Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 16 17 18 19 20 ... 47

#426 29-04-2014 o 19h40

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Lillien piękna inspiracja i jeszcze lepsze wykonanie. Najbardziej przemawia do mnie ta bordowa spódnica, jej kolor pasuje idealnie. Iście królewski styl.
Evely uwielbiam pin-up'owe stylizacje, twoja również przypadła mi do gustu. Idealnie dobrana fryzura, tatuaż i dodatki, choć zastanowiłabym się na nico obszerniejszą spódnica.
Mikacz niby prosta ta Twoja czekolada, a jednak ma pazur w postaci wampirzych kłów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Kazikowazmc Twój pospolity mleczy wydaje się bardziej wykwintny niż go sobie wyobrażałam, ale czemu nie w końcu wszystkie kwiaty mają w sobie piękno /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dyokira fryzura bajeczna, tyle kolorów jeszcze nie widziałam, stworzyłaś coś na prawdę oryginalnego.
Lillien tego jednorożca już widziałam na forum jest przepiękny iście bajkowy.
Lucrecia Twoja wersja Severusa jest zdecydowanie ładniejsza od oryginału, bez zmarszczek prezentuje się całkiem przyjaźnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Nivata Fryzua i buzia idealnie pasują do Twojej kucykowej inspiracji, tylko ta brązowa sukienka jakiś mi się nie komponuje, ale to tylko szczegół. Przecież to w końcu inspiracja, a nie dokładne odzwierciedlenie, jak to mawiają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#427 29-04-2014 o 21h26

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Brązowa sukienka? *zerczy na misskę* Toć to czarny top i szpodenki!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#428 29-04-2014 o 23h00

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Wybaczcie, ale tak daleko nie chce mi się przewijać i komentować - bynajmniej nie o tej porze.

Lil - twoj jednorożec jest taki baśniowy, kiedyś wierzyłam w takie  stwory więc miło zobaczyć taki wyczyn i taki piękny majestatyczny strój. Nie wpadłabym na pomysł, aby użyć tych butów jako kopyt i tej "maski" na oczy jak uszów dla jednorożca.

Lucrecia - Severus Snape kojarzę tylko z jakiś urywek gdy pokazują reklamy przedstawiające filmy Harrego, ale cóż wygląda naprawdę podobnie w porównaniu do tego zdjęcia co dałaś w opisie. Nawet dodałaś takie mało wyraźne dodatki jak wystająca biała koszula przy rękawach i kołnierzyku.

Sartanis -Alicja w twojej wersji jest trupo blada  xD ... No cóz, ale strój mi się bardziej podoba niż oryginał. Co do króliczka to jest uroczy i te czerwone oczka uchwyciłaś świetnym makijażem.

Nivata - Twoje OC jest przedstawione w sposób taki barwny i pomysłowy. Twoje inspiracje kucykami są iście genialne, a to, że chciało ci sie swojego własnego pokazać to jeszcze większy sukces. Takie dodatki jak bordowe rękawiczki i buty jako kopytka i skrzydła są naprawdę przemyślane.


A ja na Wybory Stylizacji Inspirowanych zrobiłam czarnego Pegaza. Nie mogłam się powstrzymać jak zobaczyłam jednorożca Lil - tak do pary będzie xD
Czarne pegazy to raczej takie psotniki, więc tak pasuje do mnie xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/20948.jpg

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (29-04-2014 o 23h01)

Offline

#429 30-04-2014 o 10h36

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Nivata przepraszam za karygodne niedopatrzenie, kończyłam komentarz zaraz przed wyjściem i coś pokręciłam.

Sartanis Twój króliczek jest na prawdę świetny, tak jak pisała Scarlet makijaż dobrałaś świetnie. Alicja jest nieco za mroczna jeśli chodzi o buzie, strój natomiast prezentuje się bardzo dobrze.

ScarletWitch nie znam stworzenie, którym się inspirowałaś, ale wyrażam je sobie jako majestatyczne zwierze o przenikająco czarnym umaszczeniu i silnych skrzydłach, które mogą ponieść na koniec świata. Ciekawie zastosowałaś maskę, która przypomina koński "nos" i te buty które, od zawsze kojarzyły mi się z kopytami. Trafne zastosowanie dodatków sprawia że Twoja stylizacja nabiera wyrazistego charakteru.

Offline

#430 30-04-2014 o 16h49

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

ScarletWitch niestety nie lubię serii o HP, ale twoja stylizacja jest cudowna, nawet buty wyglądają jak prawdziwe kopytka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Przygotowałam postać Białej Czarownicy z Narnii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21061.jpg

Offline

#431 01-05-2014 o 14h16

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

"Na głowie kwietny ma wianek
W ręku zielony badylek
A przed nią bieży baranek
A nad nią lata motylek
A przed nią bieży baranek
A nad nią lata motylek..."


Link do zewnętrznego obrazka


KimDallas: Tą filmową zapamiętałam zupełnie inaczej, za to książka była dla mnie tak kiepska, że nijak nie zwracałam uwagi na opisy postaci chcąc to po prostu skończyć, dlatego jako do inspiracji się nie odniosę, ale jako sama stylizacja- bardzo ładnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
ScarletWitch: Nie lubię czarnych stylizacji i jak tylko zauważyłam Twoją naszło mnie takie "o jeju". Jak powiedziałam stylizacja bardzo nie w moim guście, niemniej ma w sobie "to coś". Zawsze wam dziewczyny zazdrościłam daru przemienienia tego manekina w takie cuda. W życiu bym nie wpadła na taki pomysł jak Ty. Brawa za pomysłowość! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Shillo (01-05-2014 o 16h35)

Offline

#432 01-05-2014 o 15h23

Miss'na całego
AozoraNakigoe
...
Miejsce: Kaszuby aktualnie
Wiadomości: 344

Moja inspiracją w tym tygodniu był temat syren. Bawiłam się na jednej stronie kreatorem i coś mnie natchnęło by wykorzystać prędzej kupiony ogon i coś podobnego zrobić. Nawet chłopaka mojej miss dołączyłam do projektu :3 Nie jestem pewna czy widać, ze niby on ją ma na sznurku złapaną, lecz takie było zamierzenie, które mam nadzieję, że udało mi się oddać.
bo nie ma to jak złowić własną dziewoje w oceanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21124.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21039.jpg

Offline

#433 01-05-2014 o 17h34

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 576

Shillo świetna inspiracja piosenką Kazika, strasznie ją lubię <3
AozoraNakigoe ciekawie Ci to wyszło, w sumie sama nie wpadłabym na to, że on złapał ją sznurkiem, ale po przeczytaniu opisu faktycznie to widać xD Nawet kotek widzę w plażowo-morskim  "ubranku" :>

Offline

#434 01-05-2014 o 20h22

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Shillo rozwaliłaś system ! Najlepszy jest baranek haha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png nowa sukienka cudownie Cię zainspirowała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
AozoraNakigoe Ja tam od razu załapałam z tym chłopakiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Fajna syrenka!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#435 02-05-2014 o 11h51

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21159.jpg
Moja miss została przebrana za flagę Polski. Kwiaty we włosach oznaczają delikatność, czystość. Piegi kojarzą mi się z Polkami. Natomiast tatuaże w postaci ociekającej krwi są symbolem ciężkiej walki Polaków o niepodległość. Jeśli chodzi o białą górę i czerwony dół chyba nie trzeba tłumaczyć. Czerwona peleryna z tyłu i biała, zwiewna część towarzysząca bluzce imitują powiewającą na wietrze flagę. Ptak przy miss jest symbolicznym białym orłem z godła państwowego.

Barwy flagi złożone z dwóch poziomych pasów: białego oraz czerwonego są odwzorowaniem kolorystyki godła państwowego, który stanowi orzeł biały na czerwonym polu. Zgodnie z zasadami heraldyki pas górny reprezentuje białego orła, a dolny czerwone pole tarczy herbowej. Kolory te według symboliki używanej w heraldyce mają następujące znaczenie:

Koloru białego używa się w heraldyce jako reprezentację srebra. Oznacza on także wodę, a w zakresie wartości duchowych czystość i niepokalanie.
Kolor czerwony jest symbolem ognia i krwi, a z cnót oznacza odwagę i waleczność.


Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej ~ 15 października 2003 r. do laski marszałkowskiej wpłynął poselski projekt (autorstwa grupy posłów PO) zmiany ustawy o godle, barwach i hymnie RP, ustanawiający m. in. Dzień Flagi RP. Co wynika z uzasadnienia ustawy wprowadzającej święto, wybór dnia 2 maja nie był przypadkowy – chodziło o dzień w którym Polakom towarzyszą refleksje o szczytnych kartach historii Polski, wypełnienie wolnego dnia pomiędzy świętami narodowymi, oraz podkreślenie obchodów Światowego Dnia Polonii.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#436 02-05-2014 o 16h10

Miss'nieobczajona
martyna037
.
Wiadomości: 18

Jejku Sszyszka *o*
To się nazywa stylizacja inspirowana /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Tylko się zastanawiam, czemu piegi kojarzą Ci się z Polakami ?

Offline

#437 02-05-2014 o 18h38

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Dyokira - nigdy nie natknęłam się na styl scene, ale muszę przyznać, że wygląda genialnie! Świetna robota, szczególnie włosy są genialne!
Lillien - jednorożec jest boski, serio. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nigdy nie potrafiłam stworzyć takich świetnych, fantastycznych kreacji, choć takie właśnie najbardziej mi się podobają. Stylizacja jest śliczna, wręcz magiczna. A te złote dodatki dodają nieco majestatu!
Shillo - urocza stylizacja, choć przez makijaż wydaje mi się, że miss jest nieco zmęczona. Kot jako baranek - genialny pomysł!
AozoraNakigoe - po prostu... wow. Zazwyczaj nie przepadam za syrenami na miss fashion, bo praktycznie wszystkie wyglądają tak samo. Natomiast ta stylizacja jest naprawdę świetna. Pasek od Dragoenerys świetnie tutaj pasuje. Makijaż też robi swoje! *^*
Sszyszka - bardzo ciekawa inspiracja! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Polska flaga z tymi piegami wygląda naprawdę uroczo!


Ja natomiast od dłuższego czasu czekam na "Rewolucję Ludwika". Niestety, ale nie posiadam jej jeszcze w łapkach, jednak postanowiłam zainspirować się jedną z postaci w niej zawartych (tak, by umilić sobie czekanie na zakup):

Link do zewnętrznego obrazka

Moją małą inspiracją była Lisette - mroczna wersja Czerwonego Kapturka. Mam jeszcze w planach mroczną wersję Królewny Śnieżki, ale raczej nie będę inspirować się tym razem Blanche. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Maka (02-05-2014 o 18h39)

Offline

#438 02-05-2014 o 20h22

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ostatnio pojawiła się plotka, że na promenadzie wystąpią gwiazdy z "Dawno, dawno temu", niestety tak się nie stało... W związku z tym postanowiłam, stworzyć moją ukochaną postać samodzielnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Przedstawiam wam :

Złą królową / Regine (jak kto woli)

Link do zewnętrznego obrazka

Inspiracja :

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Sszyszka - inspiracja polską flagą - nie wpadłabym na coś takiego, gołębie udające orła, bardzo wymowna krew na ręce - pomyślałaś o wszystkim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
ScarletWitch - już nigdy nie spojrzę na te buty tak samo, od dziś to kopytka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#439 03-05-2014 o 00h51

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Sszyszka - Twoja flaga jest taka niczym Polska. Gdy zobaczyłam krew na niej wiedziałam już, że chodziło o to co nasz kraj wycierpiał się przez lata i ilu ludzi przelało swoją krew za wolność. Fajne nawiązanie do wczorajszego dnia flagi. Naprawdę widać podobieństwo do inspiracji.

Maka - Mroczna wersja kapturka? Już mnie masz, kocham takie typy spod ciemnej gwiazdy, a ona wygląda zdecydowanie lepiej w tej wersji. Strój twojej miss też niczego sobie.

Jessica - Regina, jeju jaka ona podobna do oryginału. Naprawdę znalazłaś odpowiednią fryzurę i ten makijaż, chodź zachowałaś swój ulubiony kształt oka xD
Nawet ujęłaś w swojej stylizacji kołnierz i czerwone jabłko. Naprawdę dobra robota.


A mnie naszło na... zrobienie podobizny ... Kto zgadnie ? Może nie jest to idealne, ale nasza miss to jednak kobieta.

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21233.jpg

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (03-05-2014 o 01h04)

Offline

#440 03-05-2014 o 00h53

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Ronald Mcdonald! Cudo, po prostu cudo O.O


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#441 03-05-2014 o 10h23

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Scarlet nie da się go nie poznać, przerażający jak zwykle ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Skąd ten szalony pomysł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ?


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#442 03-05-2014 o 21h31

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Jessica23, zła królowa jest obłędna!  Uderzająco podobieństwo. Jedno małe ale...uśmiech miss wydaje mi się trochę zbyt sympatyczny jak na zło wcielone.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

ScarletWitch, oczywiście że to McDonald. Nie da się nie zgadnąć. Kwiaty na bluzce średnio pasują, ale myślę, że nie dało się znaleźć bardziej odpowiedniej bluzki, bo na pewno byś to zrobiła. Nie wpadłabym na ten pomysł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Inspiracja morzem/oceanem:

EDIT: Przedłużyłam włosy
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (03-05-2014 o 21h45)

Offline

#443 08-05-2014 o 20h46

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Ja z kolei postanowiłam stworzyć stylizację inspirowaną średniowiecznym stróżem miejskim. Mężczyzna pełniący ową funkcję musiał co noc patrolować ulice miasta i przypominać jego mieszkańcom o obowiązku zgaszenia ognia, który mógłby być niebezpieczny dla drewnianej zabudowy.

Link do zewnętrznego obrazka


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#444 09-05-2014 o 08h59

Miss'całkiem całkiem
Alyssa
...
Wiadomości: 146

Wpadł mi ostatnio w ucho soundtrack z Księżniczki i żaby - dziwię się, że dopiero teraz, bo takie jazzowe klimaty są bardzo w moim stylu. Tak więc w ucho wpadły mi piosenki, a w oko główny antagonista - dr. Facilier. Kiedy kilka dni później zobaczyłam w sklepie ten halloweenowy kapelusz z czaszką, który normalnie uznałabym za brzydki i nieprzydatny, od razu skojarzył mi się z tą postacią. Przedstawiam moją miss połowicznie inspirowaną Człowiekiem-Cieniem.

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21503.jpg

A tutaj piosenka, która także odegrała sporą rolę w tworzeniu kreacji:
http://youtu.be/OY1TlxJORik

Offline

#445 09-05-2014 o 10h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hetalia, obłędne <3 Wiesz, co jest najgenialniejsze w tej stylizacji? Ze wszystko wygląda jak całość, podobna kreska ubrań, tak ładnie łączą się kolory, świetnie ♥
Alyssa, wstyd się przyznać, ale nie oglądałam tej animacji w całości! Kilka razy widziałam fragmenty w tv, ale chyba zrobię sobie dzisiaj seans i obejrzę, bo Twoja stylizacja taka zachęcająca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#446 09-05-2014 o 16h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Postanowiłam zrobić Daenerys w stroju z drugiego sezony GoT - zadanie nie było trudne, ze względu na smoka od "gwiazdy", ale do wykonania tej stylizacji skłonił mnie płaszcz od zodiakalnego "byka" z najnowszej dostawy u Nine. //photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21526.jpg

Offline

#447 12-05-2014 o 15h39

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

@Crewedka
Daenerys bardzo udana! Ślicznie dobrałaś kolory, niebieskości i modrości cudnie się przenikają, to zdecydowanie kolory Matki Smoków. <3 Osobiście dałabym jej bardziej pewny siebie wyraz twarzy (w końcu zrobiła się z niej babke nie-w-kij-dmuchaj), ale i tak od razu widać, kogo przedstawia Twoja miss. <3

Alyssa
Facilierów było już chyba ze trzech (w tym mój, lol xd), ale damskiej wersji jeszcze nie widziałam! Bardzo fajny pomysł, jest bardzo kobieco i seksownie, ale detale, kolorystyka i elementy ubioru od razu przywodzą na myśl villaina z Księżniczki i Żaby.

Hetalia
Gwardzista jak się patrzy! Od razu mi sięprzypomniały czasy, kiedy namiętnie grałam w opisowe RPGi na bazie vallheru - dokładnie tak wyobrażałam sobie niższego rangą gwardzistę! Jeszcze miecz do ręki, odznaka na pierś i jest gotowy pilnować porządku w mieście. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

___

A ja, no cóż. Naoglądałam się Teen Wolf, naczytałam japońskich legend, naprzeglądałam zdjęć tradycyjnych masek i zrobiłam Kitsune.

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/21747.jpg

Dziewięcioogonowy demon-lis z japońskich wierzeń, najczęściej przedstawiany pod postacią zwierzęcia o białym futrze. Maski Kitsune również są białe z czerwonymi elementami, dlatego utrzymałam swoją inspirację w tych klimatach kolorystycznych. Osobiście jestem zadowolona z istnienia tej fryzury, bo fajnie imituje ogony demona. ♥


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#448 15-05-2014 o 20h51

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Nivata, dlaczego nikt nie skomentował jeszcze Twojej stylizacji?! Jest wspaniała! >: O Od razu widać, kim się inspirowałaś! W pierwszej chwili skojarzyło mi się z Inuyashą, ale tylko dlatego, że czerwień + białe włosy i uszka. Genialna stylizacja <3

Crewedka - ej, świetnie wyszła Ci Dany, strój ekstra, ale najbardziej podoba mi się twarz miss - tak bardzo ta mina lekko zmartwiona pasuje do matki smoków! Istna ona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#449 16-05-2014 o 22h09

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Faktycznie, dlaczego nikt nie komentuje stylizacji Nivaty? D: Jest świetna, dokładnie tak bym sobie wyobrażała personifikację Kitsune. I zdecydowanie te włosy idealnie się sprawdzają w roli wielu ogonów demona. Genialny pod każdym względem. Też czerwone paski na twarzy (pyszczku? ;]) są świetnym detalem. Uwielbiam inspiracje dopracowane pod każdym względem <3

A ja przypełzłam z Obcym! Przede wszystkim strasznie mi przykro, że twórca wyglądu kultowego Aliena, HR Giger zmarł 12 maja tego roku. Facet był genialny, jego twórczość zawsze mnie fascynowała i nieco niepokoiła. Warto się zapoznać z jego dziełami, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił. Trochę z nostalgii, trochę w hołdzie geniuszowi Gigera, zabrałam się za zrobienie Obcego ;]
Link do zewnętrznego obrazka
Wredne, nastawione jedyne na bezmyślne zabijanie stwory, na które natrafiła Ripley. Są pasożytami, które rozmnażają się w zastraszającym tempie i krwawią żrącym kwasem. Ale to inteligentne dranie, uczące się szybko i będące śmiertelnym zagrożeniem dla każdego.

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (16-05-2014 o 22h30)

Offline

#450 17-05-2014 o 00h03

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Wasze stroje są tak genialne, że aż wstyd wstawiać mi moją miss, ale cóż raz się żyje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Szkoda tylko, że w stroju obcego nie udało się odtworzyć tych wspaniałych mięśni, ale tak wiem nie może być nic idealnego. Ale to jest bardzo bliskie ideału /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Moja inspiracja to ptak w klatce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/28/moy/22005.jpg

Ostatnio zmieniony przez nisiam (17-05-2014 o 00h05)


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

Strony : 1 ... 16 17 18 19 20 ... 47