Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 25 26 27 28 29 ... 47

#651 01-12-2014 o 16h38

Miss'ok
Dhara
...
Miejsce: New Delhi
Wiadomości: 75

Jestem zachwycona waszymi stylizacjami.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Przepiękne.

Offline

#652 04-12-2014 o 21h33

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#653 05-12-2014 o 11h34

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Świetny!
Nawet zrobiłaś "okrągłe" rumieńce na policzkach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Inspiracje wkraczają w świąteczny okres? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#654 05-12-2014 o 14h40

Miss'całkiem całkiem
Chantee
...
Wiadomości: 142

Korzystając z chwili wolnego czasu zrobiłam stylizację inspirowaną dziećmi lasu z "Gry o tron". Wiem, że dużo rzeczy pochodzi z zestawu, ale idealnie pasują do tematyki i nie mogłam się oprzeć, żeby je użyć, więc nie bijcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Sam autor o dzieciach lasu pisze tak:

Był to lud wielkiej urody, o ciemnej skórze, niewielkiej postury, wielkości dorastającego dziecka. Żyli w głębi lasu, w pieczarach, na wyspach albo w tajemniczych drzewnych miastach. Choć byli drobnej budowy, odznaczali się dużym wdziękiem i szybkością. [...] Ich mędrcy, których nazywano zielonymi oczyma, rzeźbili dziwne twarze w pniach czardrzew, aby strzegły lasów.

[...] Zamiast kolczugi nosiły długie koszule tkane z liści, a nogi owijały korą, dlatego wyglądały jakby wtopione w las.


//photo.missfashion.pl/pl/1/40/gd/31736.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/38/gd/29726.jpg
Świąteczna kraina: misje i GWIAZDY już na blogu! Dodatkowo: święta u autorek - nie przegap! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#655 05-12-2014 o 21h44

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Obie stylizacje cudowne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#656 06-12-2014 o 12h34

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Tak jak Evelyn już myślę o świętach! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Przedstawiam Wam Panienkę Świąteczną! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
http://i60.tinypic.com/raq5wn.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#657 07-12-2014 o 00h06

Miss'na całego
Keine
...
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 363

Poprzez tą dość skromną stylizację chciałam ukazać wam moją wersję Psyche. Boginie, której każda zazdrościła i która to rozkochała w sobie amora do szaleństwa.
Najczęściej przedstawiana ze skrzydłami motyla ( ograniczyłam się tu do samych motyli).
//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31805.jpg

Zostałam zainspirowana podczas szukania i opisywania obrazów do prezentacji.

Offline

#658 17-12-2014 o 23h05

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Czym stylizacja inspirowana, każdy widzi:

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#659 18-12-2014 o 12h58

Miss'ok
Amara
...
Wiadomości: 51

Śnieżynka prosto z Bieguna Północnego.
//photo.missfashion.pl/pl/1/41/moy/32342.jpg

Wersja bez niedźwiadka
//photo.missfashion.pl/pl/1/41/moy/32649.jpg

Ostatnio zmieniony przez Amara (21-12-2014 o 17h11)

Offline

#660 18-12-2014 o 20h22

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Evelyn widzę, że i Ciebie zainspirowała ta spódnica, nie mogło być inaczej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Amara ładna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#661 18-12-2014 o 21h09

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 475

Evelyn Genialny Dziadek do Orzechów- świetnie odwzorowany /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A i choinka śliczna! Tyle wszystkiego, wspaniała!
Chantee Dziecko lasu jak znalazł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jula 209 Ciekawa Świąteczna panienka, choć niekoniecznie w moich klimatach..
Keine Jaka śliczna Psyche - taka delikatna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Amara Śnieżynka pierwsza klasa!


No to i ja się pochwalę moją laleczką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Inspiracja słowami piosenki:
Odkąd pamięta zawsze stała
na toaletce obok lustra
w białych baletkach
wychylona w powietrzu
uniesiona nóżka
nudziła się wśród bibelotów
kurz wyłapując w suknie złotą
i tylko z dołu perski
dywan czasem jej
puszczał perskie oko.

Ref.
Laleczka z saskiej porcelany
twarz miała bladą jak pergamin
nie miała taty ani mamy i
nie tęskniła ani , ani

http://i58.tinypic.com/34j4uq0.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#662 19-12-2014 o 21h14

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Choinka, Śnieżynka i porcelanowa laleczka są cudowne, już na pierwszy rzut oka można rozpoznać, kto jest kim. Naprawdę świetne wykonanie, gratuluję, dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A ja tymczasem przybyłam z czymś co w pierwotnym zamyśle miało być świątecznym duszkiem czy innym leśnym lichem, a w efekcie zostało Duchem Przyszłych Świąt. Któż nie zna Opowieści Wigilijnej i tej mrocznej, przybywającej na końcu postaci, która w milczeniu pokazuje przyszłość ponurą, grobową i ciężką?

//photo.missfashion.pl/pl/1/41/moy/32440.jpg

Offline

#663 20-12-2014 o 01h53

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Evelyn, cudniasta ta Twoja choinka! Ta spódnica i mnie w pierwszej kolejności przyniosła na myśl gałązki drzewka, co pewnie było zamierzeniem Nine, a ty świetnie dodałaś dodatki, nadając jej niepowtarzalnego czaru.

Amara, rozkoszna śnieżynka, chociaż nie jestem pewna, czy ten niedźwiadek jest tam potrzebny. Z drugiej strony to taki słodki kontrast- delikatny, piękny, mikroskopijny płatek śniegu i duży, groźny niedźwiedź u jego stóp ♥

Setarah świetny pomysł na stylizację! Twoja laleczka jest urocza, przytuliłabym ją i znalazła lepszy kącik, niż zakurzona toaletka.

Mikacz jak zawsze świetny pomysł i genialne wykonanie, ale zupełnie nie jestem tym zdziwiona. Sama robiłam wszystkie duchy Opowieści Wigilijnej w zeszłym roku i muszę przyznać, że jestem zachwycona tym, jak bardzo Twój pomysł odbiega od mojego. Aż chciałabym zobaczyć dwa pozostałe!

A ja przyszłam do was z moimi zimowymi wojowniczkami. Pierwsza była spontanicznym pomysłem, gdy zobaczyłam ten cudowny, futrzany płaszcz i niedźwiedzia. Druga jest tylko następstwem pierwszej i kontynuacją zabawy w tej tematyce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png No i w końcu wykorzystałam włócznię z tarczą, które tak długo już czekały na idealny moment!

Winter Warrior
Link do zewnętrznego obrazka
Zdecydowanie inspirowana nordyckimi klimatami. Powiem szczerze, że nie przepadam za tatuażami na twarzy na MF, ale ten wzór idealnie się tutaj wpasował ze swoją tribalową tematyką. Nie wyobrażam sobie tej stylizacji bez niego! Oraz w jakiś sposób podoba mi się, jak włócznia razem z końcówką idealnie układa się przed łapą niedźwiedzia. Wojowniczka wygląda, jakby chciała dobitnie dać do zrozumienia, że ten przystojny pan jest jej i będzie go bronić tak zajadle, jak on ją.




Valkyrie
Link do zewnętrznego obrazka
Dzisiaj niemalże cały dzień spędziłam w grze Smite i zapragnęłam zrobić jakąś nordycką boginię. W pierwszej kolejności chcialam pokusić się na Freyę, ale po wielokrotnym zmienianiu dodatków doszłam do wniosku, że Walkiria podoba mi się tutaj o wiele bardziej (tym bardziej, że nie mam w posiadaniu miecza, który idealnie by się dla Frei nadawał). Oto więc przed wami inspiracja córkami Odyna! Poniżej w spoilerze garść informacji zaczerpnięta z internetu o Walkiriach.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#664 20-12-2014 o 13h33

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Wow, cudne stylizacje! Tak bardzo mi się podobają - wszystkie i każda z osobna! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ja z kolei chciałabym wam przedstawić moją inspirację śnieżycą - gdy u mnie na święta śniegu ani widu, ani słychu - już czwarty raz pod rząd - to aż mi do niej tęskno!

//photo.missfashion.pl/pl/1/41/gd/32468.jpg

A tutaj stylizacja, którą zaczęłam robić dosłownie dwie minuty po skończeniu śnieżycy. Jeśli jest śnieg, to w końcu musi być i lód, prawda? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/41/gd/32471.jpg

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (20-12-2014 o 14h21)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#665 20-12-2014 o 18h18

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Przechodzicie same siebie, wszystkie stroje cudne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Rosette dałaś czasu, wszyscy świątecznie, a Ty tu startujesz z walkirią i wojownikiem, super!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#666 21-12-2014 o 10h40

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Ja za to zrobiłam Burzę. Było parę razy, ale co tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/41/moy/32568.jpg

Offline

#667 21-12-2014 o 13h36

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Dzisiaj postanowiłam zrobić strój inspirowany druidami...

Link do zewnętrznego obrazka


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#668 21-12-2014 o 13h57

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Dzięki Jess /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Przed wycieczką paradowałam typowo świątecznie, więc pomyślałam o czymś odmiennym dla odświeżenia, a jednocześnie dalej w takiej zimowej tematyce.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#669 21-12-2014 o 16h23

Miss'całkiem całkiem
Evilisalive
...
Wiadomości: 123

Czekając na Downton Abbey 5 Christmas Special. <3

//photo.missfashion.pl/pl/1/41/moy/32644.jpg

Offline

#670 21-12-2014 o 17h10

Miss'ok
Amara
...
Wiadomości: 51

Rosette, twoje wojowniczki są cudne.

Co do misia u nóg mojej Śnieżynki - niedźwiedź odpoczywa, podczas gdy wokół niego pada śnieg. Bez niedźwiadka stylizacja wydawała mi się jakaś taka pusta i niepełna.

Offline

#671 22-12-2014 o 01h13

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Rosette - wojowniczka i Walkiria są przecudowne, nie mogę się napatrzeć. Walkirii brak jedynie jej białego wierzchowca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Anixa - świetna burza, bardzo dynamiczna i wyrazista. Od razu widać, czym zainspirowany jest strój miss.

Hetalia - ten strój niekoniecznie kojarzy mi się z druidami, bardziej z leśnym ludem, z drzewnymi boginkami - driadami. Ładne, szczegółowe wykonanie. Strasznie podoba mi się ta urocza buźka, na której maluje się pewnego rodzaju podejrzliwość.

A ja podumałam na pomysłem Rosette i w sumie - dlaczego nie. Dziś przedstawiam moją wersję Ducha Przeszłych Świąt, delikatnie jedynie inspirowaną Opowieścią Wigilijną. To, co powinno się kojarzyć z tym duchem to biel i ciepłe, kojące światło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/41/moy/32684.jpg

Drugi jest Duch Obecnych Świąt, który powinien mieć bose nogi, pulchne policzki, szaty zielone i wykończone futerkiem. Coś z oryginalnego opisu starałam się uchwycić, na ile mi się o udało - nie mam pojęcia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/41/moy/32686.jpg

Offline

#672 22-12-2014 o 13h35

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/41/moy/32703.jpg

A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał,
Jest więc odtąd na wieki i grzeszna i święta,
Zdradliwa i wierna, i dobra i zła,
I rozkosz i rozpacz, i usmiech i łza...
I anioł i demon, i upiór i cud,
I szczyt nad chmurami, i przepaść bez dna.
Początek i koniec...

(J. Tuwim)


Przedstawiam wam kobietę w odsłonie świątecznej.

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (22-12-2014 o 13h35)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#673 22-12-2014 o 13h54

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Mikacz, Twoje duchy są tak niesamowicie różne od moich, że nie mogę wyjść z podziwu nad tym, jak bardzo mogą różnić się interpretacje tego samego tekstu dwóch osób /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Cudowne, zwłaszcza przypadł mi do gustu Duch Przeszłych Świąt, strój wyszedł Ci delikatny, miękki, ciepły, niczym płomyczek świecy. Troszeczkę nie pasuje ten makijaż, ale wiem, że nie zmieniasz go w ogóle, więc nie wpływa on na ocenę- a jest najwyższa, przynajmniej u mnie. To tak jak Solomona, która zrobiła masę świetnych cosplay'i zawsze z tą samą twarzyczką.

BTW, tak już ogólnie, nieładnie tak wrzucać swoje stylizacje i nawet słowem nie uraczyć swoich poprzedniczek, pazery! .___.

Ostatnio zmieniony przez Rosette (22-12-2014 o 13h56)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#674 22-12-2014 o 14h20

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Dzięki Mikacz!

Duchy są super! Zwłaszcza świąt obecnych. W tych przeszłych twarz niestety jakoś nie gra, ale tak jak już Rosette wspomniała, jak jest niezmienna to niezmienna. Choć jest to pewne ułatwienie w stylizacjach xD

Offline

#675 22-12-2014 o 14h24

Miss'wow
karolcia67
...przepraszamy opisu nie ma...
Miejsce: Wielkopolska, niedaleko Poznania
Wiadomości: 600

To i przy okazji ja coś wrzucę. No to tak... ludzie wymyślili Królowe śniegu, ale czy ktoś wymślił Królowe ciemności czy Ciemnej zimy? Ja o takij pani nigdy nie słyszałam.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png
Więc moja miss przedstawia Królowe ciemności/ ciemnej zimy
//photo.missfashion.pl/pl/1/41/moy/32710.jpg


                                                                                       //photo.missfashion.pl/pl/1/43/gd/34148.jpg

Offline

Strony : 1 ... 25 26 27 28 29 ... 47