Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 20 21 22 23 24 ... 47

#526 25-06-2014 o 23h12

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

W prawym dolnym rogu szafy pod napisem "Podziel się!"masz dwa małe kwadraciki. Jeden ze znakiem facebooka drugi z aparatek. Klikając na ten z aparatem zapiszesz zdjęcie miss bez tła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Później na forum klikasz duży guzik "Dodaj odpowiedź" i nad polem tekstowym masz "Dodaj obrazek", wyskakuje okienko, klikasz "Przeglądaj", odszukujesz obrazek nazwany Twoim nickiem (w folderze gdzie zapisałaś na kompie np. "Pobierane") i dodajesz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Yuki18 (25-06-2014 o 23h15)


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#527 29-06-2014 o 17h18

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Dyokira - już kiedyś chyba gdzieś pisałam, że nocnym niebem jestem zauroczona. Genialne wykorzystanie sukienki i też innych elementów. Wyglądasz jak zabójczo <3

Ithildin - to chyba raczej cosplay, aniżeli inspiracja, ale mniejsza z tym. Bardzo dobrze dobrane elementy, od razu można poznać kogo chciałaś przedstawić ^^

A ja się zainspirowałam rybkami akwariowymi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zawsze lubiłam Bojowniki Syjamskie, szczególnie te w tym pięknym, niebieskim kolorze. Te ryby wyglądają jakby zawsze miały założone strojne kiecki, więc idealna inspiracja na missfashion /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/31/moy/24110.jpg


Obawiam się, że to nie będzie ostatnia ryba w moim wydaniu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#528 30-06-2014 o 22h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Foxglove, chyba nie mogłaś idealniej oddać tych delikatnych, lekkich płetw!  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Offline

#529 01-07-2014 o 12h41

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Fox myślę, że gdyby bojownik mojego brata zobaczył Twojego, to poczułby się zazdrosny, naprężył ogon i chciał walczyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#530 02-07-2014 o 20h33

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Foxglove, piękny bojownik.

Ja zaś zainspirowałam się ostatnio stylem hime gyaru.



Link do zewnętrznego obrazka

Może powinnam być bardziej pastelowa i wyszczerzona, ale i tak jestem zadowolona z efektu.Planowałam dodać jakąś torebkę. Niestety jeśli torebka ma odpowiedni fason, to kolor nie pasuje i na odwrót.

Offline

#531 02-07-2014 o 21h52

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Foxglove, świetna rybka! Miałam bojownika, ale są to rybki tak samo piękne, jak i wymagające i delikatne. Bardzo podoba mi się stylizacja, różne odcienie niebieskiego - od błękitu do granatu, dodałaś też trochę szarego dzięki czemu kreacja nie jest nudna. Miodzio!

Evelyn, niestety nie bardzo interesuje się japońskimi (koreańskimi? chińskimi?) stylami, ale z tego co kojarzę z różnych zdjęć to całkiem nieźle Ci wyszło. Faktycznie w rękach trochę pusto, może niekoniecznie użyj torebki, tylko czegoś innego.

Cześć dziewczyny po dłuuugiej przerwie! Akurat miałam chwilkę, załapałam się na HH i postanowiłam tu trochę pobuszować. W trakcie złapałam inspirację, dzięki której stworzyłam odzwierciedlenie siebie i swojego znaku zodiaku - Byka.

//photo.missfashion.pl/pl/1/31/moy/24324.jpg

Jaki jest byk wie każdy, kto z bykiem miał do czynienia. Jestem pewna, że jeśli spotkałaś na swojej drodze byka, to z pewnością nie była to łatwa znajomość. Byki cechuje upartość (makijaż), jeśli czegoś chcą, to będą do tego dążyć za wszelką cenę, nie zawahają się przed niczym, nawet przed użyciem 'niebezpiecznych' technik. (szpicruta) Byki kochają przepych, bogactwo (złoto w kreacji), czasem dążą do bogactwa przez całe życie, lubią się otaczać pięknymi, drogimi przedmiotami. W tłumie uwielbiają się wyróżniać, być podziwiane, cenione za gust (strój). Byki są władcze, zawsze w zespole muszą być na pierwszym miejscu, nie dadzą się zrzucić z piedestału, symbolizuje to kolor fioletowy, kojarzący się z władzą, szlachetnością.
Opis byka stworzyłam na podstawie obserwacji samej siebie i tego, co mówią o mnie inni. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#532 09-07-2014 o 19h47

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/31/moy/24736.jpg

Zainspirowana nowymi możliwościami u fryzjera postanowiłam ustylizować swoją miss na Pastel Gotha.

Chciałam aby włosy miały pastelowe odcienie fioletu i różu, który najbardziej właśnie kojarzy mi się z fryzurami Pastel Gothów.. Motyw wianków również często się powtarza dlatego chciałam i go wykorzystać. Wybrałam fiolet, który według mnie świetnie odzwierciedla ten styl.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (09-07-2014 o 19h48)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#533 09-07-2014 o 22h47

Miss'całkiem całkiem
Julchen
Bezguście i Hejter
Miejsce: Berlinale
Wiadomości: 112

Sszyszka, wprawdzie zupełnie nie moje klimaty, ale widzę i podobieństwo do stylizacji ze zdjęć, i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Trochę przydługie opisy, ale po prostu nie mogłam się powstrzymać :"D
Wyrzuciłam nieudane próby zrobienia najważniejszych uczestników Purple Wedding i odkryłam w sobie wielkie pokłady miłości do bękartów i Targaryenów, a szczególnie do postaci, które łączą obie grupy (Nie Jon, to nie o tobie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png )
Cofnęłam się więc o sto lat w historii Siedmiu Królestw i wróciłam z dwojgiem spośród Wielkich Bękartów, dziećmi króla Aegona IV zwanego Niegodnym.
Oto Daemon Blackfyre słynny Czarny Smok, który doprowadził do (nie pierwszej i nie ostatniej) wojny domowej w Westeros. W ręce dzierży rodowy miecz, Blackfyre i gotuje się do walki o Żelazny Tron.
Link do zewnętrznego obrazka(Nie ma refów, bo nie chciało mi się przekopywać Google i zastanawiać się czy to on, jeden z jego synów czy jeszcze ktoś inny :'D )

Jego przyrodnia siostra, Shiera Seastar słynie natomiast z... Z czego ona nie słynie... Urody, posiadania dwukolorowych oczu (jedno zielone, drugie niebieskie), piękna, ilości uwiedzionych mężczyzn, urody, ilości uwiedzionych przyrodnich braci (konkretnie dwóch, ale to i tak niesamowity wynik), urody... Ponieważ ma korzenia zarówno w Westeros i Essos śmiało można powiedzieć, że była najpiękniejszą kobietą na świecie. Choć złośliwie i tak będą twierdzić, że uprawiała czarną magię i kąpała się w krwi dziewic by zachować wieczną młodość. Uwielbiała kość słoniową, koronki i tkaniny w kolorach srebra, nigdy nie nosiła złota, które uważała za zbyt wulgarne. Jej ulubioną biżuterią był ciężki naszyjnik z esmeraldami i gwiezdnymi szafirami, który pięknie podkreślał kolory jej oczu.
Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


A funduszy wciąż brak i brak!
Lecz nie zamierzam leżeć na wznak!
Choć wciąż czuję się jak wrak!
O, tam! Widzę szczęścia znak!

Offline

#534 09-07-2014 o 23h02

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Julchen, Twoja miss wygląda znacznie lepiej niż ta dziewczyna ze zdjęcia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
W ogóle niesamowicie podoba mi się ta stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez nisiam (09-07-2014 o 23h02)


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#535 10-07-2014 o 01h30

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 576

Sszyszka świetnie Ci wyszło! :D
Julchen zgodzę się z Nisiam, Twoja stylizacja jest dużo ładniejsza od tej ze zdjęcia! :>

Ja też postanowiłam się zainspirować Pastel Goth'em po zobaczeniu nowości, jednak poszłam bardziej w ciemne kolory. Bardziej poszłam w lekką inspirację zdjęciami, a głównie we własnie wyobrażenia itp. Ogólnie moda tamtejszych dziewczyn mnie fascynuje. Sam fakt, że nikt w tamtych stronach nie przejmuje się czyimś ubiorem i każdy może chodzić w czymkolwiek mu się akurat zachce jest dla mnie czymś pożądanym. Dlatego też umieściłam tutaj torebkę jednorożca bo jak już wspomniałam kierowałam się głównie własnym instynktem ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/31/moy/24777.jpg

Offline

#536 16-07-2014 o 00h28

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Ostatnio chodziła za mną straszna ochota na zrobienie nieco staromodnej stylizacji, a nie chciałam ubierać mojej miss w niezliczone spódnice i gorsety. Wtedy na myśl przyszli mi mali chłopcy, jakich wielu wałęsało się niegdyś po ulicach dużych miast. Przedstawiam Wam stylizację inspirowaną małym łobuziakiem beztrosko uganiającym się z innymi dzieciakami po podwórkach i ulicach XIX-XX-wiecznej Warszawy.

P.S Nie za bardzo mogłam się zdecydować, co wsadzić mojej miss w łapki. Idealna byłaby proca, ale tej niestety u Nine znaleźć nie można. W końcu uznałam, że jabłko (zapewne zerwane z cudzej jabłonki) też od biedy się nada.
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (16-07-2014 o 10h45)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#537 16-07-2014 o 00h32

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Hetalia, stylizacja super /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Tylko pomyślałabym o krótszych włosach i może makijażem spróbowałabym ubrudzić twarz Twojej miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#538 16-07-2014 o 00h47

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

nisiam  Myślałam nad totalną ,,uliczną" stylizacją, ale uznałam, że wolę się jedynie zainspirować ^^


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#539 17-07-2014 o 10h50

Miss'nieobczajona
Leorana
...
Wiadomości: 17

Julchen twoje bękarty wyszły wspaniale, a Shiera wygląda lepiej niż a obrazku.

Postanowiłam wrócić do dzieciństwa i zainspirować się bajkami Disneya. A konkretnie złą postacią ze "Śpiącej Królewny". Szczególnie zadowolona nie jestem, ale to moja pierwsza stylizacja inspirowana, więc może następnym razem będzie lepiej.
A oto moja Maleficent /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/32/moy/25205.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#540 20-07-2014 o 00h12

Miss'całkiem całkiem
Julchen
Bezguście i Hejter
Miejsce: Berlinale
Wiadomości: 112

Leorana, fantastyczna zła wróżka, szczególnie podoba mi się makijaż, wyraźny, ale nie krzykliwy. Jedyne co to dodałabym jej nieco fioletów, takie moje fanaberie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

PLiO. Uwaga, znowu pojechałam z opisem i dopisałam krótką historyjkę :'D

Na razie porzuciłam Purple Wedding (Sansa z siatką śni mi się po nocach...), Targów (nie na zawsze, pojawią się jeszcze przynajmniej trzy księżniczki) i zrobiłam Catelyn Tully.
Jeszcze nie "kamienna", nie wdowa, nie matka piątki dzieci, nie żona Neda, a narzeczona Brandona Starka. Dziewczyna, która musi przyglądać się jak jej przyszły mąż, prawdziwy wojownik, walczy o jej rękę z jej przyjacielem, drobnym chłopakiem.
W poranek, gdy miał się odbyć pojedynek ubrała najpiękniejszą z sukien, upięła włosy i zastanawiała się komu podarować wstążkę... Catelyn wydaje się, że suknia jest zbyt zdobna, zupełnie nie w jej stylu, wiatr natomiast szarpie włosy i rozplata warkocz.
Brandon czy Petyr, Brandon czy Petyr... Rozsądek wskazuje to co przykazał jej ojciec, lord Riverrun, wskazuje młodego wilka. Ale serce... Serce choć nie kocha czuje jakiś dziwny sentyment... I słyszało niejedno o tym dzikim wilku.
Podejmuje decyzję. W końcu jest z rodu Tullych, dla niej najważniejsze są "Rodzina, Obowiązek, Honor".
Już oddała swoją wstążkę, stoi piękna, z rozwianymi kasztanowymi włosami i z twardym spojrzeniem przygląda się jak wojownicy składają jej ostatni hołd.
Jeden szepcze, a jego słowa porywa wiatr - "Tylko Cat."

Link do zewnętrznego obrazka


A funduszy wciąż brak i brak!
Lecz nie zamierzam leżeć na wznak!
Choć wciąż czuję się jak wrak!
O, tam! Widzę szczęścia znak!

Offline

#541 20-07-2014 o 19h15

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Oto mój avatar, może być ? Nie żebym kochała ten film, ale postanowiłam odpowiedzieć na wyzwanie w grze "zaprezentuj mi" i oto efekt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Inspiracja :

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Evelyn - idealnie dobrana fryzura /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
nelumi i Sszyszka widzę, że zainspirowało was nowe cieniowanie, ja jeszcze go nie wykorzystałam, słodkie kreacje <3
Hetalia skojarzyło mi się z Oliverem Twistem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png udowadniasz, że stylizacja nie musi być przeładowana, aby była interesująca, super !
Leorana fajnie, że stworzyłaś oryginalną bajkową postać, a nie ostatnio modną filmową - podoba mi się, ten kołnierz świetnie wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Julchen
1. fajnie, że zadbałaś także o chłopaka
2. nie znam tej postaci, a google pokazuje jakąś niezbyt podobną osóbkę, ale efekt jest fajny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#542 20-07-2014 o 19h17

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Jess... on jest idealnie odwzorowany /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Cudo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Julchen, niestety nie znam tej osoby, ale stylizacja jest piękna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#543 20-07-2014 o 19h23

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Raczej ona, ale dzięki <3


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#544 20-07-2014 o 19h40

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Julchen - tylko zobaczyłam postać, te kolory i rybkę i od razu pomyślałam o rodzie Tullych! Twoja Cat jest świetna (choć jak dla mnie ma trochę zbyt drapieżne spojrzenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png). I ten opis...

Jessica23, KimDallas - to postać z Gry o Tron. Jedna z fajniejszych, tak swoją drogą. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (20-07-2014 o 19h40)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#545 20-07-2014 o 21h43

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Jessica23 -cudo!Nic dodać,nic ująć!
Znowu inspiruję się prawdziwymi ludźmi.Moja starsza siostra Gabryśka ma 18 lat i ma cudne włsoy!To jej zdjęcie (zamaszałam oczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png )
Link do zewnętrznego obrazka
A to moja wersja na MissFashion:
Link do zewnętrznego obrazka


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#546 25-07-2014 o 15h07

Miss'całkiem całkiem
Julchen
Bezguście i Hejter
Miejsce: Berlinale
Wiadomości: 112

Jula209, twoja siostra ma cudne włosy *A*

Pieśń Lodu i Ognia/Gra o Tron/Łotewa
Tym razem bez długich opisów: Daenerys Targaryen, Matka Smoków, w książkowej kreacji z najpiękniejszego miasta, Qarthu. Na jej ramieniu siedzi Rhaegal jeden z młodych smoków.
Starałam się by wyglądała na te swoje 14 lat i mam wrażenie, że nie wyszło tak źle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
https://33.media.tumblr.com/fe52fec198c5670d5b88471b727b122e/tumblr_n99qn1S5jl1thllldo1_400.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


A funduszy wciąż brak i brak!
Lecz nie zamierzam leżeć na wznak!
Choć wciąż czuję się jak wrak!
O, tam! Widzę szczęścia znak!

Offline

#547 28-07-2014 o 22h14

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Jula209 - ładnie, ale twoja siostra wygląda raczej na uśmiechniętą osobę, a miss wyraz twarzy miss jest zmartwiony /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Julchen - trudno mi się wypowiedzieć, bo nie czytałam ''Pieśni Lodu i Ognia'', ani nie oglądam ''Gry o tron''. Chciałaś jednak osiągnąć efekt młodości miss i udało ci się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jessica23 - w marcu stworzyłam podobnego avatara, również Neytiri - //www.missfashion.pl/forum/t1657,38-cosplay-e-naszych-miss.htm
Nie było wtedy jeszcze tych niebieskich uszek od Toriel ani peleryny z ogonem od byka. Można powiedzieć, że twoja wersja jest więc bardziej zbliżona do oryginału.

Inspiracja jaka jest, każdy widzi:

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#548 28-07-2014 o 22h41

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Evelyn Czy to Ewa?


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#549 28-07-2014 o 23h02

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Evelyn, jak to nie Ewa to mnie zastrzelcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dokładnie tak ją sobie wyobrażałam, ewentualnie z krótszymi włosami, ale to kwestia wyobraźni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Brakuje tylko listków figowych na biuście, ale stylizacja jest meeega /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

P.S skąd ten genialny wąż?

Ostatnio zmieniony przez nisiam (28-07-2014 o 23h02)


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#550 28-07-2014 o 23h25

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Dziękuję, tak to Ewa. Wąż o ile dobrze pamiętam jest z Halloween /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A listków figowych niestety w naszej grze jeszcze nie ma /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jeśli się pojawią, to chętnie udoskonalę stylizację.

Offline

Strony : 1 ... 20 21 22 23 24 ... 47