Obraźliwe komantarze lub prośby o głosy zakończą się karą (definitywny ban).

Jej, jestem pod wielkim urokiem Twojej Miss. :) Mimo nieco bajkowej stylizacji wyszła bardzo naturalnie, przepiękna! <3


Rudzielec! Hi Five ;3! Super miss :D taka chyba nawet podpasowana do avataru *^*



Wiiii ^^ słodki rudzielec :D aż przypomina mi się Alice z Bakugana xP w każdym razie piękna! zostawiam serduszko :)





Piękna miss : D Bardzo podoba mi się kolor włosów jaki wybralaś, i wszystko super wygląda :D Gwiazdka leci*,*

Dziękuję pięknie za komplement :) Widzę, że nie tylko ja zakochałam się w tych cudownych piegach, które odkryłam dopiero 3 dni temu. Już sie chyba z nimi nie rozstanę, są boskie. U Ciebie zwłaszcza pasują do rudych włosów ;)


Piegiii~! o-o
Pomarańczowy to taki ładny kolor, a do tego dopasowana stylizacja.
Podoba mi się ^^


Sliczna Tycjanowska Miss:) Malarz Tycjan wiedział co jest piękne i czesto malował rude kobiety:) brawo:) naprawdę pieknie:)

Dziękuję, Twoja Miss też bardzo mi się podoba :) Piegi są cudne, sama chciałam, żeby moja postać je miała, ale mi nie pasowały do ogółu xD Zielone oczy i dodatki tworzą naprawdę udaną całość, ładnie zgrywają się z resztą stroju^^ Dla Ciebie oczywiście również najwyższa ocenka <3

Hej, wspaniała miss, przepiękna. :) Pozdrawiam i u w i e l b i a m. :) <3

Uprzejmie dziękuję za komplement. Własnie liczyłam na taki efekt ^^
Ty również wyglądasz świetnie, zwłąszcza te rude włosy.

Dzięki bardzo:) Twoja miss jest równie piękna, ma super włoski, bardzo fajny odcień!