Obraźliwe komantarze lub prośby o głosy zakończą się karą (definitywny ban).

Cudowna *o* Wspaniała stylizacja, taka pomysłowa :3 Gdybym mogła dałabym WIELKIE serducho <3

Twój aktualny wygląd miss i wszystkie inne są naprawde oszałamiające . Nie mogłam się naapatrzeć tych wszystkich twoich strojów , Bardzo podoba mi się twoja miss a widze że nie tylko mi skoro podium zajelaś już tyle razy . Bardzo żałóje że nie mogę nagrodzić cię <3 żałowałam też za karzdym razie gdy w definladzie wyskakiwała mi twoja miss a sreduszkiem nie mogłam wynagrodzić twojej pomysłowości i kreatywności . W skrócie - Twoja miss wygląda prześlicznie bardzo mi się podoba :3 ps . zapraszam na odwiedzinki do mojej miss

Przepiękna miss. Makijaż ma idealny, wszystko tak cudownie dopasowane. Żałuję, że nie mogę dać serduszka, ale mimo to, gratuluję pomysłowości.

Annyeong ! Przybyłam by ocenić twoją stylizację i muszę powiedzieć że przez nią nie zauważyłam że piosenka G-DRAGON' się skończyła ;-; jest bardzo fajna i chociaż taka lodowata to ten ogień ją wyróżnia :3 ejjj masz już nagrodę a ja chciałam serducho dac :(


Świetna stylizacja! Aż szkoda że nie da się ocenić. Nic dziwnego, z takimi stylizacjami muszą być trofea ;)


Mogę powiedzieć tylko jedno :3
P I Ę K N A ! ! !
Pozdrawiam i zostawiam <3
P.S. Che taką lalke. . . no i co z tego że nie zasne z nią w pokoju, Ja ją chce!
Zapraszam na moj gorszy od cb profil...

Zdrówka, szczęścia, pomyślności
i by smutek nigdy w Twym sercu nie gościł.
Z okazji urodzin: Sto lat Isishi!
Love<3

Zpierająca dech miss *^* śliczna stylizacja wszystko (dosłownie) do sb pasuje ;3 pozdrawiam i zapraszam do mmnie ;p



Znowu fantastyczna stylizacja i znowu nie mogę dać tego serducha ;)
Piękna, fantastyczna Pani 'Jaszczurka' :D



Jeny, super stylizacja :D Szkoda, że nie mogę dać ocenki, ale na tewno byłaby najwyższa :)



Dziękuję i wzajemnie . Twoje stylizacje też mi się podobają . A ta , dzięki której stanęłaś na podium była prześliczna i cudowny makijaż. Pozdrawiam.

Dzieki za komentarz! Twoja miss tez mi sie bardzo podoba. Taka waleczna i zadziorna dziewczyna :).