, jeśli ktoś jeszcze nie widział /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37341.jpg

Kilka scen z filmu:


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#774 28-02-2015 o 22h17

Miss'ujdzie
Martyr
alteri vivas oportet, si vis tibi vivere
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 191

Shiawase: Cudowna! I BARDZO warta grzechu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Wygląda, jak wyjęta prosto z filmu. Najbardziej jednak podoba mi się makijaż - trafiony w punkt. Miss wygląda uwodzicielsko i monochromatycznie, czyli tak, jak powinna. (A i Twoja udoskonalona wersja z pistoletem, którą zauważyłam na profilu strasznie mi się podoba.)

Offline

#775 28-02-2015 o 22h51

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Bardzo dziękuję za docenienie mojej stylizacji ^^ Broń dodałam, bo stwierdziłam, że w sumie film jest nieco gangsterski, a i kobiety w nim nie dają sobie w kaszę dmuchać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Dosłownie przed chwilką zmieniłam kolor jej włosów na ciemny i sama już nie wiem, która bardziej oddaje klimat filmu.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Shiawase (28-02-2015 o 23h09)


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

Strony : 1 ... 29 30 31 32 33 ... 47