Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 22 23 24 25 26 ... 47

#576 11-08-2014 o 20h44

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

nivata, twoja stylizacja niemal mnie przeraziła. Twoja miss wygląda świetnie, o ile to słowo jest odpowiednie do takiej stylizacji. Chciałabym się rozpisać na ten temat, ale zwyczajnie mnie zatkało...
Inspirowana postapokaliptycznym tematem konkursu na Stylizacje Inspirowaną stworzyłam kobietę, która swobodnie mogłaby wyjść na ulicę Kapitolu, stolicy Panem z książki pt.: "Igrzyska śmierci". Jej strój jest dopasowany do mody kapitolińskiej, czyli zwyczajnie dziwny. Dość mocny makijaż, ciekawy kolor włosów - tym właśnie charakteryzują się mieszkańcy tego miasta przyszłości
Link do zewnętrznego obrazka
Moja miss uwielbia kolor fioletowy, co widać w tej stylizacji. W dłoni trzyma lornetkę, gdyż wybiera się na coroczną Paradę Trybutów. Chce dobrze widzieć dzieciaki, które później będzie oglądać tylko w telewizji...

Przepraszam za słabą jakość, ale zdjęcie nie jest z szafy, lecz ze sklepu i musiałam usunąć ręcznie tło.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#577 19-08-2014 o 18h00

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Oh, jak nie tu dawno nie było. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chciałabym Wam przedstawić parł zombiaków.Dobrej, normalnej zombie-dziewczyny, oraz okrutnego zombiaka, który myśli tylko ,,nadszedł już koniec!''
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#578 03-09-2014 o 15h14

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Majerankowa, Twoja fioletowa uczestniczka Parady Trybutów wygląda świetnie - ekstra skomponowałaś te włosy z resztą stroju, wygląda jak zestaw /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
jula209 - przednie zombie, podoba mi się szczególnie ta pierwsza, bo minę ma zabójczą. Sexy zombies /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A oto nasze dzieło: wspólnie na scenie MariaANTONINA, nivata i ja!
Link do zewnętrznego obrazka

Wszystkie trzy inspirowałyśmy się muzyką alternatywną. Łączyłyśmy style muzyczne najpierw osobno, a potem stwierdziłyśmy, że nasze stylizacje świetnie ze sobą współgrają. Stworzyłyśmy więc zespół składający się z trzech różnych kreacji, których wspólnym mianownikiem jest kobiecość, odwaga i ostry pazur.
Enjoy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Hildee (03-09-2014 o 15h15)

Offline

#579 03-09-2014 o 15h56

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Hildee niesamowite! Kupiła bym płytę nawet bez słuchania haha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#580 03-09-2014 o 16h27

Miss'na całego
Lucrecia
...
Miejsce: somewhere in Wonderland
Wiadomości: 262

Wow, wow, wow! Jesteście GENIALNE! <3


https://media0.giphy.com/media/fwiCi6H3PKrYWDQ77P/source.gif

Offline

#581 03-09-2014 o 19h29

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Aaaa wyglądacie czadowo ♥ znajdźcie "idealny kawałek" dla każdej z was i wrzućcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Rosette (03-09-2014 o 19h29)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#582 04-09-2014 o 12h58

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Jeej, dzięki dziewczyny za przemiłe słowa uznania dla naszego zespołu! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jeśli chodzi o nutkę dla mojej miss, to Toxic w wersji Yaël Naïm zdecydowanie.. https://www.youtube.com/watch?v=zqKZ_WIK5ms /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#583 11-09-2014 o 20h47

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Majerankowa -> postać wygląda jak żywcem wyjęta z "Igrzysk Śmierci"! Co prawda, nie przepadam szczególnie za serią, ale zawsze zadziwiały mnie ich dziwaczne kreacje w filmach. Choć z drugiej strony, w filmach te stroje wyglądały bardziej... niedopasowanie. Twoja miss ma widać najlepsze wyczucie stylu w stolicy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Yvonne -> genialny minotaur. Nic dodać, nic ująć.

Natomiast inspiracja muzyką alternatywną wygląda urzekająco. Kobieca i z pazurem - świetnie jest to ujęte! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png



Już od dawna przymierzałam się do pokazania tej stylizacji. Jest inspirowana trylogią "Ostatniego Imperium" Brandona Sandersona (w skład której wchodzą: "Z mgły zrodzony", "Studnia Wstąpienia" i "Bohater Wieków"). Moim głównym celem było ukazanie mgielnego płaszcza, swego rodzaju symbolu Zrodzonych z Mgły. A jako że nasza miss jest kobietą - postanowiłam z niej zrobić Vin. Nie jako małą, wychudzoną dziewczynkę, która swoim wyglądem próbowała przypominać młodego chłopca, aby przeżyć wśród szajki złodziei. Nie jako dama Valette Renoux, obracająca się wśród szlachetnie urodzonych na wielkich, wystawnych balach. To Vin, Zrodzona z Mgły, Dziedziczka Ocalałego. Zamężna, silna kobieta, w której wielu pokłada nadzieję.

//photo.missfashion.pl/pl/1/35/moy/27949.jpg

Możliwe, że będę jeszcze przerabiała ten strój, bo nie jestem w pełni zadowolona z efektu. Książki Sandersona bez wątpienia należą do moich ulubionych, więc chciałabym, aby stylizacja była jeszcze lepsza, jednak niestety... w pewnym sensie nie mogę sprostać temu zadaniu.

Offline

#584 15-09-2014 o 12h30

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Generalnie nie mogę o sobie powiedzieć, że jestem wielką fanką zespołu Nightwish, gdyż słucham tego zespołu raczej sporadycznie, a do tego tylko utworów za czasów Tarii Turunen (uwielbiam jej wokal). Jednakże z ich nowszych płyt spodobał mi się szczególnie jeden, delikatny i spokojny, o pięknym tekście. Postanowiłam, że zrobię stylizację pod ten kawałek (jest to pierwszy raz, gdy w końcu wykorzystuję skrzydła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)

Oto delikatne, zwiewne, utopijne "Meadows of Heaven"
//photo.missfashion.pl/pl/1/36/moy/28106.jpg


A teraz, dla kompletnego kontrastu, również stylizacja inspirowana jednym z nowszych kawałków Nightwish. Osobiście, niespecjalnie go lubię, ale z natury uwielbiam podejmować wyzwania, jakże więc mogłabym odmówić Hannah4 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png to dzięki niej powstała ta stylizacja i jej ją dedykuję.

Niczym z dziecięcych koszmarów, "Scaretale".
//photo.missfashion.pl/pl/1/36/gd/28108.jpg




Graficzne inspiracje:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Rosette (15-09-2014 o 12h49)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#585 15-09-2014 o 15h27

Miss'ok
...
Wiadomości: 61

O kurka ale świetne te stylizacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png uwielbiam takie mroczne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#586 20-09-2014 o 16h08

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 576

Rosette genialna inspiracja! Do Nightwisha mam wielki sentyment (zwłaszcza do czasów, gdy jeszcze Taria była w zespole bo od Anette słucham jedynie niektórych utworów), a Meadows of Heaven w szczególności darzę dużym uczuciem bo towarzyszyła mi w wielu trudnych życiowych chwilach. Natomiast Scaretale może również nie jest moim ulubionym utworem, ale bardzo go lubię <3 Świetne stylizacje, naprawdę podziwiam.


Korzystając z nowych dodatków pomyślałam, że zainspiruję się jednym z filmów, który uwielbiam. W większości wykorzystałam nowe elementy, ale z kompletu jest tylko pasek i rajstopki bo pasowały wręcz idealnie. Aude wprost trafiła w moje oczekiwania, jedynie nie umiałabym odwzorować hełmu, więc pozostawiłam miss bez niego.

//photo.missfashion.pl/pl/1/36/moy/28244.jpg

Ostatnio zmieniony przez nelumi (21-09-2014 o 02h07)

Offline

#587 21-09-2014 o 14h19

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 21

Stwierdziłam, że czas w końcu wykorzystać kapelusz - łabędzia i stworzyłam strój inspirowany stawem: spódnica odpowiada wodzie, jeden pasek (ten pod spodem) wodorostom, które fotosyntetyzują - stąd bąbelki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png pasek wierzchni razem z białymi bransoletkami i naszyjnikiem robi za lilie wodne. No i jako ukoronowanie - łabędź pływający po powierzchni stawu...
//photo.missfashion.pl/pl/1/36/moy/28280.jpg

Ostatnio zmieniony przez Patience (21-09-2014 o 14h19)

Offline

#588 21-09-2014 o 16h23

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Patience
Genialny strój, nie wpadłabym na coś takiego ^_^ Na pierwszy rzut oka lekko się zdziwiłam "wtf co to jest", gdy się przyglądnęłam czapeczce to w końcu ułożył się twój strój w spójną całość, a opis rozwiał wszelkie wątpliwości. Dobra robota!

Ja zainspirowałam się nowym strojem i stworzyłam "kosmiczną piratkę" (wciąż walczącą szablą, ale z "kosmicznym powerem")
//photo.missfashion.pl/pl/1/36/moy/28286.jpg

Offline

#589 21-09-2014 o 17h18

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Patience, jestem pod ogromnym wrażeniem. Pierwszy raz chyba widzę tutaj strój, który w takim stopniu mnie zachwycił. Oprócz tego, że jest uroczy to jest faktycznie odzwierciedleniem stawu. Wielkie gratulacje zarówno za twórczy pomysł jak i genialne wykonanie.


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#590 23-09-2014 o 18h30

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Patience twoja stylizacja mnie powaliła na kolana. Jest piękna, a dodatkowo ma dużo elementów, czyli coś co lubię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nie mogłam się powstrzymać i po prostu musiałam zrobić tą stylizację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/36/moy/28332.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#591 26-09-2014 o 11h50

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

A ja wreszcie dostałam w swoje rączki te cudne, lwie łapy i nie mogłam się oprzeć, żeby nie stworzyć tej stylizacji :>

//photo.missfashion.pl/pl/1/36/moy/28378.jpg

Przedstawiam moją własną wizję chimery, strzegącej ukrytego skarbu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#592 26-09-2014 o 14h14

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Maka nie czytałam wspomnianej przez ciebie książki ale śliczna stylizacja! /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Mikacz, ty też rozkładasz na łopatki swoją mitologiczną himerą! Jest piękna i niebezpieczna.

Offline

#593 26-09-2014 o 20h16

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Od dawna chciałam zrobić stylizację inspirowaną arabskimi klimatami, a po pojawieniu się stroju bliźniąt spłynęło na mnie totalne oświecenie ^^ Przypomniały mi się opowieści o niezliczonych haremach bliskowschodnich możnowładców i już wiedziałam, że muszę do czegoś wykorzystać śliczną bliźniaczkę... ;3

Zapraszam, panowie! Wierzcie mi, nigdzie na świecie nie znajdziecie piękniejszych i zręczniejszych w swoim fachu sióstr!

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (26-09-2014 o 20h19)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#594 27-09-2014 o 11h28

Miss'ok
Amara
...
Wiadomości: 51

Oto moja stylizacja inspirowana grecką mitologią. Przedstawiam Kalliope - muzę poezji epickiej,  filozofii i retoryki. Moja Kalliope schodzi właśnie z Olimpu, by nieść natchnienie sfrustrowanym poetom, którym zabrakło weny twórczej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/36/moy/28418.jpg

Offline

#595 28-09-2014 o 12h05

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Hetalia, podoba mi się ta stylizacja! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jedyne co mi przeszkadza to to, że twoja miss mocno odcina się starą kreską. I ten diadem trochę mało arabski. Poza tym świetnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#596 04-10-2014 o 15h19

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Hollywood
Wiadomości: 1

Majerankowa napisał

nivata, twoja stylizacja niemal mnie przeraziła. Twoja miss wygląda świetnie, o ile to słowo jest odpowiednie do takiej stylizacji. Chciałabym się rozpisać na ten temat, ale zwyczajnie mnie zatkało...
Inspirowana postapokaliptycznym tematem konkursu na Stylizacje Inspirowaną stworzyłam kobietę, która swobodnie mogłaby wyjść na ulicę Kapitolu, stolicy Panem z książki pt.: "Igrzyska śmierci". Jej strój jest dopasowany do mody kapitolińskiej, czyli zwyczajnie dziwny. Dość mocny makijaż, ciekawy kolor włosów - tym właśnie charakteryzują się mieszkańcy tego miasta przyszłości
http://i61.tinypic.com/6prarq.png
Moja miss uwielbia kolor fioletowy, co widać w tej stylizacji. W dłoni trzyma lornetkę, gdyż wybiera się na coroczną Paradę Trybutów. Chce dobrze widzieć dzieciaki, które później będzie oglądać tylko w telewizji...

Przepraszam za słabą jakość, ale zdjęcie nie jest z szafy, lecz ze sklepu i musiałam usunąć ręcznie tło.


Twoja stylizacja jest świetna! Szkoda, że nie mam tyle kasy by kupić te ubrania.  /modules/forum/img/smilies/snif.gif


:* Lovciam was! :*

Offline

#597 10-10-2014 o 17h34

Miss'na całego
Keine
...
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 363

Jako,że ostatnio coraz częściej spotykam się z tematem nowoczesności, awangardy czy też futurystów zaciekawił mnie ten temat. Stylizacja może nie przedstawia tej "nowoczesnej" mody w 20-leciu międzywojennym, aczkolwiek jest to pewne wyobrażenie stroju, który całkiem zrywa z wszelkimi zasadami powszechnie przyjętymi. Strój tak jak poezja futurystów ma szokować, zaciekawić odbiorcę. (choć wiem, że zapewne słabo mi to "szokowanie" wyszło) No i po za tym jest to też pewien sposób by siebie wyrazić. (Stanowczo za dużo lekcji polskiego)

//photo.missfashion.pl/pl/1/37/moy/28950.jpg

Offline

#598 10-10-2014 o 17h54

Miss'całkiem całkiem
Chantee
...
Wiadomości: 142

Keine napisał

Jako,że ostatnio coraz częściej spotykam się z tematem nowoczesności, awangardy czy też futurystów zaciekawił mnie ten temat. Stylizacja może nie przedstawia tej "nowoczesnej" mody w 20-leciu międzywojennym, aczkolwiek jest to pewne wyobrażenie stroju, który całkiem zrywa z wszelkimi zasadami powszechnie przyjętymi. Strój tak jak poezja futurystów ma szokować, zaciekawić odbiorcę. (choć wiem, że zapewne słabo mi to "szokowanie" wyszło) No i po za tym jest to też pewien sposób by siebie wyrazić. (Stanowczo za dużo lekcji polskiego)


Jeżeli na lekcjach polskiego uczą robić takie stylizacje, to chętnie wrócę do szkoły  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale powiało lizusostwem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Bardzo podoba mi się góra, świetnie dopasowane włosy, makijaż i naszyjnik. I przepiękna kolorystyka. Wydaje mi się, że jest troszeczkę zbyt pusto, ale ja lubię naładowane stylizacje, więc tym się nie przejmuj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/38/gd/29726.jpg
Świąteczna kraina: misje i GWIAZDY już na blogu! Dodatkowo: święta u autorek - nie przegap! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#599 16-10-2014 o 16h02

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Bliźniaczki z haremu są świetne, fajny pomysł na wykorzystanie "drugiej" miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A niebieska, futurystyczna stylizacja jest po prostu genialna w swej prostocie i wierz mi, gdybyś wyszła tak między ludzi zapewne wzbudziłabyś szok (mówi ci to ktoś, kto ma niebieskie włosy i codziennie słyszę, że to pewnie przyszło z zachodu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png).

Tymczasem ja nadal oscyluję wokół mitologii i wszelkiego rodzaju kapłanek, bóstw i wojowników. Wyszła mi taka hybryda, ni to do końca kapłanka, ni wojowniczka, a może, właściwie, to jakaś moja wizja Artemidy?


//photo.missfashion.pl/pl/1/37/moy/29325.jpg

Offline

#600 16-10-2014 o 21h17

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Mikacz Twoja stylizacja jest rewelacyjna, trafia idealnie w moje gusta. Uwielbiam taką kolorystykę, biel w połączeniu ze zlotem doskonale gra z tematem mitologi.
Delikatna piękność z nutką drapieżności, która nadaje jej wyrazu. Super.

Offline

Strony : 1 ... 22 23 24 25 26 ... 47