Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 21 22 23 24 25 ... 47

#551 29-07-2014 o 09h32

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Evelyn buu myślałam, że byłam pierwsza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Twój też ładny, widzę, że wybrałyśmy nawet tą samą fryzurę i naszyjnik. Nasze avatary mogą być siostrami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
PS Świetny pomysł z tą Ewą, ale golutka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#552 31-07-2014 o 20h08

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Genialne stylizacje dziewczyny! Zwłaszcza Bojownik oraz Avatar. <3

A ja pojawiam się z stylizacją inspirowaną nowym albumem mojego ulubionego azjatyckiego zespołu - Kalafiny THE BEST BLUE. A dokładniej kreacją jaką jedna z wokalistek ma na sobie, a kocham ją najbardziej.

O to przed wami Wakana Otaki, a raczej luźna inspiracja jej stroju c:

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25966.jpg

Dodam, że w oryginalne na okładce nie ma kwiatka z boku, ale w zdjęciach w stroju ale z sesji w stroju z albumu THE BEST RED kwiatek już jest. c:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#553 01-08-2014 o 16h47

Miss'ok
Amara
...
Wiadomości: 51

Diabeł prosto z piekielnych czeluści. Nowe Kopyta Baran idealnie domknęły mi stylizację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26003.jpg

Offline

#554 01-08-2014 o 17h00

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Amara tak! O tym samym zastosowaniu czerwonych kopyt pomyślałam, jak przeglądałam sklep. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Idealnie pasują do piekielno-demonicznych stylizacji!

Ja oczywiście także nie mogłam się oprzeć i nakupiłam rzeczy z nowości, bo są świetne, genialne i stwarzają MILIONY możliwości! Na dobry początek machnęłam satyra w wersji damskiej (satyrzycę...?) i stwierdzam, że usta z makijażu strzelca to moje nowe ulubione usteczka na najbliższy czas. Są takie całuśne! <3

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26007.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#555 01-08-2014 o 18h16

Miss'na całego
Yvonne
ꜰᴏʀ ᴀʟʟ ᴏᴜʀ ʟɪᴠᴇꜱ ᴀɴᴅ ᴜɴᴛɪʟ ᴅᴇᴀᴛʜ ʕ•͡ᴥ•ʔ ❤
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13
Wiadomości: 369

Zakochałam się w tym końskim zadzie więc bez namysłu stworzyłam unipega
//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26009.jpg


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF | Mój opis ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/8PkjbVZ/sygna.png

Offline

#556 01-08-2014 o 19h18

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Widzę inspiracje nowymi ubraniami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dziewczyny stworzyłyście cuda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Sama "zainspirowałam" się jedną postacią /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ubolewam nad tym, że nie ma innych spodni, a jak są to w zupełnie innych kolorze, w takim jaka moja miss ma na sobie. Dlaczego nie ma pięknego brązu w kolorze sierści dzikiego zwierza?

Zgadnie ktoś co to za postać?

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26012.jpg

Offline

#557 01-08-2014 o 19h21

Miss'na całego
Yvonne
ꜰᴏʀ ᴀʟʟ ᴏᴜʀ ʟɪᴠᴇꜱ ᴀɴᴅ ᴜɴᴛɪʟ ᴅᴇᴀᴛʜ ʕ•͡ᴥ•ʔ ❤
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13
Wiadomości: 369

KimDallas napisał

Widzę inspiracje nowymi ubraniami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dziewczyny stworzyłyście cuda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Sama "zainspirowałam" się jedną postacią /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ubolewam nad tym, że nie ma innych spodni, a jak są to w zupełnie innych kolorze, w takim jaka moja miss ma na sobie. Dlaczego nie ma pięknego brązu w kolorze sierści dzikiego zwierza?

Zgadnie ktoś co to za postać?

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26012.jpg

Pan Tumnus z Opowieści z Narni!!! Dziewczyno masz talent /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF | Mój opis ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/8PkjbVZ/sygna.png

Offline

#558 01-08-2014 o 21h48

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Widzę, że nowości wywołały szał u użytkowniczek. Z resztą nie ma się co dziwić... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Asuu Nie miałam okazji poznać wcześniej pani, którą się inspirowałaś, jednak trzeba przyznać, że ładnie odwzorowałaś jej ubiór. Piękny odcień granatu. Do tego pełne czerwone usta kontrastujące z trupio bladą cerą.

Nivata Pierwsze co rzuca mi się w oczy to piękne łączenie kolorów. Wyrażenie "błotniste odcienie" w tym przypadku to komplement. Ja również zakochałam się w tych ustach, brakowało mi czegoś w tym stylu!

Amara Twoja postać skojarzyła mi się z główną bohaterką książki "Ja, diablica" Muszę przyznać, że najabrdziej spodobał mi się makijaż. Intrygujący.

Yvonne Jak to dobrze, że dysponujemy wieloma karnacjami-dzięki temu wszystko razem ładnie współgra. Wygląda na to, że Twój unipeg jest zniewolony na co wskazuje łańcuch jak i wyraz pyska (twarzy? ee xd)

KimDallas No Kochana, że też ja na to nie wpadłam! Kreatywne, oryginalne! Po prostu świetne. Wpatrywałam się kilka dobrych chwil bo wszystko tak dobrze odwzorowałaś. Jeśli mogę spytać; skąd ten zarost? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Choć moja stylizacja powstała w ramach Wyborów Stylizacji Inspirowanych (Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału) to miałam niesamowity ubaw podczas jej tworzenia. Moja miss jest przebrana w tradycyjny strój ślubny noszony w Indiach.
Link do zewnętrznego obrazka

Kolorowe materiały, szczęście wypisane na twarzy, złoto, bogactwo, mocny makijaż podkreślający orientalną urodę i oczywiście henna pojawiająca się pod brzęczącymi bransoletkami. Przyznam, że taki strój bardziej podoba mi się od tradycyjnej, znanej nam białej sukni ślubnej.

Inspiracje:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Sniezyczka (01-08-2014 o 22h02)


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#559 01-08-2014 o 21h59

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Zarost ma numer 65 (róż) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ciekawe dlaczego tak mało jest wykorzystywany /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

I tak, jest to pan Tumnus /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez KimDallas (01-08-2014 o 22h11)

Offline

#560 02-08-2014 o 08h36

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

KimDallas też nigdy nie widziałam zarostu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wyszło Ci ekstra. Wiedziałam, że nowe dodatki przyniosą cudowne stroje <3


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#561 02-08-2014 o 10h55

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Wreszcie się doczekałam porządnych rogów i kopyt. Oczekiwałam tego po byku, że będzie coś ala Minotaur. Jakże się zawiodłam. No ale teraz mogę zaprezentować coś co od początku miss chodziło mi po głowie.
Link do zewnętrznego obrazka
Inspiracja: Niosący Światło - Szatan
Link do zewnętrznego obrazka

Widzę, że Amara miała podobny pomysł. Jak i inne dziewczyny, które utworzyły mityczne postacie, które świetnie wyszły.
Sniezyczka - wiernie oddała klimat indyjski. Jej hinduska jest prześliczna.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#562 02-08-2014 o 11h10

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Ow, Solomona, toż to Diablo w najczystszej postaci - jaki tam szatan! Tylko brak jej tej wkurzonej na maksa miny xD Gdyby przy skorpionie dali odnóża można by było zrobić całą Mroczną Trójcę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#563 02-08-2014 o 11h23

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Solomona - genialnie Ci wyszedł! Kwintesencja piekielności. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Sama kombinuję, jak fajnie wykorzystać te rogi, bo są przecudne...

Mnie zainspirowała obecna pogoda. Mamy lato, raz po raz zalewają nas fale upałów (a najgorsze ponoć dopiero przed nami...), a ja siedzę i marzę o tym, żeby otoczyć się murem z kostek lodu i jakoś przetrzymać do zimy (tak, nie znoszę lata /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png). I w ten sposób powstała obecna stylizacja, jako wyraz tęsknoty za temperaturą, w której dałoby się żyć (czyt. około -5 stopni). Oto Królowa Lodu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (02-08-2014 o 12h43)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#564 02-08-2014 o 11h32

Miss'ok
...
Wiadomości: 61

Tak przeglądam te wasze stylizacje i jestem pod wrażeniem, uwielbiam takie różnokolorowe ale i te najmroczniejsze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Avatar genialny - sama chciałam szarpnąć się na Gnijącą Panne Młodą ale jakoś przerasta mnie to (poza tym gdzieś ją tutaj chyba widziałam i jest super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png).
Jako fanka burtonowskich filmów zachwycona jestem panem Willym Wonka /modules/forum/img/smilies/sourire.gif.
Hetalia wyszedł Ci ten łobuziak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Yvonne genialny unipeg /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png dzięki srebrnemu kolorowi zyskał na magiczności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Solomona Szatan pierwsza klasa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dasharia ojjj aż się chłodniej zrobiło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A ja chciałam zrobic coś w stylu słodkiej panienki, lukrowanej kobietki, różowej żony/siostry Kapelusznika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png miało być różowo, bardzo różowo i jestem zadowolona z efektu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26052.jpg

Ostatnio zmieniony przez LadyMarmalade88 (02-08-2014 o 11h49)

Offline

#565 02-08-2014 o 15h27

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Lady Marmalade88 Twoja kobietka wyszła słodka jak cukiereczek.
I chyba wszyscy wielbimy kreację Dasharii za wiatr mroźnej północy w gorącym lecie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Cóż mogę powiedzieć, kiedy tylko zobaczyłam strój Strzelca, wiedziałam, że muszę zrobić centaura. Najlepiej kobitkę w moim ulubionym miodowo-rudym kolorze. Oto ona:
//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26010.jpg

Luźno inspirowana znalezioną w necie grafiką:
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez KimKas (02-08-2014 o 16h03)

Offline

#566 02-08-2014 o 15h28

Miss'ok
Amara
...
Wiadomości: 51

Solomona - twoja stylizacja jest po prostu G E N I A L N A !

Offline

#567 02-08-2014 o 15h34

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Solomona też od razu o tym pomyślałam, miałam nadzieję, że ktoś stworzy coś przyzwoitego, a Tobie wyszło prze prze genialnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Dasharia - jak ślicznie <3 od razu poczułam powiem chłodnego powietrza, miłe uczucie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#568 03-08-2014 o 06h50

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

Zafascynowana końskim tyłkiem i zainspirowana centaurami z Harry'ego Pottera:

Link do zewnętrznego obrazka

Stworzyłam taką dziewuszkę, raczej z wyższych sfer tej rasy :P

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26099.jpg

Coś jak Legolas wśród elfów :D

Ostatnio zmieniony przez Georgina (03-08-2014 o 06h50)


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#569 03-08-2014 o 08h59

Miss'na całego
Yvonne
ꜰᴏʀ ᴀʟʟ ᴏᴜʀ ʟɪᴠᴇꜱ ᴀɴᴅ ᴜɴᴛɪʟ ᴅᴇᴀᴛʜ ʕ•͡ᴥ•ʔ ❤
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13
Wiadomości: 369

Georgina bardzo ładna samica centaura (lub centaurzyca jak kto woli XD). Jej dumna minka podkreśla fakt, iż obraca się w kręgu wyższych sfer.
Ja przybywam z nową inspiracją. Rogi oraz kopyta są świetne i aż proszą się o wykorzystanie w jakiejś stylizacji. Przedstawiam żonę minotaura - pół człowieka-pół byka. W przeciwieństwie do krwiożerczej bestii jaką jest jej mąż, nie gustuje w ludzkim mięsie. Topór służy jedynie do obrony własnej.
//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26103.jpg


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF | Mój opis ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/8PkjbVZ/sygna.png

Offline

#570 03-08-2014 o 18h50

Miss'ok
...
Wiadomości: 61

Georgina super centaur, dzięki Tobie wpadłam na pomysł by zrobić Bellatrix  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  //photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26128.jpg

Po wielu przemyśleniach musiałam trochę zmienić moja czarownice, czegoś mi brakowało. Dodałam smugę zielonego światła które symbolizuje jedno z zaklęć niewybaczalnych (jakoś teraz nie wypada dać uśmiechu) i teraz jestem ze stylizacji zadowolona. Oto nowa i jeszcze bardziej bezwzględna i bezduszna Bellatrix... Chyba poczułam respekt przez te zielone światło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Edytowałam post bo nie chciałam zakładać nowego z trochę przerobioną stylizacją /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez LadyMarmalade88 (05-08-2014 o 22h56)

Offline

#571 03-08-2014 o 21h41

Miss'Żółtodziób
Monaria
...
Wiadomości: 12

Link do zewnętrznego obrazka

Tę stylizację stworzyłam zainspirowana zdjęciami pustyni z wakacji znajomej. Moja miss jest w niej swego rodzaju "piaskową księżniczką". Od razu mówię, że dosyć blada cera została tutaj wykorzystana specjalnie, gdyż według mnie twarz wygląda wtedy ciekawiej.

Georgina - naprawdę świetna stylizacja. Bardzo charakterystyczna, więc od razu widać inspirację. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"Każde słowo jest jak niepotrzebna plama na ciszy i nicości." - Samuel Beckett

Offline

#572 04-08-2014 o 13h42

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

LadyMarmalade88 - Bardzo fajnie wyszła Twoja Bellatrix! Dobrze dobrałaś ubrania, które pasują do tej postaci, a zarumieniona skóra może spokojnie uchodzić za rumieńce gniewu czy szaleństwa. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Monaria - Nie mogę się napatrzeć na twarz Twojej miss - jest prześliczna! Taka delikatna i dziewczęca. Świetnie dopasowałaś do siebie kolory makijażu, włosów i skóry, dziewczyna wygląda jak kwiat pustyni. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Yvonne - pani Minotaurowa jak się patrzy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Topór świetnie pasuje do tej stylizacji, a rogi i kopyta są wręcz stworzone do groźnych i mitycznych inspiracji. <3 Bardzo fajnie wszystko połączyłaś z płaszczem z byczym ogonkiem!


Ja przygotowałam swoją inspirację wendigo, czyli humanoidalnego potwora z wierzeń indiańskich. Opisywany jest jako stworzona z lodu istota o wilczym pysku, ale często przedstawiany jest z czaszką jelenia zamiast głowy.

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26175.jpg

kilka referencji:

Ostatnio zmieniony przez nivata (04-08-2014 o 13h43)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#573 05-08-2014 o 01h26

Miss'na całego
Rillianne
...
Wiadomości: 351

Freak show time : D
Ok, słowem wyjaśnienia, wszystkie moje stylizacje są inspirowane (mniej lub bardziej) cyrkiem a każda jest jeszcze bardziej "freak" niż poprzednia ;D Tutaj mam nawiązanie do serii... śpiewanej? przez Vocaloidy, "Dark Wood Circus". Bardzo luźne nawiązanie, bo chodziło mi głównie o wykorzystanie tych baranich kopyt.

Moja wizja Zdeformowanej Divy:
Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#574 07-08-2014 o 18h59

Miss'ok
...
Wiadomości: 61

Nivata Woooow  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png genialny ten Twoj upiór  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Sparzenie z mojej misski zeszło więc wykombinowałam coś nowego, miała być wróżka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26347.jpg

I mam pytanie, gdzie do jasnej ciasnej jest chmura, obłok bo nigdzie nie widzę  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/mad.png

Offline

#575 07-08-2014 o 19h55

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

LadyMarmalade88 napisał

I mam pytanie, gdzie do jasnej ciasnej jest chmura, obłok bo nigdzie nie widzę  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/mad.png

Jesli chodzi Ci o te obloczki to sa dostepne po zrobieniu zdjecia gwiezdzie. Dodaje zdj z mojego albumu.

//photo.missfashion.pl/static/stars/pl/1/182/181604-152.jpg


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Strony : 1 ... 21 22 23 24 25 ... 47