Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 31-12-2013 o 12h08

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Tu nie chodzi o serial, a raczej o skupiony wokół niego fandoom (pisownia przez dwa o celowa), więc myślę, że aby nie zaśmiecać tematu o serialach, stworzenie tematu dla wszystkich Whovianek (whovianów?) nie jest złym pomysłem.
UWAGA! Możliwe spojlery!

Na początek, krótka definicja z Wikipedii, dla niezaznajomionych z tematem:

"Serial skupia się na przygodach Władcy Czasu - podróżującego przez czas i przestrzeń humanoidalnego obcego, znanego jako Doktor. Zwiedza wszechświat w swojej TARDIS - żyjącym statku kosmicznym, który wygląda jak niebieska budka policyjna. W swoje podróże zabiera zwykle towarzyszy, których większość zalicza się do rodzaju ludzkiego. Podczas swych wycieczek po wszechświecie Doktor mierzy się z wrogami, ratuje cywilizacje, pomaga ludziom i naprawia błędy."

Brzmi banalnie, czyż nie? I ja tak myślałam. Ale banalnie nie jest. Co więcej, z odcinka na odcinek, serial zaskakuje coraz bardziej!
Zacznijmy od pytania podstawowego: ulubiony Doktor i ulubiona towarzyszka/towarzysz.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#2 31-12-2013 o 13h48

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Ulubiony doctor... Ten z mojej sygnaturki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Dziewiąty ftw forever <3 A towarzyszka... bardzo lubię Rose, ale Donna to moja absolutna faworytka. Jest wspaniała, nie jest klasycznie piękna i seksi, jest bystra, sympatyczna i ma świetny sposób wyrażania się.
No i mam mega problem z Mofatowymi wygibasami, bo powiem szczerze, że trochę zacząć zby mącić w ostatnich sezonach jak na moje D: Ale jak usłyszałam, że kolejnym doctorem będzie Peter Capaldi, to OMG już nie mogę się doczekać!!! <3 <3 <3

Offline

#3 31-12-2013 o 17h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja się chyba zgodzę z Hildee, stawiałabym na Ecclestona, bo jego miny totalnie mnie rozwalały, i ta porywczość wynikająca z podekscytowania ♥ Wprawdzie Tennant też jest czarujący na swój sposób, ale ja widzę u niego sporo cech Dziewiątego, i jak na niego patrzę to myślę: "O, Eccleston zagrałby to podobnie!" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Co do towarzyszki... Rose. Chyba jestem zbyt przywiązania do Dziewiątego, ta relacja między nimi była bardzo specyficzna.

A tak w ogóle to wiecie może, czy odcinek świąteczny jest już dostępny? Szukałam dzień po emisji i go nie znalazłam.

Offline

#4 31-12-2013 o 17h37

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Jeśli chodzi o "Time of the Doctor" i pojawienie się 12, to jest na iitv


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#5 31-12-2013 o 17h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gdybym tak bardzo nie hejtowała iitv to bym poleciała od razu obejrzeć, zaraz ogarnę inne strony /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A tak w ogóle to moja znajoma pracująca w UK poznała osobiście Szóstego Doktora, taka zazdrość - ona nawet nie lubi tego serialu :<

Offline

#6 31-12-2013 o 18h24

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Czemu hejcisz iitv? Zaje strona. Ja tam wszystko oglądam.
Btw ja bardzo lubię doktora z "The day of the Doctor"


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#7 31-12-2013 o 20h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Z tego co pamiętam to tam wszędzie są limity, kiedyś było inaczej  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Poczekam aż będzie na kinomaniaku, tymczasem cofam się w przeszłość i idę oglądać ponownie 3 sezon (tak, lubię oglądać seriale po raz n-ty z kolei xD).

Offline

#8 01-01-2014 o 14h13

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Nie wszędzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na playedto nie ma, na scs nie ma, na czymś tam jeszcze też nie.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#9 01-01-2014 o 14h57

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

W The Day of the Doctor występował Czwarty doctor /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Szalikowy doctor był super, oglądałam z nim chyba z 5 odcinków w sumie, ale zdążył mnie kupić <3
BTW oldschoolowe odcinki są świetne, te efekty XD Oglądał ktoś?

Offline

#10 01-01-2014 o 15h23

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

O tak, to było piękne! Nie oglądam serii classic, ale ten nos i oczy zawsze poznam! I to było takie, jakby był doktorem i nie był jednocześnie! A ta scena, kiedy pojawiają się WSZYSCY doktorzy i wszystkie Tardis... Right in my heart.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#11 03-01-2014 o 00h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie oglądałam classic, ale chyba zacznę. Czekanie na inne seriale jest takie frustrujące /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
A tak w ogóle już drugą noc śni mi się Dziesiąty i Mistrz, i budzę się zlana potem xD

Offline

#12 03-01-2014 o 13h55

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Uuuu ciekawe... A co dokładnie Ci się śni? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#13 03-01-2014 o 16h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ta scena, gdy Mistrz się regeneruje, a potem Doktor wpada do przebudowanego Tardisa i zaczyna szlochać jak dziecko osuwając się bezsilnie na podłogę... (to szlochanie to już wymysł mojego śpiącego umysłu xD) ale szloch pasuje mi do Dziewiątego, nie wiem czemu XD a, po odcinku gdy był człowiekiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#14 08-01-2014 o 10h44

Miss'Żółtodziób
Rin-Pandorica
...
Wiadomości: 6

Witam serdecznie Whovianów <3

Ulubiony doctor: 11
ulubiony towarzysz: Amy, Rory no i River która oficjalnie towarzyszem nie jest, ale wg mnie dziedziczy tytuł po rodzicach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Osobiście jestem wielką fanką Moffata i jego całego pokręconego umysłu.. z wyjątkiem.. ostatniej serii i ostatniego speciala świątecznego. Za to kocham i wielbię wszystko co zrobił z Amy i Mattem. A teraz z niecierpliwością czekam na nowego doktora, już podbił moje serce (te oczy) i wydaje mi się, że jeżeli Moffat się postara to dostaniemy coś wspaniałego. Mam taką nadzieję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Oh, jeżeli kochacie stare odcinki to polecam poszukanie słuchowisk. Są dostępne jedynie po ang. ale za to niektóre są zrobione wspaniale /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Ostatnio zmieniony przez Rin-Pandorica (08-01-2014 o 10h46)

Offline

#15 10-01-2014 o 20h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

@Rin-Pandorica, też się nie mogę doczekać Capaldiego jako Doktora! Już kręcą sezon, będzie ciekawie ^^

Uwielbiam co robią na yt TheFineBros, i przeglądając sobie ich filmiki natknęłam się na to - reakcje nastolatków na Doktora!

Offline

#16 16-01-2014 o 20h28

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Rin-Pandorica napisał

Witam serdecznie Whovianów <3

Ulubiony doctor: 11
ulubiony towarzysz: Amy, Rory no i River która oficjalnie towarzyszem nie jest, ale wg mnie dziedziczy tytuł po rodzicach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Osobiście jestem wielką fanką Moffata i jego całego pokręconego umysłu.. z wyjątkiem.. ostatniej serii i ostatniego speciala świątecznego. Za to kocham i wielbię wszystko co zrobił z Amy i Mattem. A teraz z niecierpliwością czekam na nowego doktora, już podbił moje serce (te oczy) i wydaje mi się, że jeżeli Moffat się postara to dostaniemy coś wspaniałego. Mam taką nadzieję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Oh, jeżeli kochacie stare odcinki to polecam poszukanie słuchowisk. Są dostępne jedynie po ang. ale za to niektóre są zrobione wspaniale /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

O tak, te oczy mnie też totalnie kupiły!


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#17 02-05-2014 o 15h22

Miss'nieobczajona
BlackMagicWoman
...
Wiadomości: 39

Melduje się kolejny Whovian! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Moim ulubionym doctorem jest 10, dla mnie jest bezkonkurencyjny, zdecydowany faworyt podbił moje serducho już od pierwszego odcinka z nim :3
Moją ulubioną towarzyszką.. hm, Rose, strasznie się do niej przywiązałam ;-;

Offline

Strony : 1