Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#1 01-06-2013 o 15h10

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Śpiewasz? Grasz na jakimś instrumencie? Gitara, pianino, skrzypce, nerwy? Masz własny zespół? A może chciałbyś grać ale z różnych powodów nie możesz? Zapraszam do dyskusji o nas i naszych instrumentach!

Ja uczę się gry na gitarze i od czasu do czasu próbuję coś zagrać na pianinie. Zawsze chciałam grać na skrzypcach ale dostałam gitarę (nie żebym narzekała z tego powodu! Kocham mojego ślicznego Feliksa!)

Zmieniłam tytuł (:/Kouki


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#2 01-06-2013 o 19h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja gram rodzicom na nerwach a śpiewam pod prysznicem i gdy jestem sama w domu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#3 01-06-2013 o 20h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja należę raczej do muzycznych przeciętniaków. Nie śpiewam jakoś wybitnie, chociaż uważam, że gdyby podszkolić trochę mój wokal, to byłby niezły. Jeśli chodzi o instrumenty, to mam gitarę basową. Więcej, mam nawet książkę do nauki gry na gitarze basowej. Brakuje mi tylko chęci...

Offline

#4 02-06-2013 o 03h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uczyłam się grać na gitarze basowej, ale, że się przeprowadzaliśmy moja nauka poszła w cholerę. Szczerze mówiąc to nie żałuję, nie kiedy wspominam me rany na palcach. Piękne wgłębienia, wręcz artystyczne. Śpiewać nie potrafię, chociaż... nigdy specjalnie o tym nie marzyłam. Miło posłuchać człowieka, który ma talent, ale jeszcze piękniej gdy wiesz, iż osoba, która coś prezentuje doszła do tego ciężką pracą. Z tego co wiem to utalentowani mają 40% talentu i 60% pracy. Inni 200% pracy.

Offline

#5 02-06-2013 o 07h48

Miss'całkiem całkiem
Feila
...
Miejsce: Koszalin
Wiadomości: 169

ja lubię śpiewać jak jestem sama /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


,,Miłość jest siłą, która nie narzuca się człowiekowi od zewnątrz, lecz rodzi się w jego wnętrzu, w jego sercu, jako jego najbardziej wewnętrzna własność"

Offline

#6 02-06-2013 o 13h30

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Nienawidze spiewac, probowalam grac na gitarze i pianinie i teraz marze o probie na basie lub perkusji. :] Ale znajac zycie pewnie mi sie nie uda, bo nie zdolam uzbierac kasy ani na to, ani na to. Plus brak miejsca na perkusje i brak "piecyka" na bas, so... ^^' Marzenia marzeniami, moje nigdy sie nie spelniaja.

Offline

#7 02-06-2013 o 14h01

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Hallucinatie napisał

Nienawidze spiewac, probowalam grac na gitarze i pianinie i teraz marze o probie na basie lub perkusji. :] Ale znajac zycie pewnie mi sie nie uda, bo nie zdolam uzbierac kasy ani na to, ani na to. Plus brak miejsca na perkusje i brak "piecyka" na bas, so... ^^' Marzenia marzeniami, moje nigdy sie nie spelniaja.

Ja również chciałam grać na perkusji ale najprawdopodobniej nie dałabym rady. Dlaczego dalej nie grasz na pianinie i gitarze? Były za trudne czy po prostu nie były dla Ciebie?


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#8 02-06-2013 o 14h42

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Erzsebet, po prostu... I za trudne, i nie dla mnie. Nie czulam sie ani tu, ani tu. :> A co do perkusji - tez mysle, ze nie dalabym rady, pewnie po ktoryms uderzeniu mialabym juz zadyszke, plus nie utrzymywalabym rytmu, ale kiedys chce sprobowac. c:

Offline

#9 02-06-2013 o 14h47

Miss'Żółtodziób
Oleksandra
...
Wiadomości: 9

Ja od 5 lat gram na gitarze, chciałabym się uczyć grać na czymś jeszcze - na przykład na pianinie no ale niestety.. Śpiewam od małego i to uwielbiam ! Ogólnie to nie umiem żyć bez muzyki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Alexandra

Offline

#10 02-06-2013 o 14h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gram na skrzypcach  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif ... Chodzę do szkoły muzycznej już od 6 lat i na chór też chodzę, ale nie lubię śpiewać, bo to jest męczące... na pianinie też gram, ale tylko skrzypce lubię  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#11 02-06-2013 o 15h25

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

W perkusji najbardziej przeraża mnie to, że każda kończyna robi coś innego i w innym tempie. Nie dałabym sobie z czymś takim rady.
Skrzypce... Moja "niespełniona miłość" ^ ^ Powiedz, Irena... Jak Ci idzie nauka? Ciężko czy nie jest źle? Zastanawiam się nad znalezieniem kogoś kto mi będzie mógł pożyczyć skrzypce, chce spróbować. Teraz tylko pytanie czy dam radę... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#12 02-06-2013 o 15h46

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Erzsebet, właśnie. Raz na jakiś czas oglądam sobie, jak perkusiści z niektórych fajnych zespołów grają i... Ojeeeezu. Umarłabym. XD

Offline

#13 02-06-2013 o 21h53

Miss'Żółtodziób
Fami
...
Wiadomości: 3

Dubuabaubahaaa.
Przeciętna jestem jak ta piękna mucha siedząca mi na monitorze.
Taki tam SUCHAREK.
Gram na gitarze i śpiewam. Amatorsko także piszę piosenki i pokazuje rodzince ,a jak owacje na stojąco ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Polecam gre na 2 gitarki, uwielbiam dzielić się tą radością /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 
Operuje głównie klasykiem i elektrykiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

dubadubdub.
Pozdrawiam zapalonych muzykantów!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#14 04-06-2013 o 14h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Grałam na gitarze klasycznej, ale tata mi ją sprzedał, ehhh...
Zdecydowanie gram na cudzych nerwach.

Offline

#15 05-06-2013 o 03h50

Miss'ok
Recorded
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 64

Muzyką zaraziłem się od starszej siostry która chodziła do podst. gim i teraz jest w ostatniej klasie, w szkole muzycznej. Uczyła mnie grać przez pewien czas na skrzypcach, później sam się wziąłem za granie na flecie prostym, a rodzina załatwiła mi naukę gry na pianinie.
W tej chwili już nie gram na tych instrumentach, tylko na harmonijce ustnej i gitarze klasycznej. Od zawszę marzę o graniu na perkusji, czasem znajomi którzy są w zespołach dają mi postukać w bębny xd
edit.
Jeśli chodzi o śpiewanie to tylko chórek szkolny i poznańskie słowiki (raz mnie siostra w coś wkopała i od tamtego czasu nie śpiewam "publicznie" tylko na karaoke, lub jak mi się ze znajomymi nudzi).

Ostatnio zmieniony przez Recorded (05-06-2013 o 03h51)

Offline

#16 06-06-2013 o 20h44

Miss'nieobczajona
SungEunJoon
...
Miejsce: 서울
Wiadomości: 28

Trudno powiedziec w moim przypadku. Talentu raczej nie mam, jak juz to praca. Ale ze mna to dluga historia xd Od przedszkola muzycznego gralam na skrzypcach, ale z pewnych wzgledow musialam jakos w polowie podstawowki przestac (nie pytajcie dlaczego) ale zamierzam kiedys (jak sie uda) do nich powrocic. A wiecak przestalam grac musialam znalezc sobie cos innego, niewiem, nie da sie tak zyc bez grania. Tak wiec poszlam do szkoly muzycznej na wiolonczele i gralam tak 3-4 lata i tez przestalam (znowu pewna historia) tak wiec zaczelam od poczatku, tym razem na gitarze, potem to mi doszlo dodatkowo pianino. I jakos jest, ostatni rok w tej szkole. W przyszlosci na pewno bede grac, nie da sie inaczej, ale obracam sie raczej wokol strunowych instrumentow, nie wykluczone, ze zabiore sie za cos jeszcze nowego (skrzypce powroca na pewno, moze kiedys gayageum- koreanskie cudo ;3) Co do spiewania to coz..lepiej nie komentujmy xd W sm jest chor i zespol, z ktorym mam do czynienia, ale nie przeceniajmy zbytnio moich mozliwosci xd To chyba tyle, sie rozpisalam xd Dobrr.. bo gitara czeka ♥

Offline

#17 08-06-2013 o 15h32

Miss'Żółtodziób
Nyanpire
...
Wiadomości: 6

Ja śpiewam prawie od urodzenia ;3 A na gitarze zaczęłam grać jakieś 5-6 lat temu jak dobrze pamiętam. Byłam wtedy w podstawówce. Chyba 6 klasa.

Offline

#18 08-06-2013 o 16h59

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Ja umiem grać na nerwach =]
to wychodzi mi najlepiej

Offline

#19 14-06-2013 o 18h34

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

można uznać, że gram na najłatwiejszym instrumencie świata- na flecie. Ale to tylko z pozoru jest łatwe, ja gram od jakichś 2 lat i nie żałuje czasu poświęconego w tę sztukę. Czasami ciężko jest mi trafić w odpowiednią dziurkę (nie umiem nut xD) ale ja się uczę trudniejszych tekstów więc to zrozumiałe... Cała klasa tego nienawidzi i to mnie wnerwia, ale ja mam wrodzony talent, łatwo mi to przychodzi, więc wiem że mi zazdroszczą- ja dostaję 6 a oni 3-5 (5 jest rzadkością). Chyba o niczym nie zapomniałam


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#20 14-06-2013 o 18h59

Miss'wow
Rubyy
...
Wiadomości: 622

Ja zawsze chciałam się nauczyć grać na jakimś instrumencie . np. na pianinie , skrzypcach lub perkusji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png (Niestety rodzice zainwestowali w język obcy )A że śpiewać nie umiem to zostaje mi samo słuchanie .. Jednak nie narzekam ^^


“Destroying things is much easier than making them.”Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#21 17-06-2013 o 13h50

Miss'Żółtodziób
Dropdead
...
Wiadomości: 7

Jakiś tam talent do muzyki mam, nie jestem świetna, ale mnie to wystarcza.
Gram na gitarze basowej i elektrycznej, pianinie i bardzo chciałabym się nauczyć grać na perkusji. Co do śpiewu śpiewam będąc sama w domu lub gdzieś z przyjaciółmi.


`Torn apart at the seams and my dreams turn to tears, I'm not feeling this situation.`

Offline

#22 21-06-2013 o 21h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja gram na pianinie i śpiewam w chórze /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif I w ogóle chodzę do szkoły muzycznej już... 4 lata /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif Zmęczyłam się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Jeszcze wytrzymam te dwa lata ale do II stopnia nie idę!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#23 22-06-2013 o 00h02

Miss'nieobczajona
Sephiroth
...
Miejsce: Hogsmeade
Wiadomości: 23

Kiedyś chodziłam do muzycznej i tak mniej więcej potrafię coś zagrać na pianinie. Żałuję strasznie, że nie kontynuowałam zajęć przez taką głupią sytuację. Przez kilka lat zapomniałam już jak się gra wiele rzeczy i w tym roku przypominam sobie wszystko od nowa. Zna ktoś może jakiś dobry podręcznik dla samouka? Albo może jakieś zbiory z naprawdę prostymi utworami? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Uwielbiam śpiewać, ale się wstydzę, więc śpiewam tylko dla siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Strasznie chciałabym grać na gitarze i w przyszłości na basie. Myślę, że zacznę w wakacje lub w grudniu, zależy od tego kiedy kupię gitarę. Jak mam szczęście gościć u brata, to zwykle kradnę jego gitary, idę w kąt i brzdąkam tak jak kura śpiewać potrafi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Na gitarze jedynie umiem zagrać gamę oraz jeden utwór/melodię, która przywróciła moje zamiłowanie do muzyki - Musician/Tsunaida te ni kisu wo.

Offline

#24 31-07-2013 o 21h13

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Italia09 napisał

Ja gram na pianinie i śpiewam w chórze /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif I w ogóle chodzę do szkoły muzycznej już... 4 lata /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif Zmęczyłam się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Jeszcze wytrzymam te dwa lata ale do II stopnia nie idę!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Również gram na pianinie, jednak mi pozostały jeszcze cztery lata nauki. A do drugiego stopnia to już na pewno nie pójdę ;p Szczerze mówiąc to niezbyt mnie interesuje już ta moja nauka,  w szkole muzycznej trzymają mnie tylko przyjaciółki. ;>


Offline

#25 02-08-2013 o 10h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Śpiewać jako tako to nie potrafię ale growlowanie to  już inna bajka.

Offline

Strony : 1 2 3